Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 01.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови  
Автор sven_goran ()
Публикувано25.09.09 18:54



Здравейте,
фен съм на Норич Сити. За съжаление вече стигнахме до третото ниво в английския футбол, а и тук нещата не са добре..., въпреки че имаме нов мениджър - Пол Ламбърт. Надявам се последния мач с Чарлтън, в който завършихме 2-2 да даде импулс на момчетата за утрешния мач с Джилс и да постигнем победа...
Предвиждам Джилс 0 - Норич 1

Редактирано от sven_goran на 25.09.09 18:55.



Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: sven_goran]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано26.09.09 00:35



Бре!
Мислех, че съм само аз!
Радвам се , че има фенове на Норич в България!
Нещата не са хич добре, но се надявам да се представим по-добре в следващите мачове!
Поздрави на теб !!!



Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: Canary]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано26.09.09 11:07



Как бе, как само ти, нали и преди ти бях казал, че и аз съм фен

...
Значи станахме трима...
Малко ни трябва да влезем в час още, надявам се тази година да се върнем с плейоф, силна е конкуренцията, макар и в лига 1.
Поздрави и успех!



Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: Toдopoв]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано26.09.09 11:46



АААА , екстра!
Сори, баце , забравил съм!
Радвам се !!!!
Слаби сме за бараж! Има много проблеми в клуба! Чак сега с Ламберт почва да се работи на нещо като професионално ниво! От стария отбор са останали 3-4 човека, другите са младенци и разни наемници, дето играрят под наем, но от тях няма полза, защото идват за няколко месеца и се махат! Такива не им дреме за отбора и много трудно може да се мотивират да дават 100%!
Надявам се зимата, да се вземат някои по-класни играчи и с тях да се атакува баража, но ще бъде трудно! Има доста спретнати отбори! Примерно , Уолсол..
Щял ден да бяхме играли с тях, пак нямаше гол да им вкараме!
Най-силния мач беше с Чарлтън, но груби грешки отзад, го провалиха и накрая с късмет изравнихме! Изобщо в началото се афишираха претенции за бързо завръщане, но засега мисля, че трябва спокойствие и много работа!
Поздрави и успех на теб и Норич!!!!



Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: Canary]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано26.09.09 12:22



Като знам, че Форест изкара цели 3 драматични сезона в Лига 1, наистина не ви завиждам. Истината е, че до 3 сезона, ако не се върнете се влиза в блатото на посредствеността и забравата и връщането става много, ама много трудно. Дано имате късмет и ако не този сезон, то поне другия да играете най-малкото бараж (макар, че там си е жива рулетка)





Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: Toдopoв]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано26.09.09 16:10



Браво бе, че вие сте повече от феновете на Арсенал тук!





Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: TheExorcist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано26.09.09 16:53



Ми баце, на Норич много отбори и от ЧШ биха им завидяли за публиката!
Единствено при вечерните мачове е под 20 000 !
На нормален кръг, демек Събота 15 00 часа, по-малко от 23 000 , аз не съм виждал да има! Почти винаги е на макс, някъде 25 000.
В лиг уан само Лийдс могат да се мерят с нас! Но и те са около 20 000 и рядко минават тази цифра, но те имат голям стадион и ако се върнат в елита, ще го пълнят без грижи!!



Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: Forest_fan]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано26.09.09 17:00



Истината е , че ако има пари, ще има завръщане, ако ще и след 10 години да е!
Ти сам виждаш, че дори титулован отбор като Форест, може да крета в долните дивизии, като няма пари за класни играчи! Същото е при нас! Ако Норич нямаше тази вярна публика, която всеки мач дава по средно 20 паунда за билет, досега да сме в Конфърънс лиг!!! И то да е само билет! В деня на мача не можеж да влезеш в магзина за фенските артикули! И там пада дебел оборот!
Явно проблема е в управниците, защото феновете правят повече от достатъчно за Норич Сити! Къде има публика, която след 0:5 първото полувреме от Колчестър, седи и подкрепя отбора и не си тръгва за второто?
Все пак има надежда и мисля, че скоро ще дойдат и резултатите!
Късмет и на Форест, защото ще имат нужда от него!!!



Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: sven_goran]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано26.09.09 19:03



1:1 Краен!
Измислена дузпа и червен картон на вратаря, после с десет души е трудно!
Все пак в края на мача успяхме да изравним!
Следва Лейтън Ориент във Вторник!



Тема Re: Джилингам-Норич - League 1 - 26.09.09нови [re: Canary]  
Автор sven_goran ()
Публикувано26.09.09 19:31



Да досега го слушах мача по ББС Норфолк,
добре че изравнихме в 91мин. Гол на Ръсел.
Съдиите ни режат май втори мач поред, мисля че с Чарлтън края на първото полувреме им спести червен картон, а сега за нас теслата...
Дано не стане тенденция!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.