Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 30.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано25.04.11 19:10



отварям преди малко лайвскора, стискайки наум палци Форест да са били Бристъл Сити..както си мислех предварително с 1:2
.........
отварям и какво да видя ....2:3 ...поредна драма , пак с вазелин, също както срещу Лестър ...може и да съм фен на Пуул, но ми унищожиха няколко милиона мозъчни клетки пичовете на Били Дейвис в тоя мач ...както и да е, важна е победата ....а в този етап на надпреварата, направо си е безценна, защото конкуренцията не спи....
...............

гледам по-надолу за да видя какво аджеба прави конкуренцията....
ДЖААААААС ..Бърнли - Помпи 1:1 !!!

Браво на моряците, викам си наум, играят за едната чест..а не са и никак слаб отбор..хубава издънка на Бърнли, в много подходящ момент
...............

Малко по-надолу обаче ....ШОК ! Палъс - Лийдс 1:0 ! Имах някакво предчувствие,че Лийдс ще изхвърчат баш в последния момент от зоната на плейофите и ето че се случва..Ако досега в надпреварата нападанието компенсираше трагичната им защита в мачовете, то в ключовия момент от сезона, явно гипса им е дошъл в повече на момчетата..Жалко за тях, ще пробват догодина..
................

Норич - Дарби ..не знам какво е било на този мач, но виждам само хет-трик на някой си Джаксън, с победен гол за 3:2 в добавеното време ....
В такъв момент , да не си фен на Кардиф ....защото уелсци са били с 0:1 Престън в очевдино много труден мач ...

80 т. за Норич и 79 т. за Кардиф след този кръг, като само тези два тима ще решат кой влиза директно и за кой драмата продължава ....май на Кардиф програмата е маааалко по-лоша в оставащите два кръга, но пък ключов ще е следващия мач за Норич, които гостуват на Помпи, а там няма да е лесно ...

..................

скролвам малко по-надолу и ..ДРЪННННН ! Рединг-Шефилд Ю 2:3 Тото-мафията очевидно е пуснала пипала и в Англия необясним резултат за мен....


още само два кръга до края ...и тонове драма, надявам се ..ебати лудия шампионат тази година .....
а ако се случи някак си КПР да гушнат букета баш накрая , за сметка на Норич и Кардиф , ще е просто прекрасно, но е много малко вероятно ...

както и да е ...Упсех на Норич за второто място и Успех на Форест за плейофите пожелавам



Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови [re: Ko pиeчи]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано25.04.11 19:55



Мани, мани!! Луда работа! Вече виждах баражите, но Джаксън вкара днес три, а последния беше в 96 мин. Както си написал, няма слаби отбори. Ако бием Помпи, остава един инфарктен мач с Ковънтри. Дано да ги вземем и двата и да влезем без да играем на баражите. Там е рулетка, в която всеки може да бие всеки.



Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърца [re: Ko pиeчи]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано25.04.11 20:18



Както винаги перфектен обзор



Питаш ли ме мен, че тези финали ги преживявам вече 5 сезона поред С един приятел фен на Форест си мечтаем за един спокоен сезон в средата на таблицата, обаче няма и няма Нашия мач си беше драматичен, водихме 0-2 на полувремето, след това Бристол набързо изравниха, ние все пак поведохме 20-на минути преди края, а за финал се играха и 5 минути допълнително.

За Норич само суперлативи Тези момчета сигурно са спечелили поне 20 т. с голове след 85-та минута, а днешния беше в 90+6

Лийдс изтърваха влака, макар че имат още някакъв шанс, но то ще стане ясно в събота, когато приемат Бърнли, които също са конкуренти за последното място в плейофите. Милуол са домакини на Суонси, а Форест приемат Скънторп.

Абсолютно си прав, тази дивизия не е за хора със слаби нерви



Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови [re: Ko pиeчи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано28.04.11 15:44



Два възлови мача има през уикенда и те могат да подпечатат участието на Форест в плейофите. Разбира се първо червените трябва да си вземат домакинството на изпадналия Скънторп.

Лийдс - Бърнли - един от двата отбора, а може и двата, отпада и математически от играта. Всъщност като гледам головите разлики, трябва да стискаме палци на Лийдс да победи. Така и една точка на Форест в двата оставащи мача, ще значи място и пред Лийдс и пред Бърнли

Милуол - Суонзи - уелсците си гарантираха мачове и след последният кръг в Чемпиъншип и може да не се хвърлят особено. Ако все пак вземат нещо от лъвовете, на последните ще им е нужна победа като гост на Барнзли. Нещо което е твърде вероятно да се случи.

Иначе в челото нещата ще се решават в понеделник. Ще имаме пак тръпката наречена мач в понеделник вечер

Макар при мен мач с участието на Помпи да е трудно да нарека тръпка, но карай ...



Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови [re: AnfieldBG]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.04.11 11:48



В Понеделник Скай ще предава и двата мача.... Никога не съм бил фен на Боро, но в Понеделник ще ги подкрепям горещо.... Не вярвам, че имат шансове, но все пак... Норич, ако бие Помпи, ще остане на мач от директна виза за ПШ...
Уф, както Резо е казал, Понеделник ще е тежък ден и Ейл-а ще е основна напитка......Камон Сити!!!!!!



Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови [re: Ko pиeчи]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано29.04.11 18:55



Драмата в Чемпиъншип наистина ще става все по-голяма!



Вярно, че информацията е от The Sun, но за този случай се говори от известно време и нищо чудно КПР да пропуснат директната промоция!



Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови [re: Forest_fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.04.11 19:12



Инфото не е само от The Sun!! Четох го на доста места, но ФА щяла да се произнесе в началото на Май, когато предполагам първенствоото ще е завършило...



Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови [re: Forest_fan]  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано30.04.11 23:56



Хм, дали това ако се случи няма да е накакъв вид "реванш" ...Англия си отмъщава на Бърни за това, че отряза Силвърстоун от Ф1 ...
Силвърстоун е институция в атомобилните спортове и англичаните го приеха много болезнено...
Нали сега наглото алчно джудже се явява нещо като основен спонсор на КПР ...





Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови [re: Ko pиeчи]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано01.05.11 19:50



Малко преиграваш с конспиративните теории! АКо, на КПР им вземат точки, ще бъде заради нередовен трансфер. Според мен е безумно да ги накажат, защото въпросния трансфер е бил преди две години и точно тази селекция едва ли има вина за това. Друг е въпорса, че аз лично нямам нищо против.....
Иначе Барни не само е генерален спонсор, но заедно с Бриаторе са собственици на отбора. Колкото до Силъврстоун, пистата си е в календара и тази година състезанието ще бъде на 10 Юли....Едва ли ФА може да има зъб на Барни....
Поздрави!



Тема Re: финалът на ЧШ не е за хора със слаби сърцанови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано01.05.11 19:59



Предполагам, че ако има наказание едва ли е ще е с отнемане на точки, а по-скоро някоя солена глоба. Преди години имаше подобен случай с Уест Хям и трансфера на Тевес, когато нямаше отнемане на точки, а само глоба.

Аз единствено се надявам новите шампиони на Чемпиъншип да не си развалят празника от заслужената промоция и да не загубят от Лийдс на Лофтъс Роуд






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.