Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 17.05.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Драсканици за световното първенствонови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано30.05.06 11:40



прогнозите са мои,не ангажирам никой))
но ще се радвам да споделите и вие)!!!:))))

ГРУПА „А”
Германия- на страната домакин и този път са заложени твърде много надежди, въпреки неубедителни игри напоследък. Въпреки всичко, спокойно може да се прогнозира участие поне на финал за Герамния, и първомясто в групата. Коеф. за титлата- 1:3,50

Коста Рика-скромният отбор от централна Америка,който регистрира трето участие на световен форум, тръгва с голяма кошница,предвождан от своя бразилски треньор Алесандре Гимараеш. Въпреки всичко, футболистите добре съзнават,че и третото място в групата , гарнирано с една победа, ще е успех за тях. Коеф. за титлата- 1:250

Полша- двукратните бронзови медалисти (от ’74-а и ’82-а) са може би едни от най-добрите европейски отбори към момента, със солидна игра. Без големи амбиции,но с подкрепата на президента им, напълно е възможно «Дружина полса» да се нареди и сред големите осем-1/4 финал. Коеф. за титлата- 1:35. Големият отсъстващ тук е Дамиан Горавски,който пропуска мондиала,заради сърдечни проблеми.

Еквадор-симпатичният южноамерикански отбор се класира за втори пореден път на СП в историята си,което само по себе си е успех. Твърде нескромно ще бъде да предвидим по-сериозно класиране за еквадорци от четвъртото място в групата с евентуална борба за третото. Коеф. за титлата- 1:450

ГРУПА „B”

Англия- Уейн Рууни. Това вълнува цялото кралство сега. Ще пропусне ли наистина младия талант груповата фаза? До колко е сериозна контузията му и ще даде ли отражение върху играта му. В групите Англия среща стар свой познайник от миналото СП-Швеция. Отбор, който може да изненада коварно всеки. Прогноза- 1-2 място в групата и поне 1/2; финал,ако пътьом не срещне друг свой познайник –Бразилия. Коеф. за титлата- 1:5.50

Швеция- „тре конур” са най-прогресиращия европейски отбор. Въпрос на време е отново да ги видим сред медалистите на голям форум,а защо това да не стане и сега? Прогноза- минимум 1/4; финал, Коеф. за титлата- 1:7,50

Парагвай- Макар и далеч от най-добрите си футболни години, когато бяха водени от човекът-отбор Чилаверт, Парагвай пак е на световно. Да обаче, само амбиции не стигат е казал народа. Макар и със седем „европейци” в състава си, трудно ще им прилигне повече от 4-о или 3-о място в групата, при коеф. за титлата 1: 750

Тринидад и Тобаго – . Тук закономерно прогнозираме 3-о място с групата,като изненада не е изключена,по традиция има африкански отбор,който винаги поднася изненада. Евентуално класиране за 1/8 финалите ще е грандиозен успех и причина за втори национален празник в африканската република. Коеф. за титлата- 1:700




ГРУПА “C”

Аржентина- Защо ли никой не слага гаучосите при фаворитите за титлата? Ако Леонел Меси пропусне само първата среща , то в негово и в лицето на Ернан Креспо, Аржентина ще има едно от най-острите нападения на мондиала. Макар и в групата смъртта, аз завишавам малко коефициентите на Аржентина, отреждайки им 1-о място и гостуване в германия поне до 1/2; финал,при коефициент 1:5.

Холандия- Отборът на „лалетата”най-после отново е на световно първенство. Голямо значение ще има първият им сблъсък със Сърбия. Вероятно това ще е и отборът,с който оранжевите ще спорят за второто място. Коеф. за титлата- 1:14

Сърбия и Черна гора- със или без Монтенегро, Сърбия винаги е била най-силния представител на балканския футбол. Въпреки,че групата им е тежка треньорът им Илия Петкович казва: „Имаме сили за нещо значимо”,ние му вярваме, но не безрезервно,това отрежда и по-слабия коефициент за титла ,а именно 1:50.

Кот Д’ивоар- поредният дебютант от ‘черния’ континент, сякаш внася допълнителен колорит в една от най-сложно конструираните групи в мондиала. Разбира се, Анри Мишел е треньор с история,но сякаш този път групата му ще разучава световните терени и ще се готви за следващия мондиал. Без да отписваме никой предварително-4-о място в групата, с тежък коефициент – 1:1000

ГРУПА „D”

Португалия- Фиго и компания сякаш изглеждат недосегаеми на върха в тази група. Какъв ли ще бъде бенефисът на повечето от португалските звезди? Отново звезден отбор и отново много звезди,гарнирани този път и със сполучлив жребий. Докъде ще стигне Португалия- 1/4; финал,а може би повече? Или старите лъвове са уморени.. Коеф. за титлата- 1:30

Мексико- 12 участия на световни първенства. Това е Мексико-вечното присъствие и винаго корав съперник. Второ място в групата, 1/8 финалът е напълно преодолимо препятствие. Коеф. за титлата- 1:60

Иран – Особено след 2002 г. азиатският футбол търпи позитивни промени. Доказателство за това е именно отборът на Иран,който вече не го грози опасността да бъде изваден от СП. Прогноза- 2-3-о място, при коеф. 1:700

Ангола- Въпреки, че най-голямата банка в Ангола е обещала колосалната за страната сума от по 5 хиляди долара на всеки, който отбележи гол, то класиране за следваща фаза е изключително дръзко предположение. Коеф. за титлата- 1: 1250


ГРУПА „Е”

Чехия- Томас Росицки, Павел Недвед,Петър Чех,отново съвкупност от „стари муцуни” с множество подвизи по зелените килими. Мнозина казват,че това ще е първенството на Милан Барош,други критикуват треньора Брюнкер,че не залага и на други млади футболисти. Предвид сравнително леката група- 1/8 финал за Чехия,а оттам-каквото сабя покаже. Коеф. за титлата- 1:45

Италия- Скандалите около ‘калчото’ може да изиграят и лоша шега на ‘Скуадра адзура”. Вездесъщият Индзаги твърди: „ние сме професионалисти”. Ние пък сме малко скептици и отреждаме 1/4финал на Италия с по-нисък коеф. 1:25

САЩ- Може ли американците да бъдат разглеждани като евентуална приятна изненада на финалите на СП? Големият отсъстващ тук е Кори Гибс,който пропуска заради контузия. Чудо ще е, ако ‘янките’ се доберат до 2-то място,а оттам нататък всичко ще бъде възприето като приятна изненада. Коеф. за титлата- 1:500

Гана- Убедително класиране за Германия ’06, съчетано със слабо представяне в контролите. Едва ли ганайци ще надскочат себе си,но ако това стане 3-тото място ще е истински успех за тях. Коеф. за титлата- 1: 2000 (може и да заложите)

ГРУПА „F”

Бразилия- отново Бразилия,отново спекулации с формата на звездите й. Това ще е световното първенство на „всички отбори срещу Бразилия”. Петкратният носител на златната купа се е запътил към 6-а титла и има ли кой да го спре, се питат всички. Прогноза- участие на финал,с коеф. 1:2,50

Хърватска- „шахматистите’ преминаха прехода между поколенията изключително леко и плавно,доказаха го и в квалификациите. Сега те отново са гладни за успехи,но едва ли може да очакваме медал от тях. 1-2-о място в групата и сигурен 1/8-финал. Коеф. за титлата- 1: 50

Япония- тук вече Япония няма да са домакини, а загубата им именно от България, и то на родна земя,ни подсказва,че азиатци се класираха по-скоро по инерция за този мондиал. В борба за третото място в групата с Австралия и коеф. 1: 1750 за отбора,воден от легендата Зико.

Австралия – след десетилетия наред баражи със класиралия се на пето място в зона Южна Америка,и съответно отпадане, Австралия най-сетне намери пътя към световно първенство и то под ръководството на холандеца Гус Хидник. Евентуално заедно с футболистите той ще гони и първа победа на световно първенство. Някои отбор го постигнаха на 6-тото си класиране,а други все още мечтаят за това. Коеф. за титлата-1:1450

ГРУПА „G”

Франция- Отбор, съставен от футболисти,които имат всичко. Спечелили световни,европейски титли не само на национално,но и на клубно равнище. Отбор,който винаги е страшилище за другите. Мнозина сочат франзузите,като единствения фаворит,който може да спре Бразилия. Този път жребият бе по-благосклонен към отбора на Доменек,поради което не виждам причина заемането на 1-о място в групата и минимум 1/2 -финал. Коеф. 1:4

Южна Корея- бронзовите медалисти твърдят,че са още по-опасен отбор от преди и обявиха за цел минимум 1/4финал. Горещо вярваме, че тимът на Дик Адвокаат ще премине груповата фаза. Коеф. за титлата- 1:125

Швейцария- Това е отбор с амбиции да съперничи на корейците в преминаване на груповата фаза. Отборът на „милка” има всички предпоставки да окупира второто място, стига звездата на тима- Йохан Вонлантен да не се превърне в Големия отсъстващ. Коеф. за титлата- 1: 200

Того- с присъствието на Того , нещата около второто място(ако приемем Франция за безапелационен лидер) наистина стават мистични. Практически половината играчи на африканския тим се състезават за европейски отбори, а като плюс ще разглеждаме новината,че футболистите са опрели и до магии. Може би се учат от Рашиди Йекини. Коеф. за титлата 1: 375



ГРУПА „H”

Саудитска Арабия – единствено „шейховете” и Италия разчитат на футболисти,играещи само във вътрешното първенство. Това едва ли е голям плюс за арабите,обаче. Този път тимът ще се опита да избегне онзи срамен резултат 0:8 (срещу Германия) от миналия мондиал, но дори и срещу Тунис шейховете изглеждат като аутсайдери . Коеф. за титлата- 1:2300

Тунис –единственият африкански отбор,който не е дебютант на това СП. Стремежът на Тунис да завърши сред първите 16 ,може да се осъществи,но минава през задължителна победа и над коравия тим на Украйна. Коеф. за титлата- 1: 1850

Украйна – Шевченко,а и не само, ще се опита да даде максимума от себе си,за да класира родината си поне на 1/8-финал. Е,мисията му не е чак толкова невъзможна, предвид останалите отбори. Коеф. за титлата- 1: 150

Испания- не се учудвате,че виждате този тим тук,нали? Перманентни късметлии както при жребия за квалификации, така и в групите на световните първенства. Резонно идва въпросът-защо Испания не е направила нищо значимо досега на голям форум? Въпреки че Раул казва: „Отиваме, за да се върнем с трофея”. Време ли е да му повярваме? Може би,виждайки огромния потенциал на отбора, започващ още от вратаря Икер касияс, който е едва на 24 години,но с невероятен брой международни мачове. 67-годишният треньор Луис Арагонес е човек,който едва ли може да бъде изненадан с нещо. Прогноза- 1-о място,съчетано, с малко повече късмет, с достигане до 1/2; финал. Коеф. за титлата- 1: 19

Редактирано от !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ на 30.05.06 17:29.



Тема ште споделим, што да не споделимнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Ride The Wild Wind (race madness)
Публикувано30.05.06 14:58



Група - А , като ААААААй сиктир , бе !

по-лесна група едва ли можеше да им измислят на дърводелците , явяващи се домакини.....
ама чак пък ФИНАЛ ....едва ли !
Не съм съгласен с определението за Полша ,че са един от най-добре играещите европейски отбори !
напротив-доста куц европейски отбор е това ...
а довода ти "че с подкрепата на Президента" еди кво си щяло да стане и имали шансове е меко казано нелеп ....
Онзо зъбат неудачник -дървения демагог и най-случаен Президент в Историята на България -Петьо Путката Стоянов , като е привърженик на БОТЕВ ПЛОВДИВ , да не би същите да бяха цъфнали и вързали по време на неговото президентство ...
мнееее, тогава изпаднахме за първи път в ИСТОРИРИЯТА си ..
Съгласен съм обаче ,че Еквадор са симпатични ....всъщност , на мен всички латиноси са ми симпатични :)


ГРУПА B , като Би , тоест бисексулани , а не Б-52

естествено започваме с първите педали в тази група - Ингланд
всъщност, на кой му пука за Инглънд ?!, минаваме нататък......

Отиваме при едни други педали , които нас ни клатят редовно
Швеците ....
аз не ги мразя за това ,че ни клатят ....нас дори и Шотландците вече ни клатят ....
но не ги и харесвам швеците...през кура са ми

а ти продължаващ със сранните етикети ....
какво значи "най-прогресиращ европейски отбор" ?!?!
до вчера са падали от Малта и Люксембург , а днес - ей ги на световно ?!?
Шведия винаги са си били евро сила ...поне откакто аз гледам осъзнато футбол ....а това ше рече ...16-17 години ....
и , позволя да ти обърна внимание ....пише се ТРЕ КРОНУР , а не тре кОнур :)

Парагвай ....аз лично ще им стискам палци в тази група да се класират първи .....
почти съм убеден ,че няма да агубят дебютния си мач срещу английските дървосекачи ....даже вече съм вързал един бас за този мач със същото условие .....

ТРИНИДАД и ТОБЕЙГО .....е , трябва да има и екзотика все пак ...
аз лично ще съм изненадан , ако успеят да вкарат и един гол....
Странно ,че за теб този отбор е АФРИКАНСКИ?!?!
Пич , не знам какво ще правиш лятната ваканция , но мен ако питаш , земи си учебника по география от 6-ти клас на летния лагер .....ако разбира се си стигнал до 6-ти клас де , знам ли те .....


ГРУПА Ц , като Цъ цъ Цъ .....
кви глупости пак чета от теб ?! :)
Сърбия била най-силния балкански отбор ?!?!
Човече , ти миналото световно гледа ли ?
Кой беш трети, помниш ли ? -Турция
по-миналото гледа ли ...къде беше Хърватска ?
още по-миналото гледа ли .....за четвъртите с вета ли да си говорим ?!
и къде е тука НАЙ-СИЛНИЯ БАЛКАНСКИ ОТБОР ?!?! нещо не ми се връзва


опс, забравих ,че си само 5-ти клас ....

иначе , в тази група ..единственото по-сериозно разместване , което може да настъпи , е Аржентина да изгори за сметка я на Кюмюрите , я на Сърбия ....по-вероятно печките ...
Холандия са се класирали !


ГРУПА Д , като Де бой Де !

чшшшшш, малък пидираз ....ай не се прави на много умен и информиран!
това инфо за банката на Ангола аз съм го постнал една седмица преди теб !



Група Е ..като ЕВАЛА , бе пиш-леме !

"мнозина казват ,че това ще е Световното на Милан Барош"

е , с това изречение вече ме досъсипа !
но , това не е всичко ......ВЕЗДЕСЪЩИЯ ИНДЗАГИ бил твърдял еди кво си ...
не знам Индгази къв е , ма ти си ВСЕМОГЪЩИЯ бисер-мен до този момент ....

а, забравих да те порицая публично за едно много тъпо клише ....
в съчинението ти за ехите си написал нещо ужасно ....
"зелените килими" .....
е са ако напишеш някъде и "коженото кълбо" и си готов за коментарор по радио "гонгЪ"

Обаче ти личи ,че си ебаси лаика ....
ГОЛЕМИЯ отъстващ за хамериканците бил Кори Гибс ?!?!

откога един защитник -пенсионер може да се нарече голям отсъстващ !??!

ти въобще , знаеш ли кои са ключовите футболисти на всеки един отбор ..или тук прочел , там недочел ...ай малко контра ....после хироусче ...?! не става така , dude !



grupa F като Funny

ГРУПА „F”
Хърватска- „шахматистите’ преминаха прехода между поколенията изключително леко и плавно......

ъ-ъ-ъ-ъ-ъ....а светлина в края на тунела дали виждат ?!

Казваш ,че ЕВЕНТУАЛНО заедно с футболистите Гус Хидинк ще гони първа победа на това световно ...
Ако може да ми кажеш и на какъв пост ЕВЕНТУАЛНО ще играе старата муцуна Гус , че аз смятам да залагам яко за кенгурутата на това светоивно , но тази информация я нямам до момента



Група Г , като ГЪЗ

е са разбрах ,че си жълт спекан от запек , корейски гъз , мойто момче ....
откъде си научил само български да се пита човек..но НА КОЙ МУ ПУКА , както сам казваш ....
щом ГОРЕЩО желаеш корейците да се класират , значи се кефиш и на ГОРЕЩО на Минета Райкова ..и въобще смятам ,че си написал поредната порция супер глупости

Швейцария - отборът на "милка" ..ААХАХАХАХАХ НЕ НЕ НЕ НЕ МОГААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА


Того опрели до магиииии ....аааххаахаххха
учели се от Йекини ....
ааа не не не

ти , пич си ИСТИНСКИЯ магьосник !!


оф, нямам сили за последната група ..ти ме изцеди бе , чорджавонец
аааахахахахахах


Get your head down baby - we're gonna ride tonight...Your angel eyes are shining bright


Тема абсолютнонови [re: Ride The Wild Wind]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано30.05.06 15:06



си прав за тринидат и тобейго,че и за правописа си прав))
Ще я коригирам своевременно тая досадна грешка,стига ДИРника да ми позволи де,че нали 'времето за редакция изтичало'

NATO- Chorjavon....


Тема Re: абсолютнонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Ride The Wild Wind (race madness)
Публикувано30.05.06 15:26



kaji sa koi klas si ?

imash li hubavi syu4eni4ki ?

Get your head down baby - we're gonna ride tonight...Your angel eyes are shining bright


Тема Re: Драсканици за световното първенствонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано30.05.06 16:54



Аз много-много няма да коментирам, само две-три нещица:
1. Ква Германия, кви пет лева? Тука само някои заблудени "ултраси" могат да си мислят, че сбирщината емигранти, позволяваща си да се нарича национален отбор по футбол на Германия, може да направи нещо повече от 1/4 финал - тия ако ще всичките съдии да се наредят да ги бутат отзад, пак са КУЦИ и САКАТИ - все някой ще трябва да ритне топката, а те тоя предмет изобщо не знаят за каво служи.
2. Аржентина - цяла тема е отворена по въпроса за "Аржентина - световен шампион" - попрочети я и ще видиш, че между безмислиците е казано защо "гаучосите" трудно се броят за фаворит - НАПАДЕНИЕТО ПЕЧЕЛИ МАЧОВЕ, А ЗАЩИТАТА - ТИТЛИ, това и бразилците го знаят вече, затова и три финала поред играха, а на Аржентина линията "защита" им липсва тотално, пък и да не се викне Хавиер Санети - айде стига.
3. Англия - Майкъл Оуен отново се контузил (разтегнал бедро), Рууни е аут, колкото и да си пишат вестниците на Острова за това как му никнат нови костици през час, така че - КОЙ, ПО ДЯВОЛИТЕ, ЩЕ ВКАРВА ГОЛОВЕ? Колкото и да са добри халфовете на Англия (а те са класа, за мен топ 3 халфова линия на национално ниво), в на Крауч главата няма как все да я удрят пустата му топка, Роналдиньо и Жуниньо все пак играят за Бразилия. Така че остава на Стиви Джи да се надяват да цели тупалки от 30-40 метра, ама това седем мача поред няма да стане.
4. Франция - тези поне имат Анри, защото чичко Зидан ще свършва въздуха докъм 70-тата минута, ама като гледам, че гласят Бартез за титуляр, нищо чудно да духнат рано-рано. И кои са тия "мнозина", дето вярват, че Франция ще спре Бразилия, аз в тия форуми един човек не съм видял да твърди такова нещо?
5. Италия - тука едно нещо ще кажа - да даваш равни шансове на Италия и Полша за световна титла - бухахахахаахахахахахаахахахахахахахахахахахахахахаахахахахахах
п.п. - последната титла на Италия е след невероятен скандал за уредени мачове и черно тото, а Паоло Роси го пускат от затвора, за да бутне шест парчета по терените на Испания - сам си прави изводите

За Тринидад и Тобейго вече са ти обяснили гледам, така че спирам дотук. Жив и здрав

DIR.BG: =Отношение като след сношение

Редактирано от alessandron на 30.05.06 16:56.



Тема само да я поясня))нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано30.05.06 17:05



Идеята не беше да оценявате моите Драсканици,(освен ,ако НЕУДЪРЖИМО не ви влече),а да дадете ваше мнение.
Това,че имало отделни теми за еди-кой си,виждам,както виждам,че и продължават да се пускат теми за световното първенство. Знам,че в кръвта на българина е вечно да гледа в чуждата паница, а съм сигурен,че моите прогнози едва ли са най-верните(иначе -щях да окупирам Еврофутбол), също така обаче, избягвам да заклеймявам, че видиш ли англия и/или франция била аут. Топка е, върти се,казали са хората

NATO- Chorjavon....


Тема Re: Драсканици за световното първенствонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор the_fly ()
Публикувано30.05.06 18:51



Ох, мързи ме да пиша, ама все пак да отбележа, че си казал някои смущаващо нелепи неща- например гана е най-добрият африкански отбор в момента може би, ти си ги описал като някакъв отбор дето играе всяка неделя в задния двор на блока ви:)


You ain't a pimp and you ain't a hustler


Тема ПОЛЯЦИТЕ СА ТРАГЕДИЯ !!!нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Ride The Wild Wind (race madness)
Публикувано30.05.06 20:35



досега ги гледах в контролата им срещу Колумбия .....обаче се изнервих , баси куцата и неграмотна игра .....

супер комични са .....а втория гол на Колумбия си е PLAY OF THE DAY отвсякъде ..довечера гледайте спортната емисия на CNN, за да се уверите сами

гледам и косариканците , които се държат доста мъжки срещу омразните Чехи .....и устискват геройско реми до момента ....даже в началото на второто осъществиха нещо като натиск пред вратата им ...
но като цяло са слаби ....

не знам в каква форма са Еквадорците .....

в тази група борбата за второто място ще е интересна .....коста рика и еквадор по всяка вероятност ще спорят ..

поляците ги отбписвам , ако играят по същия начин

Get your head down baby - we're gonna ride tonight...Your angel eyes are shining bright


Тема ок,нови [re: the_fly]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано30.05.06 20:39



абстрахирай се от тая една държава,и пиши за другите 31? ако го пуснах като увод,за 10 минути написано,и мои впечатления,бате ако знаех всичко за тридесет и двата отбора,сигурно щяхда съм най-млакото спортен журналист или да се казвам Петър василев
така ги виждам аз неща,сигурно бъркам, и за да не се излагам по време на финалите,бих искал да чуя вашите Лични коментари,ако може, а не да се хващате за буквите.
Ти,примерно,както не те е домързяло да критикуваш,напиши в таягрупа,за мен ганаи еди-кой си са фаворити,опчаквам полофинал за гана! примерно,бате

NATO- Chorjavon....


Тема мъка ми е,нови [re: Ride The Wild Wind]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано30.05.06 20:46



Колумбия не можа да се класира,честно казано,може да са туристи,но еквадор играят и грозен футбол,Освен че са туристи)),а вече не са екзотични,поради чтото ги гледахме наминалия мондиал
А чехите хич не ги обичам,няма да изпадам в меланхолия,че ако Бг се беше класирала........ехх,друго щехме да си драскаме тук))

NATO- Chorjavon....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.