Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 28.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Norwich - Leeds 1:0  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано29.03.10 09:51



11 точки преднина пред Лийдс и Милуол!!
Иначе мача беше уникален! Такава обстановка не бях виждал! Истинско дерби, макар и в третия ешелон на Англия! Феновете и на двата отбора , ВЕЛИКИ!!!
Гледахме мача от трибуна Баркли заедно със Свен Горан! Зад нас седяха трима фенове на Лийдс, които се разплакаха след гола на Криси!! Това, което ме изуми, че нашите фенове(даже и аз) скочиха да ги прегръщат с пожелания за второ място и директна промоция!! Самия мач беше надлъгване с голям залог и логично пострада качестовто. Съдбата обаче си върна и този път Норич бяха щастливи в края на мача! Силно се надявам и двата отбора да завършат на първите две места и да се завърнат в ЧШ без баражи!!
К'МОН НОРИЧ



Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Canary]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано29.03.10 12:27



Голяма драма е било с този гол в последните минути и голяма радост за "канарчетата"

Освен честита промоция, друго не мога повече да кажа



Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Forest_fan]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано29.03.10 15:25



Мерси, баце!! Има още мачове и всичко може да се случи, но все пак си мисля,че сме сигурни за едно от двете места! Пожелавам ти да гледаш Форест в ПШ от следващия сезон!!



Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Canary]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.03.10 15:35



А честито и успех в Чемпиъншипа.



Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Canary]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано29.03.10 15:52



Гледах малко клипчета в тубата. 'Би му майката, още съм настръхнал. Няма такава атмосфера. Еваларката братлета, завиждам ви, честно. 90% от тукашните пикльовци могат спокойно да се скрият. Абсолютни паляци са повечето тук, окичат се с 15 шала от глава до пети и имслят, че са големите фенове. А песньовките им са талаш работа повечето. Има-няма 10 клуба в Германия с наистина яка публика, която наистина може да се мери с островитяните. Другото е Мики Маус.

БТВ вие ли сте тези с българското знаме, което се вижда на "балкона" на Баркли Станд, най-вдясно?

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Slave To The System]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано29.03.10 16:06



Да, знамето е наше! Свен Горан го донесе! Къде си го видял, ако може нещо линк, ще съм благодарен! Иначе няма как да се опише, трябва да се види, но и клиповете в тубата ще свършат работа!! На фона на това дерби, Левски и Цска пасти да ядат! Прибрахме се късно вечерта и само видяхме , че мача е бил скучно безумен и завършил 0:0. Свен Горан е цесекар, а аз от Левски, но след като видяхме резултата, се смяхме от сърце!!!
Поздрави!



Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Vendome]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано29.03.10 16:09



Мерси, но има още мачове и докато не стане и на теория, не смея да се зарадвам.
Все пак с оглед на класата на отбора и добрите резултати, съм оптимист за оставащите мачове! Има едно тежко гостуване на Чарлтън, другите са лесни.



Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Canary]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано29.03.10 16:20



Ето

едно клипче от мобилен. Качеството е съответно шит, но на кой му пука, това не е нито Скай, нито Холивуд.

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Slave To The System]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано29.03.10 16:26



Това го гледах, ма мислех, че си намерил някое по-добро! Жалко, защото едната връзка се скъса и знамето увисна като парцал. После обаче го взехме в ръце и го носихме из целия сектор. Много наорд се снима с нас, ма чудно що почти нищо няма в тубата!!



Тема Re: Norwich - Leeds 1:0нови [re: Canary]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано30.03.10 09:24



Честита победа на любимия ни отбор!


Поздрави на Canary и sven_goran!!!
Късметлии сте вие, момчета, страхотна атмосфера, сигурно е било невероятно!
Аз предвидих промоция с плейоф, и започвам да си мисля, че съм сгрешил, защото вече смятам, че промоцията ще е безапелационно първо място!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.