Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 09.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Висша Лига 16 кръг  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.12.11 11:01



Blackburn - WBA
Everton - Norwich
Fulham - Bolton
Newcastle - Swansea
Wolverhampton - Stoke
Wigan -Chelsea
QPR - Man United
Aston Villa -Liverpool
Tottenham - Sunderland
Man City - Arsenal

Играта си е игра ама предлагам да си има и дискусия на мачлетата все пак. За мен лично беше интересна.



Тема Re: Висша Лига 16 кръгнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано13.12.11 11:32



Здрасти Момчи,
И аз съм на това мнение, обаче си мисля, че в темата за играта е по-добре всеки да си пуска освен прогнозите и мнението за тях, тоест защо го е играл така, или така. Виж миналия кръг, че нямаше въобще мнения в тази тема. А така хем ще виждаш кой какво е играл, а и защо го е играл. Така си мисля де





Тема Re: Висша Лига 16 кръгнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.12.11 17:27



Не знам дали ще се получи. Освен това ако започнем да дискутираме в темата за играта, ще ти е по трудна обработката. Така си мисля де...



Тема Re: Висша Лига 16 кръгнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано17.12.11 16:31



Сега и мнението ми за мачовете.

Блякбърн-УБА 2-1
За мен Блякбърн няма да изпаднат, но за да стане това трябва да взимат такива мачове.УБА направиха не една, или две изненади досега, но в случая не мисля, че ще направят нещо повече от почетна загуба.

Евертън-Норич 2-1
Типичен сблъсък за средняшки отбори, в който според мен ще недделее фактора домакинство. След домакинската издънка срещу Стоук, Евертън ще направят всичко възможно да се реваншират предсобствена публика. Норич са едно приятно отборче, но освен дежурния гол на Холт, едва ли ще успеят да се преборят за точката.

Фулъм-Болтън 2-0
Болтън за мен не са отбор за висшата лига и тука единицата за мен е твърда.

Уулвс-Стоук 1-1
Това за мен е труден за прогнозиране мач. Може би бих изключил двойката, като изход, но другите два знака са си много реални. Все пак - Х.

Нюкасъл-Суонзи 3-1
Време им е да бият на свраките. Не поставям под съмнение това.

Уигън-Челси 0-3
Уигън не заслужава да е във висшата лига според мен. Двойката е сигурна.

КПР-Ман Юнайтед 1-3
Юнайтед ще допуснат дежурния гол в своята врата, но пък напред вече се отрушиха и три гола ще са достатъчни за трите точки.

Астън Вила-Ливърпул 1-1
Този мач го виждам Х, като за последно такъв знак е излизал през 2008 г.

Тотнъм-Съндърланд 4-1
За мен шпорите ще си го изкарат на някой за отпадането от Лига Европа. Съндърланд няма да може да се противопостави и закономерно ще изгуби.

Ман Сити-Арсенал 3-2
Най-интересния мач в кръга. Трите знака са напълно възможни, но все пак давам предимство на Сити. Арсенал имат много стабилен отбор и могат да изненадат всеки, но все пак тук са гости.



Тема Re: Висша Лига 16 кръгнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.12.11 05:07



Аз съм навит.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.