Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Трансферно лято 2011  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано23.05.11 11:49



Всяка година казваме че ни чака интересно трансферно лято, но сега наистина се очертава едно много интересно лято и причината е че след като повечето отбори бяха меко казано слаби за претенциите си, пред тях няма особена алтернатива ако искат да лишат Юнайтед от втора златна звезда след година. Самите Юнайтед пък имаха шанса да случат на съперници този сезон, но догодина няма да е толкова лесно и също трябва да търсят алтернативи на поне 2-3 поста.

Изглежда прекалено рано за тази тема, защото сезонът завърши преди няма и 24 часа, но Роман Абрамович даде началният изстрел вчера с уволняването на Татко Карло. Така може би първият трансфер ще бъде в Челси, макар на подобен пост да се търси човек и в Ман Сити :)



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: AnfieldBG]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано23.05.11 17:36



Първо за Сити - мисля, че при тях търсене на нов мениджър изобщо не стои на дневен ред. Ако не за друго, то поне там не са като Абрама и ще оставят Манчини поне още една година, освен ако не стане някой як и неочакван сакатлък. С други думи, шеф-чаршафите са по-скоро доволни от постигнатото (което за Сити-мащаби съвсем не е малко), отколкото недоволни от пропуснатото. И колкото и да ми е неприятно в случая, трябва да призная, че това е правилният път. Колкото и средняк да го изкарват Манчини като треньор (апропо също и моето мнение за него), ако/като му се даде шанс да работи в перспектива, може евентуално и да им върже. А и с този бездънен бюджет... Всичко е възможно. За Роналдо няма какво да говорим отсега. Ако въобще има някаква оферта, не мисля, че ще има смелостта да отиде на Уейстлендс. Ясно защо!

На обратния полюс е Челси, при това не от вчера. След всички рокади през последните години, и най-вече критериите на Чукотския за уволняване на мениджърите му, си мисля, че все по-малко ще стават готовите да преглътнат всичко това, което трябваше да преглътне Карло последната година, в името на яката заплата. Все пак хората, ту би кънсидърд за негови наследници би трябвало (по силата на логиката) да са хора с принципи (за топ мениджъри си говорим все пак), а обстоятелствата около уволненията на челските тренери, ако не друго, поне карат човек сериозно да се позамисли. А като се замисли човек, по-сериозните проблеми на Моста започват едва след това. С този позастарял автопарк закъде? Доста кадър трябва да се привлече май. А Романчо не се знае как е с паричките всъщност.

Ливърпул (и в частност Далглиш), ако не друго, поне в един аспект имат къде-къде по-малко грижи. След като не се класираха за ЕКТ (което дори допускам да е било умишлено - шотландците са си пресметливи по рождение), на Кени (би трябвало да) му е пределно ясно какви играчи ще му трябват за следващия сезон. Ник'ви легионерчета и смукачи на пари. Само биткаджии и играчи с качества за ПШ. Това може да се окаже големият коз на скаузърите (дано ме опровергаят, дано!). Лична прогноза: във всеки случай по-опасни от Челси.

Имам досадното чувство, че Стан Кронке или както там го произнасят янките, няма да чака Венгер безкрайно с неговите вечни градежи, надежди и демонстрации на театър с елементи на футбол. Изобщо не е случаен фактът, че за последните няколко дена двама от отбора, Бендтнер и Денилсон, открито заявиха желанието си да напуснат. Фабрегас според мене е още от миналата година на стенд-бай т.е. почти пътник. Та така в общи линии на Емиратите. Може да се получи нещо, но в общи линии пак най-късно докъм Трифон Зарезан горе-долу. И после пак няма да има нет в цели общини...

Спърс пак няма да са за подценяване, на 6 точки от място в ШЛ завършиха все пак, а имаха доста тежък сезон. Хари е лисица и дори и да не успее в ЛЕ наесен, поне в ПШ ще играе из горните етажи. Честно казано нямам особено близък поглед върху този отбор в момента и не знам какво им трябва и кой ще си ходи. Според мене им липсва нападател тип "куче", нещо като Роби Кийн в силните му години например.

А ние... ние сме всъщност доста ясни. ВДС няма да го има. Много исках да привлечем Нойер, но след като той самият не желае, няма как. Железен принцип на Фърги - да се привличат играчи, които искат да играят за Юнайтед, а не такива, на които просто им харесват чековете, които получават от нас. Не знам какво става с Де Хеа, доста се говори, че договорът е вече подписан, да видим. В средата на терена нуждата от креативен халф е плачевна. Един от типа бокс-ту-бокс (като Кийно) е също необходим. Слуховете ни пращат кого ли не - Снайдер, Адам, Родуел, ВДВ, Модрич, Санчис етц... В защитата се откриват пробойни. Невил го няма, Браун мисля, че също е пътник, Евра ако и следващия сезон се представя така може също да бъде забравен. Бразилчетата са добри, но малко чупливи, соу ще трябва и там да се подплатим. В договора на Шоукрос в Стоук има опция за предимство на Юнайтед при евентуален трансфер. Чух и за Бейнс. Не се знае все пак какво свежо ще излезе от школата, както и кои точно от дадените под наем младоци ще се върнат.

Лятото определено ще е много интересно, но най-интересното започва едва след това!

_____



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: AnfieldBG]  
Автор sven_goran ()
Публикувано23.05.11 20:13



Днес стана ясно, че Пол Ламбърт е подписал нов договор с "канарчетата" и остава начело на тима!
Очаквайте нови чудеса от Норич през новия сезон





Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: SUBXERO]  
Автор zakkwylde (Селянин)
Публикувано25.05.11 00:40



Роналдо няма да иска във втория отбор на Манчестър заради това, че този отбор все още не играе значителна роля в ШЛ/ПШ и т.н. Цигането е телевизонна звезда и тази показност ще му липсва. А и той се изниза в посока Мадрид заради топлото време и т.н (да не говорим голямата заплата). Той просто си е 'комерсиален' тип и си прави сметката, че за да иде в Шити, освен заплатата от примерно 250к седмично, трябва да му покрият и приходите от реклами. А се съмнявам, че спонсорите му ще искат да се занимават с логото на клуба му.

Относно трансферите (на Манчестър (Юнайтед;)): САФ каза, че ще си прибере всички младоци: Диуф, Македа, Де ла Ет, Уелбек, Клевърли (не съм сигурен за Ажус, или както там се чете). Нуждата ни от вратар е очевадна. Да видим кой ще бъде.. Едното от нещата, които ми харесват в Юнайтед е, че там никой не бива гонен заради 1-2 лоши игри. Навремето Нани го плюеха, когато трябваше да замести Роналдо.. че не бил на неговото ниво. Видяхме какво стана когато влезе във форма. Така че не се знае дали наистина ни трябват някакви измислени звезди, дето като видят и студеното време, ще си каже "да се бях набутал в Барса, там ще търкам скамейката като Афелай или Масчероно, ама ще е на топло".

Дано наистина дойдат хора, на които им се играе.. а не телевизонни звезди.



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: AnfieldBG]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.11 09:14



Първият трансфер е факт! Давид Де Хеа идва от Атлетико Мадрид за 18 милиона паунда. Фърги вчера го е обявил на пресконференцията преди тестимониъла на Гари Невил (бтв паднали сме 1-2 от Ювентус, но е било яко шоу).

Нямам лични впечатления от този пич, но след като цяла Европа говори за него последната година, не би трябвало да е особено зле :-D. 21-годишен, 192 см, според всеобщото мнение рядък талант. Честно казано, нямам нищо против да не се налага да се оглеждаме за вратар следващите 15 години.

Welcome to your new home and best of luck, boy!

_____



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: SUBXERO]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано25.05.11 10:12



а за този не се бях сетил. Принципно ми се искаше Нойер, защото е вратар с топки и цар на наказателното като най-големият - ПШ.

След като поискаха от Шалке баснословна сума за вратар и като се знае, че САФ няма да даде за вратар 15-20 М мислех, че ще дойде Стекеленбург.

Този съм го гледан на репортажи в АМ и за ръста си има уникален рефлекс. Дай боже наистина да не мислим за вратар близките 15 години.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: pirx]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.11 11:28



Е, че те тези 18 милиона пасват точно в тези 15-20, които споменаваш. Ама няма как, за як вратар се дават и толкова, стига експерименти.

Аз също бях за Нойер, както споменах в другия пост, но какво да се прави, човекът казва, че още не му се ходи извън Германия, темата е приключена. Няма тук наддавания и прочее, или-или, пириъд!

_____



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано25.05.11 21:54



Всъщност трансфера е почти приключен, не напълно, освен ако нямаш допълнително инфо от някъде. Но аз лично очаквам след финала в ШЛ да се стане 100%, защото си знаем Съра - той не говори така открито за трансфери, освен ако не са поне 95% сигурни.
Аз също нямам голям поглед върху тоя младеж и не мога да кажа дали си заслужава тия 18 млн. Дано да е правилна преценката, че не искам втори Бартез.

Иначе мача вчера си беше фън наистина, макар да гледах само първото полувреме. Носталгията обаче се обади като видях отново Бекъм,Невил и Бът с червените фланелки. Имаше някои много забавни моменти. В началото Невил беше дясно крило, а Бекс десен бранител. По едно време, към 20-та минута, Гари се умори, едвам дишаше, подпрял ръце на кръста и камерите го уловиха като казва троснато на Бекъм нещо от рода на "Ай бегай малко ти сега по тъча", той започна да се смее и веднага след това режисьора даде трибуната, където бяха седнали играчите, които не участваха в мача, а там Видич, Рио и Карик се заливаха от смях, явно досещайки се какво му е казал.





Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: pirx]  
Автор BatRado (red)
Публикувано25.05.11 21:59



Нойер отива в Байерн, въпреки всичките циркове в последната седмица. Ясно е, е Байерн поискат ли някой от Германия си го взимат.
Нойер обаче видя какво изпуска, на реванша на ОТ, може и да съжалява след време, още повече че на Алианц няма да се чувства много добре, в началото поне



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: BatRado]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 09:22



А Барбарела даже и на бенефиси не играе!!!



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 09:26



И аз вече прочетох опровержение, дори и от страна на самия Де Хеа. Странно ми с струва. Не знам от кого, защо и какви игрички се играят, но определено не е в стила на Фърги да обявява нещо, което не е сигурно. А може би и медиите са преекспонирали "сигурността" на трансфера. Запис от пресконференцията не съм гледал, а това е може би най-надеждния сорс.

_____



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: SUBXERO]  
Автор mOnstErlnc ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано27.05.11 10:42



Чака се да изтече договора на мениджъра на Де Хеа, от 1 Юни или Юли (сега не се сещам) негов мениджър става Мендеш и тогава ще се осъществи трансфера. Вчера адвокатите на испанеца дадоха пресконференция, в която казаха, че няма контакт с Юнайтед

, а това се прави най-вече с цел да се избегнат правни проблеми в последствие.



Тема Майкъл Оуен остава в Юнайтеднови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано01.06.11 13:30



Пиша за това събитие като за трансфер, макар да не е такъв, защото аз лично мислех Оуен за пътник. Но днес официалния сайт съобщава, че той е подписал нов едногодишен договор с клуба и остава до 2012-та.
Дали това означава, че за Бербо няма да има място в отбора, още повече, че се очаква да си върнем Уелбек, Македа и Диуф след наеми?

За момента отбора напускат Ван дер Саар, Скоулс и Харгрийвс.



Тема Re: Майкъл Оуен остава в Юнайтеднови [re: BatRado]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано01.06.11 13:41



Тъкмо го написах в другия клуб

Да ти кажа само за Уелбек имам някакви надежди, Македа 50-50, а Диуф хич не ми изглежда като МЮ играч - поредния Манучо



Тема Re: Майкъл Оуен остава в Юнайтеднови [re: BatRado]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано01.06.11 14:30



според мен точно това означава, че Бербатов няма място в отбора


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Майкъл Оуен остава в Юнайтеднови [re: Einsteins cock]  
Автор BatRado (red)
Публикувано01.06.11 14:30



При мен пък Диуф е 50-50, а Македа - по-добре да го продаваме. Това момче имаше един звезден миг, изживя го и нещо след това е зле работата.... Дори в купата на лигата не може да направи нещо сносно, което мисля е достатъчен показател.



Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: AnfieldBG]  
Автор Christianssen ()
Публикувано05.06.11 19:46



Сега прочетох че Интер давали 50 млн за Фабрегас бездарника и асистента на Барса.Да го продават и то без изобщо да се замислят,ако това е вярно де.



Тема Ливърпул взеха Донинови [re: AnfieldBG]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано07.06.11 14:53



Ей това е новина. От колко години се моля някой да отърве Рома от този бездарен клоун и ето че се случи


Да им е честит трансфера на мърсисайдци, но с подобни придобивки едва ли ще станат шампиони.



Тема Re: Ливърпул взеха Донинови [re: lnglourious]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано07.06.11 15:48



Още не е потвърдено официално. Засега се върви към договорка между двата клуба. После вече ако личните условия го удовлетворяват, да подписва.. ще играе в мачовете за купите :) като за 1млн лири



Тема Re: Ливърпул взеха Донинови [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.06.11 15:49



Странен трансфер. Дони го харесах единствено на ФМ 2008, когато спечелих требъл с Рома и този направи чутовни спасявани в ключови мачове.



Тема Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.06.11 11:41



Ливърпул и Съндърланд са постигнали договорка за трансфера на 20 годишния младежки национал на Англия Джордан Хендерсън. Днес се очаква момъка да мине медицинските прегледи и да договори личните условия, което едва ли ще е проблем, и да приключи траснфер на стойност 20 млн.паунда. Предишната оферта в размер на 16 млн. паунда била отхвърлена.
Аз лично не мисля, че той струва толкова пари, новия сезон ще покаже дали съм прав.
Иначе той се свързваше и с Юнайтед в един период през пролетта, дори се смяташе за сигурен за ОТ, предвид близките ни отношения със Съндърланд.
За мен хубавото в този трансфер е,че се надявам сега "черните котки" да имат пари, за да купят Уес Браун и Дарън Гибсън, както заявиха миналата седмица





Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано08.06.11 12:53



Аз пък дочух, че въпросните двама + О'Шей щели да ходят в Блекбрн като част от трансфера на Фил Джоунс. За Браун и Гибо лошо няма, О'Шей бих задържал.

_____



Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.06.11 13:20



Всъщност Съндърланд казаха, че ще продадат Хендерсън и с парите ще се опитат да купят Браун,Гибсън и Уелбек. Аз обаче си мисля, че Фърги няма да продаде последния, но пък с първите двама ще се раздели с охота. Още повече че се споменаваше сума около 12-13 млн. за тях. Което, е прекалено хубаво, за да е истина


Иначе за Фил Джоунс досега има само слухове и нищо сигурно. Към него има интерес и от другите големи отбори без Челси. Днес четох, че сумата, която била договорена е 16 млн. и целта е евентуално с включване на някой играч - тя да падне. Аз нямам нищо против да вземат тия двамката като част от сделката.
А О'Шей не вярвам да бъде използван като разменна монета - не и докато Фърги не вземе бек, който да може да покрива при нужда близнаците и Евра.



Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано08.06.11 18:11



Хммм...

ти, колко бързо се случват някои неща... Ако това наистина е така, то утре със сигурност ще излязат още детайли по сделката.

_____



Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.06.11 20:14



Да, явно слуховете ще се окажат истина. ББС също го пишат това, така е явно е въпрос на часове и официалния сайт да го потвърди.



Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано08.06.11 21:15



Макар и без щампа "официално", Хендерсън днес е бил в Мелууд:



Все още част от детайлите по сделката са под въпрос. Каквито и да са обаче, сумата е прекалено висока. Както в този така и в очертаващия се трансфер на Фил Джоунс лично на мен ми намирисва на изкуствено създаден шум за вдигане на цената.

Малко по малко започва да става интересно...



Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.06.11 22:37



За трансферната сума на Фил Джоунс засега само се спекулира - около 16 млн. Не се знае дали е толкова наистина. Това обаче е също толкова безумно, колкото и 20-те милиона за Хендерсън.
Ако са верни някои слухове, Юнайтед може и да я смъкнат с включване на играч в сделката. Интересно е, че за Джоунс има и други кандидати и очаквам някой от тях, да направи оферта в последния миг.

P.S. Доколкото разбрах, Джоунс е бил и при вас на медицински преглед днес? Знаеш ли нещо повече? Ако е така, значи е тръгнал да се предлага наред





Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: BatRado]  
Автор mOnstErlnc ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано08.06.11 23:44



Вчера Блекбърн са приели оферти на стойност 16 млн. паунда от Юнайтед, Арсенал и Ливърпул, Джоунс е разговарял с Венгер предната вечер, а днес е бил на медицински преглед в Манчестър и ще подпише 5 годишен договор. Въобще не е стигнал до разговори с Ливърпул.

пп. Арсенал са предложили по-добри лични условия, но Джоунс е избрал Юнайтед - второ поредно лято се борим с Арсенал за млади централни защитници и за втора година те избират Юнайтед

Редактирано от mOnstErlnc на 08.06.11 23:58.



Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано09.06.11 09:40



За вчера се очакваха двама футболисти на медицински прегледи. За единият бе ясно че е Хендерсън, а за другия имаше спекулации че е Джоунс, но определено не е бил той. Доколкото успях да видя тук таме, реално от наша страна е имало само запитване за Фил Джоунс без да се е стигнало до нищо повече, затова и мисля че Пуул са били сложени в групата за търсене на по-висока цена.
Кени има интерес към Дан от Бирмингам, макар да се чудя какво точно е видял там :)



Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: mOnstErlnc]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.06.11 09:46



По принцип си е изненада, когато играч избира Арсенал пред вас. Последният такъв, който се прецака беше Тио Уолкът, ама това си беше преди 5 години.



Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: Vendome]  
Автор BatRado (red)
Публикувано09.06.11 10:17



Последния такъв всъщност беше Аарън Рамзи





Тема Re: Jordan Henderson - Sunderland -> Liverpoolнови [re: BatRado]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.06.11 10:23



Е не помнех, че и този се е прецакал, защото не знаех за оферта и от вас към него.



Тема очертава се сериозен трансферен гаф...нови [re: AnfieldBG]  
Автор Cool Summer BreeZin (lounge & chill)
Публикувано09.06.11 16:10



мернах преди малко една новина в някакъв сайт ..и честно казно изтръпнах

Ливърпул искал .............Серхио Агуеро



сиктир бе, драги зрители..дано не е истина,че този ще е по-зле и от Ел Сополиньо



Тема Re: очертава се сериозен трансферен гаф...нови [re: Cool Summer BreeZin]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано09.06.11 16:33



Споко, баце.. няма такава опасност засега :)
Има индикации за Мата, но основен приоритет на КД в момента е централен защитник.



Тема Elmohamady ENPPI -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано09.06.11 16:56



Съндърланд решиха да подпишат постоянен договор с египтянина, след като явно са останали доволни от сезона под наем, който изкара той.
Договора е три години, но не се споменават никакви подробности.



Тема Re: очертава се сериозен трансферен гаф...нови [re: Cool Summer BreeZin]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.06.11 17:10



Дано не е вярно, защото Агуеро не е играч за големи мачове срещу силни отбори.



Тема Re: очертава се сериозен трансферен гаф...нови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.06.11 17:20



Аз бих опитал да взема Матк Хумелс от Дортмунд.



Тема Re: очертава се сериозен трансферен гаф...нови [re: Vendome]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано09.06.11 17:32



Много добър играч с определено светло бъдеще, но не иска да се маха от Дортмунд. Байерн напират от две години за него, понеже си е техен продукт и искаха да си го върнат, но момчето каза, че не му се мърда от БФБ. Но... когато все пак става въпрос за пари... не се знае знае ли се ;-)

_____



Тема Re: очертава се сериозен трансферен гаф...нови [re: SUBXERO]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.06.11 17:45



Гледал съм му 5-6 мача, но определено ме грабна. Има всички качества да стане защитник от екстра класа.



Тема Re: очертава се сериозен трансферен гаф...нови [re: Vendome]  
Автор Cool Summer BreeZin (lounge & chill)
Публикувано09.06.11 19:19



Агуеро е най-известен с това,че е зет на Марадона ...за някакви кой знае какви супер футболни качества, които да го отличават рязко от останалите, не мога да се сетя... ..както и да е ..ако е блъф, наистина съм малко по-спокоен....

централен защитник...мда...прочетох,че съра ни взел под носа Фил Джоунс, но аз в това не намирам голяма драма....
Определено не считам ,че марката централен защитник "произведено в Англия"
е на световно топ-ниво... По-склонен съм да вземем някой преспективен , може и не чак толкова известен, италианец или сърбин...и да го наложим..стига да има качества, в Пуул ще си ги ъпгрейдне от самосебе си ....по примера на Видич в ман, защото никой не може да ме убеди ,че трансфер от Русия в Премиършип не е леко рисков, но понякога трябва да се рискува в трансферите ...иначе ще се казваш реал мадрид



лично аз, ако бях скаут на Пуул, без да се замисля бих привлякъл Марко Андреоли от Киево ..24 годишен, 186 см. централен защитник, супер талант... собственост на Интер и Киево..и доколкото знам това лято ще стане ясно къде продължава и дали Интер ще го откупуват...Спокойно бих го изкушил с една оферта за митичния Анфийлд....ама кой да се сети, баце



Тема Re: очертава се сериозен трансферен гаф...нови [re: Cool Summer BreeZin]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.06.11 20:37



Чисто спортно технически Агуеро е добър играч, но само толкова.

За сърбин не знам, като цяло балканците рядко успяват във ВЛ.



Тема The deal is done!нови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано09.06.11 22:21



Вече може да се каже че Пуул направи първата си покупка през този трансферен прозорец.
Джордан Хендерсън премина медицински прегледи и подписа личните си условия по трансфера, след като по-рано през тази седмица двата клуба се бяха договорили.
Трансферна сума не е оповестена и все още няма яснота дали Нгог ще бъде част от сделката.
Мисля че първият трансфер в обратна посока вече трябва да бъде свързан с Поулсен :)





Тема Re: Трансферно лято 2011нови [re: AnfieldBG]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано10.06.11 15:38



Засега като гледам Ман Юн и Ливърпул се изсилват да взимат някакви английски анонимници за маса пари...
Арсенал обичайно са пас, а Челси чакат да назначат официално Хидинк и ще вземат 3-4 играча, но супер качество.
Така като гледам другата година ще е за сините от Лондон, които и ще са най-сериозният английски претендент в Европа, където очаквам догодина Милан и Реал М да се представят по-добре от останалите английски.
Сити, разбира се, си вкараха страхотен автогол със спечелването на ФА Къп и следващата година отново ще се радват, че са спечелили място в 4-ката...



Тема Cabaye - Lille -> Newcastleнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано10.06.11 22:31



25-годишния френски национал Йоан Кабае подписа с Нюкясъл за 5 години. Трансферна сума не се споменава.



Тема Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано13.06.11 17:38



Преди малко Манчестер Юнайтед потвърдиха трансфера на младежкия национал на Англия Фил Джоунс.
19-годишния централен защитник на Роувърс премина медицински прегледи още миналата седмица, но проблеми най-вече около цената на трансфера забавиха официалното оповестяване.

Период от 5 години, трансферна сума 16,5 млн, която може да нарастне при определени условия.





Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.06.11 19:53



Прекалено много пари за тоя момък. Бих оправдал сумата само, ако излезе новия Рио Фърдинанд.
Сега да видим какво ще се случва в средната зона, където ни трябват поне двама-трима...



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: BatRado]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано13.06.11 20:20



Нищо чудно и да излезе новият Рио

Покрай един приятел, който е фен на Блекбърн ги следя и това момче ми е направило много добро впечатление, а явно има и лидерски качества, защото макар и само на 19 г. е капитан на младежите на Англия до 21 г. Така или иначе бъдещето ще покаже.



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано13.06.11 20:22



Парите са прекалено много, но в случая клаузата в договора му е била такава. Аз лично не вярвам в спекулациите че Пуул предложили повече и т.н.

Вие вземате защитник, ние вземаме и ни свързват основно с халфове... ще атакуваме 4-ката с отбор от халфове май...
Иначе днес Снайдер даде малко задна от това че твърдо остава.. нищо чудно и да направите някоя трампа с Интер. Вземате и Ашли, така че ще вържете положението и там





Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.06.11 21:16



Стига с тази четворка, гони се титлата.



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.06.11 22:05



Ами пишеше се, че сте давали 22 млн. за момъка, ама той не искал на Анфийлд. Ще видим - дано си струва парите.
Снайдер няма да остане в Интер - аз имам такова усещане, за мое съжаление си мисля, че ще иде при "господина от Лондон". Все пак, както говорихме преди няколко дена. в Манчестър има само два ресторанта


Въпреки че за него съм съгласен и 35-40 млн. да дадем... Един от Топ 3 халфовете в света...
За Ашли не се знае... то бе сигурно, че ще се жени миналия уикенд...



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: Vendome]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.06.11 22:10



Мисля си, че ти е ясно, че за да се бориш за титла , трябва да си влязъл в Топ 4. Нищо лично, знаеш, че не съм хейтър, обаче от тази позиция на Ливърпул, не може да атакувате титлата. Шити със стотиците милиони не успяха да го направят. Челсеа-то през 2003-та - също. Трябва първо да изпуснете титла в последния кръг, чак след това може да е надявате да я вземете





Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано13.06.11 22:23



Напълно съм съгласен за Снайдер.. Преди 2 години като напускаше Реал и бях писал в ЕФУ че това е почти престъпление от страна на Реал - да оставиш такъв играч да си тръгне. Сега ще е подобно от страна на Интер, но пък и сегашният Интер не е този Интер, в който Уесли премина.

Що се отнася до младоженеца-беглец... честно казано искаше ми се да мине при нас, макар че малко ми се струва лигльо. Но пък малко ми прилича на играч, който ако не му тръгне сезона, ще поиска да се махне при първа възможност. Така че ако желанието му е било Ман Юнайтед - лошо няма.. Странно ми е малко че зимата Вила отказаха наша оферта с презумпцията че искат Ашли да ги спаси от изпадане, а през лятото Пуул ще бъде първи избор. Дали пък Пуул не са намерили решение за този пост...



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: BatRado]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.06.11 22:46



Принципно е така, но историята познава подобни големи скоци, а Пуул не случаен клуб.



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.06.11 22:47



Някъде четох, че Далглиш предпочита Даунинг.



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: Vendome]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.06.11 22:51



Футболът не е такъв, какъвто беше...



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: BatRado]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.06.11 23:06



Така е, ама и Висшата лига не е толкова мощна, каквато беше.



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.11 09:43



А тоя Даунинг за мен е олицетворение на смешните и преоценени футболисти. Нищо впечатляващо няма в него - нито много мощен удар, нито скоростна техника, нито пък центрирането му е нещо кой знае какво. Обаче заради факта, че е англичанин, само се дрънка и спекулира за тоя калъф.




Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано14.06.11 09:44



В началото ме кефеше, но не се разви, остана си житен бегач.



Тема Re: Phil Jones Blackburn -> Manchester Unitedнови [re: Vendome]  
Автор BatRado (red)
Публикувано14.06.11 09:53



Нека не разводняваме темата - просто си казах мнението, че трябва да стане чудо, за да стане Ливърпул шампион следващия сезон.



Тема Bruma - Chelsea -> Hamburgнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано14.06.11 15:50



Джефри Брума преминава под наем за две години в Хамбургер. Това е втори трансфер в тази посока след този на Мансиен, като и в двата основна роля изигра новия спортен директор на германците Франк Арнесен, който до скоро бе такъв на Бриджа.



Тема Faye - Stoke City -> West Hamнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано15.06.11 15:03



Едно от Файе-тата в Англия, Абдулайе или както се чете там, напусна Сток със свободен трансфер и стана "чук". Както припомнят медиите - това ще е третия отбор, в който той ще играе под ръководството на Големия Сам - след Болтън и Нюкясъл.
Също така Уест Хям май са на път да подпишат и с капитана на Нюкясъл Кевин Нолан, който е отказал предложението за нов договор от "свраките".Днес трябва да минава медицински прегледи в Източен Лондон.



Тема Re: Ливърпул взеха Донинови [re: lnglourious]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано15.06.11 15:26



Тук има развитие и засега то е в посока на това че Дони е отказал да играе в Премиер лигата. Явно не му се стои резерва и се ослушва за Галатасарай, ако Чим бом не успеят да привлекат друг играч на римски отбор - Муслера.

Както се казва - жив и здрав :)



Тема Re: Faye - Stoke City -> West Hamнови [re: BatRado]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано16.06.11 08:24



това засега е добре, само дето нас сигурно ще ни напуснат Паркър и Калртън Кол, както и десния бек Якобсен


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Faye - Stoke City -> West Hamнови [re: falkenbach]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.06.11 09:27



Снощи четох, че почти сигурно взимате и Гарднър от Болтън - пак без пари.



Тема Re: Ливърпул взеха Донинови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.06.11 09:44



Е, предложили сте му по-малко пари, отколкото взимал сега. Затова не иска да идва. И сигурно му е жал за Рейна - не иска да му взима хляба :))



Тема Bebe - Man Utd -> Besiktasнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.06.11 12:15



Или "Честито на печелившите"


Бебе преминава под наем в Бешикташ за следващия сезон. Официално не се споменават параметри, но в Скай мернах, че турците дават 1 млн. евро за услугите му и май има клауза за откупуване другото лято, в размер на 2 млн.паунда.
Честно казано Бебе, не успя да грабне окото с нищо през изминалия сезон в редките си появявания, освен с един фантастичен гол срещу Бурса в ШЛ. Макар показателите му да не толкова лоши (мачове/голове), аз лично не мисля, че той става за Юнайтед - просто е поредния надценен играч, докаран от Кейрош. И се радвам че се маха. Дано турците го харесат и си го купят догодина.
Сега наред е Обертан...



Тема Re: Bebe - Man Utd -> Besiktasнови [re: BatRado]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.06.11 12:21



Този ли беше бивш просяк?



Тема Re: Bebe - Man Utd -> Besiktasнови [re: Vendome]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.06.11 12:50



Сирак и бивш бездомник :) То това няма никакво значение в случая де.

Честита титла by the way.



Тема Re: Bebe - Man Utd -> Besiktasнови [re: BatRado]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.06.11 14:20



Това е ясно, просто полюбопитствах.

Благодаря за честитката, за сефте след 2008г. отново отбор от Бостън печели титла в Биг 4, при това - най-малко очакваният. Сега искам Ред Сокс да дублират съгражданите си.



Тема Kevin Nolan - Newcastle -> West Hamнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.06.11 16:35



Днес бе потвърден още един трансфер в изпадналия отбор на Уест Хям.
Кевин Нолън се присъединява към чуковете, които ще ползват неговия опит в промоциите към Висшата лига. Преди 2 сезона той бе част от завърналия се тим на Нюкясъл, сега ще помага на Уест Хям в ролята на капитан на командата на един от бившите му босове Сам Алърдайс.

Цитира се сума от 4млн лири за период от 5 сезона.



Редактирано от AnfieldBG на 16.06.11 16:37.



Тема Re: Kevin Nolan - Newcastle -> West Hamнови [re: AnfieldBG]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано17.06.11 11:24



браво! Кевин Нолан винаги е бил един от любимите ми играчи!




NO GODS, NO MASTERS!

Тема Demba Ba - West Ham -> Newcastleнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано18.06.11 11:11



Демба Ба се завърна във Висшата лига преминавайки в отбора на Нюкясъл. След като бе обявен трансферът на Кевин Нолън в обратната посока, малко по-късно бе потвърден трансфер и по оста Уест Хям - Нюкясъл.

3 годишен контракт за сенегалеца



Очаква се скоро да бъде потвърден и контракт на Нюкясъл със Силвен Марво, след като пропадна трансфер на последния в Ливърпул.



Редактирано от AnfieldBG на 18.06.11 11:12.



Тема Marveaux - Rennes -> Newcastleнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано18.06.11 13:09



Силвен Марво, 25-годишен французин, подписа 5-годишен договор с Нюкясъл, като последните няма платят нищо за него, понеже договора му с Рен изтича.
До последно се смяташе, че той е сигурен за Ливърпул, но явно офертата на свраките е била по-добра. Това е третото им попълнение за новия сезон след Кабайе и Ба.



Тема Re: Marveaux - Rennes -> Newcastleнови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано18.06.11 16:39



Всъщност не е сигурно че условията на свраките били са по-добри.
Марво бе в Мелууд и се трябваше да бъде обявен като ново попълнение. Оказва се обаче че вечерта след прегледите изведнъж идва оферта от Нюкясъл и т.н. Леко неиздържано ми изглежда всичко :)
Има няколко варианта и аз да съм склонен да вярвам че не е издържал медицинските тестове и Пуул са се отказали. Така поне твърдят някои френски издания.

Все пак:
- вариант 1 - наистина Алън Пардю и Ко предлагат по-добри условия в последния момент и извънземния футболист почва да се пазари 'а ла Данчев' с цел да изкарат повечко пари
- вариант 2 - Пуул са с много напреднали преговори с някой футболист на този пост, за който ще се платят не малко пари и на Марво кой знае какво не може да се обещае, което го е накарало да мине на вариант Б
- вариант 3 - след като последният сезон има едва 10 мача и от Рен не са счели за необходимо да му предложат договор, то може пък и да има някакво основание във френската преса да пише за провалените медицински прегледи..

Но както ида е де.. да е жив и здрав и дано помогне на Нюкясъл.





Тема Re: Marveaux - Rennes -> Newcastleнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано18.06.11 17:47



В крайна сметка на кой му пука?


Аз си признавам, че тоя не го бях чувал досега...Така че коментарите са излишни.



Тема На Мелууд се бачка здравонови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.06.11 18:24



Петела и Резо имат нов отбор!





Тема Re: Marveaux - Rennes -> Newcastleнови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.06.11 22:23



Този пък не го бях чувал до днес. Да става сврака като иска.



Тема Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано20.06.11 17:01



Най-сериозният трансфер до момента





Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано21.06.11 09:09



Новото мъдо ... да не би да те кефи?





Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: Einsteins cock]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.06.11 09:12



Съвсем различен е от него като налаган стил на игра поне засега.



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: Einsteins cock]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано21.06.11 11:25



Досега не съм видял нищо лошо от него. Постига резултати, не наглее, интелигентен е, не се мисли за богоизбран. Засега впечетлението ми е позитивно.



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.06.11 13:02



Хехе, дали започва нова ера за сините?




Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.06.11 13:16



И Мауриньо беше такъв в Порто, дано Вийаш Боаш не тръгне по неговия път. Жалко, исках да остане още година в Порто.



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано21.06.11 15:18



Хмм, все пак няма гаранция, че Виаш Боаш ще успее да удържи съблекалнята и ще се справи с такива звезди както Моуриньо. Ако го направи обаче, сините предвид и че след затишието на трансферния пазар няколко години сега отново са мега активни може би отново ще са топ фаворит във всеки един турнир...
Реал М, Милан и Манчестър Юн също вдигат качеството в съставите си, нека да я видим сега супер Барса ;)



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано22.06.11 09:44



По всичко изглежда че Челси съвсем скоро ще има нов мениджър и напълно съм съгласен че до момента това ще е трансфер номер 1, а може да остане такъв и за целия трансферен прозорец.

Интересно обаче какво затишие настъпи тези дни.. има едно негласно споразумение, а някъде пише и за полугласно такова, че Пуул, Манчо и Арсе отвръщат на удара на малките отбори искащи баснословни цени за имена, които доскоро са говорели единствено на родителите си нещо..
Дали това е така или просто игра на нерви, ще видим нататък през трансферния прозорец, но засега тези суми, които се искат за кой ли не, са тотално неадекватни... Примерно Даунинг да струва 20млн като знаем за колко Тотнъм взе Рафаел Ван дер Ваарт.



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано22.06.11 10:26



Въпроса е дали и Сити са склонни да се включат в бойкота





Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: AnfieldBG]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано22.06.11 10:27



Абе не виждам как точно се вписват в това споразумение трансферите на Хендерсън и на Фил Джоунс...



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: Suprs]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано22.06.11 13:18



Така е.. но дори и за тези трансфери се искаха по-високи суми, като и за двата се пишеше как едва ли не другия клуб ще даде повече и т .н. - типично мениджърски хитринки, за вдигане на цената.
Дадените пари и за двамата да нереално високи, но повечето от не съвсем точно определените от мен като малки отбори, защото всеки отбор си е с история, фенове и т.н., та повечето от тях използват раздуването на пазара покрай Сити и Челси основно.

Иначе никъде естествено няма черно на бяло че има съглашение, но ето че дори сигурните Йънг за Манчо и Адам за нас, накрая може да се окаже че ще отидат за по-малко пари в други отбори...



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано22.06.11 13:31



Вече е официално:






Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: Suprs]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано22.06.11 13:32



Е той пактът е явно след тези трансфери и май точно те са причината за него.



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: AnfieldBG]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано22.06.11 13:53



Квотата за home grown играчи от миналия сезон вдига още повече и безт това прекалено високите цени на британските дръвчета ...



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: Vendome]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано22.06.11 14:13



Да им е честит.. свързваше се доста време с нас и не бих имал нищо против, ама...

Иначе ако вземат и тези, които се споменават днес, две неща става ясни май.. Дрогба ще стегне багажа заедно с Кольо... както и че ще са основен фаворит за титлата и този сезон.



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: AnfieldBG]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано22.06.11 14:27



Като не ви изнася, не ги купувайте въпросните играчи, много е просто





Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: shevchenko]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано22.06.11 15:35



нещо не разбрах връзката


Писах че Челси се свързва с някои играчи днес, които ще добавят още класа към състава и реално сините стават фаворит за титлата ако това се случи...

кой какво му изнася и какво купува е друга тема.. :) аз лично искам Пуул да попълни състава си с играчи от Мелууд, ама засега повечето, които са свързани с отбора са от Мелмак...



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: AnfieldBG]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано22.06.11 17:53



реплекирах те на другото мнение, че не ми се връщаше... :)
Имах предвид, че щом не сте доволни от изкуствено вдигнатите цени на играчите - просто не ги купувайте, никой не ви кара на сила, все пак вие ги искате, не те ви предлагат - вземете тоя, ама струва 25 млн. :)



Тема De Vries - Swansea -> Wolvesнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.06.11 13:31



Холандския вратар преминава със свободен трансфер на Молиню, след като не успя да договори нов договор с новаците във ВЛ Суонзи.
Той е втори трансфер за вълците след привиличането на Джейми О'Хара.



Тема Sebastian Larsson - Birmingham -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.06.11 13:41



26-годишния швед бе желан от доста отбори в Англия, включително и от Арсенал, след като бе свободен агент и бе заявил, че напуска Бирмингам, но в крайна сметка подписа със Съндърланд. Та ще се събере с Брус, който го доведе в Бирмингам през 2006-та под наем.



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.06.11 13:45



Аз лично съм доволен, че не взеха Хидинк.
Не подценявам Бояш, просто холандеца е много по-опасен и опитен треньор.



Тема Young - Aston Villa -> Man Utdнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.06.11 16:24



25-годишния английски национал Ашли Йънг вече е играч на Юнайтед...официално. Договора е за 5 години.
Трансферната сума не се споменава, но се говореше за 15,5млн. паунда.

Well done



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от BatRado на 23.06.11 16:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от BatRado на 23.06.11 16:32.



Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: BatRado]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.06.11 19:33



А според мен гладът за трофеи на Бояш е по-опасен, отколкото преситения Хидинк, който е в определен регрес откакто напусна "Моста".




Тема Re: Andre Villas-Boas Porto -> Chelseaнови [re: alessandron]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.06.11 19:55



Е, пое регресиращата Турция, какво очакваш? Ако бе поел Челси, щеше да видиш регреса му... Добре, че не стана.



Тема De Gea - Atletico M -> Man Utdнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано29.06.11 13:32



Манчестър Юнайтед подписа официално 5-годишен договор с 20-годишния вратар на Атлетико Мадрид и младежкия национален отбор на Испания Давид Де Хеа.
Трансферната сума не се съобщава официално, но се говори за 18,9 млн.паунда.

Дано си струва и да се окаже добра покупка, защото за мен добрия вратар е половин отбор, а след Шмайхел предостатъчно олигофрени забавляваха противниците ни на нашата врата.



Редактирано от BatRado на 29.06.11 13:52.



Тема Connor Wickham - Ipswich -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано29.06.11 18:56



Съндърланд продължава да е един от най-активните отбори досега в Англия на трансферния пазар.
Днес бе потвърден поредния им трансфер - 18-годишния нападател на Ипсуич и младежки национал на Англия Конър Уикъм, спечелил приза за най-добър млад играч във Футболната лига за миналия сезон.
Той ще подпише 4-годишен договор, а 'черните котки' ще платят 8 млн.паунда на бившия му клуб, като сумата може да нарасне до 12 млн. при определени условия.
Играчът бе цел и на Ливърпул, Арсенал и Тотнъм, като за първите дори се говореше, че са отправили оферта, която е била отхвърлена.



Тема Re: Connor Wickham - Ipswich -> Sunderlandнови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано29.06.11 18:58



Ееех, какво нещо са медийните и прочее спекулации. Цяло изкуство е това, не е ташак работа...

_____



Тема Re: Connor Wickham - Ipswich -> Sunderlandнови [re: SUBXERO]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.06.11 00:36



Специално за Пуул не бе спекулация.. искаме го от доста време, а и младежа е фен на отбора и бе казал че иска да играе на Анфийлд.
Има нещо консервативно в тандема Кени-Комоли и наистина бяха предложили оферта за Конър, която бе под исканите от трактористите пари. Казвам консервативно именно защото за такъв тип играчи реалните пари са доста под тези, за които се продават...
Изпуснахме играч, който може да бъде (може и да не бъде) новият Руни примерно, но пък в крайна сметка наградите за морални шампиони отдавна се котират само в коментарите под дадена новина.... Или Комоли има нещо в ръкава си, или просто действа по "спърски"... засега предпочитам да вярвам на първото, но защо ли вече почвам да губя вяра в това..



Тема Re: De Gea - Atletico M -> Man Utdнови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.06.11 00:43



Ами честито!!
Три трансфера, два от които на играчи, които ще са с ключово значение за следващия сезон.. третия може и той да се присъедини, но ме съмнява Рио пак да почне да прави ремонт на къщата си, или Видич да получи толкова картони като предния сезон.. :)
Още 1-2 трансфера като тези и ще заприличате на отбор, който изглежда по шампионски... нещо, което бе трудно да се каже за формацията завоювала 19-а титла..
В общи линии засега лично за мен основен конкурент за спечелването на 20-а титла ще ви е само Виаш-Боаш..

Редактирано от AnfieldBG на 30.06.11 00:45.



Тема Re: De Gea - Atletico M -> Man Utdнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано30.06.11 10:29



Ами честно казано трансферите досега, бяха ясни че ще се случат - били са договорени по-рано от обявеното.
Обаче основната неизвестна си остава - трябва ни двама креативни халфове за центъра. Лошото е, че тези които ми се иска да дойдат или струват ужасно много или клубовете им не ги пускат. Ще видим какво ще се случи, определено не сме приключили с покупките. А и тепърва ще продаваме - според мен към вече напусналите по различни причини, ще се добавят още 3-4 поне.



Тема Re: Connor Wickham - Ipswich -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано30.06.11 11:02



Да ти кажа аз не съм много съгласен с тази "консервативност". Парите, които дадохте за Керъл и Хендерсън определено говорят друго.
Според мен просто сте решили, че тоя момък не си струва - тепърва ще се разбере дали сте били прави. Нищо чудно догодина все пак да заиграе на Анфийлд, но срещу повече пари.
Лично за мен бе много странно, че не го взехте. Нормално е първата оферта да е по-ниска от исканото, нормално е да получите отказ. След това просто вдигаш офертата и нещата се случват. След трансфера на Керъл тази пасивност от ваша страна в този случай ми е много странна. По-скоро съм склонен да вярвам, че работите за някой друг трансфер.

Редактирано от BatRado на 30.06.11 11:03.



Тема Re: Connor Wickham - Ipswich -> Sunderlandнови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.06.11 11:52



За Керъл според мен има нещо, което е останало скрито покрай трансфера... все още ми се струват нереални тези пари и във всички форуми, които съм гледал на Пуул, тази тема се коментира от гледната точка че не това е платено на Нюкасъл.
Всъщност дори да са дадени или договорени реално тези пари, то сумата бе дошла от един също много надут трансфер.

А за консервативността съдя по това че се отказахме от съревнования за Конър, Даунинг (тук съм много за :) ), Азар, онзи маймун, който отиде в НЮ и т.н. Като цяло не е лошо да има някаква финансова дисциплина...



Тема Ji Dong-won - Chunnam Dragons -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано30.06.11 20:05



Съндърланд подписаха с още един нападател - 20-годишния южно кореец Жи Донг, който се смята за един от най-обещаващите азиатски играчи и отбеляза 4 гола на последната купа на Азия. Трансферната сума не се споменава, договора е за срок от три години.





Тема Craig Gardner - Birmingham City -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано30.06.11 22:53



Поредното ново попълнение в редиците на 'черните котки' - 3-то за последните 24 часа - 24-годишния Крейг Гарднър от изпадналия Бирмингам.
След като преди два дни мина медицински прегледи, днес халфът подписа 3-годишен договор срещу неразкрита трансферна сума. Все пак според медиите тя е около 6 млн.





Тема Bradley Johnson - Leeds Utd -> Norwich Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано01.07.11 17:13



Брадли Джонсън стана петото попълнение на новаците във ВЛ Норич Сити след като днес приключи трансфера си от Лийдс Юнайтед. Той идва без пари, тъй като договора му бе изтекъл, а новия такъв ще е със срок от три години.





Тема Borja Valero - West Brom -> Villarrealнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано01.07.11 20:40



Уест Бромич позволиха на рекордната си покупка да подпише постоянен договор с Виляреал, след като последния сезон изкара там под наем.
26-годишния испанец дойде през 2008-ма за рекордните за клуба 4,7 млн. от Майорка, но не успя да се наложи в първия отбор и още на следващата година се завърна в Испания - първо в Майорка, а лсед това и в 'подводницата'. Сега трансфера става постоянен, като парите, които ще получат УБА не са известни.



Тема Carson - West Brom -> Bursasporнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано02.07.11 10:09



25-годишния бивш вратар на Ливърпул Скот Карсън напусна УБА след три години на The Hawtorns и подписа с турския Бурсаспор, където ще замени Иванков като титулярен вратар :)
Трансферната сума не се съобщава.



Тема Gael Clichy - Arsenal -> Man Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано04.07.11 20:01



Левия бек на Арсенал и Франция Гаел Клиши, 25-годишен, стана първото ново голямо име в селекцията на 'небесносините' за новия сезон. След като днес мина медицински прегледи в частна клиника в Манчестър, той приключи сделка, от която Арсенал ще получи около 7 млн. паунда.
Клиши бе част от отбора на Венгер от 2003-та, когато бе взет от Кан и след напускането на Ашли Коул стана титуляр от ляво. Но явно липсата на трофеи на Емирейтс, го принуди да откаже предложения му нов договор и така да премине на Ийстлендс година преди изтичането на стария.
Сега онова недоразумение Коларов ще трябва да си търси нов отбор...





Тема Al Habsi - Bolton -> Wiganнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано04.07.11 20:07



Нациналния вратар на Оман Али Ал Хабси след изкаран наем в Уигън последния сезон и получил признание за играч на сезона на 'латикс', подписа за постоянно с тях. Трансферната сума за 29-годишния играч е около 4 млн. паунда, подписания договор е със срок 4 години.





Тема Stefan Savic - Partizan -> Man Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано06.07.11 16:25



Манчестър Сити подписаха с второто си ново попълнение за тази седмица - 20-годишния защитник на Партизан Белград и Черна гора Стефан Савич. Той може да играе както в центъра на защитата, така и на десния фланг.
Договора е със срок от 4 години а за трансферна сума се спекулира сумата 10 млн. паунда.



Тема Riveros - Sunderland -> Kayserisporнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано06.07.11 16:29



Парагвайския национал Кристиян Риверос премина от Съндърланд в Кайзериспор под наем за една година.
След като миналото лято подписа с 'черните котки' със свободен трансфер от мексиканския Круз Азул, той не успя да спечели титулярно място при Стив Брус и след само 14 мача се отправя към Турция.





Тема Anthony Pilkington-Huddersfield Town->Norwichнови [re: AnfieldBG]  
Автор sven_goran ()
Публикувано06.07.11 20:42



23-годишното крило подписа три годишен договор с Норич. Сумата е необявена, но се говори за около 2 мил. паунда. Това е шестия трансфер на Пол Ламбърт за новия сезон... дано не е последния...



Тема Re: Riveros - Sunderland -> Kayserisporнови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано07.07.11 08:51



Ти си като пушка бе, бацек. Или ти е егати скуката или си се зомбирал на бот, да го е...



_____



Тема Re: Riveros - Sunderland -> Kayserisporнови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано07.07.11 11:07



Страшна "скука" ми е да знаеш

Нямам търпение за дойде време за отпуск вече.
Ама то не може само да се бачка - 5 минути на час поне за фут сайтовете имам. А и имам едно готино плъгинче във файърфокса дето само ми праща новините



Тема Brown - Man Utd -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано07.07.11 16:52



Първата част от планирания троен трансфер вече е факт!
Уес Браун напусна Манчестър Юнайтед след 15 години вярна служба, 362 изиграни мача и 5 гола, и подписа 4-годишен договор със Съндърланд. След като снощи мина медицинските прегледи, днес договори личните си условия и от новия сезон ще играе под ръководството на Стив Брус.Трансферната сума не се разкрива официално, но се смята че тя около 1 млн. от предложените 12 млн. за тройната сделка.
На Олд Трафорд той спечели златни медали от 2 ШЛ, 5 ВЛ на Англия, 2 купи на ФА и 2 купи на лигата.





Тема O'Shea - Man Utd -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано07.07.11 21:37



Втори играч на Юнайтед подписа с 'черните котки' само за ден и втората част от тройната сделка е факт!
След преминати медицински прегледи тази сутрин, 30-годишния Джон О'Шей напуска Олд Трафорд след 13 години в клуба, 368 мача и 14 гола. Трансферната сума не се споменава официално,но се говори за 4,5 млн. паунда от 12-те млн. , приети миналия месец за тройния трансфер. Договорът му със Съндърланд е за срок от 4 години.

Аз лично като фен изказвам благодарностите си и към Браун , и към О'Шей за приноса им към успехите на отбора и им пожелавам успех в залеза на кариерите им.





Тема Charlie Adam - Blackpool -> Liverpoolнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано08.07.11 08:51



Сагата Чарли Адам приключи снощи след като шотландския национал бе обявен за второто ново попълнение за червените.
Адам бе в полезрението на Ливърпул още през зимата, но тогава не само че не се стигна до трансфер, но и за малко да премине в Спърс. През този прозорец още от самото му начало се говореше за трансфер на полузащитника, но Блекпул се опитаха да измъкнат каквото могат от трансфера и нещата бяха зациклили. Според мен имаше доста по-рано споразумение за това че ще има трансфер, но просто се бавеха условията по сделката.

Засега виждам че се казва че контрактът е дългогодишен без да се споменава период и цена, но като слухове цената през последният месец се движеше от 6 до 10 млн лири

Редактирано от AnfieldBG на 08.07.11 14:11.



Тема David Vaughan - Blackpool -> Sunderlandнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.07.11 13:57



Съндърланд подписаха с 9-ти нов играч през този трансферен прозорец - това е 28-годишния национал на Уелс David Vaughan, който напусна Блекпул наскоро със свободен трансфер и подписа тригодишен договор със отбора, воден от Стив Брус.





Тема Re: Brown - Man Utd -> Sunderlandнови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано08.07.11 14:23



Уес Браун е нагледен пример за това, как няколко сериозни контузии могат да съсипят една обещаваща кариера. Безспорен талант, който можеше да достигне легендарен статус. В много мачове съм му се възхищавал, още от дебюта му в ШЛ + гол в разгрома над Брьондби с 6-1 насред Копенхаген.

Желая му от сърце подобаващо продължение/завършек на кариерата му. Дано контузиите най-накрая започнат малко да го подминават, че не му остана много. На 32 е, а и операциите му отдавна не се събират на пръстите на едната ръка.

_____



Тема Re: O'Shea - Man Utd -> Sunderlandнови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано08.07.11 14:35



О'Шей е може би антиподът на Уес Браун. Без да блести с някакъв особен талант, Джони Бой постигна всичко с цената на упорит труд и себераздаване във всеки един мач с екипа на Юнайтед. Паметни за всеки фен ще останат (измежду другото) головете му на Анфийлд и Хайбъри. Освен това е може би единственият футболист (поне) в по-новата история, играл на абсолютно всички постове по терена - от вратар до централен нападател, при това в официални мачове.

За мен лично, бай фар най-голямата загуба за клуба в настоящата трансферна серия.

Успех, Джони!

_____



Тема Re: O'Shea - Man Utd -> Sunderlandнови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.07.11 16:32



Да, определено продажбата на О'Шей е най-рисковата за отбора в текущата ситуация, но пък от друга страна си мисля, че въпроса по-скоро е бил "сега или никога". След година му изтича договора, може да си тръгне без пари, а дори и да преподпише не се знае дали може да бъде продаден по-късно. Случая много ми прилича на трансфера на Бът преди години в Нюкясъл и по-скоро смятам,че това бе правилен ход - и за клуба, и за Джон.



Тема Re: Brown - Man Utd -> Sunderlandнови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.07.11 16:39



Да, в последните години определено не му върви с контузии - не можа да вземе шампионски медал последния сезон, заради недостатъчно мачове - и това му се случва за трети път в кариерата.



Тема Csaba Somogyi - Rakospalotai EAC -> Fulhamнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.07.11 17:54



И за край на работната седмица - един трансфер типично в стил "Мартин Йол"

.
Фулъм подписаха едногодишен договор с 26-годишния унгарски вратар Шаба Сомогуй ( или както там му се чете името), след като последния е впечатлил Йол по време на пробен период в Аякс преди повече от половин година . Играчът идва от отбора с още по-култовото име Ракоспалотай за неназована трансферна сума.



Тема Re: Csaba Somogyi - Rakospalotai EAC -> Fulhamнови [re: BatRado]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано08.07.11 22:55



Чаба Шомоди







Тема Re: Csaba Somogyi - Rakospalotai EAC -> Fulhamнови [re: Meйджъp]  
Автор BatRado (red)
Публикувано09.07.11 08:27



Сигурно си го гледал?





Тема Jose Moreira - Benfica -> Swansea Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано09.07.11 11:13



Суонзи подписа с 29-годишния вратар на Бенфика Жозе Морейра за неразкрита трансферна сума, като договора е за срок от две години. Морейра изкара последните 12 години в португалския гранд, записвайки над 100 мача за тима. Има и един мач за националния отбор, дори бе част от отбора на Евро 2004.





Тема Gervinho - Lille -> Arsenalнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано11.07.11 13:51



Тук май нещата вече станаха официални - поне ако може да се вярва на думите на Венгер, че Жервиньо вече е техен играч.
Според медиите, трансферната сума е някъде към 10-12 млн., повече подробности не се споменават.
Този трансфер е напълно според очакванията, къде на друго място би отишъл ивоареца, ако не в Арсенал

- само при Венгер няма да го спре фейс контрола . Вижте само тази физиономия:





Тема Woodgate - Tottenham -> Stoke Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано11.07.11 19:27



31-годишния бивш английски национал Джонатан Уудгейт ще се опита да възроди кариерата си в Сток Сити под ръководството на Тони Пулис, след като подписа едногодишен договор с "грънчарите". Уудгейт беше освободен от Тотнъм миналата седмица, след като договорът му изтече и "шпорите" няма да получат нищо от този трансфер.
Интересно е, че Уудгейт ще може автоматично да удължи договора с още една година, ако фитнес състоянието му задоволи мениджъра.





Тема Paul Konchesky - Liverpool - Leicesterнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано13.07.11 11:35



Пол Кончески очаквано напуска червените след като прекара половината от първия си (и явно единствен) сезон в Пуул, под наем във Форест.
Пол бе привлечен от Рой Ходжсън с идеята да запълни празнината на левия фланг в защитата. След смяната на Рой Ходжсън, защитника бе даден под наем и трансферът бе въпрос на време и дестинация. Времето дойде а дестинацията е Лестър, където ще си партнират със Сашо Тунчев.

Предполагаема сума - 1.5млн лири





Тема Roger Johnson - Birmingham -> Wolvesнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.07.11 12:37



Роджър Джонсън приключи трансфер от Бирмингам в местните им съперници Уулвс на стойност 7 млн.паунда, с което "вълците" изравняват клубния си рекорд за платени пари - миналата година платиха толкова за Стивън Флечър от Бърнли.
Договорът е за срок от 4 години и така Джонсън ще продължи да играе във ВЛ след като сините изпаднаха в Чемпиъншип.





Тема Jay Bothroyd - Cardiff -> Queens Park Rangersнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.07.11 12:41



След като напусна Кардиф Сити като свободен агент, 28-годишния Джей Ботройд подписа тригодишен договор с новаците във ВЛ Куинс Парк Рейнджърс. Това е първи трансфер на боса на КПР Нийл Уорнък в опитите му да подготви добър отбор, който да се справи с трудната задача да оцелее догодина.





Тема John Arne Riise - Roma -> Fulhamнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано13.07.11 13:21



Йон Арне Риизе се завърна във Висшата лига, присъединявайки се към отбора на Фулъм. Така котиджърс правят трети трансфер и стягат редиците за участие в Лига Европа.

Контракт за 3 години без спомената трансферна сума





Тема Re: John Arne Riise - Roma -> Fulhamнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.07.11 14:16



Събра се с брат си





Тема Kieron Dyer - West Ham -> QPRнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.07.11 18:47



Бившият английски национал Киърън Дайър подписа едногодишен договор с новаците в елита Куинс Парк Рейнджърс, след като бе освободен наскоро от изпадналите вече Уест Хям. 32-годишния Дайър изкара 4 години при чуковете, но изигра само 34 мача, тъй като бе измъчван непрекъснато от контузии, а миналия сезон дори изкара един месец под наем в бившия си тим Испуич.





Тема Done deal for Doniнови [re: lnglourious]  
Автор BatRado (red)
Публикувано15.07.11 20:04



Ливърпул официално обявиха трансфера на 31-годишния Александро Дони от Рома за приключен. Подробности относно срока на договора или трансферната сума няма засега, но се говореше за 1,5 млн. Така след дъъълга сага, бразилеца реши, че все пак по-добре в Ливърпул, отколкото в Галатасарай и ще бъде резерва на Рейна през новия сезон.





Тема Downing - Aston Villa -> Liverpoolнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.07.11 09:35



26-годишния английски национал Стюарт Даунинг най-накрая напусна Астън Вила и подписа с Ливърпул след седмици слухове и преговори. Той бе втората опция за Далглиш, след като първата подписа с Юнайтед.
Срока на договора е '"дългосрочен", трансферната сума не се споменава официално, но след отказаната оферта в размер на 15 млн. миналата седмица, пресата спекулира, че цената, убедила Маклийш да продаде играча е около 20 млн.
За мен това е поредният изключително надценен от гледна точка на цена играч.20 милиона са страшно много пари за него, а Вила си върна двойно парите, след като преди две години го взе за 10 млн...






Тема Boateng - Man City -> Bayern Mнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано18.07.11 19:26



Байерн Мюнхен привлякоха централния защитник на Ман Сити и германския нац.отбор Жером Боатенг за около 12 млн. паунда. Срока на договора не се споменава.
Боатенг дойде миналото лято в Сити с големи надежди след много добро световно първенство, но не успя да се наложи в отбора, а след пристигането на Манчини почти не играеше, което логично доведе до желание да смени отбора. Според мен Байерн е точното място, където ще разкрие потенциала си, защото той определено има такъв, за разлика от някои други, които останаха в Сити.



Тема Shay Given - Man City -> Aston Villaнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано18.07.11 23:10



Астън Вила взе заместник на напусналия Фридъл в лицето на 35-годишния Шей Гивън. Ирландеца изпадна от титулярния отбор на Сити след завръщането на Джо Харт и бе логично да потърси късмета си другаде.
Трансферната сума не се споменава, срока на договора е 5 години

. Ще бъде официално представен утре, след като през уикенда вече мина медицински прегледи.





Тема Souleymane Coulibaly - Siena -> Tottenhamнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано18.07.11 23:18



Тотнъм съобщиха, че ще платят около 1,5 млн. на Сиена за едно от откритията на последното световно първенство за юноши - 16-годишния Сюлеймани Кулибали от Кот д'Ивоар. Младокът отбеляза 9 гола в 4 мача, включително два хеттрика( срещу Бразилия и Дания) като мнозина вече го наричат "новия Дидие Дрогба", макар напоследък това прозвище да се дава по-често на Ромелу Лукаку, заради визуалната им прилика с голмайстора на Челси.





Тема Jonathan Greening - Fulham -> Nottingham Forestнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано19.07.11 10:52



32-годишния Джонатан Грийнинг напусна Фулъм след само 7 мача като титуляр през миналия сезон и подписа тригодишен договор с Нотингам Форест за неразкрита трансферна сума.
Така той ще се събере с бившия си мениджър в Мидълзбро и асистент-мениджър в Юнайтед в края на 90-те Стив Макларън.





Тема Eidur Gudjohnsen - Stoke City -> AEKнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано19.07.11 21:16



32-годишния Ейдур Гудьонсен напусна Висшата лига, за да подпише двегодишен договор с гръцкия колос АЕК. След разочароващо завръщане в Англия през 2009-та, преминал през три клуба за 18 месеца, исландеца напусна Сток Сити и ще опита да възроди кариерата си на Балканите.



Тема Marcel Gecov - Slovan Liberec -> Fulhamнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано21.07.11 13:57



Фулъм привклякоха 23-годишния чех Марсел Гецов от Слован за неразкрита сума и подписаха двегодишен договор с него.





Тема Denilson - Arsenal -> Sao Pauloнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано21.07.11 14:02



Арсенал изпратиха 23-годишния бразилец Денилсон в родината му под наем за една година.
След като така и не успя да се наложи в първия отбор за 5 години в тима, явно дните му на Емирейтс приключиха, защото не вярвам, че ще бъде върнат, още повече, че сега отбора има нужда от халфове при условие, че предстоят трансфери на Фабрегас и Насри, а Венгер отново не дава индикации, че смята да купува.





Тема Jo - Man City -> Internacionalнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано21.07.11 14:07



Манчестър Сити продадоха първата покупка на Марк Хюз като техен мениджър - 24-годишния бразилец Жо - на Интернационал.
След като платиха 18 млн. на ЦСКА Москва за него през 2008-ма, той изигра 41 мача и вкара 6 гола за тима. Междувременно имаше и престои в Евертън и Галатасарай под наем, които не бяха по-успешни и в крайна сметка се завръща в родината си.





Тема Kyle Naugthton - Tottenham -> Norwich (on loan)нови [re: AnfieldBG]  
Автор sven_goran ()
Публикувано22.07.11 21:18



може би последния трансфер на ПЛ за лятото!



Тема Sergio Aguero -> Manchester Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано03.08.11 12:12



Сити направиха най-после сериозен трансфер, с който счупиха рекорда си до този момент. Сините платиха 35 млн лири за Серхио Агуеро. Предишният рекорд се държеше от трансфера на Робиньо, който костваше "само' 32.5 млн.
Агуеро прекара предните 5 сезона в Атлетико Мадрид, които също бяха счупили техния рекорд, закупувайки го от Индепендиенте.

23 годишния аржентинец подписа договор за 5 сезона със седмична заплата от 200х лири





Тема Yuri Zhirkov - Chelsea -> Anzhi Makhachkalaнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано06.08.11 20:27



Анжи продължава да харчи пари и да привлича известни играчи. Днес бе потвърден трансфера на 28-годишния руски национал Юри Жирков от Челси за неназована трансферна сума.След две разочароващи години, в които не успя да се наложи на Стамфорд Бридж, той избра Анжи пред Зенит, Динамо М и Рубин Казан

и подписа 4-годишен договор





Тема Re: Yuri Zhirkov - Chelsea -> Anzhi Makhachkalaнови [re: BatRado]  
Автор BatRado (red)
Публикувано07.08.11 11:56



Днес виждам, че медиите в Русия споменават трансферна сума около 13 млн. паунда, което не е далеч от 18-те милиона, които Челси платиха преди две години на ЦСКА М.



Тема Oxlade-Chamberlain - Southampton -> Arsenalнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.08.11 21:36



Арсенал счупиха трансферния рекорд на Саутхямптън като им платиха 12 млн. + 3 млн. допълнително като бонуси за 17-годишното крило Алекс Чембърлейн, а той самия подписа дългосрочен договор с "артилеристите", ставайки третото им попълнение за това лято.
Младокът имаше сериозен принос за промоцията на "светците" в Чемпиъншип миналия сезон, но реши да последва Тио Уолкот, който също като него през 2006-та подписа с Венгер от Саутхямптън, и който също като него бе желан и от Ман Юнайтед, но реши че Емирейтс е мястото, където ще вдига трофеи

.

Младежкият национал на Англия, който следващата седмица ще направи 18, ще трябва да изчака одобрението от ФА относно сделката, преди да се смята за играч на Арсенал.



Тема Obertan - Man United -> Newcastleнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано09.08.11 14:19



Още един футболист, който определено не е за Юнайтед, напусна отбора.

След две години на Олд Трафорд, прекарани предимно в мачове на резервите и такива за купата на лигата, 22-годишния Габриел Обертан подписа 5-годишен договор със "Свраките" за неназована трансферна сума, за размера на която медиите спекулират че е около 3 млн. Така, това което бе платено за него през 2009-та на Бордо - сега е върнато.

Да им е честит на Нюкясъл - ако го научат да мисли малко повече и че не всичко е тичане по тъча и някой и друг финт, може и да постигне успех там. За нас Обертан записа 28 мача и 1 гол срещу Бурса в ШЛ.





Тема Фабрегас в Барсанови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано15.08.11 14:58



Тази сутрин официално приключи една от най-проточилите се и досадили на всички трансферни саги с предизвестен край - Сеск се върна в родния си клуб. Трансферна сума официално не се споменава, но се счита, че е около 29 млн. евро + последващи плащания, базирани на резултати. Също се говори, че Сеск се е отказал от неустойка от около 4 млн., която Арсенал му дължали при предсрочно освобождаване (формално той не е подавал молба за трансфер). Очаква се до края на прозореца и Насри да изчезне в посока Сити и общите коментари на Острова са, че или Венгер ще намери подходящ заместник/заместници и ще завърши сезона подобаващо (минимум Топ 4+някоя от купите и достойно представяне в ШЛ), или ще бъде освободен.
По принцип общественото мнение е разделено относно Венгер и Арсенал - позитивно настроените смятат, че с разумната си трансферна политика Венгер е постигнал достатъчно и е дал възможност да се построи новия стадион, което ще е от огромно значение за дългосрочното финансово здраве на клуба.
От друга, критиците справедливо отбелязват, че липсата на каквито и да е трофеи толкова дълго време е много лош показател и Венгер е символ на примиряване с посредствеността.

Аз по-скоро клоня към първото (никак не е зле да си абониран за Топ 2-3-4 при наличието на Ман Ютд, Челси, преди Ливърпул, а напоследък и Сити, и Тотнъм като при това се запазва финансовата стабилност), но ако бях фен на Арсенал, не съм сигурен какво бих мислил.

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Lukaku ---> Chelseaнови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано19.08.11 17:05



Нещо, което също се коментираше отдавна - днес бе финализиран трансфера на Ромелу Лукаку от Андерлехт в Челси. Детето-чудо, наричан Новия Дрогба и т.н. Интересен факт е, че преди две години при посещение като ученик на Стамфорд Бридж е казал, че е фен на отбора и един ден ще играе там.

Няма официална трансферна сума, но се оценява на около 20 мил. паунда. Вияш-Боаш яко се активизира тази седмица - споменават се подобрени оферти за Модрич, Хуан Мата, както и за Перейра и Мутиньо от Порто.

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Re: Lukaku ---> Chelseaнови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано19.08.11 17:20



Модрич засега има малки шансове да премине на Моста. Исканите за него пари не са малко и Роман едва ли ще рискува с подобен ход.
Виж за Мата е интересно.. искахме го ние, искаха го Арсенал, но няма да учудя ако за около 25-27млн лири, Хуан Мата се озове в Лондон, въпреки че бе казано че не се продава.
Днес се върти една дъвка че Виаш Боаш иска Раул Мейрелеш. Като се знае колко халфа взехме, нищо чудно да направим поредната сериозна глупост и да го пуснем за сметка на Стъридж или някой друг Джо Коул :)

За Лукаку бе въпрос на време да бъде потвърдено и е добре че се случи.. предполагам Кольо Анелка ще си тръгне това лято или най-късно зимата, като тогава нищо чудно и истинския Дрогба да го последва..



Тема Re: Lukaku ---> Chelseaнови [re: MCStranger]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 17:45



Видя, че със сегашния състав няма да стане и взема мерки.



Тема Мата - Валенсия -> Челсинови [re: AnfieldBG]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.08.11 23:00



Айде и тук да го напиша, че е нещо като официална тема за Англия

28 милиона евро за бившия юноша на Реал. Да им е честит, не е лошо момчето.



Тема Nasri -> Man Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано24.08.11 23:02



Другият разказ с твърде очакван край...Хрумнаха ми няколко неща за Венгер, но ще продължа в специализираната тема...

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Re: Мата - Валенсия -> Челсинови [re: Balleta]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано25.08.11 16:22



Мата доста дълго бе спряган за Пуул и Арсенал. Доколкото знам агент му е неговия баща и в началото на трансферния период е бил поне веднъж на Мелууд, но явно нещата не са се получили.
За Арсенал не знам колко са били настоятелни, но според мен са чакали да видят развитието на трансферите на Сеск и Насри. Сега имат пари за трансфери, но вече времето е кът за това.

Челси бяха сравнително пасивни през по-голямата част от трансферния пазар, а сега взеха наистина футболист, за който само можем да съжаляваме че не е в нашия състав вместо Даунинг примерно. Като сложим Лукаку, младежът от Барса и най-вероятно бъдещият трансфер на Алваро Перейра, сините малко по малко заздравяват редиците с мисъл и за бъдещето..



Тема Re: Nasri -> Man Cityнови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано25.08.11 16:23



Насри днес е казал че феновете на Арсе не са били толкова сърцати след преместването на Емирейтс...

Вече разбрах защо ние не правим нов стадион





Тема Re: Nasri -> Man Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано25.08.11 20:16



Е, ти много добре знаеш, че на Хайбъри открай време му викаха The Library, така че не е от стадиона...А Сити ми бяха много любим отбор, преди да ги вземат чаршафите и да почнат да си играят на Монополи

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Re: Nasri -> Man Cityнови [re: AnfieldBG]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано26.08.11 01:06



в следващото интервю вероятно ще каже, че винаги е искал да играе за успешен клуб. сериозно, трябва да се наложи пълно медийно неотразяване на изказвания на футболисти.

Редактирано от redo на 26.08.11 01:06.



Тема Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 10:08



Днес се очаква да бъде пълна лудница ...

Вчера Нюкясъл обяви Сантон, Пуул обяви Коатес, Арсе обявиха Парк Чу Йонг, КПР - Арман Траоре и Джоуи Бартън

Какво се очаква:
Арсенал - приключване обявяване на трансферите на поне 2 футболиста - Мертезакер, Сантос
Тотнъм - предполага се че Бенаюн че премине там, Скот Паркър май е сигурен
Ман Сити - Оуен Харгрийс вероятно ще бъде следващия Юда в Манчестър
Челси - индикации за Мейрелеш, Рибери
КПР не се разбраха с Джо Коул, но има вероятност да Шон Райт Филипс
Съндърланд може да бъде поредният английски отбор на Питър Крауч
и т.н. и т.н.

Като се има предвид че не малко неща се решават в последните часове, когато страните стават по-склонни на компромиси, кой ли знае какво ни очаква още



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано31.08.11 16:13



Арсенал със сигурност ще вземат Сантос, Мертезакер и корееца, а имат и сериозни шансове за Алекс от Челси.

Според мен Челси ще вземат в последния момент Алваро Перейра и Лука Модрич.





Тема Scott Parker - West Ham -> Spursнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 16:15



Тази сага приключи. Скот бе спряган за поне 3-4 клуба от първата половина на таблицата, което за мен бе малко странно.
Все пак Скот Паркър в Тотнъм.. дали ще е за сметка на някой (Модрич, Кранчар) който тръгва от УХЛ, ще видим тепърва...





Тема Re: Последен трансферен деннови [re: shevchenko]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 16:17



За Перейра наистина е въпрос на време. Сега се писа за възможно преотстъпване на Лукаку в Порто покрай този трансфер.

А за Модрич става все по-вероятно след трансфера на Скот Паркър. Не че имат място за сравнение двамата, но все пак....





Тема Re: Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано31.08.11 16:23



Ако Челси финализира и двата трансфера биха могли да дадат Малуда на Арсенал, за какъвто интерес се пишеше вчера. А всички знаем, че франсетета разгръщат най-много потенциала си в Англия имено при топчиите, така че Пуул няма да вземе 4-тото място с лекота. :)

Иначе аз никога не съм залагал в дългосрочен план, ама гледам в момента коеф. за Челси да стане шампион 5. Препоръчвам го на всеки. :))



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано31.08.11 16:56



Според почти всички източници Модрич остава. Хари каза, че е не 100, а един милион процента сигурен, че остава, говори се, че и самия Лука го е казал пред хърватските медии. Да видим все пак.

Хубавата новина при нас е, че Крауч почти сигурно си тръгва (КПР, Стоук и Съндърланд го искат), най-вероятно Хътън също. Има слухове също така и за Бентли, Басонг и Дженас. Добре е да се изчистват ненужните, но в обратна посока трябваше да се вземе нещо далеч по-качествено от Паркър...



Тема Re: Scott Parker - West Ham -> Spursнови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.08.11 17:07



Паркър за Модрич, ще е нелепо.



Тема Andre Santos -> Arsenalнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 17:22



Потвърди се трансферът на бразилеца в Арсенал.
Очаква се това да се случи и с останалите.





Тема Малко по малко настъпва времето за големите именанови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 19:49



Не знам защо имам усещането че в 0:55 наше време ще се каже че Снайдер преминава в Манчо





Тема Re: Последен трансферен деннови [re: Suprs]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано01.09.11 00:31



Най-малоумното нещо беше да откажете 40 мил. паунда за Модрич! Сега нито той ще играе на 100% за вас, нито пари ще влязат в касата!
Явно Хари и чифутина не са разбрали, че на сила не става работата!!!
Помни ми думата,че това ще е най-слабия сезон на Модрич!!!



Тема Re: Малко по малко настъпва времето за големите именанови [re: AnfieldBG]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано01.09.11 00:32



Няма!! Съра се е замаял от победите и няма да купи никой повече!
Поне аз така мисля....



Тема Re: Малко по малко настъпва времето за големите именанови [re: sky76]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано01.09.11 00:38



Да, Уесли писа преди малко в Туитър че остава в Интер и ще накара феновете им да се гордеят през следващия сезон :)

Почти по същото време Йоси писа че ще играе за Арсенал, което мисля че е за феновете на Пуул не е лоша новина.. Лошата е че Мейрелеш е поискал трансфер...



Тема Re: Малко по малко настъпва времето за големите именанови [re: AnfieldBG]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано01.09.11 00:43



Няма време.... Според мен моите отбори Челси и Норич са големите губещи преди да хлопне мандалото. Челси, защото се забавиха с трансферните цели, а Норич, защото нямат счупена пара....
Дано да стане чудо и поне Модрич да дойде, но вече не виждам кога ще стане!



Тема TIME...нови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано01.09.11 01:09



Времето за подписване на трансфери изтече.
Повечето са обявени, някоя част от тях ще разберем по-късно..

Последните официално обявени са на Шон Райт Филипс в QPR, Йоси Бенаюн под наем в Арсенал, Белъми в Пуул, Скот Дан в Блекбърн, Мертезакер в Арсенал...
Алън Хютън преминава във Вила с постоянен трансфер, Джърмейн Джинас под наем пак във Вила

Очаква се потвърждение за трансфер във Фулъм - след Зденек Григера, който подписа днес, се очаква Брайън Руиз от Твентем, който не успя да договори лични условия с Нюкясъл. Чака се потвърждение или отхвърляне за няколко имена, като най-съществени са Микел Артета, Раул Мейрелеш...



Тема Re: TIME...нови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано01.09.11 01:19



Лоши последни минути за футболен Ливърпул:
- Мейрелеш подписа с Челси
- Артета подписа с Арсенал

Поне сагите свършиха...



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.09.11 10:29



С тоя трансфер на Мейрелеш определено си е сделка коефициент 5 за Челси шампион.




Тема Re: TIME...нови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.09.11 10:36



Трите форми на неправилният глагол - фак, фук, факън.

Както един наш фен писа в ББС - последният трансферен ден е един много депресиращ ден...



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: sky76]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано01.09.11 11:33



Ами от една страна може и да си прав, ама честно казано аз пък съм много доволен от това, че Леви си отстоя позицията докрай. Много си повярваха вече тия футболистчета и решиха, че могат да си правят каквото си поискат. Не може миналото лято да подпишеш договор за 6 години и сега изведнъж да решиш, че вече не ти се играе. Какво ще стане в обратния вариант, ако Леви изведнъж реши, че не му се плаща заплата?

Трябва да им се слага някаква граница на футболистите и да им се покаже, че не може те да командват парада. Че и да го играят онеправдани, при положение, че взимат милиони (същия Модрич миналата година обясняваше, че му е неудобно колко много пари получава, при положение, че има толкова бедни хора по света). Та за мен беше важно клубът да си държи на позицията, защото иначе останалите футболисти щяха да видят, че тия номера работят и при първия удобен случай щяха да направят същото.

То да беше само Модрич добре, то кой ли не прави циркове трая година. Фабрегас и Насри примерно, Артета и той преди две седмици обяснява, че Евертън трябва да си запази състава и че той е щастлив там, чу за интерес на Арсенал и веднага скочи (не знам дали си проследил, Евертън отказаха офертата, но той настоя да го продадат), Мейрелеш подаде молба за трансфер половин час преди края на прозореца... луда работа.



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: Suprs]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано01.09.11 12:00



Определено това с Артета бе най-грозно.. снощи се копираха точно неща, които Артета е казал не толкова отдавна за Евертън, за политиката на клуба и т.н.

Иначе за Модрич... съгласен съм че отстояването на позицията на клуба в подобен момент е нещо добро, но в случая мисля че ако наистина са давани 40млн за Модрич, то тази сума не беше за изпускане. Все пак разминаването на позициите на играч и отбор са явни и това ще доведе до различна мотивация на играча. Не знам дали Леви няма да го продаде зимата и цената далеч няма да е 40млн.
Снощи се ядосвах много за Раул, но пък след като той сам е пожелал да напусне, то трябва да се уважи и това му желание. Вярно че може би всичко бе добре режисирано от мениджъра му и Челси, защото схемата бе точно като на Торес, но това няма никакво значение.

Трябва да им се слага някаква граница на футболистите и да им се покаже, че не може те да командват парада. - абсолютно съм съгласен с това, но все пак може би всичко трябва да бъде още като се подписва договора - правят ти една клауза за сума, която ако се даде да ти разреши да преговаряш. Лошото е че има клубове и клубове в момента, ако при едни има някаква чистоплътност, при други подобни скрупули няма, а това прави пазара да изглежда излишно надут, да се искат баснословни цени за средно добри играчи, а самите играчи да искат да получават суми далеч не толкова адекватни на представянето им.



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.09.11 12:54



Най-тъпото е че (доколкото може да се вярва на Сън) е приел да мине в Арсенал за по-малка заплата...



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано01.09.11 15:26



Нищо не казваш за Ройстон Дренте - дадохме ви попълнение за милиони и то без пари. Английското ще стане още по колоритно с рапъра





Тема Re: Последен трансферен деннови [re: Balleta]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано01.09.11 15:29



Е, при наличието на Фелайни там, за какъв друг колорит може да се говори





Тема Re: Последен трансферен деннови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано01.09.11 17:05



При вас е голяма криза в момента! Няма пари за нищо и предполагам, че това е причината, Микел да си търси късмета другаде. Иначе ще получва с 10 000 паунда по-малко!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.