Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 18.05.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Форест!!  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.02.11 17:25



Тоя малоумен поляк ви еба мамата! При тази игра, спокойно можеше да си тръгнете с три точки от "Лофтъс Роуд". След оставането ви с десет души, трябваше да се браните, което направихте много успешно. Ще бъде чудо, ако не играете в ПШ през следващия сезон! Иначе червения картон е 100%! Дори Били Дейвис го призна и нарече поляка глупав и наивен!!!
Знам, че едно влизане в ПШ ще стане през трупа на Норич, но вие заслужавате да сте там!! Успех от мен!!!!

Редактирано от sky76 на 13.02.11 17:49.



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано13.02.11 19:02



Наистина стана хубав мач. Дори мога да кажа, че през първото полувреме независимо от червения картон на Майевски (напълно заслужен, много глупава проява) бяхме по-добрия отбор. След почивката беше очаквано, че ще се върнем по-назад и ще се браним, но поне го правихме организирано и без паника. Лошото е, че влязохме в серия от 6 мача за 19 дни и с тази къса резервна скамейка не знам как ще издържи отбора. Факт е, че отбора играе добре и това ме радва, но битката за 2-то място ще е жестока.



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано13.02.11 19:53



аз мисля, че КПР ще започнат да се дънят повече. вече има индекс за това - 3 победи от 8 мача. т.е според мен дори и първото място не е ясно.

ще видим след 5-6 кръга какво ще е развитието на нещата.

аз честно казано симпатизирам на уелсците, но не мисля, че някой от тях ще докара до директна промоция.


NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: Форест!!нови [re: falkenbach]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано14.02.11 15:35



Фалк, май ти си по-прав в случая, не за второто, а въобще за всички 6 места ще е жестока битка.
Форест са и с 2 мача по-малко, гостуват на Скънторп след 2 дни, най-вероятно ще го вземат този мач.
Лично на мен ми се ще Норич и Нотингам да са с директни визи, естествено канарчетата да са шампиони на лигата...





Тема Евала !нови [re: sky76]  
Автор Puta Madre Liga (Z)
Публикувано14.02.11 16:36



много джентълменско и достойно е да пожеалеш на конкурент да се класира в ПШ за твоя сметка....но и леко емоционално и прибързано



аз пък стискам палци за -оптималния вариант - Форест и Норич с директна виза, а Лийдс да спечели плейофите ....
и тогава ще имаме толкова класическа Висша лига, че всеки кръг, ще има поне по 2-3 супер яки дербита

така де , ай сиктир с тея уигъни, уулвърхямптъни и болтъни вече....
искам Премиършип пълен с класически и култови отбори, зад които седи голяма фенска маса, глобално погледнато....

а и съм крайно против влизането на КПР...които ще са класическия асансьор, ебати



Тема Re: Форест!!нови [re: Toдopoв]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано14.02.11 17:58



Норич няма играчи за директна промоция! Доброто класиране се дължи до голяма степен на мениджъра и колектива, който е изградил. Мачовете обаче стават доста, а няма достойни резерви. Ако се случи контузия, или някой картон, няма кой да замести титулярен играч. Все пак топка е и всичко може да стане, но мисля, че баража ще е максимуа, който тази селикция може да постигне!
Ако бяхме взели някой през зимния прозорец, можеше и повече, но сега.....



Тема Re: Евала !нови [re: Puta Madre Liga]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано14.02.11 18:02



Не им знам фенската маса на вълците, но Уулвърхямптън са си класически отбор с история.

А що се отнася до асансьорното участие, без сериозни финанси и добра организация, всеки от посочените отбори е застрашен от подобна съдба.



Тема Re: Евала !нови [re: Puta Madre Liga]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано14.02.11 18:08



МДа! Норич и Форест е оптималния вариант, но КПР са доста балансиран отбор и не вярвам да изпуснат едно от двете места. Залагам на Форест, защото имат два мача в запас, като единия е на изпадащия Скънти! За мен са абсолютния фаворит!



Тема Re: Евала !нови [re: Puta Madre Liga]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано14.02.11 20:18



Баце, толкова класическа става, че ще само един отбор ще й приляга да е шампион :) този отбор не е Челси обаче..

мечти... поне тях не могат да ни вземат

Dear Chelsea FC. There is no 28 day money-back guarantee.


Тема Re: Евала !нови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.02.11 11:01



Аз познавам повече фенове на Уулвс в Бг, отколкото на Норич и Лийдс взети заедно. Уулвс са ми симпатичен отбор, но Норич са ми по-сиппатични. А Форест са ми вторите любимци. Виж Лийдс са ми през оная работа, даже и не искам и да влизат. Кефеха ме оня сезон с Ерик, направо тоя отбор с Уилкинсън и Бати, но това си беше уанс ъпон ъ тайм...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.