Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 29.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Lukaku ---> Chelseaнови [re: MCStranger]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 17:45



Видя, че със сегашния състав няма да стане и взема мерки.



Тема Мата - Валенсия -> Челсинови [re: AnfieldBG]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.08.11 23:00



Айде и тук да го напиша, че е нещо като официална тема за Англия

28 милиона евро за бившия юноша на Реал. Да им е честит, не е лошо момчето.



Тема Nasri -> Man Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано24.08.11 23:02



Другият разказ с твърде очакван край...Хрумнаха ми няколко неща за Венгер, но ще продължа в специализираната тема...

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Re: Мата - Валенсия -> Челсинови [re: Balleta]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано25.08.11 16:22



Мата доста дълго бе спряган за Пуул и Арсенал. Доколкото знам агент му е неговия баща и в началото на трансферния период е бил поне веднъж на Мелууд, но явно нещата не са се получили.
За Арсенал не знам колко са били настоятелни, но според мен са чакали да видят развитието на трансферите на Сеск и Насри. Сега имат пари за трансфери, но вече времето е кът за това.

Челси бяха сравнително пасивни през по-голямата част от трансферния пазар, а сега взеха наистина футболист, за който само можем да съжаляваме че не е в нашия състав вместо Даунинг примерно. Като сложим Лукаку, младежът от Барса и най-вероятно бъдещият трансфер на Алваро Перейра, сините малко по малко заздравяват редиците с мисъл и за бъдещето..



Тема Re: Nasri -> Man Cityнови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано25.08.11 16:23



Насри днес е казал че феновете на Арсе не са били толкова сърцати след преместването на Емирейтс...

Вече разбрах защо ние не правим нов стадион





Тема Re: Nasri -> Man Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано25.08.11 20:16



Е, ти много добре знаеш, че на Хайбъри открай време му викаха The Library, така че не е от стадиона...А Сити ми бяха много любим отбор, преди да ги вземат чаршафите и да почнат да си играят на Монополи

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Re: Nasri -> Man Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано26.08.11 01:06



в следващото интервю вероятно ще каже, че винаги е искал да играе за успешен клуб. сериозно, трябва да се наложи пълно медийно неотразяване на изказвания на футболисти.

Редактирано от redo на 26.08.11 01:06.



Тема Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 10:08



Днес се очаква да бъде пълна лудница ...

Вчера Нюкясъл обяви Сантон, Пуул обяви Коатес, Арсе обявиха Парк Чу Йонг, КПР - Арман Траоре и Джоуи Бартън

Какво се очаква:
Арсенал - приключване обявяване на трансферите на поне 2 футболиста - Мертезакер, Сантос
Тотнъм - предполага се че Бенаюн че премине там, Скот Паркър май е сигурен
Ман Сити - Оуен Харгрийс вероятно ще бъде следващия Юда в Манчестър
Челси - индикации за Мейрелеш, Рибери
КПР не се разбраха с Джо Коул, но има вероятност да Шон Райт Филипс
Съндърланд може да бъде поредният английски отбор на Питър Крауч
и т.н. и т.н.

Като се има предвид че не малко неща се решават в последните часове, когато страните стават по-склонни на компромиси, кой ли знае какво ни очаква още



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано31.08.11 16:13



Арсенал със сигурност ще вземат Сантос, Мертезакер и корееца, а имат и сериозни шансове за Алекс от Челси.

Според мен Челси ще вземат в последния момент Алваро Перейра и Лука Модрич.





Тема Scott Parker - West Ham -> Spursнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 16:15



Тази сага приключи. Скот бе спряган за поне 3-4 клуба от първата половина на таблицата, което за мен бе малко странно.
Все пак Скот Паркър в Тотнъм.. дали ще е за сметка на някой (Модрич, Кранчар) който тръгва от УХЛ, ще видим тепърва...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.