Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 07.06.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ПОЛЯЦИТЕ СА ТРАГЕДИЯ !!!нови [re: Ride The Wild Wind]  
Автор the_fly ()
Публикувано30.05.06 21:10



Абе Еквадор паднаха от македония преди три дена М А К Е Д О Н И Я за бога!! те се класираха само благодарение на надморската височина, други достойнства нямат
А пък Коста Рика паднаха с 4-0 от Украйна без Шевченко деба
Германия ще съберат 9 точки а Клозе ще вкара 5-6 гола в тия мача, коефициентът при еврофутбол за голмайстор на турнира е 21, последвай ме и залагай:)


You ain't a pimp and you ain't a hustler


Тема Re: ок,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор the_fly ()
Публикувано30.05.06 21:12



Аржентина ще станат световни шампиони вероятно, имат най- равностоен по постове и най-сплотен колектив. футболът се играе от единици футболисти да, но е колективен, повтарям К О Л Е К Т И В Е Н спорт, Преди 2 години Аржентина спечели олимпийските игри с голова разлика 20-0 или нещо от сорта, без загубена точка и допуснат гол. Отборът, който игра на финала беше(проверка в гугъл) LUX German, AYALA Roberto, COLOCCINI Fabricio, MASCHERANO Javier, HEINZE Gabriel, DELGADO Cesar (RODRIGUEZ Clemente 76), TEVEZ Carlos, GONZALEZ Cristian, ROSALES Mauro, D’ALESSANDRO Andres, GONZALEZ Luis.
Очаква се 6има от тия да са титуляри и на световното. Пекерман, треньор на младежките отбори на Аржентина доскоро просто изгради отбор с играчи, които познава оттам и има доверие. Единственият им проблем може да саконтузиите на ключови играчи като Меси и хайнце дано навлязат в игрова форма до началото на първенството.


и забравих за гана- имат добър гръбнак просто- Куфур в центъра на защитата, играч с опит в бундеслигата и серия а, печелил ШЛ, в халфовата линия Есиен/Апиа ми изглеждат като една от най-добрите и универсални двойки полузащитници не само на африканско, но и на световно ниво. Към тях може да добавим и мунтари-който имаше приличен сезон за Удинезе и Ерик Адо, който от сто години играе в ПСВ, в нападение имат Амоа или там както се казва, играеше в Холандия и беше сред най-редовните голмайстори няколко години, сега амй е в Борусия дортмунд, нелош отбор общо взето

Редактирано от the_fly на 30.05.06 21:30.



Тема Re: ок,нови [re: the_fly]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано30.05.06 21:34



За гана ми беше интересно-признавам си,не бях запознат достатъчно с тоя отбор))
За Аржентина-рулираш,иаз така мисля,че имат шансове за титлата

NATO- Chorjavon....


Тема не ме кефиш, + коеф.+нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
АвторA.Suarelli (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 13:53



първо че от всичко казано си личи, че знаеш нещо, ама само малко, и то само само за Евроотборите ... и то топ-отборите. За Полша няма кво да коментирам. За Чешките пенсии също.
Вчера бех тръгнал да пиша ами ми се отщя.
А че не си гледал и един Латиноамерикански отбор - спор няма! Това 100% ти е голяма мъгла и си говориш наизуст. А кой печели титлите знаеш.

ти малкия, кога си гледал Коките на Световно ?
че да ги предпочиташ пред Екутата, които ... както казваш ти били симпатичен отбор, а после пък били "еквадор играят и грозен футбол,Освен че са туристи)),а вече не са екзотични,поради чтото ги гледахме наминалия мондиал"
последно - кви са Еквадор ?
и какво разбираш под екзотика ? - защото ако си мислиш че един и същ отбор на световно е липса на екзотика не е верно.
Аз например .. .нямам нищо против да ходя всяка година на екзотичен остров - бил той един и същ, а ти ?
Само ще ти кажа че Еквадор се държат много добре на терена от Коките, и играят доста по атрактивно. Коките са стил подобен Парагвай, невпечатляващ, но борбен, но те нямат потенциала на Парагвай, които могат да вземат точка от всеки фаворит! Парагвай отдавна не е еквивалент на Булдога. Когато той комнадваше - те играехе супер прибрано и организирано .. по гол линията и в стил 'Чакал" се хвърляха напред. Сега са доста по-грамотни в цялата фаза на играта. И затова не разбирам защо Парагвай с такъв мизерен шанс според теб с тоя коефициент дето си им лепнал - Тринидад, Еквадор, Коста рика и т.н. са с пъти по-напред от тях ?!?! пич, много си назад. Та Тринидад ще се прибират в къщи с 0т и 1 гол максимум вкаран. А ти 3то място и възможна изненада ? Кацни на земята бре човек.

Трябва да се явяваш по-подготвен. С така преписаното и дочуто от тук оттам .. си максимум за тромбе. Ходи научи и пак ела. С удоволствие ще те препитаме.

Според твойте коеф се получава тфа:
Бразилия - 2,50 (3,7)
Германия - 3.50 (9)
Франция - 4 (15)
Аржентина - 5 (10)
Англия - 5.50 (9)
Швеция - 7.50 (45)
Холандия - 14 (16)
Испания - 19 (19)
Полша - 25 (126)
Италия - 25 (11)
Португалия - 30 (26)
Чехия - 45 (36)
Сърбия - 50 (111)
Хърватска - 50 (86)
Мексико - 60 (51)
Южна Корея - 125 (250)
Украйна - 150 (67)
Швейцария - 200 (150)
Коста Рика - 250 (900)
Того - 375 (850)
Екуадор 450 (400)
САЩ - 500 (100)
Тринидад и Тобейго 700 (2000)
Иран - 700 (750)
Парагвай - 750 (250)
ИвориК - 1000 (100)
Ангола - 1250 (850)
Австралия - 1450 (150)
Япония - 1750 (300)
Тунис - 1850 (400)
Гана - 2000 (300)
Сауди Арабия - 2300 (1000)

това в (Скобите) са коефициентите на букитата, уж едни от най-високите за всеки отбор. Но както и мислех имаш сериозни разминавания особено в първата и последната част. Твойте по прилягат за Ефу , не че ги знам неговите, но предполагам.



Тема коефициентите са за ташак бе,нови [re: A.Suarelli]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано31.05.06 14:18



и естетсвено,че говоря на изуст,или както на мен ми се виждат нещата.И ти вместо да ми се правиш на Бай ХУЙ ,вземи ти напиши нещо. Световното е за всички и ще го гледат всички, и разбиращи и недота,а ти нищо н егубиш от това,кво аз съм написал,нали?
С "Малкия" можеш да се обръщаш към оня между краката си.
И да се "явявам по-подготвен" къде бе? По-скоро ти не се изказвай просташки,а си пиши ,квото имаш да пишеш,с едно "не съм съгласен с теб" и точка, ясно е,че ние българите не търпин чуждо мнение,но не ти налагам нито политическо,нито спортно такова.
така че преживей го !
И не,няма нищо против да ходя на екзотични острови, и да-предричам ПЪЛЕН ПРОВАЛ за коките и еквадор,пак ще си говорим
P.S.-коките ти съм ги гледал при дебюта им '90г., верно е,че бях на 9г.но помян резултата, скойто паднаха на осминафиналите,ако се нелъжа т чехословаците
NATO- Chorjavon....

Редактирано от !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ на 31.05.06 14:21.



Тема и аз да я пояснянови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано31.05.06 15:50



понеже на всеки постинг, който ти опонира, ти решаваш да ни кажеш, че "българина все гледал в чужда паница". Пуснал си тема, логично е да коментираме и какво си писал. А това, че пишем като опозиция значи, че мнението ни е различно и казваме какво няма да стане според твоите прогнози, които служат за база, нали ти си я пуснал темата. Т. е - ние си казваме мненията, чрез опозиция на твоето, за да има диалог - ако това не го разбираш, няма какво повече да се занимаваме, след над 5000 мнения из тия клубове би трябвало да зацепваш, че това е положението в ДИР.БГ

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема Re: и аз да я пояснянови [re: alessandron]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано31.05.06 16:08



Здрасти,
Простата идея,че хич не е важно колко си НЕсъгласен с мен,а за мен е по-интересно Твоят очерк за нещата от световното.
Инак-твърде радостно е,че си се интересувал толкова подробно от мен, останалото е въпрос на възпитание)). Но ще се нагодя към тона в тоя клуб де,да не кажа,че Това е по-предпочитания тон и от мен,хихи

NATO- Chorjavon....


Тема Re: и аз да я пояснянови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано31.05.06 16:12



Здравей и ти :) Ми аз мнението съм си го дал много точно (5 точки май бяха), КАТО СЪМ ПОЯСНИЛ ЧРЕЗ НЕГО, ЧЕ СЪМ НЕСЪГЛАСЕН С ТЕБ. Толкоз, а тона както искаш го използвай, нали пишем, а не си говорим.

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема поясни ли?нови [re: alessandron]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано31.05.06 16:20



Ок,пич, като(и ако) пуснеш тема, ще видиш разликата между това да отговорш-с мнение и да отговориш с контрамнение.
както и да е,намирам го за маловажно.
Поздрави и лек ти ден от мен

NATO- Chorjavon....


Тема анови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
АвторA.Suarelli (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 16:45



а може ли да не спазвам твойта стандартна форма на отговор и да не използвам "не съм съгласен с теб" ? Сещай се че всички мнения срещу тая глупост дето си написал са в стил " Несъгласни". Толкова ли е трудно ?

тъпак, нали ти искаше Колумбия вместо Еквадор бе ?


какво предричаш не знам - ама аз се плаша, ти си някаква Турбо Ванга.

а аз къде съм казал че Колумбия или Еквадор ще направят нещо голямо ?
смешен си. следи поне какво пишат хората и недей да скачаш като петел.
установих че даже ти не знаеш какво пишеш и какво мнение защитаваш.

Ама ти си спеца. Ти си Пешката Василев. Немате равни.

а пиджж, доколкото сметнах с на 25, което е още по-зле за тебе


не знам кой е Бай Хуй, ама ти приличаш на Бай Чавдо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.