Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 30.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Томиииинови  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано04.10.09 01:31



Какво мислиш, баце за утре?
Голям мач ще бъде!
Карло и Рафа се познават много добре и не виждам с какво ще се изненадат!
Утре ще бъдем съперници и нека по-добрия победи!!



Тема Re: Томиииинови [re: Canary]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано04.10.09 02:25



Хм, трудно. Първото, което ми идва на акъла е Х. Последния мач на Челси срещу Уигън показа, че има дупки в отбора, затова мисля, че имаме шанс за равен. По принцип трудно играем на Бриджа, но като нищо може да ви объркаме сметките. Миналата година ви направихме дубъл за първенство. Ще има поредна порция яко тичане и скорост, утре ше го видим със сигурност. Хубавото е, че Ман Ю се издъни снощи, така че няма да се отцепят каквото и да стане утре ( днес ).





Тема Re: Томиииинови [re: Canary]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано04.10.09 19:58



ПОбеда!!!!!
Резултата ме радва, но Анчелоти беше неадекватен денс!
След пъвия гол , някъде към 75 минута, само се бранехме и учудващо не последва смяна! Накрая пак , вдигат се три минути продължение, смени пак не се правят!



Тема Re: Томиииинови [re: Canary]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано04.10.09 20:17



Честито! Заслужена победа. Ама не ме изненадва, ние сме много зле в острота. Не може първото ти чисто положение да бъде при 2-0 в края на мача при удара на Бенаюн. Освен свързочен халф ни трябват спешно двама класни защитника. А тоя Лейва ...

не е за вярване колко упорито се налага в отбора такъв некадърник. Тоя го псуват из всички форуми на Пуул, където ходя!
В заключение да кажа, ако с Манчу не ни отцепите с повече от 5 точки по Коледа и нова година, шансовете ни не са лоши. Първенството този сезон предполагам, ще е най-интересното досега, тъй като откакто гледам англ. футбол, борбата за титлата независимо между кои отбори, винаги е еднополюсна или двуполюсна. Сега има повече от два отбора.



Тема Да повторя, [re: Canary]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.10.09 20:23








Тема Re: Да повторя,нови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано04.10.09 20:59



БАце, имаш си мнение, казваш си го!
Карло направи грешки със смените, това дори и Анди Грей го каза и се чудеха , защо не се правят смени, при все това, че след гола ни бяха натикали в наказателното поле. По това време Анелка играеше плеймейкър, щото и Балак и Есиен, бяха каталясали!!!
Деко, безумно решение да почне най-важния мач досега!!
Видя се , че Малуда е класи над него! Миналата година и Сколари го пренебрегваше, но с идването на Хидинк се видя , че французина е класен играч!
Други забележки , нямам, освен Дрогба дето лежеше през 5 мин цяло второ полувреме, но той си е играч и направи головете!



Тема Re: Да повторя,нови [re: Canary]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.10.09 21:21



Не ми давай, плийЗ, Анди Грей точно за пример. Аз знам какво съм видял - 2:0 за Челси и чисто положение за Пул при 2:0 чак.




Тема Re: Да повторя,нови [re: Canary]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано04.10.09 22:05



Ти тоя боклук Анди Грей ако го имаш за нещо... то по-добре да слушаш "специалистите" по Диема.





Тема Re: Да повторя,нови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано04.10.09 22:25



Оу, само ти си гледал мача, сори!!!
Анди Грей е безмислено да го коментираме, при положение , че Скай Спортс си гледал за последно преди 15 години!!!



Тема Re: Да повторя,нови [re: monstervill]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано04.10.09 22:25



ОК!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.