Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Последен трансферен деннови [re: shevchenko]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 16:17



За Перейра наистина е въпрос на време. Сега се писа за възможно преотстъпване на Лукаку в Порто покрай този трансфер.

А за Модрич става все по-вероятно след трансфера на Скот Паркър. Не че имат място за сравнение двамата, но все пак....





Тема Re: Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано31.08.11 16:23



Ако Челси финализира и двата трансфера биха могли да дадат Малуда на Арсенал, за какъвто интерес се пишеше вчера. А всички знаем, че франсетета разгръщат най-много потенциала си в Англия имено при топчиите, така че Пуул няма да вземе 4-тото място с лекота. :)

Иначе аз никога не съм залагал в дългосрочен план, ама гледам в момента коеф. за Челси да стане шампион 5. Препоръчвам го на всеки. :))



Тема Re: Последен трансферен деннови [re: AnfieldBG]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано31.08.11 16:56



Според почти всички източници Модрич остава. Хари каза, че е не 100, а един милион процента сигурен, че остава, говори се, че и самия Лука го е казал пред хърватските медии. Да видим все пак.

Хубавата новина при нас е, че Крауч почти сигурно си тръгва (КПР, Стоук и Съндърланд го искат), най-вероятно Хътън също. Има слухове също така и за Бентли, Басонг и Дженас. Добре е да се изчистват ненужните, но в обратна посока трябваше да се вземе нещо далеч по-качествено от Паркър...



Тема Re: Scott Parker - West Ham -> Spursнови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.08.11 17:07



Паркър за Модрич, ще е нелепо.



Тема Andre Santos -> Arsenalнови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 17:22



Потвърди се трансферът на бразилеца в Арсенал.
Очаква се това да се случи и с останалите.





Тема Малко по малко настъпва времето за големите именанови [re: AnfieldBG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано31.08.11 19:49



Не знам защо имам усещането че в 0:55 наше време ще се каже че Снайдер преминава в Манчо





Тема Re: Последен трансферен деннови [re: Suprs]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано01.09.11 00:31



Най-малоумното нещо беше да откажете 40 мил. паунда за Модрич! Сега нито той ще играе на 100% за вас, нито пари ще влязат в касата!
Явно Хари и чифутина не са разбрали, че на сила не става работата!!!
Помни ми думата,че това ще е най-слабия сезон на Модрич!!!



Тема Re: Малко по малко настъпва времето за големите именанови [re: AnfieldBG]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано01.09.11 00:32



Няма!! Съра се е замаял от победите и няма да купи никой повече!
Поне аз така мисля....



Тема Re: Малко по малко настъпва времето за големите именанови [re: sky76]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано01.09.11 00:38



Да, Уесли писа преди малко в Туитър че остава в Интер и ще накара феновете им да се гордеят през следващия сезон :)

Почти по същото време Йоси писа че ще играе за Арсенал, което мисля че е за феновете на Пуул не е лоша новина.. Лошата е че Мейрелеш е поискал трансфер...



Тема Re: Малко по малко настъпва времето за големите именанови [re: AnfieldBG]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано01.09.11 00:43



Няма време.... Според мен моите отбори Челси и Норич са големите губещи преди да хлопне мандалото. Челси, защото се забавиха с трансферните цели, а Норич, защото нямат счупена пара....
Дано да стане чудо и поне Модрич да дойде, но вече не виждам кога ще стане!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.