Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 29.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изпускаме ШЛнови  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано04.04.10 18:56



Не е писано просто и everything happens for a reason! Ако беше писано боклука Нгог щеше да вкара това положение в 91-та, след прекрасния пас на Стиви! Това положение Торес го бодваше без проблеми. 5 минути преди следедна много чудесна атака някой подаде пас отляво и Масчерано в наказателно я засече и влизаше неспасяемо във вратата, но топката беше избита от ... Акулиани!

МИ ТЕ СИ ПРЕЧАТ САМИ БЕ!



Тема Вие сте ИДИОТИ !!!нови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.04.10 19:36



Един път да викам за вас, да ми трябва просто да биете 1:0 и ПАК СЕ ОСРАХТЕ !!! Не ШЛ, Лига Европа да не видите за тая простотия ...




Тема Re: Вие сте ИДИОТИ !!!нови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано04.04.10 19:42



Аз бях сигурен, че Бирмингам ще вкара гол, моите прогнози бяха 1-1 1-2. Виж това положение накрая и ми кажи ако това беше твоя отбор нямаше ли да иде да го набиеш с камшик тоя за такъв пропуск в толкоз важен момент!





Тема Re: Вие сте ИДИОТИ !!!нови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.04.10 20:40



Видех го. Кво да ти кажа - не е толкоз лесно, на скорост е, трябва светкавична обработка и удар - неща, които точно от Н'Гог не можеш да очакваш - можеш от Торес. Ма нека Кума Лиса ти обясни за Н'Гог, аз не ги разбирам тея работи ...




Тема Re: Изпускаме ШЛнови [re: TheExorsist]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано05.04.10 11:04





Реакцията на Стиви Джи мисля че е по-силна от всичко, което сме изписали против Гафа Бенитес...

Подобно на ЦСКА у нас, всички играят за това да се постигне целта на Пуул, само самия Пуул не играе за нея.



Тема Re: Изпускаме ШЛнови [re: AnfieldBG]  
Автор uN aMore gRande (ЦиЦилизован)
Публикувано05.04.10 11:48



заеби, Гафа излезе по-зле и от Улие





Тема Re: Изпускаме ШЛнови [re: AnfieldBG]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.04.10 12:30



Определено по-добре от Джерард едва ли някой може да го "каже" ...




Тема Re: Изпускаме ШЛ [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано05.04.10 14:08



Няма да се изненадам ако е и нарочно. Вече не знам какво става. Дали няма някакъв вътрешен взаимен саботаж, янките правят сечено на Гафа с парите, оня им го връща с насиране на играта и от всичко страда отбора. Може и това да е за съжаление.



Тема И още нещонови [re: TheExorsist]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано05.04.10 17:10



Разгледах други форуми, даже минах и през бг фен клуба и ... се намират идиоти, които защитават смяната на Нандо

... бил уморен, бил, пасивен, играта не му вървяла ... Откакто следя този отбор, за пръв път наблюдавам как феновете на този отбор са тотално разцепени на две - едните са за Гафа, другите против, и не знам кои са повече.



Тема Re: Изпускаме ШЛнови [re: TheExorsist]  
Автор sven_goran ()
Публикувано07.04.10 15:23



Тевес ще играе в ШЛ догодина...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.