Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано04.03.10 18:15



Мен ме дразнят еднакво със серГЕЯ.



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: Canary]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано04.03.10 18:33



Не знам, ма нали се ползва с рейтинг? Мучащи винаги ше има, такава е народопсихолията, българина винаги ще намери нещо да се оплаква. Аз затва почти вече нямам останали стари приятели в Бг, щото като се срещна с някой стар френд и е ебати мизерията, живота им е ебал мамата, а говорим за хора с много добри доходи. Отрицателното мислене съсипва индивида.
А това за преводача е дипломатически кодекс, английския ти може да е по-добър и от на Чърчил, но си длъжен да ползваш преводач като представител на друга нация ( неанглоезична ).
А дали ББ ще се провали ще видим, не може да не се даде шанс на човек, защото "ние си мислим", че ще се провали. И това го казвам като човек, който не е гласувал за него.



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано04.03.10 18:35



Оо не. Тоя ако не друго поне е мъж, онова цайсато лайно е зубъра на класа, който се подмазва на учителката и яде бой след училище.



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: TheExorsist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано04.03.10 18:41



Бе, цайсатото поне не си сменяше мнението по десет пъти на ден! Тоя така наречения "мъж", сутрин едно говори, вечер е на другата крайност! И все реве, все другите са му виновни..... Аз нищо мъжко не виждам в това!!



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано04.03.10 19:13



Рейтинг сред бг стадото не е особено добър критерий, ам? Той и Гоце има висок рейтинг, ама какво от това?

Той вече се проваля, а щом като мисля, че някой няма шанс да свърши нещо, не му гласувам доверие, ти му даваш да опита ли?



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано04.03.10 19:14



Страшен мъж, затова мънкаше като жена пред онзи мадридски мошеник.



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: Canary]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано04.03.10 19:40



Е как ше си сменя мнението като няма собствено такова? Послушно лакече, което правеше каквото айдуците му казваха. Тоя може да си сменя, но поне има топки и променя тактиката. Факт е, че сега се учи де.



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано04.03.10 19:50



Добре бе, какво очакваш, да станем Швейцария ли? Нали той казваше в предизборната си кампания, че предстоят трудни времена и няма да подобрат нещата бързо. Тогава какво, все едно хората не са знаели това, какво мрънкат повече?! При всички положения, може да не се съгласите с мене, но в момента България НЕ Е по-зле от предишния кабинет. И няма да стане по-зле според мен, така, че отново ни чака преходен период. Това е защото ъндърграунда дърпа конците и е узурпирал мангизите и нямат интерес да се разпределят сред народа. Искат всичко за себе си, така че ми кажи кой политик може да промени това? Единствения, който донякъде се справи беше Костов, не че и той не гепеше, но поне имаше някакъв идеал.



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано04.03.10 20:02



Нали трябва да се тръгне отнякъде, кво новобранец да излезе с рогите ли? Точно мошеника му даде зелена светлина в начинание, твърде далеко от сметанката и осанката му.



Тема Re: ха, кой го казва !??!?нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано04.03.10 21:08



Нищо не очаквам от тази загниваща и загиваща държава.

Не съм сигурен, дали не е по-зле от преди, но не е по-добре и няма да става по-добре. Няма изгледи за подобрение при тези управляващи, не са те и хората, които са нужни, не разбирам, какво сте се хванали за ББ като удавници за сламка. Не виждам човек или партия, които могат да променят нещата. А баш ББ е част от въпросния ъндърграунд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.