Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Някой гледа ли онзи ден...нови [re: Canary]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано11.04.10 01:27



Вече го гледах



Хареса ми, наистина ми хареса, а и много от ситуациите изглеждаха познати заради това, което съм чел за Брайън Клъф... няма да е лошо да направят едно продължение Последната 1 минута от филма беше най-хубавата



Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано11.04.10 10:00



Прецени, че е свършил бензина и се отказа, преди да му се смеят. Така е направил и Платини между другото (отказва се на 32 години).

Не мисля, че не искаше да бие рекорда, просто Англия играеше някакъв безумен футбол на Еврото, водена от некадърникът Ряпата, а и късмет си трябваше.

Освен това много злобно нападна Кантона, при оня инцидент с кунгфуто, верно Ерик глупаво постъпи, но Линекер го атакува много брутално и не знам къв го нарече, при положение, че Кантона е поне два пъти по-гениален от него.
Линекер няма дори жълт каертон в кариерата си, винаги е бил против подобни изпълнение, изказал е мнение, което е основано на принципите му. Какво лошо има в това? Линекер се е доказал в Англия, Испания и на световни първенства. Геният на Канто личеше само в английското първенство и това в период, в който то не беше екстра класа.



Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: Suprs]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано11.04.10 18:10



Аз също съм ЗА феърплей-а, но не и прекаленото джентълменство, не живеем във времето на Хамлет. Разбира се не означава, че трябва да си леке като Индзаги разбира се, но малко агресия ( малко разбира се в отделни моменти ) не е излишна. Линекер можеше да играе поне още 2-3 години футбол на голямо ниво, а и не са малко футболистите, спортистите, които са обявявали завръщането си след като са се отказали.



Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано11.04.10 18:20



Кантона не се е доказъл на национално ниво, защото точно в този период Франция имаха безумно слаб отбор. Освен това беше персона нон-грата в очите на Жаке, който го игнорираше втората половина на 90-те. Кантона не е играл в Испания, а на Линекер основно първия сезон му е успешен в Испания, последния Кройф му променя позицията и Линекер губи мястото в титуляра.



Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано11.04.10 21:10



Ееех баце, франсетата не бяха толкова слаб отбор - на Евро 1992 в отбора им бяха Кантона, Папен, Фернандес, Аморос, Дешан, Созе, Боли и т.н. Спечелиха квалификациите в група с Испания и Чехословакия с 6-0-0.

Линекер дори ри Кройф вкарва важни голове, доказва се и в турнира за КНК, Канто е недоказан на ниво евротурнири, неговият Юнайтед беше посредствен в Европа.



Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано11.04.10 22:00



Франция имаха играчите, Платини прееба схемата на еврото. Загубиха единствено мача с Дания, значи ти сам го казваш, че не са се представили толкоз зле. Кантона беше водещ играч по време на куция френски отбор от 93 и той вкара гола като ги бихме на ПДП последния мач, след разстрел. Както и да, това беше куц период за френския национален отбор. Освен това дълго време беше и скаран с федерацията и преди да иде в Англия беше решил да сложи край на кариерата си на 25 преди Лийдс да го спаси.
Линекер - една КНК не е признак за Супер европейски успех. Я ми кажи Линекер колко пъти е шампион на Англия и колко пъти Ерик?





Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано11.04.10 22:07



Що да беше куц френският отбор от 1993? Имаха великолепни играчи - Канто, Жинола, Папен, Боли, Дешан, Блан и т.н. Просто се преебаха сами от прекомерно самочувствие.

Линекер - една КНК не е признак за Супер европейски успех. Той не е играл в друг турнир, знаеш, че е прецакан за КЕШ заради Хейзел.

Я ми кажи Линекер колко пъти е шампион на Англия и колко пъти Ерик?Гари е играл само един сезон в отбор - претендент за титлата и вкарва над 30 гола, няма вина за неспечерлването на титлата.



Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано11.04.10 22:21



Не бяха сработени като отбор.

Иначе, Гари преди това е играл за Лестър, но аре не са били кой знае къв отбор. Кво им на Спърс, 1991 имаха много добър отбор и финишираха трети. Ерик почти сам прави Лийдс шампиони направо от втора дивизия. После се вижда липсата като се маха и Лидс почват да затъват. Срамота е такъв играч като Линекер да не е ставал шампион на Англия. И на Испания не е бил. Кофти.



Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано11.04.10 22:42



Тотнъм са лузъри, а Барса са тогава са били в сянката на петторката на Ястреба. Не е срамота, Линекер си върши работата с голове, но не е достатъчно.



Тема Re: Нюкясъл се върнаха в елитанови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано11.04.10 22:52



На Лешояда имаш предвид.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.