Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 29.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще докосне ли Челси титлатанови  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано17.04.10 18:39



След победата на Ман Юн разликата е 1т и мач по-малко за Челси. Не вярвам Юнайтед да загуби повече точки в първенството, ако днес шпорите ги върнат в борбата за титлата. Това означава, че при 1Х днес отиваме на финал за титлата на Анфилд. Предвид добрата голова разлика на сините и два хикса ще им стигнат в гостуванията, но да видим. Интересен факт за мен е че засега Челси е 5 от 5 в мачовете с топ 4 и ми се вижда адски трдуно от статистическа гледна точка да стане 6 от 6, така че след 1 час започва крайно решителен мач. Да допълним, че за Тотнъм мача дава възможност в една седмица да победят двата най-силни градски съперника, да ги подхлъзнат за титлата (отново и двата) и да излезнат на лидерска позиция в борбата за ШЛ.

Моята прогноза е все пак 1-2. Дано не съм прав





Тема X2 тази вечернови [re: shevchenko]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано17.04.10 19:07



съмнява ме Челси да загуби срещата.. а Спърс да направят втори пореден силен мач..



Тема Re: Ще докосне ли Челси титлатанови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.04.10 19:25



На мнението на Анфо съм, но да видим ...




Тема Re: X2 тази вечернови [re: AnfieldBG]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано17.04.10 19:47



Засега играят доста добре, а в момента им свириха и дузпа



Дефо - 1-0



Тема Re: X2 тази вечернови [re: Forest_fan]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано17.04.10 19:57



играят наистина добре и се усеща импулса от победата над Арсе, но дузпата бе леко спорна..
Все пак за момента резултатът е справедлив. Но Челси ако иска да показва че са готови за титла, трябва да се обръщат такива мачове..



Тема 2:0 Гарет Бейл [re: Forest_fan]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано17.04.10 20:20



Отличен мач за Бейл и втори гол за спърс.
Едно време много ми се искаше да го вземем в Пуул, ама....



Заслужен резултат към момента.



Тема Re: X2 тази вечернови [re: AnfieldBG]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.04.10 20:20



Дузпата не е спорна заради предната ситуация - тогава беше дузпата, ама дет се вика танто за кукуриго. Обаче вече не виждам как Челси ще вземат нещо от мача ...




Тема Re: 2:0 Гарет Бейлнови [re: AnfieldBG]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано17.04.10 20:30



Те и Форест го (Гарет Бейл) искаха под наем



Челси едва ли очакваха толкова агресивна игра от Спърс, но аз си мисля че все още нищо не е решено. 2-0 е доста коварен резултат, а Челси са "стари кучета". Във всеки случай, няма начин Сър Алекс да не е доволен



Тема Re: Ще докосне ли Челси титлатанови [re: alessandron]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано17.04.10 20:38



Анчелоти тръгна ва банк с тези смени, но ситуацията с Дрогба и евентуална негова контузия може да изиграят лоша шега на Челси.



Тема Ключови играчинови [re: Forest_fan]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.04.10 21:17



предават Челси и то не само днес, но и днес най-вече. Лампард е АБСОЛЮТЕН анонимник, тоя човек един силен мач не е изиграл срещу топ отбор през този сезон, Тери пък чавка му е изпила мозъка отдавна и сега си личи - медиите явно го сринаха и сега я кара здраво през просото. Дрогба също не е в добро състояние, според мен физически е наред, но само ръкомаха към съдиите. Няма как да стане така ...

п.п. Юнайтед домакин ли са на Тотнъм? Тия шпори ебати и програмата извадиха накрая ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.