Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 27.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нагло взехме финаланови  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.02.12 21:03



всъщност не трявабваше да ни изравняат, ну уви!

YOU' LL NEVER WALK ALONE!



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: TheExorsist]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано26.02.12 21:10



Трябваше още в края на редовното Кардиф да си вкарат едното от двете чисти положения.
Едно време, за да бетонирате Рафа взехте ШЛ с дузпи, хубаво е че сега Кени ще стои още 1-2 сезона благодарение на Мики Маус къп, а лигата няма и да я помиришите. :))
Жалко само за момчетата от Кардиф, които се бореха до край и заслужаваха купата. Надали ще играят друг финал през кариерата си 90% от тях.

Днес и Ман Юн биха малко измекярската, добре поне че Арсенал спука балона Тотнъм. Истинска красота е когато артилеристите играят по подобен начин.

Редактирано от shevchenko на 26.02.12 21:11.



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: shevchenko]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.02.12 21:34



Готино ми е, че точно с дузпи бихме. Всъщност предпочитах в редовното ония да беха изравнявали у стоиусемнасета,ама уви. Купата беше за Пуул и това те требеше да го знаят!



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: shevchenko]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано26.02.12 22:50



Говориш за балона Тотнъм, който миналата година спука балона Милан ли?



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: Suprs]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.02.12 23:02



Каквото и да си говорим, след 0:2 да ти хакнат ПЕТ гола си е лузърщина.
Вечно ще сте в сянката на Арсенал в дербито на северен Лондон.
Казвам го без лоши чувства. И двата отбора са ми от симпатичните.



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: Suprs]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано26.02.12 23:26



Ако така по-лесно ги приемаш днес петте парчета - за него, да :))
Какво общо има това с факта, че Тотнъм е на същото ниво много далеч от тилата в Англия и само заради отебаването на Лига Европа и супер слабото ниво през този сезон на Арсенал и Челси са в тройката ?



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: sky76]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано26.02.12 23:35



Сега ще каже, че миналата година Тотнъм е обърнал Арсенал от 0:2 при това като гост. Което е супер постижение, само че истината е че всеки отбор може да бие Арсенал последните сезони и дори да ги обърне от невероятни ситуации като тази.
Последните две години шпорите нямат някоя голяма победа над силен отбор в топ форма (тук не включвам неориентираните отбори на Арсенал и Пуул, които имат серии, когато падат от кой ли не) май последната им такава беше, когато върнаха борбата за титлата с 2:1 над Челси над Анчелоти през 2009.

Следващата седмица имат шанса да ме опровергаят с Ман Юн, които не са ги били от 10-тина години сигурно...



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: shevchenko]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано27.02.12 00:03



Общото е, че не може заради един мач да се говори за спукани балони, т.е. също толкова абсурдно твърдение е колкото твойто. Щото тая загуба колкото и унизителна да е не променя факта, че сме 7 точки пред тях, и че в настоящия момент имаме по-добри футболисти от тях, и че в повечето време играем по-добре.

Иначе аз за титла никога не съм говорил и не съм мислел, че имаме шанс. Реалната ни цел винаги си е била топ 4. С една победа днес щяхме да си я гарантираме, лошото е, че сега може да има психологически срив още повече, че следващия мач е с Юнайтед...



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: shevchenko]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано27.02.12 00:10



Ами да, точно това ще кажа. Когато ние ги обърнем от 2:0 като гости не означава нищо. Когато те ни обърнат от 0:2 показвало, че винаги ще сме в сянката им в дербито на северен Лондон. Странно звучи, още повече че предишните 4 дербита имахме 3 победи и един равен?!

Иначе след победата над Челси бихме Сити като гост за да влезем в четворката, а след това освен победите над Пул и Арсенал, за които казваш, имаме и няколко победи в ШЛ, включително срещу Милан и Интер.

Виж, за Юнайтед си прав, даже повече от 10 години са, последната ни победа е през 99-та в мач без значение (ако не броим една незачетена победа на ОТ при гола на Педро Мендеш от центъра, дето топката беше по-вътре даже и от вашия незачетен гол срещу Юве вчера и само престъпника Клатенбърг и помощника му не го видяха). Честно казано не очаквам и сега да ги бием, ама не се знае, може пък тоя път да се получи...



Тема Re: Нагло взехме финаланови [re: Suprs]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано27.02.12 00:36



Ами гледай сега, аз имам предвид, че много хора смятат (не знам дали ти си на това мнение, но понеже демонстрира обидчивост в темата) че Тотнъм е станал по-силен тази година, че е близо до титлата (тук разбрах, че ти не смяташ така), че напредва, че Реднап ги развива и т.н., а моето мнение е че просто хвърляте всичко във Висшата Лига (нямате ангажименти в лигата, играете с резервите за Карлинг и ЛЕ, засега ФА не ви затруднява графика), което заедно със запазеното ниво и отслабването на Челси и Арсенал (които имат и ангажименти в лигата) ви дава комфортна позиция в битката за топ 4.

Другото, което не ми харесва е че ето сега имате мач, който щеше да ви гарантира на 99% мястото в топ 4, повеждате с 2-0 и ви смазаха. Казваш, един мач, обаче с Челси същото нещо. Хващате ги като домакини, те са в лоша форма, вкарвате гол в началото, тръгва ви играта и после пак издънка...
Двата Манчестъра ви напълниха кошницата в началото, а победите над Арсенал за които говориш бяха малко щастливи, както и елиминирането на Милан...
Победата над Сити си е впечетляваща и адски решителна и е супер, но те не бяха тогава този фактор и на половина, който са сега...

Просто ми се иска да минете в друго ниво да направите още по-голяма интригата в английския футбол, да взимате и наистина големите мачове, а според мен просто в момента сте стабилен отбор, който да се възползва, ако някой от големите прави лош сезон и да влезе в четоврката...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.