Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 29.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Челски и съдийствотонови  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано14.04.10 16:07



Направо се чуствам длъжен да я пусна тази тема и да попитам хейтърите какво става!?

1. Гол от засада в мача за титлата.
2. Несвирена 100%-ва дузпа на Агбонлахор в 1/2 финала за ФА + спестен директен червен на Тери за нарушението с/у Милнър.
3. Несвирени 2 дузпи за игра с ръка снощи с/у Болтън.

Тези решения напрактика решават и 2та турнира в полза на Чеслки, с което не казвам, че има друг отбор, който повече да ги заслужава, но това е друга тема, въпросът е че ако това се беше случило на Юнайтед щеше да настъпи армагедон тук и в 1000 теми да обяснявате как ФА бута Юнайтед защото не иска купите да отидат при руската мафия. Да бе да ...



Тема Re: За Челски и съдийствотонови [re: Great_Blondino]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.04.10 16:15



Аз мога да коментирам само по точка 1. Да гол от засада ама и при гола на Македа имаше игра с ръка.



Тема Re: За Челски и съдийствотонови [re: Great_Blondino]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано14.04.10 16:20



Не гледах мача снощи, ама ако пуснеш линк с претенциите за дузпи ще коментирам. По точка 1 БМ е споменал вече. А за 2, 0-3 малко ли е или?



Тема Re: За Челски и съдийствотонови [re: Great_Blondino]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.04.10 16:21



То па ако някой освен отчаяните фенове на Юнайтед е гледал мача с Болтън ...

Аз не гледах и тоя с Вила, видях на Тери влизането - ми червен картон, да, но специално в Англия тия влизания са като за добър ден - в "Европейски футбол" е пусната тема на Марлоу с линк на нарушението, там съм коментирал.

п.п. За т.1 и аз да добавя - 100% дузпа за Челси за фаул на Гари Невил срещу Анелка през първото полувреме т.е. 0:2 още на почивката.




Тема Re: За Челски и съдийствотонови [re: Great_Blondino]  
Автор Vendome ()
Публикувано14.04.10 17:10



Ами и аз ще коментирам само точка 1 като другите, гол от засада срещу гол с ръка, т.е. танто за танто.



Тема Re: За Челски и съдийствотонови [re: Vendome]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано14.04.10 20:41



само дето след гола на дрогба всичко свърши и манчо вече бяха обезверени, а преди него изглеждаха близо до равенството и натикали сините в полето им ...



Тема Re: За Челски и съдийствотонови [re: Great_Blondino]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано14.04.10 20:43



ами така е, ключови помощи към челси. да не забравяме и криминалната им победа след нередовен гол в първият мач на стамфорд бридж с/у манчестър юн. в англия политиката е такава да няма някаква абсолютно тотална доминация. в третия сезон на Моуриньо пък се помагаше в ключови моменти на Ман Юн ...



Тема Re: За Челски и съдийството [re: alessandron]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано14.04.10 20:43



те да бяха дали дузпата с/у парк пък да видим как щеше да тръгне мача ...



Тема Re: За Челски и съдийствотонови [re: shevchenko]  
Автор Vendome ()
Публикувано14.04.10 21:05



Това, че са ги понатиснали не означава, че щяха да изравнят. Голът на Македа ги върна бързо в мача.



Тема Re: За Челски и съдийствотонови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.04.10 21:13



Дузпа срещу Парк няма, не се излагай. Кореецът само чакаше някой да го маркира, за да легне. Кофти ти е, че Карло върви към дубъл, ама такъв е животът - курав и сурав







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.