Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 30.05.24 
Футбол
   >> Световни, европейски първенства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Холандия - световен шампион 2006г.  
Автор sleeПинk (ин дъ файър)
Публикувано25.05.06 15:34



Време е да има нов световен шампион и това ще е Холандия. Така световните шампиони ще станат 8 - една добра цифра, за да се надяваме на някакъв "световно-шампионски турнир" в близкото бъдеще.

Ай`м а уайлд чайлд, ком`н`лов ми!


Тема Re: Холандия - световен шампион 2006г.нови [re: sleeПинk]  
Автор Chestit 24-ti mai (!Champions!)
Публикувано25.05.06 17:55



СВЕТОВЕН ШАМПИОН и цифрата СЕДЕМ винаги са се свързвали по някакъв метафизичен и парапсихичен начин!



Тема Re: Холандия - световен шампион 2006г.нови [re: sleeПинk]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано25.05.06 18:51



не би било, лошо, ама няма да стане! Ако се търси нов световен шампион аз бих заложил на Испания!



Тема Re: Холандия - световен шампион 2006г.нови [re: falkenbach]  
Автор Lord John Richard Roxton (!Champions!)
Публикувано25.05.06 19:10



тц. немат отбор
едва ли това ще е световното с нов световен шампион
нищо чудно в близките 2 или 3 да има нов(именно испания или холандия), но няма да е точно това. холандия няма лидер, пък испания никви ги няма, раул дето е на 80 или дел орно дето убива противниковите нападатели за ккво ли не, тоя ще пропусне половината шампионат:)



Тема Re: Холандия - световен шампион 2006г.нови [re: sleeПинk]  
Автор Marlborough (Stanley)
Публикувано25.05.06 19:18



Рано им е още за голям успех. не са достатъчно подготвени, не се лъжете по лесното класиране. Групата им не беше особенно качествена. Максимум 1/4 финал.




Тема NQKOI MOJE LI DA OBQSNIнови [re: sleeПинk]  
АвторNeznaesht (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 20:27



zasto predi vsqko svetovno vsi4ki se hvurlqt na Holandia i gi pravqt Svetovni ?!?!?

tova e vsqko Svetovno!!! ot kak se pomnq.
nqkakva masova psihoza obzema horata.

Logi4no obqsnenie ?



Тема Re: Холандия - световен шампион 2006г.нови [re: sleeПинk]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано25.05.06 22:26



Макар досегашните ми впечатления от розовата ти персона да бяха предимно свързани с въпиюща тъпанарщина и олигофрения, мога да потвърдя пред съответните компетентни органи, че имаш напредък.
ХОЛАНДИЯ ОЛЕ!



Тема Re: Холандия - световен шампион 2006г.нови [re: Lord John Richard Ro]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано25.05.06 22:33



Е, Холандия винаги досега са имали мега добри единици и никога не са успявали на Световно. Така че защо не точно сега, когато на доста от играчите им се гледа едва ли не с насмешка. Макар че от подценяване на играчи на АЗ боли глава. И доста тимове очаквам да имат мигрена в Германия.



Тема Re: Холандия - световен шампион 2006г.нови [re: Stuart]  
Автор Lord John Richard Roxton (!Champions!)
Публикувано25.05.06 22:45



абе аз ще викам за холандия именно щото се надявам да станат световни шампиони, 2004 отпаднаха на полуфинал, 2000 пак отпаднаха на полуфинал, 1998 пак на полуфинал, демек с доста разнообразни отбори правят доста добри участия(1996 когато аякс бяха най-добрия отбор в света, заедно с милан, де, ама и там имаше холандци:) нищо не направиха примерно... холандия, кво да ги правиш)
2002 няма да я споменавам:)

така че винаги може да пробият и изненадат всички холандците, ще им стискам палци за световната титла:)
просто малко ще ме е яд, че холандия с, хъм, сийродф и ван дер ваарт примерно са станали световни, а холандия с КРОЙФ не са.. ама айде ся



Тема Re: Холандия - световен шампион 2006г. [re: sleeПинk]  
АвторDUTCH (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 03:28



Естествено както винаги ХОЛАНДИЯ са фаворит за титлата!!!

Защото:
-защото никога не са я печелили, а са били на два пъти много близо и това винаги ги нахъсва да го напарвят...
- защото винаги са показвали ФУТБОЛ в крак с най-новите технологии в този спорт...
- защото игарят не само с крака, а и със сърца
- защото МАРКО ВАН БАСТЕН е треньор, а той знае как се побеждава и при невъзможни за обрат срещи...
- защото всеки един от играчите е лидер и всеки един има уменията на класен футболист...
- ЗАЩОТО ХОЛАНДСКИЯТ ФУТБОЛ МЕ КЕФИ - и като игра и като треньори и като играчи...

Ще викам много яко за Холандия пред ТВ с бира (естествено "Амстел") в ръка - и максимално ще се накефя да грабнат най-после световния трофей както напарвиха през 88-ма с европейския!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.