Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 08.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Форест!!  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.02.11 17:25



Тоя малоумен поляк ви еба мамата! При тази игра, спокойно можеше да си тръгнете с три точки от "Лофтъс Роуд". След оставането ви с десет души, трябваше да се браните, което направихте много успешно. Ще бъде чудо, ако не играете в ПШ през следващия сезон! Иначе червения картон е 100%! Дори Били Дейвис го призна и нарече поляка глупав и наивен!!!
Знам, че едно влизане в ПШ ще стане през трупа на Норич, но вие заслужавате да сте там!! Успех от мен!!!!

Редактирано от sky76 на 13.02.11 17:49.



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано13.02.11 19:02



Наистина стана хубав мач. Дори мога да кажа, че през първото полувреме независимо от червения картон на Майевски (напълно заслужен, много глупава проява) бяхме по-добрия отбор. След почивката беше очаквано, че ще се върнем по-назад и ще се браним, но поне го правихме организирано и без паника. Лошото е, че влязохме в серия от 6 мача за 19 дни и с тази къса резервна скамейка не знам как ще издържи отбора. Факт е, че отбора играе добре и това ме радва, но битката за 2-то място ще е жестока.



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано13.02.11 19:53



аз мисля, че КПР ще започнат да се дънят повече. вече има индекс за това - 3 победи от 8 мача. т.е според мен дори и първото място не е ясно.

ще видим след 5-6 кръга какво ще е развитието на нещата.

аз честно казано симпатизирам на уелсците, но не мисля, че някой от тях ще докара до директна промоция.


NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: Форест!!нови [re: falkenbach]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано14.02.11 15:35



Фалк, май ти си по-прав в случая, не за второто, а въобще за всички 6 места ще е жестока битка.
Форест са и с 2 мача по-малко, гостуват на Скънторп след 2 дни, най-вероятно ще го вземат този мач.
Лично на мен ми се ще Норич и Нотингам да са с директни визи, естествено канарчетата да са шампиони на лигата...





Тема Евала !нови [re: sky76]  
Автор Puta Madre Liga (Z)
Публикувано14.02.11 16:36



много джентълменско и достойно е да пожеалеш на конкурент да се класира в ПШ за твоя сметка....но и леко емоционално и прибързано



аз пък стискам палци за -оптималния вариант - Форест и Норич с директна виза, а Лийдс да спечели плейофите ....
и тогава ще имаме толкова класическа Висша лига, че всеки кръг, ще има поне по 2-3 супер яки дербита

така де , ай сиктир с тея уигъни, уулвърхямптъни и болтъни вече....
искам Премиършип пълен с класически и култови отбори, зад които седи голяма фенска маса, глобално погледнато....

а и съм крайно против влизането на КПР...които ще са класическия асансьор, ебати



Тема Re: Форест!!нови [re: Toдopoв]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано14.02.11 17:58



Норич няма играчи за директна промоция! Доброто класиране се дължи до голяма степен на мениджъра и колектива, който е изградил. Мачовете обаче стават доста, а няма достойни резерви. Ако се случи контузия, или някой картон, няма кой да замести титулярен играч. Все пак топка е и всичко може да стане, но мисля, че баража ще е максимуа, който тази селикция може да постигне!
Ако бяхме взели някой през зимния прозорец, можеше и повече, но сега.....



Тема Re: Евала !нови [re: Puta Madre Liga]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано14.02.11 18:02



Не им знам фенската маса на вълците, но Уулвърхямптън са си класически отбор с история.

А що се отнася до асансьорното участие, без сериозни финанси и добра организация, всеки от посочените отбори е застрашен от подобна съдба.



Тема Re: Евала !нови [re: Puta Madre Liga]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано14.02.11 18:08



МДа! Норич и Форест е оптималния вариант, но КПР са доста балансиран отбор и не вярвам да изпуснат едно от двете места. Залагам на Форест, защото имат два мача в запас, като единия е на изпадащия Скънти! За мен са абсолютния фаворит!



Тема Re: Евала !нови [re: Puta Madre Liga]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано14.02.11 20:18



Баце, толкова класическа става, че ще само един отбор ще й приляга да е шампион :) този отбор не е Челси обаче..

мечти... поне тях не могат да ни вземат

Dear Chelsea FC. There is no 28 day money-back guarantee.


Тема Re: Евала !нови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.02.11 11:01



Аз познавам повече фенове на Уулвс в Бг, отколкото на Норич и Лийдс взети заедно. Уулвс са ми симпатичен отбор, но Норич са ми по-сиппатични. А Форест са ми вторите любимци. Виж Лийдс са ми през оная работа, даже и не искам и да влизат. Кефеха ме оня сезон с Ерик, направо тоя отбор с Уилкинсън и Бати, но това си беше уанс ъпон ъ тайм...





Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано15.02.11 11:47



в крайна сметка - каквото стане.


Факт е обаче, че лигата е мнго интересна този сезон.
По мое лично мнение една трета от отборите тук спокойно могат да се подвизават във висшата лига за сметка на една трета от отборите там - няма да изброявам, защото има и обидчиви съфорумци



Тема Re: Евала !нови [re: TheExorsist]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано15.02.11 14:38



Феновете на Лийдс в България никак не са малко. Дори си имат собствен форум. Лично аз не познавам нито един фен на Уулвс. Иначе на мен са ми симпатични още от времето на Стив Бул





Тема Re: Евала !нови [re: Forest_fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.02.11 16:17



Аз познавам 3-ма на вълците. На Лийдс и Норич ни един ( иначе съм сигурен, че имат фенове ). Идеята ми беше, че Уулвс не са Лестър примерно и си имат някаква база в Бг.





Тема Re: Евала !нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано15.02.11 16:29



Те и Лестър си имат база, познавам двама техни фенове в България.



Тема Re: Евала !нови [re: TheExorsist]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано15.02.11 16:53



Във фензоната (бившия бгплей) се бяха събрали не 3-ма, а над 30 фена на Лийдс.

В момента се подвизават тук:



Иначе, тази пролет в Чемпиъншип ще бъде жестока битка за разпределението на местата от едно до шест



Тема Re: Евала !нови [re: Forest_fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.02.11 18:48



Най-известния Бг, за който се сещам, имаше един Гретиен Славов от в-к Албион, помниш ли го тоя? Специално пускаше материали навремето, беше луд на тема Лийдс.





Тема Re: Евала !нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано15.02.11 18:59



И наш Ледо е от Лийдс :)))



Тема Re: Евала !нови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.02.11 19:18



Да ама е и от Рома и Реал. Аз говоря за автентични фенове!





Тема Re: Евала !нови [re: TheExorsist]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано15.02.11 20:45



Гретиен Славов не е работил в Албион ... да, мисля че имаше някоя и друга статия или по-скоро очерк за Лийдс, но не беше от екипа на вестника. Иначе беше пресаташе или нещо подобно на Левски. Вярно е луд на тема Лийдс, но и тези момчета, чиито линк на форума им дадох са меко казано луди на тема Лийдс





Тема Re: Евала !нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано15.02.11 22:10



Е той и Гретиен е левскар :)))



Тема Re: Евала !нови [re: Forest_fan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано15.02.11 22:11



Беше пресаташе на Левски и гл. редактор на клубното списание. По стечение на обстоятелствата, моя милост има пръст в уволнението му от Левски (не се гордея с това, но така се стекоха обстоятелствата).



Тема Re: Евала !нови [re: Vendome]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано15.02.11 22:24



Понякога така се случва



Не съм запознат с нещата от кухнята на Левски, но в сайта на отбора той все още се води гл. редактор на списанието -



Тема Re: Евала !нови [re: Forest_fan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано15.02.11 22:29



За спианието не може, но за пресаташе е друг въпрос.



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор sven_goran ()
Публикувано19.02.11 19:54



Браво на горските днес,
опукаха Кардиф с 2-1!





Тема Re: Форест!!нови [re: sven_goran]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано19.02.11 21:22



Голям мач стана

С много емоции и положения и пред двете врати. Невероятен Лий Камп на вратата (най-добрият вратар в дивизията по мое мнение). Съдията се постара да оплеска нещата, но добре че Ърншоу вкара победен гол.

Норич също са направили здраво дерби с Лийдс, обаче от резултата и двата отбора загубиха по 2 точки. Въобще в Чемпиъншип ще става все по-интересно. От 2-ро до 6-то място отборите са се наблъскали в 3 т. разлика, а и 7-ия Лестър е също наблизо, а на всичкото отгоре и във форма.



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано19.02.11 22:21



Лестър да го смучат! Вие требе да спечелите Чемпиъншип.



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано20.02.11 01:32



За Скънторп нищо не казваш:)))



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано20.02.11 09:27





Какво да кажа, то резултата е красноречив Важното е, че момчетата се поправиха веднага



Тема Re: Форест!!нови [re: TheExorsist]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано20.02.11 09:33



Лестър влизат в ролята на Блекпул от предния сезон. Колкото до Форест, ще е истинско чудо, ако с отбор от 20 души се спечели маратон от 46 мача.



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано23.02.11 01:23



Явно освен ,че е къса пейката, Били Дейвис има и проблем с мотивацията!
Трудно ми е да повярвам ,че от два мача с изпадащи отбори, Форест взеха една точка! Тези изгубени точки може да се окажат много важни в края на сезона!
При нас същата работа. Не е сериозно от бития като тъпан Донкастър, да вземеш само точка на Кероу Роуд. Гостите бяха без 14 души и даже поискаха да се отложи мача! Вместо да се подсигурим поне 2-3 гола, накрая ни изравниха.
Беше ясно ,че всеки път няма да бележим в продължението, което и днес беше 5 мин, което учуди коментаторите на радио ББС Норфолк! За Норич ще е успех, ако задържи мястото в баражите, а там каквото стане!!!



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано23.02.11 08:25



Явно освен ,че е къса пейката, Били Дейвис има и проблем с мотивацията!
Трудно ми е да повярвам ,че от два мача с изпадащи отбори, Форест взеха една точка! Тези изгубени точки може да се окажат много важни в края на сезона!


Има доста истина в това, което си написал. Аз още не мога да се побера в кожата си след снощната развръзка. Повеждаме с 2-1 в 90+2, а ни изравниха в 90+6

Снощи дори не успяхме да запълним пейката с достатъчно здрави хора. Получихме и нови контузии (Кончески). Място в зоната на плейофите (максимум) е по-реално и това го виждат всички фенове на отбора. Борда се прави на ударен и не дава пари за трансфери.

Колкото до Били Дейвис, човека прави възможно най-доброто за потенциала, с който разполага. В събота гостуваме на Милуол (не играем много успешно там) и после във вторник пак гостуване на Мидълзбро (отложен мач). Тези отложени мачове от декември сега ни разказват играта.



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано23.02.11 13:48



Има много мачове до края а и потенциално все още сте втори, тъй като сте с мач по-малко. Проблема е, че май нямате психика още, нещо като миналия сезон един вид, накрая се издънихте.



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано09.03.11 14:11



Ха сега де, нещата се менят всеки ден тук, както се казва - мартенска работа


Кардиф, Суонзи и особено Нотингам нещо издишат, Лийдс, Норич и КПР се държат .
Идва нов играч - Бърнли !!! На кой ли на мястото???



Тема Re: Форест!!нови [re: Toдopoв]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано09.03.11 22:23



Ние няма да издържим. Просто отбора няма дълбочина и не е във форма. Изпуснахме птичето по почти аналогичен на миналия сезон начин.



Тема Re: Форест!!нови [re: Toдopoв]  
Автор sven_goran ()
Публикувано09.03.11 22:59



Ние втори!
... и Бърнли за Суонзи викам аз





Тема Re: Форест!!нови [re: sven_goran]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано10.03.11 00:52



Ние, ще е успех, ако издържим в зоната на баражите!! Там е лотария, но пък що да не влезнем като трития отбор? За ТОП2 според мен е почти невъзможно!
Има по-класни отбори от нас!!



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано10.03.11 03:30



Късмет ше е ако Германия мине напред. Поздрав.





Тема Re: Форест!!нови [re: sven_goran]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано11.03.11 13:30



А дано! /за първото/
А за второто изглежда логично още другата седмица Бърнли да се забият дори на 2-ро място.



Тема Re: Форест!!нови [re: Toдopoв]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано16.03.11 16:10



Голям мач за нас онази вечер! Сега, ако грабнем и нещо от Хъл, ще съм доволен от тази седмица. Бърнли вече са на 9 точки от нас, демек поне баражите са реална цел!!



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано18.03.11 09:55



Много се радвам!
Едва сега намирам време да огледам резултатите.
За съжаление тази седмица я проспах, по отношение на футбол, поради ангажименти в други сфери.
Казваш "голям мач", ама като гледам пак стандартно в последните минути бием.


Честно казано усещах как Милуол ще обърнат Бърнли - 0:3 е показателно, това не ме учудва. Продължава обаче да ме учудва Нотингам, даже и Фореста се предаде вече ...
Така както изглежда КПР са сигурни, нямат спирка просто.
Ние може да се надяваме за второто място, макар че трябва доста да се поизпотят момчетата. Не е лесна програмата на Норич - гостувания на Нотингам, Суонзи, Хъл, дербито с Ипсуич, абе няма да е лесно, ама дано стане.
Успех!



Тема Re: Форест!!нови [re: Toдopoв]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано18.03.11 10:09





Не съм се предал, просто следя ситуацията около отбора по-отблизо и с по-голямо внимание и затова и не съм изненадан от този развой на събитията. Миналата година се повтори абсолютно същото - около Коледа и Нова година страхотни мачове, второ място в класирането и нула инвестиции, след което последва спад във формата, безлични игри като гости, но все пак плейофи. Сега към почти нулевите инвестиции и лошата форма трябва да се прибави и липсата на късмет с контузиите. Така, че представянето на Нотингам не е изненада за мен.

Иначе мача с Норич е на Кяроу Роуд На Сити Граунд с много късмет стигнахме до равенство. Почти съм сигурне, че ако Грант Холт играе няма начин да не ни накаже. Винаги става така, когато играем срещу отбори, където има наши бивши момчета



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано18.03.11 10:23



да, мача е в Норич, аз обърках словореда с дербитата и гостуванията, за което - sorry. Мислех си даже и за мача с Ковънтри, който никак няма е лесен - ами ето-сега го дописвам.





Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано18.03.11 17:53



То и при нас е същата работа! Никой не взехме и затоева казвам, че реалната цел е бараж, а там всичко е възможно.
Грант Хол ще има много голяма мотивация да ви ушие, защото вие го изгонихте от Нотингам. Логично е да иска точно срещу вас да се разпише:))))



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано18.03.11 18:19



Да, има нещо такова (в смисъл, че го изгониха) ... но явно е имал проблеми в съблекалнята и с ръководството и накрая се е случило логичното в такива ситуации

Иначе беше избран за играч на сезона от феновете.

Каквото и да е, предстои интересен край на сезона



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано21.03.11 09:37



Да продължим репликата на ФорестФен : Каквото и да е, предстои интересен край на сезона :

Нещата за нас вървят като че ли най-добре, след изминалия кръг. /Пу-Пу-Пу, да не им е уроки, хахаха

/
КПР вече няма и какво да ги коментираме.
Не интересно, а супер интересно става.
Успех!



Тема ай стига бе !нови [re: sky76]  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано24.03.11 12:31



отдавна не бях концентрирал по-подробно вниманието си върху таблицата с класирането в Чемпиъншип, но това което виждам към днешна дата, направо ме ....шокира !

реално, отборите от 7-мия в класирането - Рединг, до 13-тия - Помпи, имат шанс да попаднат в зоната на плейофите, тъй като разликата от Помпи до 6-тия - Нотингам, е някакви си 6 точки !


Рединг и Бърнли са и с мач по-малко на всичкото отгоре

в крайна сметка, при оставащи 8 кръга до края и цели 24 точки за "раздаване" , като едното нищо я Форест, я Лийдс могат да изпуснат плейофната зона до края ..вариант, който определено мен не ме радва...

п.с
много жалко и за Престън, гледам че отиват на изпадане ...
Дали Фил Браун е способен на някакво чудо там ?!

Редактирано от Ko pиeчи на 24.03.11 12:34.



Тема Re: ай стига бе !нови [re: Ko pиeчи]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано25.03.11 01:02



ЧШ е яко завързана тази година! Аз си гледам Норич и колкото да съм скептичен, все си мисля, че баражите са ни в кърпа вързани. Не мисля, че отбора може да се срине толкова, че да загуби мястото си между първите шест. Днес чета, че двама идват под наем

. Не са Торес и Суарес, но щом Пол ги иска, значи ще ни свършат работа. Иначе за Престън, на осем точки от спасението с мач ин хенд, защо пък не ??????



Тема Плейоф: Форест - Суонзинови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано13.05.11 09:30



Много лековато пропуснахме добрата ръка, която ни се падна още във втората минута. Както обикновено обаче се случва отбора с човек по-малко се концентрира в максимална степен и Суонзи изиграха много добър мач, дори мога да кажа, че специално през първото полувреме ни надиграха, а играчите на Форест по-скоро гледаха мача отблизо. През втората част "лебедите" се умориха и ги понатиснахме, но реално някакви супер положения за гол нямахме, освен няколко опасни удара отдалеч на Люис Макгюгън и онова положение с ръката около 80-та минута, което си беше чисто дузпа за мен, но не и за съдията. Като цяло огромно разочарование, но хубавото е, че поне не загубихме



Реванша е в понеделник, 21:45 ч.



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: Forest_fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.05.11 10:38



Ще е много трудно на реванша! Спомням си как нас ни пребиха и коментатора на ББС радио Норфок каза, че Суонзи са много добър отбор, който направо ни е смазал. Но това е само един мач, в Понеделник всичко може да се случи.
Успех!



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: Forest_fan]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано14.05.11 15:22



сори братле, ама е време за уелски отбор в елита!


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: Forest_fan]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.05.11 22:23



ей немате късмет и това е :(
дано изравните ама... :/



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: Diavolo]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано16.05.11 22:31



Общо взето ще е някакво чудо, ако изравним. Догодина пак в Чемпиъншип. Не е нужно да си кой знае какъв футболен специалист, за да видиш, че този отбор на Форест не е готов за Висшата лига. Класиране в зоната на плейофите е абсолютнен максимум, а днес се очертава четвърти пореден провал в тях.



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: Forest_fan]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.05.11 23:13



Много лоша серия през март-април... Иначе вече можеше да стягат селекцията за ВЛ...
Наистина няма потенциал за елита.. днес поне едно от положенията трябваше да се вкара.. 2-0 трудно се обръща вече...



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: AnfieldBG]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано16.05.11 23:30



Абе отвори се шанс за 2:2 :)



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: Prototype Iblis]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.05.11 23:42



Роби може би по-рано трябваше да влезе, но като не върви - не върви.. три греди, имаха и положения...



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: AnfieldBG]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано16.05.11 23:57



Да бе накрая наистина малшанс.
А тоя Дарън забавих ква му бе фамилията 10 пъти да го накарат да пробва тоя гол - един път да влезе :)



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: Prototype Iblis]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.05.11 09:05



Разбирам сантиментите ви към Нотингам, но този отбор за мен все още не е готов за ВЛ, а и последните години уелските клубове яко драпат да влезнат - мисля, че им е време...



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: Forest_fan]  
Автор sven_goran ()
Публикувано17.05.11 19:37



За мое съжаление Форест не играха на ниво (доста разпиляно и без идея), докато лебедите играха много силно и заслужено отват на финала.
За мен БД трябва да си ходи и на Форест му трябва свежа кръв, каквато само нов мениджър може да влее...



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: sven_goran]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано17.05.11 22:09



Ето една интересна статистика, откакто президент на Форест е Найджъл Доти.

1999/2000 - Championship 14th
2000/2001 - Championship 11th
2001/2002 - Championship 16th
2002/2003 - Championship 6th (загуба в плейофите)
2003/2004 - Championship 14th
2004/2005 - Championship 23rd (изпадане)
2005/2006 - League One 7th
2006/2007 - League One 4th (загуба в плейфите)
2007/2008 - League One 2nd (Промоция)

Били Дейвис се заема с Форест в началото на януари 2009 г., когато Форест се борят да не изпаднат отново в Лига 1.

2008/2009 - Championship 19th (изпадането е избегнато)
2009/2010 - Championship 3rd (загуба в плейофите)
2010/2011 - Championship 6th (загуба в плейофите)

Мисля, че доста красноречиво се вижда, че последните 2 сезона са най-добрите за Форест от 12 години насам. Вярно е, че Били Дейвис прави грешки (кой не прави), но за момента той е най-добрият вариант за Форест, най-малкото защото с този ограничен ресурс, особено този сезон, успя в 2 поредни години да вкара отбора в зоната на плейофите. Убеден съм, че ако през януари 2010 г. (когато смачкахме УБА с 3-1 като гости) борда беше направил необходимото, за да подсили отбора сега Форест щеше да играе във Висшата лига. Тази зима историята се повтори отново. Просто е време да се развърже кесията, иначе догодина може и плейфи да не видим.

По мое скромно мнение Суонзи са най-добрият отбор от 4-те участника в плейофите и имат доста голям шанс да спечелят промоция, ще бъде напълно заслужено.



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано12.06.11 19:28



Днес следобед Форест прекратиха договора на Били Дейвис и са започнали преговори със Стив Макларън.





Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.06.11 11:51



Май вече е официално назначен с тригодишен договор.



Тема Re: Форест!!нови [re: BatRado]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано13.06.11 13:05



Да, официално е потвърдено на сайта на клуба. Дано да е за добро



Били Дейвис беше любимец на феновете, но пък борда не мелеше никак брашно с мениджъра и уволнението беше въпрос на време. Добре, че поне стана навреме, преди началото на лятната подготовка и селекцията.



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.11 15:32



Форест отиват в Лига 1 с тоя тип






Тема Re: Форест!!нови [re: alessandron]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано13.06.11 20:17



Подценяваш и Форест и Макларън (не, че му съм фен)

, но наистина ще е чудо, ако пак влезем в 6-цата. Да видим все пак селекцията и началото на сезона как ще тръгне.



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано13.06.11 20:27



Според мен основен фаворит за догодина ще е Уест Хям. В каквото и състояние да са, ще се върнат бързо в елита.
След това ще има една групичка от 4-5 отбора да се борят за втората квота, но за съжаление не виждам Форест там. Не и с тази къса скамейка.
За Били.. наистина бе очаквано, макар и да бе редно да стане малко по-рано. Въпреки това мисля че направи не малко за тези 2 години... Все пак съвсем малко бе нужно за 2-2 срещу Суонзи, а с Рединг мисля че щяхте да излезете победители. Друг е въпросът че щеше да следва "А сега накъде"





Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.11 09:23



Изобщо не подценявам Макларън, той и Барселона да хване, ще я разсипе. А Форест далеч не са Барселона. Имаш всички основания да си притеснен от това назначение според мен.




Тема Re: Форест!!нови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано14.06.11 10:03



Все пак говорим за Чемпиъншип, а тя дори не е на нивото на Ередивизие. Макларън спечели титлата там. Въпреки това оставам хейтър на този текезесар.



Тема имам въпрос към форестанови [re: sky76]  
Автор Cool Summer BreeZin (lounge & chill)
Публикувано16.07.11 19:41



баце, сега и в БГ първенството ,в А група има отбор , който носи името Форест в заглавието

отбора на Crazyforest - Разград
фен ли си им и ще им стискаш ли палци ?





Тема Re: имам въпрос към форестанови [re: Cool Summer BreeZin]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано17.07.11 11:49



Бате, аз може и да съм фен на Форест, но още не съм станал съвсем crazy

Симпатични са ми, но по съвсем други причини, нямащи нищо общо с името



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано25.08.11 12:15



Май при Били бяхте по-добре! Вярно е, че още е рано за изводи, но 5 точки от 4 мача не са много!!! Макларън твърди, че вървите в правилна посока, но според мен глупостта на Шмайхел ви спаси от загуба срещу Лестър!
Какво мислиш?



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано25.08.11 14:14



е първо се размрънка, че нямал достатъчно играчи, сега пък в правилната посока се вървяло. факт е, че доста народ от предните сравнително успешни сезони се махнаха и е нормално началото да е трудно. също така е факт, че тоя бастун сигурно беше последния от свободните мениджъри, когото трябваше да назначат. нулева година в най-добрия случай...



Тема Re: Форест!!нови [re: sky76]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано29.08.11 01:19



Определено след мача с Лестър Макларън е трябвало да изпрати бутилка шампанско на Шмайхел. Колкото до днешните 4 чука, които отнесохме едва ли това е правилната посока. Форест по начало тръгват трудно всеки сезон, но ако да 2-3 мача ситуацията не се промени ще забравим и за промоция и за плейофи.



Тема Re: Форест!!нови [re: Forest_fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано30.08.11 16:22



Гледах репортажа по ББС и смея да кажа, че 1:4 беше минимума с който се разминахте. Спокойно можеше да е и шест и седем!! Капитанчето ви номер 4 направи детински грешки в защита, а и за капак си вкара автогол.
Много има да се работи, особено в защита. Там нещата май са най-зле!
Поздрви и успех!!!



Тема Re: Плейоф: Форест - Суонзинови [re: sven_goran]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано28.09.11 14:07



Кво викаш, че нещо си ми застанал от глухата страна?
Майтапа на страна, но ако тоя не го изритат час по-скоро, може да изпаднат.
Били Дейвис със свещи ще го търсят. С него поне баражи играеха, а сега.....



Тема Какво става с Форест???нови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано28.09.11 20:25







Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: TheExorsist]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано28.09.11 21:06



Става това, което никой не иска да става, но пък можеше да се предвиди, че ще се случи. Не е за вярване, че от 3-4 години нямаме свестен ляв бек и въпреки това досега не се е направило почти нищо по този въпрос. Беше овободен Били Дейвис, мениджъра с най-добри резултати в последните 10-12 години в клуба и на негово място беше сложен послушкото Стив Макларън, за когото вече се говори, че е пътник. Тотално сгрешена политика по отношение на трансферите и мениджъра от страна на борда на клуба в последните 2 години и резултатите са налице. Ако в неделя не спечелим срещу Бирмингам на Сити Граунд съм почти убеден на 100%, че Макларън ще си отиде. Отбора играе по съвсем различен начин, без настроение и без страст (това в сравнение с последните 2 сезона) и феновете започнаха вече да се бунтуват.



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: Forest fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано28.09.11 21:31



Баце, Форест явно са по-големи лузъри и от доказан лузър като Макларън щом са го назначили. Не е за верване просто. От топ претендент за влизане за борба за оцеляване...

Абе чудя се кога ще влезете изобщо у Премиър.



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано28.09.11 23:53



АЗ още лятото бях убеден, че ще стане по-зле с него!! Сега ходи гони Михаля!!



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: Forest fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано28.09.11 23:56



Сори, баце!! Разбирам те напълно! Дано да паднете в Неделя и да го махант този смешник, че да тръгнете нагоре. Друг е въпроса, кой точно ще вземете.
Свободните мениджри, които стават, са кът!!!



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: sky76]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано29.09.11 01:37



Мартин О`Нийл със сигурност би се пробвал във Форест, но не и при президент като Найджъл Доти. Тук отговарям и на Томи, докато Доти ни е президент ще гледаме Премиершип само по ТВ и ще четем за нея в програмите преди мачовете на Форест, как сме имали амбиции и възможности с наличния потенциал да постигнем тази цел. Това просто е несериозно и наистина си е голям карък да си фен на Форест в тези дни (особено, ако си видял успехите им в меналото). Лошото е, че веднъж като влезеш в този филм и напрежението по трибуните се предава и върху играчите и става още по-зле. Явно този сезон е загубен, ама дано поне не изпаднем, че това вече ще е голям срам.



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: TheExorsist]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано29.09.11 03:49



Президента все пак е предприел нещо по отношение на клуба. Днес е бил освободен от поста си на консултант по футболните въпроси Дейвид Плийт. Плийт е личен приятел с президента и на тази основа се намърда в клуба и в голяма степен се месеше в трансферите, вкл. и против волята на мениджърите. Крайно време беше да бъде освободен от поста си. Следващия трябва да е Марк Артър, изпълнителен директор на клуба и другото голямо зло във Форест. Мачът в неделя с Бирмингам е нещо повече от жизнено важен за отбора. Тривиално, но е въпрос на живот и смърт, най-малкото защото и Бирмингам не са "цъфнали и вързали".

Редактирано от Forest fan на 29.09.11 03:53.



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: Forest fan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.09.11 19:28



То да не гледате и ЧШ по Тв, че както е тръгнало! Онзи ден проверих резултатите на почивката и видях, че за 45 мин. 4:0 за Бърнли... Ужас!!!!



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: TheExorsist]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано03.10.11 00:45



Почти апокалипсис на Сити Граунд. След поредната издънка (този път срещу Бирмингам 1:3) мениджъра Стив Макларън си е подал оставката и повече няма да ни мъчи. Ако не друго, поне не е поискал компенсация за преждевременното прекратяване на мениджърските му функции. Другото обаче, което е по-интересно и по-впечатляващо е, че след 10 години начело като президент на клуба е подал оставка и Найджъл Доти и от понеделник започва търсенето на нов човек и за този пост. Въобще повече от чудна картинка.



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: Forest fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано03.10.11 13:56



Засега сте точно над линията. Не вярвам да изпаднете, но това не беше плана. Този сезон може да се използва за радикална смяна на философията. Този отбор е двукратен европейски шампион и макар и само веднъж шампион на Англия винаги е бил сред топ отборите на Англия през 70-те, 80-те и началото на 90-те. Трябват солидни инвестиции и мениджър с осъзната политика и модерно мислене. Разни богаташи инвестират в леймъри като Шити, Фулъм и Кю Пи Ар а за Форест няма място. Аре Шити поне са вече реален претендент за титла, макар и доста по-скромно име от Форест, ама кво правят с парите лайнарчета като Фулъм и Кю Пи Ар?!



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано03.10.11 14:34



Е, те КПР реално имат малко повече пари от един месец някъде. Преди това Бърни и Флавио не може да се каже, че са наливали кой знае колко. Сега този Фернандес дето щеше да купи Норич, даде пари и на Лофтъс Роуд пристигнаха добри футболисти, но промяна не може да искаш за един месец. За Фулъм няма да казвам нищо, но според мен мангизлиите предпочитат да купят отбор от Лондон, макар и по-скромен, отколкото друг, пък бил той и по-голям.



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано03.10.11 17:41



Така е, но според мен това е грешно. Виж в Щатите са други бизнес инвестициите, ама айде там такава си е традицията historically. Сити също са провинция, макар и не чак такава, но пък винаги ще бъдат в сянката на дяволите. Нюкасъл изплуваха от лайната благодарение на инвестициите а са си баш северна провинция. Просто си трее местен нвеститор, който да познава отбора, както стана със село Блекбърн навремето. Какво да кажем за евентуална такава в отбор с европеско самочувствие като Форест тогава. Или нещо е сбъркано отвътре и не искат чужди оферти или просто няма никакъв интерес. Отделно инвестиции в Лондон ИЗОБЩО не е гаранция за успех, и нямам предвид покемони като Фулъм и Кю Пи Ар, ами Челси и Арсенал, които се чудя кога ще видят европейска титла при все всички супер бази, с които разполагат!



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: Forest fan]  
Автор sarafino (просто sarafino)
Публикувано03.10.11 19:28



Ако трябва да съм честен това трябваше да стане преди 1-2 години, но явно Доти е искал да види отбора в ВЛ. Мисля , че е време да започнем на чисто. Дори и да бяхме влезли във ВЛ с Доти надали щяхме да мечтаем за нещо над 10- о място. Време е да влязат свежи инвеститори. И друг път (не в този форум) съм казвал , че Форест е марка и няма да е трудно да се продаде. Ще видим какво ще стане. Интересни неща ще се случват...

Ръката му отдава всекиму дължимото


Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: sarafino]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано04.10.11 00:52



Всъщност Доти ще остане на поста си до края на сезона и тогава напуска. Чудя се само защо другото голямо зло в клуба Марк Артър си трае и не покаже поне малко достойнство и да се махне. Иначе, дано да се намери приличен инвеститор, който да покаже амбиции за нещо повече, защото вече станаха 12 години извън елита.



Тема Re: Какво става с Форест???нови [re: Forest fan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано05.10.11 10:17



То последния сезон си беше ебати насирането особено от един там babyfaced assassin му викаха.





Тема Steve Cotterillнови [re: sky76]  
Автор sarafino (просто sarafino)
Публикувано14.10.11 13:17



До края на деня се очаква официално да бъде обявено назначаването на Стив Котърил като мениджър на Форест. Като бивш треньор на Нотс Каунти вкара отбора в Лига 1. Миналия сезон спаси Помпи от изпадане. Настроенията сред феновете на Форест са противоречиви. Аз лично мисля , че всеки заслужава шанса си.

Ръката му отдава всекиму дължимото



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.