Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 30.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Евертън много честни - се биятнови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.02.10 18:43



Нищо не са казали бе, иронизирам. Ех, Томич, хич не се усещаш






Тема Re: Евертън много честни - се биятнови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано20.02.10 18:55



Отде да знам, аз очаквам всичко от тях.



Тема Re: Евертън много честни - се биятнови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.02.10 19:54



И правилно. То не се знае дали няма утре пак да цъфнат така, както съм казал по-горе.




Тема Леко ъпдейтченови [re: Canary]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.02.10 16:49



Нови две сериозни контузии - Андерсон със скъсани връзки за Юнайтед и шест месеца аут, за Чех ми е интересно какво е положението, но според мен най-малко разтеглени връзки в коляното т.е. и той най-вероятно за поне три месеца аут. Така Манчестър изтъняват неприятно в халфовата линия, а Челси ще има да берат ядове с толкова невралгичния вратарски пост. На цялата работа трябва да се радват Арсенал и Алекс сигурно доволно си покашлюва в ъгъла






Тема Re: Леко ъпдейтченови [re: alessandron]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано25.02.10 20:55



По-добре без Андерсон... Лично мнение.



Тема Re: Леко ъпдейтченови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано25.02.10 21:55



Чех тази година не е това, което беше!! Колеблив е и получи няколко вратарски голове, даже трябваше Карло да го защити след един мач! Хиларио не е нищо особено, но сега му е шанса да се докаже! Не мисля, че и Чех и Андерсон ще липсват особено много !!!



Тема Re: Леко ъпдейтченови [re: alessandron]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано26.02.10 10:05



Що бе, Скоулс, Карик, Флечър, Гибсън, Парк, Валенсиа, Нани (след финала в неделя) са си налице, Гигси след 2 седмици е фит, Бербо изтеглен по-назад е също добра опция... Не ни е чак такава тантела полузащитата.

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Леко ъпдейтченови [re: Slave To The System]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.02.10 10:27



Така е, но Андерсон покриваше кажи-речи всяка позиция и при нова контузия или наказание на някой от изброените от теб кой ще играе? Например срещу Милан Карик е наказан, аз мислех, че Андерсон ще го замести, а сега?




Тема Re: Леко ъпдейтченови [re: Canary]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.02.10 10:30



Не съм много съгласен. Да, Чех не е това, което беше по времето на Моуриньо, но той е основна част от защитата на Челси и благодарение на познаството между него, Тери и Карвальо пускате толкова малко голове от игра. Иларио не е лош вратар, гледал съм го в действие (вярвам и повечето хора тук), когато Чех беше със счупена глава, а Кудичини беше контузен за две седмици, но сега говорим за потенциално доста по-дълъг период от време с решаващи мачове, където трябва решаващо присъствие. В този ред на мисли някой разбра ли каква точно е контузията на Чех?




Тема Последно - контузия в прасеца за Чехнови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.02.10 14:25



Странно, изглеждаше ми да държи коляното. Както и да е, това е по-леко поне според първи прогнози може и да е готов за реванша.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.