Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 28.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема MC-MUнови  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано29.04.12 22:50



Мачът на сезона е след по-малко от 24 часа. Аз лично очаквам, или победа за Юнайтед, или равен. Мисля така най-вече заради по-големия опит, който имат и психологическото предимство от точките в аванс. Но само времето ще покаже



Тема Re: MC-MUнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.04.12 04:39



Да, и тъпаците от ФА сложили мача на сезона в понеделник, уникална простотия.



Тема Re: MC-MUнови [re: Balleta]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано30.04.12 13:50



Сигурно ти е направило впечатление, че повечето от мачовете на двата отбора от Нова Година насам са в неделя и понеделник. Това е така, понеже от ФА се съобразиха с участието на отборите в Европа Лийг и ги избутаха с по ден-два. Понеже програмата се прави веднъж на полусезон и се дава на съответния платен канал държащ правата (в случая скай), по-късни корекции са невъзможни, въпреки, че в конкретния случай и двата отбора отдавна отпаднаха от ЕЛ. Сега, не ме питай защо, и аз не мога да ти дам смислен отговор. Ясно е за всеки, че и ФА и Скай и зрителите предпочитат неделя пред понеделник, но е факт, че обявените начални часове сляпо се спазват. И това не е само в Англия, в Германия също е така, за други страни не знам.

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re: MC-MUнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано30.04.12 13:59



Преди седмица бях краен песимист (вероятно под влияние на прясното разочарование срещу Евертън) и писах на Томича, че ще се радвам на равенство. Сега гледам малко по-спокойно на сЕтОацията и мисля, че имаме какво да противопоставим на съседите, но пак казвам, че бих се радвал на един хикс.

Ти обаче явно си як оптимист, щото още от януари горе-долу твърдиш, че сме почти сигурни шампиони. Такъв оптимизъм генерално не подкрепям, понеже яко съм се сгромолясвал през годините. Ти си също стар фен, знаеш за кои години иде реч. Аз по принцип не съм особено суеверен, но що се отнася до Юнайтед, не обичам да чувам, камо ли да изричам думата титла преди всчико да е математически обезпечено.

Така или иначе успех на нашите! GGMU!

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re: MC-MUнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано30.04.12 16:33



аз ще се зарадвам и на хикс

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: MC-MUнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано30.04.12 16:44



4:1/5:1



Тема Re: MC-MUнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.04.12 18:00



2:1 или 3:1 за Сити



Тема Re: MC-MUнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано30.04.12 18:49



Едва ли точките са психологическо предимство за Ман Юн след като до преди 2 кръга имахме сигурна титла за тях, а сега вече съдбата на Сити е в тяхни ръце. Не бих залагал пари на такъв мач, но все пак единицата ми се струва най-логичен изход предвид формата и играчите на двата съперника.



Тема Re: MC-MUнови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.04.12 18:58



Тевез ще наказва





Тема Re: MC-MUнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано30.04.12 22:08



Абе само при мен ли нито Нова спорт,нито Диема дават мача?!?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.