Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 26.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Трансферно лято 2011нови  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано23.05.11 11:49



Всяка година казваме че ни чака интересно трансферно лято, но сега наистина се очертава едно много интересно лято и причината е че след като повечето отбори бяха меко казано слаби за претенциите си, пред тях няма особена алтернатива ако искат да лишат Юнайтед от втора златна звезда след година. Самите Юнайтед пък имаха шанса да случат на съперници този сезон, но догодина няма да е толкова лесно и също трябва да търсят алтернативи на поне 2-3 поста.

Изглежда прекалено рано за тази тема, защото сезонът завърши преди няма и 24 часа, но Роман Абрамович даде началният изстрел вчера с уволняването на Татко Карло. Така може би първият трансфер ще бъде в Челси, макар на подобен пост да се търси човек и в Ман Сити :)



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: AnfieldBG]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано23.05.11 17:36



Първо за Сити - мисля, че при тях търсене на нов мениджър изобщо не стои на дневен ред. Ако не за друго, то поне там не са като Абрама и ще оставят Манчини поне още една година, освен ако не стане някой як и неочакван сакатлък. С други думи, шеф-чаршафите са по-скоро доволни от постигнатото (което за Сити-мащаби съвсем не е малко), отколкото недоволни от пропуснатото. И колкото и да ми е неприятно в случая, трябва да призная, че това е правилният път. Колкото и средняк да го изкарват Манчини като треньор (апропо също и моето мнение за него), ако/като му се даде шанс да работи в перспектива, може евентуално и да им върже. А и с този бездънен бюджет... Всичко е възможно. За Роналдо няма какво да говорим отсега. Ако въобще има някаква оферта, не мисля, че ще има смелостта да отиде на Уейстлендс. Ясно защо!

На обратния полюс е Челси, при това не от вчера. След всички рокади през последните години, и най-вече критериите на Чукотския за уволняване на мениджърите му, си мисля, че все по-малко ще стават готовите да преглътнат всичко това, което трябваше да преглътне Карло последната година, в името на яката заплата. Все пак хората, ту би кънсидърд за негови наследници би трябвало (по силата на логиката) да са хора с принципи (за топ мениджъри си говорим все пак), а обстоятелствата около уволненията на челските тренери, ако не друго, поне карат човек сериозно да се позамисли. А като се замисли човек, по-сериозните проблеми на Моста започват едва след това. С този позастарял автопарк закъде? Доста кадър трябва да се привлече май. А Романчо не се знае как е с паричките всъщност.

Ливърпул (и в частност Далглиш), ако не друго, поне в един аспект имат къде-къде по-малко грижи. След като не се класираха за ЕКТ (което дори допускам да е било умишлено - шотландците са си пресметливи по рождение), на Кени (би трябвало да) му е пределно ясно какви играчи ще му трябват за следващия сезон. Ник'ви легионерчета и смукачи на пари. Само биткаджии и играчи с качества за ПШ. Това може да се окаже големият коз на скаузърите (дано ме опровергаят, дано!). Лична прогноза: във всеки случай по-опасни от Челси.

Имам досадното чувство, че Стан Кронке или както там го произнасят янките, няма да чака Венгер безкрайно с неговите вечни градежи, надежди и демонстрации на театър с елементи на футбол. Изобщо не е случаен фактът, че за последните няколко дена двама от отбора, Бендтнер и Денилсон, открито заявиха желанието си да напуснат. Фабрегас според мене е още от миналата година на стенд-бай т.е. почти пътник. Та така в общи линии на Емиратите. Може да се получи нещо, но в общи линии пак най-късно докъм Трифон Зарезан горе-долу. И после пак няма да има нет в цели общини...

Спърс пак няма да са за подценяване, на 6 точки от място в ШЛ завършиха все пак, а имаха доста тежък сезон. Хари е лисица и дори и да не успее в ЛЕ наесен, поне в ПШ ще играе из горните етажи. Честно казано нямам особено близък поглед върху този отбор в момента и не знам какво им трябва и кой ще си ходи. Според мене им липсва нападател тип "куче", нещо като Роби Кийн в силните му години например.

А ние... ние сме всъщност доста ясни. ВДС няма да го има. Много исках да привлечем Нойер, но след като той самият не желае, няма как. Железен принцип на Фърги - да се привличат играчи, които искат да играят за Юнайтед, а не такива, на които просто им харесват чековете, които получават от нас. Не знам какво става с Де Хеа, доста се говори, че договорът е вече подписан, да видим. В средата на терена нуждата от креативен халф е плачевна. Един от типа бокс-ту-бокс (като Кийно) е също необходим. Слуховете ни пращат кого ли не - Снайдер, Адам, Родуел, ВДВ, Модрич, Санчис етц... В защитата се откриват пробойни. Невил го няма, Браун мисля, че също е пътник, Евра ако и следващия сезон се представя така може също да бъде забравен. Бразилчетата са добри, но малко чупливи, соу ще трябва и там да се подплатим. В договора на Шоукрос в Стоук има опция за предимство на Юнайтед при евентуален трансфер. Чух и за Бейнс. Не се знае все пак какво свежо ще излезе от школата, както и кои точно от дадените под наем младоци ще се върнат.

Лятото определено ще е много интересно, но най-интересното започва едва след това!

_____



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: AnfieldBG]  
Автор sven_goran ()
Публикувано23.05.11 20:13



Днес стана ясно, че Пол Ламбърт е подписал нов договор с "канарчетата" и остава начело на тима!
Очаквайте нови чудеса от Норич през новия сезон





Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: SUBXERO]  
Автор zakkwylde (Селянин)
Публикувано25.05.11 00:40



Роналдо няма да иска във втория отбор на Манчестър заради това, че този отбор все още не играе значителна роля в ШЛ/ПШ и т.н. Цигането е телевизонна звезда и тази показност ще му липсва. А и той се изниза в посока Мадрид заради топлото време и т.н (да не говорим голямата заплата). Той просто си е 'комерсиален' тип и си прави сметката, че за да иде в Шити, освен заплатата от примерно 250к седмично, трябва да му покрият и приходите от реклами. А се съмнявам, че спонсорите му ще искат да се занимават с логото на клуба му.

Относно трансферите (на Манчестър (Юнайтед;)): САФ каза, че ще си прибере всички младоци: Диуф, Македа, Де ла Ет, Уелбек, Клевърли (не съм сигурен за Ажус, или както там се чете). Нуждата ни от вратар е очевадна. Да видим кой ще бъде.. Едното от нещата, които ми харесват в Юнайтед е, че там никой не бива гонен заради 1-2 лоши игри. Навремето Нани го плюеха, когато трябваше да замести Роналдо.. че не бил на неговото ниво. Видяхме какво стана когато влезе във форма. Така че не се знае дали наистина ни трябват някакви измислени звезди, дето като видят и студеното време, ще си каже "да се бях набутал в Барса, там ще търкам скамейката като Афелай или Масчероно, ама ще е на топло".

Дано наистина дойдат хора, на които им се играе.. а не телевизонни звезди.



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: AnfieldBG]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.11 09:14



Първият трансфер е факт! Давид Де Хеа идва от Атлетико Мадрид за 18 милиона паунда. Фърги вчера го е обявил на пресконференцията преди тестимониъла на Гари Невил (бтв паднали сме 1-2 от Ювентус, но е било яко шоу).

Нямам лични впечатления от този пич, но след като цяла Европа говори за него последната година, не би трябвало да е особено зле :-D. 21-годишен, 192 см, според всеобщото мнение рядък талант. Честно казано, нямам нищо против да не се налага да се оглеждаме за вратар следващите 15 години.

Welcome to your new home and best of luck, boy!

_____



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: SUBXERO]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано25.05.11 10:12



а за този не се бях сетил. Принципно ми се искаше Нойер, защото е вратар с топки и цар на наказателното като най-големият - ПШ.

След като поискаха от Шалке баснословна сума за вратар и като се знае, че САФ няма да даде за вратар 15-20 М мислех, че ще дойде Стекеленбург.

Този съм го гледан на репортажи в АМ и за ръста си има уникален рефлекс. Дай боже наистина да не мислим за вратар близките 15 години.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: pirx]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.11 11:28



Е, че те тези 18 милиона пасват точно в тези 15-20, които споменаваш. Ама няма как, за як вратар се дават и толкова, стига експерименти.

Аз също бях за Нойер, както споменах в другия пост, но какво да се прави, човекът казва, че още не му се ходи извън Германия, темата е приключена. Няма тук наддавания и прочее, или-или, пириъд!

_____



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано25.05.11 21:54



Всъщност трансфера е почти приключен, не напълно, освен ако нямаш допълнително инфо от някъде. Но аз лично очаквам след финала в ШЛ да се стане 100%, защото си знаем Съра - той не говори така открито за трансфери, освен ако не са поне 95% сигурни.
Аз също нямам голям поглед върху тоя младеж и не мога да кажа дали си заслужава тия 18 млн. Дано да е правилна преценката, че не искам втори Бартез.

Иначе мача вчера си беше фън наистина, макар да гледах само първото полувреме. Носталгията обаче се обади като видях отново Бекъм,Невил и Бът с червените фланелки. Имаше някои много забавни моменти. В началото Невил беше дясно крило, а Бекс десен бранител. По едно време, към 20-та минута, Гари се умори, едвам дишаше, подпрял ръце на кръста и камерите го уловиха като казва троснато на Бекъм нещо от рода на "Ай бегай малко ти сега по тъча", той започна да се смее и веднага след това режисьора даде трибуната, където бяха седнали играчите, които не участваха в мача, а там Видич, Рио и Карик се заливаха от смях, явно досещайки се какво му е казал.





Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: pirx]  
Автор BatRado (red)
Публикувано25.05.11 21:59



Нойер отива в Байерн, въпреки всичките циркове в последната седмица. Ясно е, е Байерн поискат ли някой от Германия си го взимат.
Нойер обаче видя какво изпуска, на реванша на ОТ, може и да съжалява след време, още повече че на Алианц няма да се чувства много добре, в началото поне



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: BatRado]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 09:22



А Барбарела даже и на бенефиси не играе!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.