Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 28.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нотингам Форест с нови собственици гледа към ПШ  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано11.07.12 10:44





Форест, този сезон се очертава интересен! Крайно време беше някой да извади пари и за вас! Още ми е чудно защо чак сега, но в крайна сметка мисля, че ако организират селикция и мениджър в най-кратък срок, плюс качествени попълнения през зимата, няма да е трудно да се върнете още за следващия сезон!!!!
Поздрави и успех!!!



Тема Re: Нотингам Форест с нови собственици гледа към ПШ [re: sky76]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано12.07.12 01:56



Благодаря за пожеланията



Да, сделката беше финализирана официално вчера. Новите собственици са доста ентусиазирани, но нека да видим какви ще са първите им действия, защото само с пари не става Ще видим, ще видим ... лъч на надеждата има и се надявам този сезон да е по-различен, но има много работа да се върши в този клуб, яка вършина трябва да играе ... иначе се споменават суми от порядъка на 20 млн паунда за трансфери, но това са само слухове. Да не забравяме все пак, че сме в Чемпиъншип и е ще е трудно да се убедят наистина добри играчи да предпочетат Форест пред отбор от Висшата лига. Да не говорим, че конкуренцията този сезон ще е по-жестока и от отминалия такъв. Не знам дали има по-трудно първенство за печелене от Чемпиъншип :)
Лично аз засега съм умерен оптимист, защото имаме примера на Блекбърн, които с новите си собственици (уж и те с пари), в резултат на безумни решения се сринаха.



Тема смяна на екипите [re: Forest fan]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано12.07.12 10:00



вярно ли е, че ще ви сменят екипите на кафяви, подобно на Кардиф?




NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: Нотингам Форест с нови собственици гледа към ПШ [re: sky76]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано12.07.12 10:04



най-накрая светъл лъч след безумния последен сезон :)



Тема Re: смяна на екипите [re: falkenbach]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано13.07.12 01:16



Това за екипите го чувам за първи път и поне досега никъде не се е коментирало. Вярно е, че засега се бави промоцията на домакинския екип, но не ми се вярва (по-скоро не ми се иска) да се стигне до смяна на екипите. Беше представен резервния екип, който е в синьо (общо взето почти традиционно за последните сезони)



Иначе новината (потвърдена и в официалния сайт) от днес е, че мениджъра Стив Котърил е напуснал поста си след среща с новите собственици и явно сега ще търсим нов мениджър. Въобще очертават се доста интересни дни до началото на сезона, че и до края на трансферния прозорец през август.



Тема Re: смяна на екипите [re: Forest fan]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано13.07.12 09:41



spoko, ebavam se!




NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: смяна на екипите [re: Forest fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.07.12 10:30



Напуснал, викаш:)))) Направо си е уволнен! Лошото е,че свободни мениджъри, които да могат да ви качат на влака за ПШ, нещо не виждам! Мангалите все пак са богати, може и някой чужденец да вземат! Както каза, интересно ще да е !!



Тема Re: Нотингам Форест с нови собственици гледа към ПШ [re: Forest fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.07.12 10:32



Аз при Блакбърн, освен безумни решения(стийв Кийн) не видях и един читав трансфер! При вас нещата ще са по-добре, особено ако случите на същите мангали като СИти, които ще дават пари и ще имат търпение!!



Тема Re: смяна на екипите [re: sky76]  
Автор Suprs (старо куче)
Публикувано13.07.12 10:57



Как не виждаш бе, чичо Хари е свободен :)



Тема Re: смяна на екипите [re: Suprs]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.07.12 13:30



Не ми се вярва да иде в ЧШ! Трудно е, когато си вкарал отбор в зона ШЛ(сори за тилата на Челси) да слезнеш в ЧШ! Хари едва ли е толкова отчаян!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.