Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 28.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано07.02.10 20:06



По всичко личи, че Ман Ю и Челси ще излъчат следващия шампион на Англия!
Моите уважения към Арсенал, но се вижда ,че във втори пореден мач, нямат шансове и срещу Челси!!
На теория Челси има малко по-голям шанс, но практически две точки преднина не са нищо в ПШ. Ман Ю са по-опитния отбор. Ако контузените им играчи се оправят и Руни задържи формата, няма да е чудно , ако спечелят за пореден път.
Също така и фактора ШЛ ще оказва влияние. И двата отбора могат да отпаднат още в следващия кръг. Ако се случи един да продължи, другия ще има голямо предимство в ПШ. Ако продължат и двата, фактори като умора и контузии, ще бъдат решаващи! Разбира се, има и пряк двубой, в който Ман Ю ще има предимство!
Изобщо чакат ни доста яки мачове и нека по- добрия да спечели!!!



Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: Canary]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано07.02.10 21:11



Много тежки гостувания. Като изключим директния мач, гостуваме на Евертън, Ливърпул и Тотнъм. Как мислиш, че ще вземем 9 точки от там?

Това означава, че трябва да треснем Манчо на ОТ. Там не сме побеждавали от 2005-та.

Много ме е яд за пропуснатите точки срещу Хъл, Ман Сити, Вила, Уигън, Бирмингам... Ако си ги бяхме взели тези мачове, титлата вече да е на Бриджа и да се концентрираме в ШЛ.

Fire Ancelotti


Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано07.02.10 21:20



Споко бре ! Аз точно за тези мачове съм спокоен! Карло е много добър в мотивирането и в дербитата се справя , но се дъни с опашкарите!
И в Милан беше същото!



Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: Canary]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.02.10 22:29



Не съм съгласен, че Юнайтед са с по-опитен състав - с по-опитен треньор са, но като състав Челси е с предимство, особено в халфовата линия. При Юанйтед ако Флетъчър да речем се контузи и става сериозно. Но сблъсъкът действително ще е много сериозен и малко ще наклони везните. Все пак аз вярвам, че Челси ще се справи най-малкото и заради статистиката - никой не е взимал четири поредни пъти Висшата лига.




Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано07.02.10 22:42



Това имах предвид и аз, че са по-опитни в печеленето на титлите!
Дано да не опровергаят и статистиката!!!



Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: Canary]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано08.02.10 04:52



Изобщо чакат ни доста яки мачове и нека по- добрия да спечели!!!

Ебати фена си честно...





Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.02.10 07:39



Той е от Левски бе, Челси са на заден план.



Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано08.02.10 08:42



Това си помислих и аз по-късно. Има разлика между "фен" и "симпатизант".





Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: TheExorsist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано08.02.10 11:19



Баце, какво да направя бре? Знаеш за кой съм, ма какво да се гръмна ли ?
Аз не съм като мангалите и феноете им!! Аз искам титлата да има блясък, да бъде спечелена на терена, а не от рефера с продължения по шест минути и измислени дузпи. Затова и ти и още сума народ предпочитате Челси да е шампион, вместо ман ю. Разбира се ,че искам титлата на "Моста", но пак казвам, искам да я спечелим с класа и да получим уважението на останалите.
Затова и ти търси кръчма в София, в която ходят фенове на 'сините".....



Тема Re: По всичко личи, че Ман Ю и Челси...нови [re: Canary]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано08.02.10 11:31



Като почнете с това съдийство и ставате смешни!
Вече в 80% от мачовете не дават по-малко от 4 минути продължения на полувреме, но от омраза виждате само продълженията на Юнайтед колко са дълги - жалка работа.
С нетърпение очаквам 4-тата поредна титла и злобните коментарчета за съдийска помощ, свръхестествена подкрепа и задгробна манипулация.

Всъщност ще се моля да бием челси с три измислени дузпи - поне веднъж да си начешете езиците с право... И пак ще бъдете насрани де, но това е по подразбиране с или без съдийска помощ!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.