Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 29.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хюз сменен от Манчини, Рафа от Бенитес  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано19.12.09 22:24



На босовете на Ман Сити им писна... Дори мисля че закъсняха... При цялото ми уважение към Марк Хюз, селекцията и амбициите, които арабелките декларираха, не се срещаха с името на тренера на Сити до днес.
За мен добър избор с Манчини.. както се казва Манчо се озова в Манчо :) макар и по-малко конвертируемото такова.
Ние може да се молим за силен източен вятър, който да отнесе промяната и на 60-ина километра на запад... Феновете на Помпи пък се молят да има повече мачове в първенството с Пуул, че да съберат повече точки..

П.П. Хубави голове на Фратън Парк...



Тема Re: Хюз сменен от Манчини, Рафа от Бенитеснови [re: AnfieldBG]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано19.12.09 23:09



Важното е ,че мангалите отнесоха тройка от Фулъм! Трябва да се отбележи и побдата на Вила, която ги остави в топ 4!
За Пуул, баце, незнам какво да кажа! Бях тръгнал за мача на Норич и не съм гледал, но два чисти гола от последния, са лоша работа!
Но явно шефовете на Пуул са по-търпеливи, или по-бедни и нямат пари за неустойки!



Тема аз същонови [re: Canary]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано19.12.09 23:26



не гледах мача, че имах по-важни неща, но видях после хайлайтс.. много добри голове на Помпи. При първият от тях, Рейна бе препариран буквално.
Не видях особено сериозно положения за нас...
Помпи са ми един от отборите, които бих се радвал да отпаднат, но мисля че направиха правилен ход по отношение на тренер и определено при тях тренда е позитивен.
3-0 за Фулъм - не съм си го и помислял.. като го видях към 7 и нещо наше време, се учудих повече от това 2-0 срещу нас. Много простотии се изписаха за отбора на Фулъм с оглед на това че играха с ЦСКА, но там се работи добре в момента. Респект за тази победа, въпреки че не са ми от симпатичните отбори също.

Вила.. казах си мнението в друга тема, но факт е че бидейки четвърти, са на 8 точки пред Пуул... Рафа каза че целта е 4-ката.. сериозна работа го чака...

Аз бих отбелязал в кръга до момента (освен класиката като резултат на Фулъм) победата на Спърс. Честно казано очаквах Блекбърн да победи.



Тема Re: Хюз сменен от Манчини, Рафа от Бенитеснови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано20.12.09 00:39



Манчини е посредтсвен треньор. Сити няма да станат по-добри с него.



Тема Re: Хюз сменен от Манчини, Рафа от Бенитеснови [re: TheExorcist]  
Автор Vendome ()
Публикувано20.12.09 09:58



Това е проблем на Сити, а проблемът на Пуул е как да се отърве от непосредствения Рафа Катинарчето.



Тема Re: Хюз сменен от Манчини, Рафа от Бенитеснови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано20.12.09 17:04



Аз мисля, че темата с el amigo gordo е изчерпана.



Тема Тъжнонови [re: AnfieldBG]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано20.12.09 17:20



Може да не е от най-големите тренери, но не заслужаваше тая съдба точно преди Коледа, точно след победа и след, като има само 2 загуби в първенството - най-малко от всички други, даже и от голямата 4-ка. Ако арабите си мислят, че с някой лев ще станат моментални шампиони се заблуждават жестоко. В Сити нямат и грам традиция на победител и шампион, трябват им поне 3-4 години борба с големите за да постигнат нещо срещу Ману, Челси, Арсе и Пуул.

П.П. Манчини ???



Тема Re: Хюз сменен от Манчини, Рафа от Бенитеснови [re: AnfieldBG]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано20.12.09 23:16



Хюз за мен е пълен некадърник. Освен да спаси Блекбърн от изпадане не ми идва на ум някой негов подвиг като мениджър.

Точно Манчини според мен им трябваше на Сити. Очаквам да покажат добри и стабилни игри през втората част от сезона като се и обиграят. А догодина недоразуменията от Ливърпул и Мангалчестър им е време да бъдат детронирани извън шампионската.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: Хюз сменен от Манчини, Рафа от Бенитеснови [re: falkenbach]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано21.12.09 00:13



Ти не симпатизираше ли на Ливърпул?



Тема Re: Хюз сменен от Манчини, Рафа от Бенитеснови [re: AnfieldBG]  
Автор Naked suMmer memoRies (ЦиЦилизован)
Публикувано21.12.09 11:07



изключително странен ход от страна на ръководството на Сити.....явно са в синдрома на "първите 7 години" , все още и ученето що е то английски футбол продължава....

Че Хюз бе за смяна, за смяна бе, но да го замениш с ....Манчини ?!?!


навярно се надяват сините му очи да паснат с цвета на фланелките на отбора ..не че и Хюз не е синеок, струва ми се ...
несериозно
но пък и за една сериозна причина да изберат точно Манчини не се сещам
първо - няма значими успехи нито на клубно, нито на национално равнище ..престоя му в Интер бе доста спорен
второ - протеже и ученик на абсолютния меркантилен некадърник - Свен Горан.....
трето - ако са държали да е италианец новия им треньор, един Джанфранко Дзола би им свършил по-добра работа според мен..справя се незле , на фона на яка финансова криза в отбора, игровия облик на чуковете е добър, нищо ,че са предпоследни в момента ...

а за пуул, де да знам ....за мъртвеца по-добре нищо
докато наглата испанска поничка е реньор, нито ще ги гледам , нито ще ги коментирам ...а и казах вече ..успех на Униря Урзичени!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.