Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 30.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пул - Евертън  
Автор alessandron ()
Публикувано06.02.10 15:30



Английска дърварщина в пълния й блясък - тия са излезли на терена да се убият, а не да играят футбол. До момента само един изгонен при положение че трябваше да са поне трима - Карагър е абсолютен убиец, Пиенаар изобщо не му отстъпва, Фелайни и той гледа как да изрита някой в главата, а Масчерано си е ясен отдавна - само се чудя Лукас как още не се е проявил. Влизането с бутоните напред явно е "мъжка игра" за ингилизите - сори, Канари, предпочитам да гледам гелосани прически и полягвания пред подобни извегщини.




Тема Re: Пул - Евертъннови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано06.02.10 15:58



Всеки с лудостта си , баце!!! Този мач има повече заряд и затова се получава повече корида, отколкото футболни дерби! Ако се върнеш две седмици назад, ще си спомниш, че и дербито на Милано също беше доста грубо, пак заради големия залог!
Иначе като свикнеш чистото, играно време да бъде близко до редовното, трудно понасяш "циганските номера" на южняците!! Въпрос на навик, баце!!

Гледам твоите момчета са се сдобили с нов спонсор!! С Арсенал ще се побратимявате в името на тарамбуките!!






Тема Re: Пул - Евертъннови [re: Canary]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.02.10 16:00



Хм, нас направо могат и да ни земат, макар Силвио да се кълне, че не продава. Кво да се прави, ше летим с Емиратс и туй то






Тема Re: Пул - Евертъннови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано06.02.10 16:03



Като изключа шегата, Емирейтс са доста напред !!! Истински лукс!!!
Опа 1:0 за Пуул!!!



Тема Типичен пример за простотията нанови [re: Canary]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.02.10 16:07



редица вратари е тоя гол, баце. Особено в Англия съм забелязъл колко често при статични вратарят седи и се блъска с някой нападател на противника, вместо да гледа топката. Голът на Кайт е само и единствено на профана Хауърд, който толкова се занимаваше да блъска холандеца, че не разбра кога центрираха Пул и кога Кайт стреля. Ма така е, тя простотията по хората ходи, не по животните.




Тема Re: Типичен пример за простотията нанови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано06.02.10 16:12



Съгласен съм! Да не говорим ,че "карамелите" са си лузъри и дори с човек повече , не могат да направят нищо!!



Тема Re: Пул - Евертъннови [re: alessandron]  
Автор uN aMore gRande (ЦиЦилизован)
Публикувано06.02.10 16:30



Факт ! но голяма част от тези грубости са провокирани от сините ! гледал си мачове на Пуул, знаеш ,че не е това нашия стил ....

и наистина , предполагам ,че за безпристрастния наблюдател , не е приятна гледка , но в такова дерби, с такъв заряд , разбери и ти ,че е напълно в реда на нещата ;))

и не само в английски дербита ...на много места такива мачове, с толкова заряд в себе си, не блестят с кой знае с какво ....
италия и испания са приятните изключения .. Барса-Реал , Милан-Интер и Лацио-Рома почти винаги са спектакли ......но пак казвам -това са приятните изключения

аз лично смятам ,че по-грозен и тъп мач от цска-левски в европа от т.нар големи дербита , няма ..в последните 15 години да речем .....
и ти няма да си много съгласен с мен, защото си пристрастен ...
така че ..монетата винаги има две страни



а на мен какъв кеф ще ми е ако ги бием карамелизираните ръгбисти с 10 човека и въпреки поредните ТЪПОТИИ на Лайнитез със състава ..нямаш си на идея простоооооооо



Тема Re: Пул - Евертъннови [re: alessandron]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано06.02.10 16:45



Недей така да обобщаваш английския футбол. Тези два отбора разполагат с най-големите дървари в Англия, какво учакваш от мач между тях?





Тема Re: Пул - Евертъннови [re: uN aMore gRande]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.02.10 16:49



Защо да не съм съгласен за ЦСКА - Левски? Това е тъпня на куб по квадрат, разбира се че съм съгласен. В БГ единствено Ботев - Локо Пд оправдават определението "дерби" през последните години както със заряд, така и с игра.




Тема Re: Пул - Евертъннови [re: monstervill]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.02.10 16:51



Не обобщавам, но е факт, че само в Англия се опрощават редица грубиянски влизания с оправданието "мъжка игра". Далеч съм от мисълта, че само това се практикува на Острова.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.