|
|
|
Тема
|
Ливърпул - не сте сами
|
|
| Автор |
jdefoe (седалкотрошача) |
| Публикувано | 03.09.12 20:39 |
|
|
Не са сами в това, че трансферната политика и на Тотнъм ми изглежда пълен провал.
1. Уго Лорис е страшно скъп, за вратар аз не бих дал 10 милиона, вратарят без футболисти е нищо, трябваше да купят някой за максимум 3 милиона лири, те дадоха три пъти повече. Разточително и глупаво! Национал на Франция - добре, за какво ви е толкова скъп играч, при все че ще държите Фридел?!?!?!?! Иначе той си струва цената, да. Но вратарят все повече виждам, че не решава така явно нещата, футболът се промени.
2. Демпси и Дембеле плюс Сигурдсон - от тия само Демпси може да вкарва редовно, но дали ще е титуляр?
3. Исках Бербатов много - познава Тотнъм добре, съотборник пащ щеше да му е Дефо, и щеше да си е като риба във вода.
| |
|
|
|
+1.
| |
|
Тема
|
Re: Ливърпул - не сте сами
[re: jdefoe]
|
|
| Автор |
Suprs (старо куче) |
| Публикувано | 04.09.12 10:35 |
|
|
Съгласен съм, огромно разочарование беше тоя трансферен прозорец.
Не може да си продадеш двамата най-креативни футболисти и големи имена и да ги замениш с... двама от Фулъм и един от Суонзи?! И след това да очакваш да си на ниво, е няма как да стане.
Това с вратарите също е малко абсурдно. Ясно е, че имаше нужда от дългосрочно решение, щото Фридел колкото и да се занимава с йога все ще му изтече времето. И Лорис (така ли се казва на френски, не е ли Йорис като са две "л"-та?) сигурно е добър вариант, нямам наблюдения ама така говорят. Само че забравяш, че имаме и Гомез, който също дойде за сума пари и в момента е смъртна резерва, след Кудичини даже. И така се стига до абсурдната ситуация да имаме повече вратари отколкото бекове (дадохме Дани Роуз под наем и сега резервен ляв бек няма) и повече бекове отколкото нападатели (недай си боже да се контузи Адебата или Дефо и оставаме с един нападател, няма такова безумие).
| |
|
Тема
|
Re: Ливърпул - не сте сами
[re: Suprs]
|
|
| Автор |
sky76 (On The Ball) |
| Публикувано | 04.09.12 10:48 |
|
|
Споко, позитивното е, че АВБ няма да изкара до Коледа, а после ще се подготвите за новия сезон през 13/14!!!
| |
|
Тема
|
Re: Ливърпул - не сте сами
[re: Suprs]
|
|
| Автор |
jdefoe (седалкотрошача) |
| Публикувано | 04.09.12 14:44 |
|
|
Да, отива към "й", но като е в средата на думата, примерно думата за "камъче" се произнася "кайу", без да съм много точен в родния правопис, защото това си е просто френски, без аналог на наш език.
Ако е заглавно обаче, май е по-скоро Лорис, да ти кажа. С меко "л".
Но може и да бъркам, ще проверя.
Да имаш супер вратар като Гомес и да го забиеш пейка, а да даваш толкова пари за вратар, тъпо!
За вратар са скаутите, на нас ни трябват футболисти.
| |
|
Тема
|
Re: Ливърпул - не сте сами
[re: Suprs]
|
|
| Автор |
jdefoe (седалкотрошача) |
| Публикувано | 05.09.12 00:10 |
|
|
Е да приемем, че Демпси ще е нападател, какъв е тоя Сигурдсон, по дяволите, резерва веднага, Тотнъм не е Суонзи....
На мястото на Сигурдсон влиза Демпси, но ние с единак напред играем трудно, доказа се....
Дефо е злато с играч, който спокойно задържа и може да го търси в коридор, точно Барбука беше перфектен за това, мама му мръсна.
Сам иначе Дефо не става, въпреки че има много палав дрибъл и шут.
| |
|
Тема
|
Re: Ливърпул - не сте сами
[re: jdefoe]
|
|
| Автор |
nickcave (nikvi titli) |
| Публикувано | 18.09.12 13:45 |
|
|
Абсолютно съгласен с всичко, което си написал.
| |
|
|
|
Благодаря за последния линк!!!
_____________
| |
|
|
|
Надявам се на много успешен втори полусезон :)
______________
, , ,
| |
|
|
|
|