Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 01.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема R. I. P, Хел-е !!!  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано13.04.10 20:42



Снощи от този свят си е отишъл приятеля и съотборник от Блекхоукс Георги Панайотов, известен като Hell Spirit

Макар и да знам че имаше напоследък грижи по болници и лекари, новината доста ме шокира и натъжи, защото Жоро беше от хората, за които си казваш че на никого нищо лошо не може да стори. Позитивен и отворен към света...

Почивай в мир, Жоро!! Знам че твоите идеали бяха за един по-добър и справедлив свят. Дано там където си, е такъв!!!





Тема R. I. P !!!нови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано13.04.10 20:47



В такива моменти е много трудно да се каже каквото и да е....
От този свят си отиде си един чудесен човек, който до последно мислеше само за положителни неща и гледаше оптимистично на всичко... Бе само на 31 години.....

Последно бяхме говорили за футбол в началото на годината, като почна периодите в болница, и тогава ми каза, че иска да види любимия си Нюкясъл обратно във ВЛ. Не успя....

RIP, друже!

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Редактирано от BatRado на 13.04.10 21:19.



Тема Re: R. I. P, Хел-е !!!нови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано13.04.10 21:02



Не го познавах, да почива в мир...мама му даеба, в такива моменти си мисля за колко глупости се главоболя, а животът е неочаквано кратък



"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема Re: R. I. P, Хел-е !!!нови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome ()
Публикувано13.04.10 21:05



Бог да го прости!! Друго не мога, а и не е редно да напиша .



Тема Re: R. I. P, Хел-е !!!нови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано14.04.10 00:30



Много е гадно, когато се получи такава новина за клубар, който е познат като ник, макар и лично да не познаваме. Да почива в мир човека и съболезнования на съотборниците от Блекхоукс.





Тема Re: R. I. P, Хел-е !!!нови [re: AnfieldBG]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано14.04.10 05:16



Най-дълбоки съболезнования на близки и приятели... Бог да го прости и дано наистина да е на по-добро място.



Тема Re: R. I. P, Хел-е !!!нови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.04.10 09:12



Ужасно.



Не го познавах лично, но ако не се лъжа май точно аз го навих да играе при вас.

R.I.P, Хеле! Съболезнования на близките и приятелите му!



Тема Re: R. I. P, Хел-е !!!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано14.04.10 09:32



Така беше..
По принцип играеше в Британиадата и чат пишеше в клуба като Alastis.. след известно прекъсване се появи с последния си ник и тогава се присъедини към Хоукс. Голям фен на джордитата и наистина много много земен и позитивен човек...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.