Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 11.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема БФС и БГ клубовете пак се осраханови  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.06.11 20:32



Тези уж се водят хора, живели на Запад, уж друга част от тях са успели бизнесмени и накрая вземат някакво безумно, антипазарно решение, което няма да доведе до жадуваната от тях цел за повече зрители, повече приходи от реклама и повече пари от телевизиите. Като ни ограничат по ТВ, ще си гледаме на стрийм мачовете, тъкмо ще се отървем от гласовете на някои малоумни БГ спортни коментатори.



Мисля, че е време някоя ТВ да осъди БФС.

Редактирано от Vendome на 09.06.11 20:37.



Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано09.06.11 20:38



Idiots





Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: Vendome]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано09.06.11 20:53



Ха, тъкмо пуснах същото в клуб Лайно:



Пълен ташак по перукански, какво да говорим повече. Ама дано имат ташаци да го приложат най-накрая, че да погледаме сеир.





Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.06.11 21:28



Видях го след като пуснах. :)))

Те го пробваха преди време, ама се отказаха. Искам някой с топки да ги осъди.



Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: Vendome]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано09.06.11 21:32



В днешни дни, когато имаш няколко варианта да гледаш почти всяко едно спортно събитие, да се наложат подобни ограничения си е висша форма глупост.
Та аз и сега не гледам Диема, а си гледам който мач искам по стрийм с далеч не лошо качество. Това БФС ще може ли да ми го забрани :)

Интересно дали има един човек, който искрено да си мисли, че като няма мачове по ТВ-то и потенциалните зрители ще вземат шаловете и семките и ще тръгнат към стадионите.



Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано09.06.11 23:13



Това БФС ще може ли да ми го забрани :) - Подценяваш нашите футболни управници нещо. И за това ще измислят закон :) Даже ако трябва, насила ще те заведат на Армията. Обаче семките ще трябва да си ги купиш ти...
Иначе както каза Мейджъра - а, дано да го въведат това, че да гледаме сеир и оправдания после



Всъщност причината била, че не било нормално рекламодателите да плащат за реклами по време на чужди мачове. Трябвало да се рекламира на бг помията. Все едно, че рекламодателя Х е длъжен да рекламира на мач - той рекламира там, където има гледаемост и рейтинг. Ако ще цял ден да има наши мачове по тв-то, освен да фалира някоя телевизия - друго няма да се случи.



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от BatRado на 09.06.11 23:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от BatRado на 09.06.11 23:16.



Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: BatRado]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано09.06.11 23:39



Класическо поставяне на каруцата пред коня. Като искат да има гледаемост, да си оправят продукта и нещата ще си се наредят от само себе си. Вярвам, че всички вие тук, колкото и да обичате Ливърпул, Манчестър и прочие чуждоземни отбори, все ще предпочетете да отидете на един истински празник НА ЖИВО на стадиона, когато играе любимия ви отбор, вместо да засядате пред телевизора. Примерно, ЦСКА - Ботев, игран в един некомпроментиран шампионат, на един модерен стадион пред 20 000 ентусиазирани зрители, от които 3-4000 от гостите, с яка хореография и без простотии от двете страни... И преди да възкликнете "утопия", вижте какво правят едни поляци - допреди няколко сезона бяха потънали до гуша в корупционни скандали и стигнаха абсолютното дъно в евротурнирите, а сега катерят с бързи темпове и очаквам след европейското догодина да се утвърдят в топ 10 на първенствата в Европа.

Иначе чудно, но не чух никой от журналЯстите да задават този неудобен въпрос на бай Перуци, а именно - как тази смехотворна рестриктивна мярка се очаква да вдигне гледаемостта на един тотално засран продукт, какъвто е българския футбол!





Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: Vendome]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано10.06.11 10:14



Добре бе тоя измислен параграф 14 има ли изобщо някаква правна стойност? Все си мисля, че такова нещо в съда би трябвало да може да падне. Не може някаква си федерация да ми забранява на мен като телевизия да предавам каквото си пожелая...



Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.06.11 10:43



Преди седмица Гого Лозанов каза че не може да направи нищо спрямо бТВ и Шоуто на Слави, защото била външна продукция и това че правят пропаганда на един или друг кандидат президент, не можело да се регулира от тях. Един вид морален казус е това.
Е, тогава защо БСФ и в ролята на какви ще могат да кажат какво да предава една частна телевизия, която е платила куп пари за един качествен продукт. Все пак това е своего рода инвестиция и ако някой го забрани, може би е редно да компенсира загубите и т.н.



Тема Re: БФС и БГ клубовете пак се осраханови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано10.06.11 11:01



Именно точно това си мисля и аз.

бтв. Дългият Изчерпан боклук за кой прави агитация?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.