Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано03.09.09 11:54



Ще направя една спекулация както най-обичам - win-win. Ако позная - добре, ако не - предупредих ви, че е просто спекулация:)

Предпоставките за това са:

1. От една страна състоянието на Топ 4
*За Ман Ютд се изписа достатъчно, в момента играят много слабо, разчитат предимно на Рууни, обнадеждаващо за тях е прогресивното развитие на Флечър...При всичките ми антипатии към лайното CR7 обаче - Валенсия като негов заместник? You must be havin'a laugh...Това ще е преходен сезон за тях, при пълна мобилизация, късмет и други фактори не е изключено да направят изглеждащото невъзможно в момента, а именно четвърта поредна титла
*Пуул са по-слаби от миналия сезон, вече загубиха два мача от бъдещите членове на Топ 7 (вж. по-долу)...Много фенове, виждам, че не са харесвали особено Алонсо, но фактът, че Реал толкова го искаха и то в трансферен прозорец, в който можеха да купят всеки (без Рибери:)) показва, че е много висока класа за scousers и ще им липсва...а, забравих единственият лъч светлина засега - Глен Джонсън - харесвах го още като една от първите покупки от ерата Абрамович...страхотен десен бек/халф/крило:)
*Арсенал изглежда по-силен ( особено отколкото твърдяха медииите - преди сезона бяха застрашен No. 1 за отпадане от Топ 4 за сметка на Сити), но проявиха лузърската си психика (отчитам и домакинската свирка на съдията) и загубиха първия истински тест за сезона, а сега им предстои мач с Ман Сити; Имат страхотен отбор, с много голямо бъдеще, лошото е, че така се говори вече 4-5 години след сезона на "непобедимите", а титли - zero; Ако бият Сити, взимат своето срещу слабаците, дори и да губят срещу бъдещите бивши Топ 4, остават в четворката
*Челси единствени изглеждат на същото, може би и по-високо ниво, запазиха гръбнака на отбора и имат опитен и не по-маловажно късметлийски треньор, признавам, че не ги гледах достатъчно, знам само, че обърнаха два мача, след като им повеждаха - вярно, срещу непретенциозни отбори; Всички им дават най-голям шанс за титлата - нека ги видим срещу останалите 6 и ще говорим

2. Кандидатите за топ 4, засега минус Евертън, се представят повече от добре, а именно:
*Ман Сити си купиха два равностойни отбора, резервният от които може спокойно без напрежение да се класира за зона "Уефа"; Гарет Бари е изключително стабилен, Тевез работлива неуморна маймуна, Адебайор ще вкара около 25, а Робиньо и Мартин Петров са резерви!!!Бият ли Арсенал и победят ли в отложения си мач (не знам за кога е насрочен), правят 15 точки и всички останали ще трябва да се притесняват
*Астън Вила - отписани от играта след старта 0:2 срещу Уигън!!!, вкл. и от мен...След това, 3:1 на Анфийлд, покупка на двама нелоши централни защитници, страхотен треньор за стандартите на Острова, много стабилен Стилиян Петров, прогноза до края на сезона - 4-5-1, грозни игри, победи със симулации на Рио-Кокър и подобни:)), много спечелени точки, предимство е, че изпаднаха от Лига Европа, за мен сигурен член на Топ 7
*И накрая, макар че трябваше да почна с тях - Тотнъм! Най-добър старт в първенството от 1960 и някоя година, победа срещу Ливърпул, голове в последните минути, Дефо is on fire, много добър състав с дълбочина, Хари Реднап е сред безспорните Но. 1 мениджъри (вярно е, че съм свикнал да прави чудеса главно със застрашени от изпадане, а не с конкуренти за място в ШЛ, но може би сега е моментът:) Бият ли Ман Ютд, стават Видима Заплаха, като Сити...

Евертън, обявени за кандидати за тази седмица (Тотнъм никой не ги слагаше в сметките тогава), почнаха мнооого лошо с 1:6 у дома, след това загуба от бърнли...С парите за Джолиън лескот направиха нелоши покупки, повечето фенове на Острова се съмняват, че Хейтинга е нещо особено, за руснака с непроизносимото име (ок, ще се пробвам - Билялетдинов) се твърди, че
е добър...Симпатичен, макар и посредствен отбор, ако влязат във форма, ще са нещо като Вила...заради резултатите досега ги изключват от "моя" Топ 7...

Очаквам коментари, не съм фен на нито един от посочените, затова пристрастните мнения биха били силно приветствани...Обективните анализи са прекалено скучно нещо:)))

А, да....и понеже знам, че звучи смешно и претенциозно да се правят прогнози на базата на 3-4 изиграни мача, ПОВТАРЯМ - това е грозна спекулация...а и е много лесно да се правиш на спец като мине половината сезон

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от MCStranger на 03.09.09 11:59.</EM></FONT></P>

Редактирано от MCStranger на 03.09.09 12:03.



Тема :)нови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано04.09.09 13:13



радвам се да прочета нещо от теб и държа това да го спомена на първо място :)
на второ, поздрави за добре написаната тема.. наистина нека си кажем сега кой какво мисли и вижда.. по средата на сезона всеки може :)

Топ 4 (или поне съгласно статуквото до последния сезон)

- Манчо
Продадоха Тевес и Роналдо, които макар и да донесоха не малко победи на Юнайтед, явно не искаха повече да останат в отбора и затова може би сега бе моментът да се вземат рекордните пари за лекенцето и да се разтикат от мрънкащия индианец. Лично за мен изненадата бе че не купиха нито едно голямо име. Бензема и Рибери бяха свързвани дълго време с отбора, но или янките трябва да връщат дългове и са оставили САФ на сухо или просто съра не е искал да се включва в безумието, наложено от Реал. Валенсия ще има нужда от адаптация, на Оуен ще се разчита по-скоро в мачове, които и без него Манчо би печелил и т.н.
Въпреки това Манчо не трябва да се изключва от играта, най-малкото защото има и зимен трансфрен прозорец, в отбора са изпитани бойци, които знаят как се печелят мачове дори и с 1 на мъка. С оглед на началните кръгове, по-скоро изглежда че ще са подгласници, но кой знае...

- Арсенал
Продадоха две маймуни, взеха само едно попълнение. Много пасивен Венгер, като не се изпълни дори и очакваното поне едно холандско попълнение от Реал. Млад отбор с превъзходен начален мач, безпроблемно класиране за ШЛ . Това обаче няма да е достатъчно за нещо повече от запазване на мястото в топ 4. Но определено там се гради, смени се поколение, построиха стадион..

- Челси
Сините имат доста добре балансиран състав и това се видя в мачовете, които изиграха досега, макар да вземаха някои от тях привидно трудно с оглед на развитието на резултата. Ако нещо възпира повечето да ги обявят за фаворити, то ми се струва че е Анчелоти. Макар някой да бе казал че този отбор на Челси може да играе до към 10-ия кръг спокойно и без тренер :)

- Пуул
Писах тема за това какво мисля за сезона на Пуул... поне с оглед на контроли и първите мачове за сезона, в Пуул има една сериозна дупка в средата на терена. Скептично съм настроен за това че Акуилани ще я запълни. Перфектен Глен, но пък трагични Карагър, Леива и т.н. Може би ще намерим ритъма и правилния състав, но дали няма да е късно. И все пак се надявам че ще запазим мястото в Топ 4 :)

Та май излиза че Топ 4 ще се позапази и този сезон според мен

Кандидатите:

- Ман Сити - Бяха тръгнали да изкупуват нападатели :) ама се усетиха навреме. Направиха добър защитен вал с Лескът, Майка, Бридж и Туре, в средата Бари и Айрланд, не лоши крила и нападатели. Само че дали Хюз ще съумее да направи нещо с този отбор и дали ще има пправилния подход когато се върне Роке Санта Круз и започнат ротации и се появят сърдити латиноси да пълнят колонките на Сън и Таймс. Съмнява ме..

- Спърс - тръгнаха повече от добре. При тях слабото място е в защита и който съумее да се възползва от това, ще взема точки от Спърс.

- Вила - според мен при тях ще има по-слаб сезон тази година.

- Евертън - доста лоша загуба в началото на сезона. Също си мисля че ще има отстъпление.

Потенциална изненада - Съндърланд

Изпадащи - силно се надявам Болтън и Помпи да задържат текущоте си позиции. Но си мисля че Болтън ще се измъкат за сметка на Уигън и някой между Бърнли и Уулвс.



Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: MCStranger]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано07.09.09 14:46



за топ 4 май доста се е писало затова накратко.

1. МЮ за сега разчитат основно на Руни. Барбито се играе неговата, елегантен играч, който не занае кога ще се скрие. Въпреки всичко дори само част от младите да влезнат в час МЮ са поне втори. САФ налага стил да се пшечели с 1-0, още от миналата година.

2. Пуул, ами те са си Пуул, тръгнаха колебливо взеха мач с дух и съдия и дае молят да не контузи Джерард или да се научат да му лепят пшерсонален пазач по време на мач, че тогава съвсем ще я закъсат. Колкото и да е жалко за феновете на този велик тим ги виждам на 3то. Огромната празнина с напускането на Шави ще се усети много скоро.

3. Челси за сега показват завидно ниво, съгласен че запазиха гръбнака на отбора и имат калитар треньор + опитни силно мотивирани играчи жадни за трофеи. Като нищо може да вземат титлата а и ШЛ.

4. Франсенал ще са за поредна година отборът на бъдещето. Могат да бият всеки с по много, но трудно могат да задържат пшостояноо ниво пред вид манталитета, късата скамейка и ЕГНто на играчите.

За останалите в 7цата ами Тотнъм почнаха супер и заедно със Сити (ако си обиграят отбора) ще са реална конкуренция за топ 4.
Проблемът е че контузията на Модрич, не съм сигурен че ще продължат да играят по същия начин, а и все пак скамейката им е късичка. Но при всички случаи ще объркат с,етките на някои от големите.

Сити нямат да имят порблем с къса скамейка а маймунайор ще вкара сигурно 30 гола

Евъртън ще изпадна т от 7цата и на тяхно място най вероятно ще влезе Вила или Съндърланд.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: :)нови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано08.09.09 15:42



Всъщност твойто мнение беше едно от тези, на които се надявах най-много...но...Let's not start sucking each other's dicks, както каза безсмъртният Mr. Wolf в Pulp Fiction


С повечето неща, които си писал, съм съгласен, само за Ман Сити мисля, че ги подценяваш...Кой да фък е Роке Санта Круз, че да се съобразява с него Спарки...или пък арабелите, дето са на върха в клуба:))) мисля, че ще вземат много точки на Топ 4 и със сигурност ще печелят мачовете със слабаците

Вила не са много по-слаби от Ливърпул и тепърва ще засилват, Тотнъм направиха добра селекция, а и с този мениджър...Така че - остават 5-6 дни за опровергаване на тезата ми - след Тотнъм-Манчо и Арсе-Сити много неща ще се наместят...все пак - сезонът е дълъг, а този път - и много по-равностоен, така че пилците ще се броят напролет:)

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: pirx]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано08.09.09 15:45



Прав си за много неща...
Иначе Тотнъм взеха Кранчар, който не е Модрич, но е приличен запълвач на дупки, както каза и Анфо - проблемите им са в защита, а не халфове и нападение...
Конкурент на Пуул за 5-7 място - Вила:) Тотнъм и Ман Сити според мен са кандидати за четворката:)))

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема не ги подценявамнови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано09.09.09 00:24



но просто им липсва сработката която има в другите отбори и ще е нужно малко време. И пак добавям това, че Хюз скоро ще трябва да покаже дали е научил нещо от САФ по отношение на поведение в съблекалнята, мотивация и т.н. Загубите още ги няма, но ще дойдат 1-2 и тогава ще си проличи колко са готови. За мен ако запазят този състав и догодина, тогава ще имат шанс за нещо повече.
Иначе следната подредба си изглежда респектиращо наистина:

Гивън

Лескът Туре Ричардс Бридж

Райт-Филипс Бари Айрланд Тевес

Адебайор Робиньо

Разбира се има много вариации по левия фланд, където и Марто и Тевес и Робиньо могат да играят.. В дясно е по-постно. Добавяме и Санта Круз като се върне, но май сме до тук...

Точки от Топ 4 ще вземат, но според мен няма да са много. Потенциалните са 24.. Мисля че макс 8-10 точки ще вземат в тези 8 мача. Разбира се още в събота ще се види срещу Арсенал. Както казахме нашето са само прогнози в началото на дълъг сезон, в който всичко е възможно. Е, почти всичко .. :)

За Вила си мисля че няма да има кой знае колко добър сезон..



Тема Актуализация след 5 кръгнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано14.09.09 17:24



...и двата мача на "истината"...

Сити биха Арсе и май гласовете на критиците на Венгер преди сезона, че не е добре да се продават основни играчи на пряк конкурент за ШЛ получават подкрепа...Маймунска постъпка на Адебайор - га еди кифтета, ни р'ва, курво, а? Въпреки това - голове във всички мачове досега и бързо се превърна в ключов играч за сините...
като резултат - Сити на трето място, с мач по-малко, без загубени точки и движение с темпото на лидера...

Тотнъм очаквано загубиха от Манчо, но пак са 4-ти, от този мач изводите по-скоро са за Юнайтед отколкото за Spurs...обръщат втори пореден мач срещу съперник от челото на таблицата, борят се...признавам, че този уикенд не можах да гледам нито един мач, но във форумите на феновете чета, че МанЮтд са направили най-добрите си около 60 минути от началото на сезона...да споменем и много добрите отзиви за играта на Бербатов - доколкото разбирам играл като миналия сезон зад нападателите...

Говорейки за обрати - споменахме, че Анчелоти е калитко на квадрат - мисля, че това е вторият мач на Челси от общо 5, решен в 90+минута, третият с обрат в последната третина на мача...Милан отпреди 3-4 сезона, anybody?:))) Все още не са срещнали сериозен отбор, така че оставям приказките за титла за след това...

Ливърпул размаза задължително Бърнли, но представянето им дотук е на добър средняк...айде, претендент за Топ 7:))) 4-ки срещу Сток и Бърнли, загуби срещу преки конкуренти като Вила и Тотнъм, клизма срещу Болтън

Вила взеха важна за тях победа в дербито, което си е винаги труден мач, имат 9 точки от 4 мача и след кошмарния старт срещу Уиган у дома, могат да са спокойни за темпото, с което се движат. Чета, че Дън е направил много добър първи мач...Победа с едно на мъка, както предрекохме, ще е често явление за тях този сезон....

И относно Топ 7 - добавете мислено по три точки на Арсенал за отложения мач и ще видите там точно тези 7 отбора, които визирах, а ако добавим по 3 точки и на Сити и Вила - трите нови претендента ще са 1(2)-и, 4-и и 5-и, над Ливърпул и Арсенал, а Сити дори с претенции за първото място...иначе поздравления за този, който спомена Съндърланд - но няма да ги включим веднага в Топ 8, защото все пак загубиха от Сток ,/но от друга страна резултатите им много приличат на тези на Пуул, така че - не се знае/



"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема Re: Актуализация след 5 кръгнови [re: MCStranger]  
Автор BatRado (red)
Публикувано15.09.09 11:12



Адебайор имаше всъщност две маймунски постъпки - коя от коя по-грозни. Заслужава сериозно наказание - ще видим какво ще решат от ФА.
Добре, че стюардите на Сити бдяха, иначе можеше да стане нещо сериозно,а тогава нямаше да е толкова смел - предполагам щеше да е първия, който ще се скрие в съблекалнята.

За Юнайтед - много добър мач на целия отбор, невероятни Рууни и Флечър.
Много добър Бербатов - това ще е неговия сезон!
Искаше да се докаже именно на този стадион, но нямаше късмет, а и след изгонването на Пол, стана изкупителна жертва за смяна.

Тотнъм играха добре при 11:11, като останаха с човек повече, на терена имаше само един отбор... Който можеше да си тръгне и с по-убедителна победа.

Челси няма какво да се коментират към момента - все още нямат сериозен мач, а и късмета рано или късно ще свърши. Дори и на калиткото.... Абсурд е да се смятат за шампиони.

Ливърпул тепърва ще дръпне и със сигурност ще са в тройката накрая. За тях е важно Джерард и Торес да си върнат формата от миналия сезон.

MUFC - Bringing meaning to life since 1878

Редактирано от BatRado на 15.09.09 11:13.



Тема Adebayor updateнови [re: BatRado]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано15.09.09 16:03



От www.sportinglife.com

"The Football Association have hit Emmanuel Adebayor with two charges following his stormy performance in Manchester City's win over Arsenal on Saturday.
Adebayor is facing a three-match ban for violent conduct for the incident involving Robin van Persie, while the City striker is likely to face an additional punishment for the celebration that followed his goal in the 4-2 win.
Unless the Togo international can successfully argue his case, he is almost certain not to be available for City at least until their trip to Wigan on October 18."

Анфо ще се окаже прав, че Сити ще отпаднат от надпреварата - само че не заради недоволство на звездните резерви, а заради отпадане за 5-6 мача на ключов футболист и голмайстор - не виждам кой ще вкарва колкото него...Ако се справят без него - значи вече са наистина голям отбор...

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Топ 7 преди кръганови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано18.09.09 14:39



*Ман-Ман: Потвърдиха първите три мача наказание на Адебайор за настъпването на Ван Перси, effective immediately, което значи, че пропуска дербито. По повод другия инцидент, ФА ще решава по-късно... Рууни е казал, че те ще са отборът, който ще спре устрема на Сити към титлата...да видим:)

*Челси-Тотнъм: повече от възможна втора поредна загуба за Тотнъм, но те имат солиден актив от първите 4 мача и е много възможно дори при загуба да са пред Ливърпул, за които ще говорим ей сега->

*Уест Хем - Ливърпул - дет' се вика - троен мач:)))с лек уклон към Х2 заради името на Пуул

*Вила-Помпи и Арсе-Уиган - нарисувани единици, ама знае ли се:)))
*По молба на читателите включваме и Съндърланд - Бърнли са много силен домакин, но Х и оставане в седмицата са напълно по силите на Черните Котки...

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема тази теманови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано18.09.09 15:20



продължава да е хем интересна, хем актуална :))

*Ман-Ман: Твърда победа за Ман :) .... Юнайтед

*Челси-Тотнъм: лондонското дерби ми се чини предрешено и без капка интрига, но дали ще се стигне до победен гол в 75-а или 95-а минута си остава въпрос за залагания :)

*Уест Хем - Ливърпул - дет' се вика - троен мач:))) - съгласен.. Все пак бих подредил знаците 2Х1.. нямаме избор... особено в такива мачове.

*Вила-Помпи и Арсе-Уиган - по термините на Бийстито (още веднъж жалко за тази игра)... 1т, а според мен дори и при 0-1 пак може да се търси 1т

*По молба на читателите включваме и Съндърланд - време е за една двойка макар и подкрепена с един Х

Мисля че е време за добра победа на Еве. Трудно е да прогнозира човек мач на Фулъм след снощната гледка, но все пак мисля че другия Фулъм ще вземе нещо на Молиню... Нещо което ще е по-трудно за Сток на Рийбок



Тема Re: тази теманови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome ()
Публикувано18.09.09 16:16



*Ман-Ман: равен, при това зре.ищно реми

*Челси-Тотнъм: икономична победа с гол разлика за Челси

*Уест Хем - мачът е 1х, Бенитес не може да го вземе, не и с този състав на Пуул

*Вила-Помпи и Арсе-Уиган - Най-вероятно две победи за домакините

Фулъм с титулярите ще бие вълците според мен.



Тема Bye-bye Black Catsнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано19.09.09 16:33



Бърнли бяха по-слабият отбор през първото полувреме, но разликата я направи Nugent:)

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Топ 7 СЛЕД кръганови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано20.09.09 19:49



не че нещо да се бия в гърдите или такова, но да отбележим как изглежда Топ 7 след 6-и кръг:
Team P Pts Goal Diff Goals

Chelsea 6 18 12 15
Man Utd 6 15 9 15
Liverpool 6 12 7 16
Man City 5 12 5 11
Aston Villa 5 12 5 8
Tottenham 6 12 2 12
Arsenal 5 9 9 17

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема На пръв поглед скучен кръг за Топ 7нови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано26.09.09 00:44



Защото са напълно разминати и играят с отбори, които поне на хартия са по-слаби от тях...
Според вас кой отбор от 7-те е с най-голям шанс да загуби точки?
Аз гласувам за Вила като гост на Блекбърн и на второ място Арсенал срещу Фулъм
Прекалено подредено като за Англия ми се вижда всичките фаворити да си вземат мачовете...но би било голям ташак да излезе един такъв accumulator на тотото:)))права колонка ...като мисля тоя кръг да няма Х - освен седмицата, да бият Съндърланд, Евертън и Бирмингам


Кой от онлайн букмейкърите предлага умножаване на коефициентите като Еврофутбол?

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема май майнови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано26.09.09 15:53



сме на едно мнение по отношение на вероятната издънка..
не вярвам другите да се спънат..
и още нещо.... айде Помпииииииииии.. запазете този убедителен резултат и догодина мачове с Лийдс :) Обещавам поне един мач в ЧШ да ви гледам :)



Тема хехнови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано27.09.09 10:38



...и Вила не ни разочарова:)))
За Бирмингам също имах съмнения...
Уиган-Челси обаче си беше гръм от ясно небе...но (следва ужасно клише) това е футболът...не можеш да предвидиш ранен гол + дузпа и червен за вратаря при 1:1:))) Респект за Атлетик, макар че ми преебаха тотото...
Сега трябва Съндърланд да бие Уулвс и Ман Сити да си свърши работата, за да имам поне някаква печалба - играх пълна комбинация от 9 твърди в колонки по 6 (е бях сложил и 10 "пи" на една права колонка от всичките 10 мача:)))

Колкото до седмИцата, ако Арсенал, Сити и Вила си спечелят отложените мачове, бихме имали 3 отбора с по 18 и 4 отбора с по 15 точки, което след 7 кръга си е доста оспорвано. От друга страна вече имаме три познати тима на върха и възможност за намеса в четворката само на Сити (Или Спърс в зависимост от головата разлика) и може би само след 3-4 кръга тази тема вече няма да е актуална за мое голямо съжаление:))) Тогава ще залагаме кой от Топ 4 ще го издуха за сметка на Сити - нещо далеч по-тривиално и скучно и дъвкано от коментаторите още преди сезона:)

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Просто не се сдържах...нови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано17.10.09 17:00



да се самоцитирам:

"Астън Вила - покупка на двама нелоши централни защитници"

...те пък и двамата да вземат да вкарат за победата над АнЧелски...

Кратък обзор преди кръга - след малко Съндърланд и Ливърпул излизат в борба за 7-ото място:)))
Манчо, Арсе, Тотнъм и Man Сити вероятно са без проблеми за 3-те точки в този кръг...може би Уиган ще даде известна битка на Сити...

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Димитровденски Updateнови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано26.10.09 13:19



1  	Chelsea  		10  24

2 Man Utd 10 22
3 Arsenal 9 19
4 Tottenham 10 19
5 Liverpool 10 18
6 Man City 9 18
7 Aston Villa 9 17


Засега почти по план. Трендовете показват че скоро ще отпадне и 'почти'-то. Засега всеки от фаворитите направи по няколко грешни стъпки и все още има някаква интрига :)
Следващият кръг предлага лондонско дерби между Арсе и Спърс, след което предполагам Спърс ще излязат от четворката за сметка на .... хм.. трудно да се каже на кого.. шанс за това има дори и Съндърланд :) Пуул и Сити гостуват на Фулъм и другото Сити и мачовете далеч не са предрешени и без капка интрига. Вила пък ще има тежко гостуване на Гудисън, където Еве ще се стреми да наваксва загубеното до този момент.
От седмИцата мисля че Пуул е изиграл най-много мачове с останалите отбори в нея. Остават само мачове с Арсе и Сити. Както добре знаем обаче, Пуул се дъни основно срещу таралясници, така че отпадането на онова почти зависи основно от червените.

Честито на всички Митаци! Живи и здрави!



Тема Re: Димитровденски Updateнови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано26.10.09 22:06



От 7-цата, Юнайтед не са играли само с Челси и Вила, т.е. в малко по-лесно положение сме от вас.
Ключов ще се окаже мача по-следващия уикенд на Бриджа... До тогава не очаквам да има някакви изненади



Тема Re: Димитровденски Updateнови [re: BatRado]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано27.10.09 01:38



Значи, Челси и Вила са по-лесни от Арсенал и Сити, така ли?!



Тема Re: Димитровденски Updateнови [re: TheExorcist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано27.10.09 07:44



Вила нямат претенциите и възможностите нито на Арсенал, нито на Сити. Не може да ги сравняваш, с който и да е от тях.
Затова заедно с Челси, ми се виждат по-лесни противници отколкото Арсенал и Сити. Особено към дадения момент, когато и Арсенал и Сити вече направиха повечко издънки и, ако искат да постигант нещо повече от 4-то място ще трябва да се стегнат.



Тема Re: Димитровденски Updateнови [re: BatRado]  
Автор Vendome ()
Публикувано27.10.09 09:20



Кое им е по-лесното на Челси? Основен фаворит за титлата са.

The enemy came. He was beaten. I am tired. Goodnight.


Тема Re: Димитровденски Updateнови [re: BatRado]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано27.10.09 10:10



стига бе Челси са си основен фаворит за титлата и ако им тръгне играта не виждам как Ман Юнайтед ще вземе нещо от този мач.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Димитровденски Updateнови [re: BatRado]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано27.10.09 14:17



когато и Арсенал и Сити вече направиха повечко издънки

Ето, ти го казваш. Бтв, като изключим мача с чуковете Арсенал са в добра серия от близо месец. Спада е нормален. Значи да го сложим така
Челси > Арсенал
Вила и Сити са на кантар. Нищо не може да ме убеди, че Сити са по-добри от Вила, Вила ВЕЧЕ биха два от фаворитите, което ме кара да мисля, че ще паднат от вас, освен не за друго, но са ви и абонати. Аз не знам за последните 15 години имат ли 2-3 победи над вас. Както и да е, това е само на теория, в Премиър всичко става, но не казвай, че сте с по-улеснена програма.



Тема Re: Димитровденски Updateнови [re: BatRado]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано29.10.09 16:38



Подкрепям BatRado, Вила и Челски е по-добрата комбинация за нас, Вила са ни абонати, ако трябва и в 93 мин, но ще паднат ...

Виж на Бриджа играем трудно и ще видим какво ще стане, но ако играем като с/у Л'пул - нищо добро ...



Тема Архангел-Михаиловски: Re: Димитровденски Updateнови [re: AnfieldBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано08.11.09 22:52



Мдаммм....

Chelsea 12 30 21 29
Arsenal 11 25 22 36
Man Utd 12 25 11 23
Tottenham 12 22 6 23
Aston Villa 12 21 8 20
Man City 11 20 7 21
Liverpool 11 18 9 25
Sunderland 12 17 1 20

Нещата изобщо не се развиват както "трябва":)))
Утре Пуул би трябвало да си вземат трите точки, Челси ги чакат мачове с Арсенал и Сити, за Ман Ютд тежкото до Нова Година свърши, но те доказаха, че могат да се дънят и срещу леки съперници...ако Челси вземе 4 точки в тези два мача, за мен са почти сигурни шампиони....



"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема Poolнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано11.11.09 11:01



Какъвто съм си наивен и по детски вярващ в доброто: "...утре Пуул би трябвало да си вземат трите точки"...Добре, че не вързах:))))

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Status on 23 Novнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано23.11.09 13:34



1 Chelsea 13 13 33
2 Man Utd 13 13 28
3 Arsenal 12 12 25
4 Tottenham 13 13 25
5 Aston Villa 13 13 22
6 Man City 12 12 21
7 Liverpool 13 13 20
8 Sunderland 13 13 20

Между първо и второ място - 5 точки, но и между 3-о и 8-о - пак толкова. Отложените мачове на Арсе и Сити са важни с оглед на това. Тотнъм си оправи головата разлика и се затвърди на 4-ото място.

Какво предстои:

Челси - Арсенал/Сити навън, после два лесни, ако вземат 4 т. от тези два мача не виждам какво ще им попречи да са шампиони
Ман Ютд - 3 и половина лесни (половинката е Вила като домакин) - ако Челси не изпълни т.1. - ще ги попритиснат
Арсе - Челси като домакин-Стоук домакин-Пуул като гост-Бърнли като гост - нищо хубаво не ги чака
Тотнъм - Вила гост-Еве гост-Уулвс домакин-Сити домакин - неприятна програма
Вила - Тотнъм-домакин-Хъл домакин-Ман Ютд гост-Съндърланд-гост - също не е розово
Сити - Хъл дом-Челси дом-Болтън гост-Тотнъм гост - средна хубост, освен това с тая склонност към ремита напоследък...
Пуул - Еве гост-блакбърн гост(отложен)-Арсе дом-Уигън домакин - с оглед на формата - не е зле, взимат дербито, дават битка на Арсе и са в играта (за 4-ото място:)
Съндърланд - Уигън гост-Фулъм гост-Помпи дом-Арсе дом - най-лесна програма след Манчо - ще останат на добри позиции в битката за четворката...

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема междинен updateнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано29.11.09 09:18



Резултатите вчера бяха изцяло в полза на Ливърпул - Съндърланд падна, Вила и Тотнъм направиха равен, както и Сити (като домакин на Хъл!!!). Ако Пуул бие днес, става 5-и, дори и при равен обаче, остават 7-и.
Колкото до дербито - естествено и двата отбора искат победа, но Челси не биха се мръщили и на равен, само че тогава следващият кръг ще трябва задължително да бият Сити, иначе има опасност разликата с Ютд да стане 0 или 1 т.
За Ютд най-добрият резултат от този мач, разбира се, е X.

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Весели празници+update:))нови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано28.12.09 12:06



Season's greetings на всички тук, дет' се вика (щото аз например не празнувам Коледа, а и не отричам правото на никой да е рязан примерно, било то евреин или мосюлманин, или whatever:))))


Отдавна не е писано по темата, а междувременно станаха доста интересни неща...
Например вече не можем да говорим за Топ 7, а за Топ 3 и не-толкова-Топ-5-или-6:)
Челси направиха слаба серия, Манчо донякъде се възползваха и разликата е 2 т. (приемаме ги за 3 заради головата разлика). Арсенал за изненада на мнозина е твърдо в тройката, все пак тези, които считат, че могат да се преборят за титлата, са малцинство.

Ако Арсенал си вземе отложения мач, разликата между тях и 4-ия, за момента Вила, става 5 точки...Същевременно разликата между 4-ия и 9-ия е 6 т.
Изненадата е влизането във втората група на Фулъм и Бирмингам, за сметка на Съндърланд, които преживяха кошмарни 40 дни...
Втората група от своя страна би могла да се раздели на две тройки - фаворитите за 4-ото място до момента - Вила, Тотнъм и Сити и кандидат-фаворитите - Пуул, които по всяко време биха могли да се изравнят с тази тройка, но за момента изостават+Фулъм и Бирмингам.
Наистина, поне откакто аз гледам английски футбол, първенството не е било толкова интересно. За съжаление - това е поради факта, че по-силните отслабнаха, а не обратното - затова и очаквам относителен провал на английските отбори в евротурнирите.

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Re: Весели празници+update:))нови [re: MCStranger]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (IceMan)
Публикувано28.12.09 13:43



Един доказан нападател ни трябва и може да направим нещо повече от трето място.За сега младоците ме изненадват приятно.



Редактирано от Kpucтuaнceн ™ на 28.12.09 13:54.



Тема Весели празници и за теб!!нови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано28.12.09 14:48



гледам да пиша преди междинния кръг че очаквам поне 1 изненада в днешните мачове :)

2-3 тенденции към момента - силна серия на Вила и Арсенал, слаба на Челси... Едната силна серия прекъсна вчера и остави бирмингамци във втората група отбори, а Арсе дори за час два бяха на втората позиция. Серията на Челси, в която взеха само 6 точки от 15 възможни, ще трябва да се прекъсне срещу още един отбор с позитивна серия от мачове. Ако приемем че Манчо и Арсе си вземат своето срещу Помпи и Уигън, а Челси не загуби съседското дерби, то трите отбора наистина оформят тройката, която променя формата този сезон - от топ 4 + следващи 3, на топ 3 + следващи колкото дойдат.
Тези, които идват са на приливи и отливи, но според мен в крайна сметка ще останат 2 отбора в борба за 4-о място. Пуул, въпреки формата и най-вече играта, мисля че ще оцелее в битката, а тя ще е с Ман Сити, които след смяната на тренера ще имат импулс, но само с импулс нещата няма да се получат.
Все още мисля че Вила ще започнат да губят точки и ще имат мачове като вчерашния. Надявам се още утре да бъде вторият им пореден мач без успех, но все пак бих заложил на Х1 в него.

Съндърланд бяха изместени като изненада от друг подобен отбор - Бирмингам. Добрата работа на Стив Брус, както и добрата програма си казваха думата. Тук по-скоро бих заложил на затвърждаване на позициите на Котиджърс, които в един момент се оказаха с една от най-добрите защити в Лигата.

Та групите се заформят за мен така:
Челси, Манчо, Арсенал
Пуул, Сити, Вила, Спърс, Фулъм
Съндърланд, Бирмингам .... може би Евертън

Мислех че Еве ще са на по-високи позиции.. Сега имат сравнително лека задача, но след това ги очаква кошмарна програма до март почти. Едва след това ще могат да понаваксат.

А за сезона си прав.. на нас, червените фенове, може да не ни харесва мястото на нашия отбор, но то е заслужено. Факт е че нивото на топ отборите е по-ниско и това допринася за наличието на няколко интриги към момента.
Колкото до ЕКТ - мисля че етап 1/8ф в ШЛ ще бъде преодолян и от трите отбора. Лига Европа отдавна не го броя като турнир аз..



Тема Re: Весели празници и за теб!!нови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано28.12.09 20:26



Честити празници и на вас.

Иначе Челси сериозно ме притесняват вече. След лошата серия имат много трудности и днес едвам обръщат Фулъм в с 2 гола 15 минути преди края, а не би трябвало да имат проблеми в такива мачове. Уест Хям направо ги изпусна преди седмица, а равенството с Блекбърн е загуба на ценни точки. Дали е от умората и защото играят с едни и същи футболисти, но имат нужда от подкрепление. Ще видим в трансферния прозорец и тази 10 дневна почивка, от която спешно имат нужда. На Арсенал не вярвам, точно преди 2 сезона така доста водиха класирането и то до март и накрая спукаха балона и останаха 3-ти.



Тема Update насред зима...нови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано27.01.10 15:21



Обилните снеговалежи в Англия яко объркаха програмата...
Така отборите от Топ 3+5 са играли между 21 и 23 мача и това допълнително усложнява прогнозите...

Днес има два важни мача - Челси-Бирмингам и Вила-Арсе

На Бирмингам още им е рано да си ги мерят с Топ 3, особено с Челси и особено като гост, но представянето им днес ще е показателно за това, което да очакваме от тях тази година.
С оглед на това, че Вила повече ги устройва равен от Арсе, а те са далеч по-способни да играят "отзад за 0:0, отпред каквото стане", мачът за мен е Х1.
Принципно Арсенал влизат в много "готина" серия - Вила-Манчо-Челси-Пуул и излизането им от нея ще покаже дали са истински претендент за титлата.

Леко офф- за тази тема - якият ответен полуфинал за Карлинг Къп на Олд Трафорд днес...макар и непряко, развоят му може да повлияе на борбата в първенството - безспорно от гледна точка на самочувствие, но и "прозаични" неща като контузии (очаква се мачът да е на кръв), картони (мисля, че важат за всички състезания) и т.н.
Любопитен факт, който не знаех, а може да е от значение: при 1:0 за Ютд се играе продължение и чак тогава важи правилото за гол на чужд терен



"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема Updateнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано11.02.10 09:58



Тъй като предстои FA Cup week-end, сега е добър момент да теглим чертата и да направим прогнози.

Откакто писах последният път, нещата се развиха добре за Ливърпуул, донякъде Ман Ютд и не добре за Бирмингам и Тотнъм. С променлив успех се движиха Челси, Сити и Вила.

Отново се върнахме на схемата 3+4 (а може би 2+1+4, тъй като Арсенал изглеждат твърдо трети:))

Има отделна тема Манчо vs. Челси, така че тук ще се спра на борбата за 4-ото място.

Сити и Пуул са с по 44 т., Сити с два мача по-малко и по-лоша голова разлика - следващата седмица играят единия си отложен мач със Стоук и ако бият, влизат в прекия сблъсък с Пуул на 21.02 у дома с 3 т. аванс, което значи, че и равният донякъде ги устройва. Донякъде, защото за тяхно нещастие още следващата седмица гостуват на Челси, а Пуул приема Блекбърн.

Вила също са с мач по-малко, ако бият в този мач и са вървяли дотогава с еднакво темпо, излизат 1 т. пред Пуул. Вила от една страна има доста лека програма до 27 март, когато гостува на Челси, от друга - играят и за трите купи, нямат кой знае колко равностойна скамейка и конкурентите им може да дръпнат с повече точки, тъй като Вила ще има най-малко още един отложен мач.

Тотнъм са в спад, предстои им не много тежка програма, с едно наум, че още са вътре за ФА Къп. Ако обаче не вземат всички точки срещу леките съперници, на 10 април влизат в "триото" на смъртта - Арсенал, Челси и Манчо един след друг, т.е. нищо чудно към 24 април да са твърдо 7-8.

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Ких-ких...нови [re: MCStranger]  
Автор AlexBG (since 25.01.02)
Публикувано11.02.10 12:30



Твърдо-твърдо, колко твърдо да сме трети...





Тема OKнови [re: AlexBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано12.02.10 19:02



Ако направите чудо и сте втори, имаш право на колкото си искаш покашвания, покихвания и попръдвания:))) Ако сте първи, което е в сферата на Sci-Fi - ще разделим и бутилка шотландско (може и single malt, ако сте фенове)...Казвам "сте", щото в почерпката включвам и Анфо, ако Пуул се класират за ШЛ:)))

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Re: OKнови [re: MCStranger]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано13.02.10 19:29



А ако Пуул стана шампиони ще ми купиш ли кола по мой избор?





Тема Re: OKнови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.02.10 20:32



Бухахахаххахаха, искай Стелт направо, баце, даже това ще е малко






Тема Re: OKнови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано13.02.10 20:46







Тема Re: OKнови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано13.02.10 22:10



Ти ше си ми навигатор. Знаеш ли какво, избери стюардеси, ама да са млади и слаби

. Ще те възнаградя както пожелаеш.



Тема Re: OKнови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.02.10 23:08



Но проблемо. Андиамо






Тема Re: OKнови [re: TheExorsist]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано14.02.10 14:30



Айде, бате, избирай:




Макар че при сегашната вероятност това събитие да се сбъдне, можех да ти предложа и the real deal:))))

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема Re: OKнови [re: MCStranger]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано14.02.10 16:20



Бабето Джена още става, но

го предпочитам. Ти гониш.



Тема Re: Ких-ких...нови [re: AlexBG]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано28.02.10 10:37



Както би казал Ali G: Restec-P
Все още смятам, че няма да сте шампиони, но бутилката си важи и за второ място:))))

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема след тъмносинята драма нанови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано01.03.10 12:16



'Моста', аз поизпаднах от групата май





Тема Ами...нови [re: MCStranger]  
Автор AlexBG (since 25.01.02)
Публикувано01.03.10 12:50



Аз все още само мечтая за титлата...
Защото въпреки съкратената разлика има няколко обезпокоителни момента:
1. Как ще повлияе на духа случилото се с Рамзи;
2. Ако не беше този епизод, май нямаше да се доберем до победата, която и с човек повече взехме трудно и може би късметлийски;
3. Същите тия Шити, които ушиха Челски онзи ден, ще дойдат и на Емирейтс - имам леки притеснения дали няма и нас така да ушият. Особено ако Алмуния им даде нишан досущ като Хиларио (способен е, за съжаление)...

Хубавото е, че може би късмета се завръща на наша страна. Много е важно да е с нас и на мача с Порто (да не вземем да направим повторение на двубоя с ПСВ отпреди няколко години), както и при жребия за 1/4 финалите на ШЛ (ако сме там, за което не само мечатя, но и силно се надявам да се случи)...

'Дет се вика - стил лонг уей ту го...





Редактирано от AlexBG на 01.03.10 12:51.



Тема update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано17.03.10 17:15



класирането:


Man Utd 30 66 46 70
Chelsea 29 64 42 69
Arsenal 30 64 38 71
Tottenham 29 52 25 53
Liverpool 30 51 19 49
Man City 28 50 17 53
Aston Villa 28 49 17 39


Предстоящите мачове:


GW 31 32 33 34 35
ARS WHM bir WLV tot wig
AVL WLV che bol EVE por
SUN
CHE bla AVL mun BOL tot
por
LIV mun SUN bir FUL WHM
MCY ful WIG bur BIR MUN
EVE
MUN LIV bol CHE bla mcy
TOT stk POR sun ARS CHE


Най-вляво са съответните отбори и следва програмата им за следващите 5 кръга, като мачовете с главни букви означават домакинство за отбора, който е най-вляво. Където са два отбора един под друг означава double fixture week.

Малко анализче:

1. Битката 1-3 място:
- МанЮтд - 4 т. от Пуул и Челси им е програма минимум (като 3-те да са от Челси:))), и ако бият Челси, може би равен с Ман Сити, без грешка другаде;
- Челси - могат да си позволят 2 равни или 1 загуба (да не е от Ман Ютд) и равен, ще им е по-леко заради отпадането от ШЛ (ако може да ти е леко от подобен факт:))); но пък само те от тройката са все още в FA Cup
- Арсе - за момента най-леката програма, ако гостуванията на Бирмингам и Тотнъм могат да се нарекат така - погледнато отсега - другите ще губят повече точки от тях;

2. 4-7 място:
- Тотнъм - три относително лесни мача (Съндърланд май пак се засилват?) и после следват седмиците на кошмарите...трябва да вземат минимум 7 т за кураж:))) Имат и преиграване с Фулъм за купата, което може да е фактор.
- Пуул - гостувания на Ютд и Бирмингам, и три леки до средни мача - да не забравяме, че са с 1-2 мача повече от конкуренцията, т.е. ако направят нещо на Олд Трафорд, на което са напълно способни, трябва да използват крилете и да мачкат в останалите 4 мача.
- Ман Сити - гостуване на Фулъм, което се води средно трудно, в същата седмица домакинство на Евертън, серията завършва с домакинство на Ман Ютд. Ако вземат поне 4 точки следващата седмица, ще имат добър старт за 4-5 място в края на серията
- Вила - едно гостуване на Челси и относително леки други 5 мача - но пък тръгват най-отзад в класирането, макар и с два мача повече от Пуул и един от Тотнъм; в края на цикъла играят и полуфинал за FA Cup с Челси


Към момента виждам нещата като 40-35-25% за Манчо/Челси/Арсе съответно преди прекия мач на Олд Трафорд, който може да обърне много прогнози.

За 4-ото място мога само да гадая, тъй като след изиграването на отложените мачове е възможно 4-те претендента пак да са в рамките на 3 точки, както е сега. Ман Сити са най-напред с темпото (т.е. ако всички вземат макс. точки от отложените си мачове, те излизат начело), Вила играе най-постоянно, Тотнъм може да изненада всекиго, а Пуул могат да си спомнят, че четвъртото място им се "полага по право":)))

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Редактирано от MCStranger на 17.03.10 17:16.



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано21.03.10 20:02



Не вярвах, че ще го кажа, но Арсенал се превръщат в основния претендент за титлата след 31-я кръг. Предвид мача Манчо-Челси и леката програма на Арсенал, вероятността Алекс да пие малцово се увеличава неимоверно:))))

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: MCStranger]  
Автор BatRado (red)
Публикувано21.03.10 20:36



Нека все пак Алекс да не слага още чашите


По-резонно е да кажем, че шансовете им са с 5% по-малки от тези на Юнайтед.
Това все пак е Арсенал

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: MCStranger]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано22.03.10 09:24



Арсенал имат 3 гостувания, които не съм убеден, че ще вземат (първото е следващия кръг) + мач вкъщи с Ман Сити - не им е чак толкова лесна програмата. Освен това ще са без Вермален 3 мача и ако и Били Галас не се оправи скоро ще имат проблеми ... А след вчерашната издънка на Челски ще трябва да играят за победа на ОТ (ако приемем, че Юнайтед си вземе мача с Болтън), а това доста променя целия мач ... в полза на МЮ





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Great_Blondino]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано22.03.10 10:12



Вермален е извън терените за 1 мач. При професионален фал и червен картон наказанието е само мач







Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: monstervill]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано22.03.10 10:17



така ли е, мислех, че за всеки директен червен е 3 мача ... имат късмет значи





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: MCStranger]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 10:21



Пичове, дузпата ви беше повече от смешна! Няма такова подпиране! Но е факт, че след това ние не продуцирахме абсолютно нищо креативно!





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: TheExorsist]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано22.03.10 11:03



Спорна, да, но чак пък смешна!? Имаше си 100% нарушение, въпросът е държеше ли Масчерано Валенсия и в наказателното поле или го пусна преди да влязат в него? Доста е трудно да се кажа дори и на повторенията. Както каза пундита на Диема ако го е държал и в наказателното значи е дузпа, пише го в правилата:
If a defender starts holding an attacker outside the penalty area and continues
holding him inside the penalty area, the referee must award a penalty kick.


По-смешно ми беше на мен Торес как се питваше да изоре стадиона, доста жалък опит да попречиш на противника да ти отбележи ...





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: TheExorsist]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано22.03.10 11:41



баце, Манчо и аз определено не сме едно и също лице, множествено число...

Докато Бербатов е там, ще ги подкрепям във всички турнири, но "ние" сме единствено Локо Сф и то доколкото мога да се идентифицирам с Марчо Дафчев и рендето "Бьорнер":)
Разбира се, за мен е чест да бъда фен на един и същи клуб заедно със солиден бизнесмен и фактор на стохилядни квартали като Надежда+Обеля какъвто е Генади, но той е толкова напред с материала, сравнено с братята Глейзър, че е срамота да ги споменавам в един постинг:))))

Колкото до мача, Боби Дебелият от Диема беше прав, че има промяна в правилата и се гледа къде завършва нарушението, а не къде почва, т.е. по-скоро имаше дузпа, а много вероятно и червен картон (липсата на червен може да бъде оправдавана като компенсация за положението на Видич във финала за Мики Маус Къп срещу Вила:)))

Иначе Торес трябваше да види втори жълт някъде около 30-тата минута - почнал е да става бати неприятното копеле - явно почва да му тежи, че всеки ден се пише и говори как играе в отбор твърде слаб за възможностите му. Подозирам, че няма да направи кой знае какво на световното и бъдещето му никак не е цветущо.
Колкото до Ливърпул, нещата там са сериозно сбъркани - аз не взимам ничия страна в спора In Rafa we trust vs. It's the Fat Spanish Waiter's Fault. Личното ми мнение е, че без него, щяхте да сте в абсолютно същото положение в първенството минус купата + другия финал в ШЛ. Мина твърде много време и може би е изчерпан за Пуул, но много преди него трябваше да се махнат Жилет/Хикс и нещата щяха да изглеждат другояче.
Факт е, че който и да дойде, ще трябва да се бори с Ман Ютд/Челси, които са години напред като организация и всичко останало, и Арсенал с новия стадион и гения на Венгер, който с почти никакви пари всяка година гарантирано е в първите 4 в лигата и стига сравнително напред в евротурнирите.
Да не говорим, че Ман Сити, Тотнъм и Вила са съвсем реални претенденти за четворката - следващият сезон ще разберем дали това е дългосрочно или случайно (тогава към тях вероятно ще се присъедини и Бирмингам, а защо не и Евертън, а ако се появи нов екзотичен милиардер - кой знае още кой).

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Редактирано от MCStranger на 22.03.10 12:39.



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Slave To The System]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 11:52



БРАТО ДУЗПАТА ВИ БЕШЕ КОМИЧНА!

И кво миналия сезон, тогава нямамше такава важност! Искат да сте ВИЕ НЕ руската мафия!



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Great_Blondino]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 11:54



След 1:1 мача няма да го коментирам. Вие си бяхте определено по-добри.



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: MCStranger]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 11:59



Готин пост пич. Концепцията е сбъркана. Аз съм привърженик на Далглиш, а тия там в момента са абсолютни кретени.

Пиша го това със сълзи на очите, защото Кени НИКОГА не би позволил такива простотии.

Редактирано от TheExorsist на 22.03.10 12:02.



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Great_Blondino]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 12:29



Абе да те питам тебе, ти що си със син ник?



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: TheExorsist]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано22.03.10 14:04



Сигурно Stranger-а питаш, аз съм с черен





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Great_Blondino]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано22.03.10 14:38



Баш със син си :), или поне при мен се вижда така.





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Great_Blondino]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 14:46



Стрейнджър-а не е от Ман Ю. Трябва да си го разбрал.





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: monstervill]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.03.10 15:00



Е как бе, аз черен го виждам Блондино






Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: monstervill]  
Автор Vendome ()
Публикувано22.03.10 15:39



При мен се вижда черен.



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 15:42



Ти с Правец ли си?





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 15:43



Ти с Правец ли си?





Тема Всъщност и двете страни сте прави :)нови [re: alessandron]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано22.03.10 15:47



Едните го виждат син, защото ползват Firefox,
докато Бил Гейтс поклонниците :) го виждат черен, защото ползват ИЕ. В Гугъл браузера също е черен.
Вече защо е така е друга работа. Щом пича се е 'оцветил' черен, приемаме че ФФ не е прав.





Тема Re: Всъщност и двете страни сте прави :)нови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано22.03.10 15:54



Причината е, че ФФ има проблеми с цветовата кодировка на обектите в някои уебстраници. Странно е, че девелоперите му още не са ги оправили тези бъгове. Много уеб програмисти си слагат един if-then-else в кода на страницата, където ако браузера е ФФ се отива на друг бранч

.
Е, явно, че разработчиците на Дир-а не правят така

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: TheExorsist]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано22.03.10 16:10



Черен, син, все тая, не влагам нищо в цвета на ника (иначе при мен си е черен). Не съм от Левски ако това е подтекста на въпроса, не се вълнувам от БГ футбол от малък, когато като фен на английския футбол съпортвах местния (кварталния) отбор - Славия





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано22.03.10 16:50



HP





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Great_Blondino]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 16:53



Има един чешит от клуб Футбол, с ник Btr, той е лют чорбар, но ника му е син. Предполагам защото е голям фен на синята идея ( както и аз де ), но обикновено тези противоречия са редки. И аз се падам един вид от Левски символично, но червения цвят е религия за мен!





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Great_Blondino]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 16:54



Има един чешит от клуб Футбол, с ник Btr, той е лют чорбар, но ника му е син. Предполагам защото е голям фен на синята идея ( както и аз де ), но обикновено тези противоречия са редки. И аз се падам един вид от Левски символично, но червения цвят е религия за мен!





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: TheExorsist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано22.03.10 20:51



БАх мама му ! Аз мислех ,че си чорбар!!



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Canary]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано22.03.10 21:35




Бах мааму, Целия форум знае, че го бъдем от Левски. КУР Бг футбол, символичен левскар съм разбира се.



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: TheExorsist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано22.03.10 23:33



Ми аз само за Пуул гледам ,че пишеш и НИКОГА не съм чел нещо твое по бг въпросите. Иначе КУР за бг футбол и от мен! От тази година вече нито гледам, нито ме вълнува!!



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Canary]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано23.03.10 08:35



Аз затова казвам символично. Има си причини за това. По принцип би трябвало да съм от Славия, защото съм тренирал и футбол и лека атлетика там, но това не ме грее особено. А и е най-близкия отбор до нас принципно, герената ми е на другия край. Имам симпатии към Славия де, но Левски като малък винаги съм ги възприемал като опозиция на номенклатурата. Сега няма ама абсолютно нищо такова, сега е една клоака, която обаче не може да снася яйца а само дрищи гОвна. Това е така наречената българска футболна федерация ( а.к.а БФС ).

Редактирано от TheExorsist на 23.03.10 10:30.



Тема Re: Всъщност и двете страни сте прави :)нови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано23.03.10 08:42



Хм, това не го знаех. Аз съм фен на Били Гейтс, много ме хвана яд, че оная тлъста мазна и гнусна мексиканска свиня го измести тази година в класацията, но не е фатално, няма да се предадеме.

Иначе експлоръра не го позлвам от 2-3 години, защото е по-уязвим откъм вируси. А и не ми пази текста като пиша ако нещо се изтрие, модзилата го пази примерно ако натиснеш рилоуд.



Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: TheExorsist]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано23.03.10 09:28



Гле'й ти, ще вземе да се окаже накрая, че сме съседи и бивши съотборници - и аз съм тренирал футбол там (и баскетбол по-късно), 1990-93г. тези години някъде ...





Тема Re: update насред Ку.....така де, женския месецнови [re: Great_Blondino]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано23.03.10 10:26



Именно. Нищо чудно и да сме се виждали. Само че атлетиката по-рано, 5 клас някъде, футбол беше точно 93.





Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано23.03.10 23:36



Аре и аз да се включа, макар и вече да е лесно. Стрейнжъре ти верно ли си от Локото? Да си ходил скоро в Бизнес Парка? Някой им е надраскал плаката и на него пише Локо Сф

. Е аз не пропуснах да сложа под него едно Ботев Пд и да напиша 1:5 ама това е една друга тема .

За ПШ ни е думата. Изненадващо за мен Арсенал е сред фаворитите. Честно очаквах битка Пуул - МЮ с надмощие на Пуулци, а то кво стана. Хегемонията на топ 4 ще бъде нарушена през тази година. Аз залагам на Тотнъм.

Колкото до Евертън, контузиите и продажбата на Лескот, доведоха до отчайващо слаб старт. В последствие наваксамхе и това е най-добрият ни сезон в мачовете с топ 4 отборите. Изгубихме точки с по-слабите. Нещо нетипично за нас в предните сезони.

Все пак Мойс отново напипа верният ритъм и аз залагам, че ще влезнем в топ 7. Това обаче не е най-важното. Най-важното бе стадиона, а той удари на камък. За съжаление.

Колкото до титлата. Залагам на МЮ, колкото и да не вярвах, че пак ще са те в началото.



Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано24.03.10 09:17



По отношение на стадиона не трябва да съжаляваш. Тези дни четох, че нов инвестор е възродил първоначалния проект за стадион на Кинг'с Докс. На мене лично този стадион много повече ми харесваше (поне според артист импрешъните), пък и е в града все пак, знаем всички защо пропадна идеята с Къркби. Ако ми остане време ще потърся линка пак.

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: Slave To The System]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 09:27



Прати, моля те. Тази информация ме заинтригува.



Тема Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано24.03.10 12:10



От Локото съм от далечната 1978 г. - и не, не съм от Надежда, нито някой от наш'те е работил в БДЖ:)))))


Колкото до 1:5, единственият трофей, който съм гледал да печелим на живо е Купата на България - 1995г, 4:2 срещу вас на "Васил Левски", даже си пазя билетите и на гърба им съм написал датата и резултата:)

Същата година бихме чорбата с такъв резултат (5:1) с хеттрик на Чилибонов:)))
Беше период на възраждане, Гигов беше изпонакупил ебати играчите (европейският шампион Горан Василиевич и някои от най-добрите от българското първенство, тогава изпусна Кинкладзе, предлагаха му го за 200-300 хил. $ или нещо такова, а той казал, че са много - после Ман Сити плати 2 млн. паунда на Динамо Тбилиси).
Само невероятният Левски на Георги Василев тогава ни спря за титлата - разпердушиниха ни 8:0 след като преди този мач бяхме първи без загуба и с по-добра голова разлика от тях. Това е единственият период, когато играта на говедата ми е харесвала и съм викал за тях на живо срещу Рейнджърс и Вердер - иначе от малък съм закърмен да ги мразя - любимият ми дядо, отдавна покойник, беше стар цесекар и чорбата винаги са ми били втори отбор.
Като малък супер ме беше впечатлил онзи техен полуфинал срещу Байерн - 3:0 в 18-тата минута и 4:3 краен резултат - това е може би най-добрият мач на български отбор в евротурнирите на всички времена. Бях на 7-8 години, но още си спомням откъслечни моменти оттогава - гледах го в една почивна станция във Велинград в общата ТВ стая с 20-30 стари запалянковци като дядо ми - който е расъл в късния соц, знае за какво говоря:)))

Първенството ни днес е супер изпростяло, не може да се сравнява нито с 80-те, нито дори с 90-те години - не гледам БГ мачове, освен "вечното дерби", дори и него рядко. Радва ме, че Локото отново са фактор в първенството при Грозданов и Окука, особено се кефя, че Левски ни станаха абонати - откакто се помня, това ни е най-трудният съперник.
Вълнува ме само Премиършип, евротурнирите, но и от тях доста сме се попреситили - въобще футболът не е това, което беше. (Имаше една яка реклама на Ауди преди 10-ина години, по немските телевизии - жалко, че не мога да я намеря в Нет-а:

Няколко старци седят в едно кафе, гледат през витрината какво става на улицата и коментират: "Дааааа, колите не са това, което бяха....Даааа, и жените не са това, което бяха." В този момент отпред спира лъскаво Ауди, от него слиза няква суперпичка, размята косата....Няколко секунди мълчание, после всички се обръщат към масата и един казва: "Е, да....ама пък футболът със сигурност не е това, което беше":)))))))

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема с риск ..нови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано24.03.10 12:23



.. да прозвучим като старците от Мъпет Шоу :), но с:

Вълнува ме само Премиършип, евротурнирите, но и от тях доста сме се попреситили - въобще футболът не е това, което беше.

съм изцяло съгласен. Комерса уби футбола.. скоро ще има 20 съдии, но не и ястребово око, примерно...
Като гледам какви грешки се правят от съдии, понякога си мисля че Генов е нещо като Колина.

Но както казваш, хванали сме късния соц и сме видяли добри неща в БГ първенствата и по останалия свят. Дори и без кабеларки и сателити :) За ЦСКА - Байерн мисля също няма две мнения

P.S. Тук далеч не изразявам носталгия по самия соц като цяло



и P.S. 2 :)
Ако приемем че ЦСКА се дозакопае, то стискам палци за Локо!

Редактирано от AnfieldBG на 24.03.10 12:31.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: MCStranger]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано24.03.10 12:27



Не е по темата, но няма как да не спомена мачовете на Локото от онази велика епопея в турнира за УЕФА - с Ференцварош 3-0, победата над Динамо Киев и гола на Нако Дойчев (мисля, че той го вкара, беше удар извън нак. поле) в Киев и разбира се Начко Моначко (това 4-2 е незабравимо)





Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано24.03.10 13:48



го. Доста е постно като информация, но друго не намерих. Надявам се все пак да е истина. Заслужавате го!

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема и това не е по темата,нови [re: Forest_fan]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано24.03.10 13:57



но мернах че си рожденик :)
Жив и здрав и дано имаш подарък промоция на Форест във ВЛ ;)



Тема Re: и това не е по темата,нови [re: AnfieldBG]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано24.03.10 14:08



Благодаря





Тема Re: и това не е по темата,нови [re: Forest_fan]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано24.03.10 14:31



E aide i ot mene HAPPY BIRTHDAY AND ALL THE BEST!

I razbira se Forest v Premier League!



Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: Slave To The System]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 14:37



Ми стадиона е ключов за нас за да ни изстреля едно ниво нагоре. Само с чудесата на Мойс няма да стане.

За съжаление този проект се замота. Доста се замота



Другият вариант е продажба на някой шейх, но както видяхме с Помпи не винаги е добра идея, а и се губи идентичността.



Тема Re: и това не е по темата,нови [re: Forest_fan]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 14:43



ЧРД и от мен. Жив и здрав и много емоции с Форест. Разбира се да се върнат там където им е мястото ВЛ





Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 14:45





Помня го аз този злощастен за нас мач...

А парите развалят всичко, развалят и футбола.



Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано24.03.10 14:59



Апропо Мойс и идентичност...

какво е казал днес по адрес на Ман Сити. Много ми харесва как мисли. Много ми напомня на един друг шотландски тренер ;-)... И като цяло ми харесва личността му - визия за клуба, работа с местни таланти, поведение с медиите и противника.

Знам, че ти и останалите Карамелчета полудявате при представата за това, ама много би ми се искало точно Мойс и не някой друг като О'Нийл или Муриньо (аххх... споменах това име пред тебе) да наследи САФ. Само дрязгата му с Рууни от миналото е може би аргумент против тази хипотетична треньорска рокада от неизбежно близкото бъдеще.

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Топ 7??? Първо го прочетохте тук:)нови [re: Slave To The System]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 15:19



За Мойс, квото и да кажа ще е малко, но тук идва момента да кажа едно голямо ЕВАЛА на човека който реши да го привлече в Евертън. Незнам кой точно има заслуга за това, но за мен това е правилната политика и се чудя на разни клубове, най-вече грандовете как въртят едни и същи Паляци (СГ Ериксон, Ван Гаал и т.н.), направо да им се чуди човек.

Реално си имат силни долни дивизии, не е като в България да речем. Ми погледни кой млад тренер прави чудеса от нищото с някой слаб отбор, пък му дай шанс да направи същото с голям отбор. Ама те не - доказано амортизирано име, дето ще ти опразни банковата сметка с високата си заплата и високите си претенции за трансфери на паляшки звезди за които футбола е на доста по-задно място (след колата, курвите, алкохола, 25-те рекламни договора и изявите по медии)

А Мъдото ви се натиска, дано не сглупите да го вземете. Иначе Мойс е идеален за вас ама дано не е той наследника





Тема Re: и това не е по темата,нови [re: Forest_fan]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано24.03.10 15:53



Честито, баце!! Жив , здрав, прав и корав!!! Догодина Форест в ПШ, а ти в Канада!! Наздраве!!!!



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Forest_fan]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано24.03.10 16:38



Първо, Честит рожден ден! Бъди жив и здрав и да гледаш много, много мачове на Форест, скоро и във Висшата лига:)))

Колкото до онзи паметен за Локото сезон - това е първият сезон в евротурнирите, в който съм бил фен, но съм бил на 5 години и нищо не помня, освен лафа за Начко-подпалвача на Моначко:))). По-късно съм чел и слушал за тези събития, напр. легендата, че на реванша в Киев Шпайдела попържа "нашите комунистически братя" на майка и получава партийно наказание като се връща, щото естествено "ушетата" го изпяват:))))

Гордост за мен е, че сме отбор номер 4 на България в евротурнирите за всички времена. Славия има полуфинал, но като цялостен баланс сме преди тях. Доколкото си спомням като спечелени точки средно на мач бяхме на първо място от българските отбори преди появата на Литекс. Тук си заслужава да споменем, че Берое и Ботев са другите два наши отбора с поне четвъртфинали освен четирите софийски.

Темата доста се разводни, но се получи приятна и качествена дискусия:)))

Днес има три мача с пряко отношение към Топ 7 - вашите коментари?

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: MCStranger]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано24.03.10 16:49



Благодаря на всички за хубавите пожелания



... и на мен ми се иска да видя Форест по-скоро в Премиершип, но с ръка на сърцето си признавам, че на този етап отбора не е готов да си мери силите с големите момчета. Вярно има надежди и таланти, но и президента ще трябва да се бръкне по-надълбоко в кесията, за да не се подобряват някои негативни рекорди.

Колкото до днешните мачове, Челси би трябвало да бият Портсмут, които се представят на ниво въпреки кризата. Вила може би ще се измъчат с "черните котки", но втора поредна домакинска издънка ще им дойде в повечко. Сити - Евертън си е равностоен мач, откъдето и да го погледнеш, е може би със съвсем малко домакинско предимство за Сити. Поне за мен най-интересен ще е мача за ФА Тотнъм - Фулъм + 1/2 финала в Германия Шалке - Байерн, което си е класика там.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 17:16



Тая година нещо не съм много по прогнозите ама ще се пробвам. На пръв поглед победите на Вила и Челси не подлежат на съменния, но и при двата отбора се забелязва лек спад. Интересно ми е дали някой от тях няма да изпадне в кофти серия. Все пак по-скоро не и предвиждам резонни победи.

Ман С - Евертън - знам ли, последните 2 гостувания там бяха много успешни Наистина незнам какво да очаквам от този мач.





Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано24.03.10 19:49




1 Man Utd 31 47 69
2 Arsenal 31 40 67
3 Chelsea 30 42 65

4 Tottenham 30 26 55
5 Man City 29 18 53
6 Liverpool 31 18 51
7 Aston Villa 29 17 50


Aston Villa ? - ? Sunderland
- категорична победа за Вила и изместване на Пуул от 6-ото място
Manchester C. ? - ? Everton
- интересен мач.. и троен според мен.. Все пак Х1 и оформяне на втора тройка, разделена в 2 точки.
Portsmouth ? - ? Chelsea
- всичко извън победа за госта би било изненада. Челси загубиха прекалено много предната седмица. Т.е. и първата тройка ще се 'вмъкне' в 2 точки.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано24.03.10 20:50



Аз ще ти дам надежда от гледна точка на статистиката - Сити нямат още домакинска загуба тоя сезон във ВЛ, вие сте им крив отбор - не вярвам да загубите. Конкретно тоя мач пряко ме интересува заради ПМЛ и се надявам да не ме издъните - успех






Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: alessandron]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 23:08



Гледам врагът се е юрнал на твърда 1-ца и не е играл 1:1 - груба грешка. За момента ги литвате ама все още имат шанс на 2:1



Челси взеха мача, а Вила се мъчат. Да видим има време.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 23:47



Еми нещата се заплетоха.

Вила издиша, но е с мач по-малко. Борбата за титлата остава трибой, поне засега, а топ 7 започва да се превръща в топ 8, а дано

.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано24.03.10 23:50



Честито на теб! Евертън направи добър мач и заслужено би! Доста скалпове взехте този сезон и жалко само за лошия старт!



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано24.03.10 23:51



Никъв Х бе, казах ти - 2-ка, Сити без домакинска загуба след мачове с Арсенал, Пул, Челси и Манчо - ай сиктир, че кой друг, ако не вие ше ги опукате. А Челси се изхвърлиха като чекии на мокър песък, ма и аз съм си виновен, че не взех Вила - 1:1 на три прогнози щяхме да го хванем






Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Canary]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.03.10 23:54



Нямаше как да стане без защита. Лескът продаден, Ягиелка контузен.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано24.03.10 23:55



И твоя човек Карло направи голяма глупост тази вечер! Срещу умерлите Помпи, пусна Карвальо, който явно не е беше готов за игра и пак се контузи!!
Не трябваше да го пуска днес, нямаше никъв смисъл!!
Говори се ,че Роман го е заложил на дузпата и само титлата ще го запази на поста!



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано24.03.10 23:58



Несериозно е за отобр от класата на Евертън да се насира при липса на двама души. Особено за Лескът се знаеше , че ще напусне още в началото на лятото.
Явно Мойс се е надавал да го запази!!!



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано25.03.10 02:47



Около терена също е имало емоции







Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Canary]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано25.03.10 08:54



Четох му едно интервю наскоро точно това казва. Абе на всеки отбор да му извадиш двойката централни защитници и ще закъса.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Forest_fan]  
Автор Vendome ()
Публикувано25.03.10 09:14



Като гледам физиономията на Мойс, сякаш му казва: "Момче, не скачай много, че ей сега ще те сгъна".





Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: AnfieldBG]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано25.03.10 09:39



Дейвид Джеймс... каква карикатура само... национален "страж", ауауауауауууу... а Световното чука на вратата... ROFLOL! 4 от 5 гола вчера бяха за бест-ъф-колекцията му от "вратарски" намеси. Жалко само, че никога не ми е попадало интервю с него, в което да му е задаван дежурния въпрос "Какво бихте правили ако не бяхте станали професионален футболист?". Ей богу, отговорът му адски много би ме заинтригувал.

И ако някой си мисли, че първата му издънка бе хайлайтът на мача, моля моля, нека си пусне още няколко пъти последния гол. 1986 в Мексико поне имаше ръка на Марадона срещу по-ниският с поне 10 сантиматра (от Джеймс де) Шилтън. Уот дъ хел беше това вчера????? Добре, че е в нормална страна, че иначе ето ти храна за тон конспиративни теории, че е взел нещо от някой "благодетел".

Ботъм лайн: на Челси им водим само с половин точка, след като ни изравниха по голова разлика и са вкарали/допуснали 3 гола повече.

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Vendome]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано25.03.10 09:47



Аз Манчо го харесвам. Простотия някаква е станала, ама шоу да има - догодина ще са още по-яки сблъсаците ни със Сити





Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Forest_fan]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано25.03.10 10:02



Toia Mois kato go gledam si e tipi4en britanski selski tu4.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Slave To The System]  
Автор Vendome ()
Публикувано25.03.10 10:25



Докога отсъства Рууни, че без него трудно, трудно?



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: TheExorsist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано25.03.10 10:26



От така наречените "британски спецове" само Съра може да е по-добър от него!
Айде малко респект към Мойс! Знам, че мразиш "карамелите" ма Дейвид си е миниджър от класа!! Да не бъркам в раните на Пуул, ма с него начело, щяхте да сте поне четвърти, а сега и това не е сигурно...



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Vendome]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано25.03.10 10:27



Надявам се, до световното::)))





Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Vendome]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано25.03.10 10:36



Рууни? Отсъствие? Баце, ти каква телевизия гледаш и какви вестници четеш? Дай малко насам, да се просветим и ние!

Сериозно по темата, никъде не става дума за отсъствие. Единственото което четох е, че ще тренира на облекчен режим до мача с Болтън.

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Canary]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано25.03.10 11:15



Az ne mrazia karamelite 4ak tolkova. Estesveno, 4e ne gi obi4am de. Osven tova ne sym kazal, 4e Mois e slab, a 4e po vizia i harakter e tipi4en provincialen briatanski tu4 - boika natura, agresiven, ograni4en v mnogo stepeni, smel, skrit rasist i ne se predava nikoga. Tova e opredelenieto za provincialnite britanski rijo-rusi zdraveniaci, osobeno severniacite. Takiva bol sym vijdal, imam i priateli daje. Komentara mi be6e vyv vryzka sys snikite, koito Foresta pusna i taka dylgo gi nabludavah i dvamata. Jabarskia mangal i tikvata ot severa!


Редактирано от TheExorsist на 25.03.10 11:15.



Тема Re: Офф: Локо Сф и бг първенствотонови [re: Slave To The System]  
Автор Vendome ()
Публикувано25.03.10 11:45



Последните дни никакви почти, но помня, че някъде ми се мерна възможност да пропусне заради контузия първите мачове на Англия на световното, та затова те питах.



Тема Re: с риск ..нови [re: AnfieldBG]  
Автор nick_cave (nikvi titli)
Публикувано25.03.10 21:50



Е Антверп - Левски не помните ли? ;-) При 1-3 в 80 и некоя минута тогавашното ми гадже ми звъни и се кефи и вика: Виде ли кви сме яки бе.. После не й звъннах, че беше се едно на гроб хоро да играеш





Тема Re: с риск ..нови [re: nick_cave]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано26.03.10 09:53



Мдам... Подобна случка с бащата на един мой приятел и бивш съученик, бащата заклет левскар, синът върл цесекар. Бащата е някъде със синя компания на мач + запой. При 3-1 се почват едни наздравици и празненства, телевизорът дори се гаси и се пие до зори. На сутринта моят съученик тръгва за училище, когато баща му се прибира все още на градус. Сияещ още от вратата почва да ебава сина си, колко велики били Левски и прочее. Синът също ухилен до уши се съгласява с всичко, което старият казва. После се опитва да го светне, какво е станало в крайна сметка, което онзи естествено не вярва и се вдига невероятен скандал, при което моят приятел бива буквално изритан от къщи.

Аз по него време бтв доста симпатизирах на сините. Вуйчо ми, заклет цесекар, на следващата вечер обърнал половин Бургас да ме намери в коя кръчма съм, дойде да ме поздрави за синия "подвиг" и ми изсипа в шепата няколко пирона заявявайки ми да съм бил ги дал на Михтарски и компания да има на какво да си окачат бутонките, щото те за футболисти не ставали. Голямо шоу беше.

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Аааанови [re: Slave To The System]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.03.10 10:07



не, такива половинчати истории, не - кога баща му е разбрал истината и оттам насетне колко години мълчание е имало?






Тема Re: Аааанови [re: alessandron]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано26.03.10 10:22



Бе не помня вече, но със сигурност поне месеци наред старият не е отварял и дума за футбол, а и като се замисля само какво е било в работата му, беше си взел ден отпуск след мача, за изтрезняване ю ноу. Сигурно е копнеел за месец такъв.

А иначе Народен Спорт се купуваше всеки ден у тях, предполагам е бил пръв на репа и бързо е изтрезнял, още от хедлайна ;-).

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Eee, помним.. какнови [re: nick_cave]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано26.03.10 10:26



Лошото е че помним и Парма, Рода, Спарта Прага, ПАО.. Преди това Байерн, Монако и т.н.



Тема Re: с риск ..нови [re: Slave To The System]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано26.03.10 17:28



Na men predi godini edi priatel biv6 manager na Slavia, mi razpravia6e za edin slu4ai, niakakyv levskar sled kraia na tozi ma4 napravil ZADNA NOJICA NA LAMPATA!

Ne znam s kakyv akyl moje da se napravi takova ne6to.



Тема Re: Eee, помним.. какнови [re: AnfieldBG]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано26.03.10 17:39



Спомени, спомени!!!!



Тема Re: с риск ..нови [re: Slave To The System]  
Автор nick_cave (nikvi titli)
Публикувано27.03.10 00:48





Пък аз като един заклет фен на Славия, помним двата ни мача с Партизан Белград, загубени с по 0-5! Имаше по тва време некво лигаво мероприятие или кво там в НДК - две по пет :) Ей така ме ебаваха после в училище. Пък най-якото беше, че след втория мач на Васил Левски, на Славия връчиха Балканската купа, спечелена малко по-рано! ;) Големо ебане си беше :)



Тема И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано27.03.10 10:56



...to business as usual:)

Днес особени важни в борбата за титлата са мачовете Бирмингам-Арсенал и Челси-Вила. Това е един от малкото средно трудни мачове за Арсе до края и ако го вземат, Манчо и Челси ще влязат силно притеснени (да не спретнат някое самоубийствено реми) в дербито на върха другия уикенд:)

Челси по-скоро ще бие Вила - мисля си дали няма да е даже с два гола разлика (предчувствие някакво).
Болтън-Манчо - твърда двойка на пръв поглед, ама знае ли се.

In other news, Тотнъм играе последния си лесен мач за следващия един месец, трябва да играят за самочувствие и голова разлика срещу Администрираните:)

Евертън гостува на Уулвс и е време да покаже дали има сили да превърне Топ 7 в Топ 8 в самия край на сезона.
Пуул-Съндърланд - победа за пуулци само, защото мачът е у дома.
В понеделник Ман Сити ще гони "кошмара Евертън" срещу Уиган у дома.

Всъщност, замисляли ли сте се, че до края остават само 7 мача (за тези с отложени мачове - 8)?:) Как мислите, двете основни интриги - титлата и 4-ото място - до края ли ще се точат, или ще се решат до 3-4 кръга? Мачовете в Шампионската лига и FA Cup доколко ще имат значение за ритъма и формата на отборите?



"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: MCStranger]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано27.03.10 23:24



Баце, я кажи има ли някакво значение дали финалиста за купите играе с шампиона или с участник в ШЛ ?
Сега Вила сигурни ли са за Европа при положение, че Манчо ще бъде в топ 4 или е необходимо дяволите да станат шампиони ?
Иначе от днес очаквано Астон Вила според мен отпадна от борбата за топ 4 и с реални шансове са Пуул, Сити и Тотнъм. Арсенал пък доста компрометира шампионските си амбиции. 2 минути преди края изглеждаше, че хем печелят мача си, хем Венгер е успял да съхрани силите на Аршавин и Насри за важния мач с Барселона през седмицата, но уви бирмингамци изравниха. Сега остава да се надяват да си вземат всички мачове до края и на повечко грешки от страна на Ман Юн, в което силно се съмнявам. Ами това е - след днес Манчестър продължава да е големия фаворит в Англия, а за топ 4 не им знам детайлно програмата, решил да съм да се съсредоточа там 3-4 кръга преди края. Пуул и Сити утре би трябвало да бият без проблеми



Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: shevchenko]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано27.03.10 23:40



Финалистът за Карлинг Къп не получава място за Лига Европа. Само носителят на трофея при положение, че не се е класирал за някой от европейските турнири, чрез мястото си в шампионата. От друга страна при финал за ФА Къп и победител някой от първите 4 отбора, въпросният отбор получава място в Лига Европа, а ако вече си е осигурил такова чрез позицията си в шампионата последното свободно място в ЛЕ се получава от 7-мия отбор в крайното класиране.





Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: monstervill]  
Автор BatRado (red)
Публикувано28.03.10 12:21



Мисля, че с Карлинг Къп е подобно на това, което си написал за ФА Къп.
В случая квотата, принадлежаща на носителя на Карлинг, ще се даде на 8-ия отбор в класирането. Или на 7-ия, в случай, че Помпи се класира на финала за ФА.

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!


Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: BatRado]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано28.03.10 12:35



Цък. 8-мото място по никакъв начин не може да даде квота, освен ако МЮ или Арсенал не спечелят ШЛ и останат извън четворката.

Колкото до националните купи. УЕФА май задължиха само носителите на такива да взимат квота. До преди това беше и финалиста ако носителя играе за ШЛ. Единственото за което не съм сигурен е за кой сезон влиза в сила това ново правило. Стрейнджъра мисля може да каже.



Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: BatRado]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано28.03.10 13:01



След финала за Карлинг четох някъде, че Вила не получават място в Лига Европа понеже паднаха, а що се отнася до ФА Къп, Портсмут и да спечелят купата пак няма да се класират понеже в началото на сезона са пропуснали да подадат молба за участие в европейските турнири.





Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: monstervill]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано28.03.10 13:03



Загубилият финала на Карлинг никога не е взимал квота.



Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор BatRado (red)
Публикувано28.03.10 16:07



Никога не съм се интересувал от местата в ЛЕ, така че може и да греша. Предполагам си по-запознат от мен, особено този сезон, когато 8-мото място е реалността за вас

. Без да се обиждаш де.
Просто изказвам нещо, което знаех, че важи или поне важеше до скоро.

П.С. Сега като е замисля май Англия наистина имаше три квоти за ЛЕ - една за 5-ия и две за носителите на купите.....т.е. наистина 8-ия няма как да влезе в ЛЕ, освен ако не се наложи извънредно Англия да има 5-ти отбор в ШЛ.

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: monstervill]  
Автор BatRado (red)
Публикувано28.03.10 16:10



Астън Вила със сигурност не могат да играят в ЛЕ като финалисти за Карлинг - тук спор няма.
Могат само от класиране или от постижения в ФА Къп.
А за Помпи пък от теб научавам, че нямат право... Интересно в такъв случай, ако направят чудо и вземат, че спечелят Купата, кой ще участва вместо тях....

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!


Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: BatRado]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано28.03.10 16:41



Така си е от доста време, единствената питанка е дали финалиста за ФА, взима квото ако носителя е от топ 4. Щото имаше някакви промени.



Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано28.03.10 20:49



Финалистът взима място в Лига Европа, но тази година Портсмут са се прецакали и при евентуален финал Челси - Портсмут мястото в ЛЕ отива за седмия в класирането.





Тема Re: И след лиричните отклонения през седмицата, backнови [re: monstervill]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано28.03.10 21:11



А от другата година ли влиза в сила промяната.



Тема Относно Лига Европа и финалистите за купитенови [re: shevchenko]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано28.03.10 22:14



Доста хора вече са отговорили правилно - финалистът в купата на Лигата няма право и никога не е имал да участва, а финалистът за FA Cup има такова, стига носителят да се е класирал за Шампионската лига. Една от идеите за промяна на Платини беше загубилите финалисти да нямат право на участие и квотата да се взима от следващият в класирането в първенството, но "Изпълкомът" не го прие - целта беше да се засили качеството в новия формат на Лига Европа, тъй като УЕФА активно маркетира този бранд:)
Много често през тази квота за губещ финалист се промъкват отбори от долните дивизии, изтеглили късмет при жребия и направили 1-2 силни мача, преди фаворитът да ги смачка на финала.
Това като цяло е интересно и понякога буди умиление, но може би не трябва да се поощрява, защото един отбор, достигнал 6 или 7 място в класирането със сигурност е положил повече усилия и ще представи по-добре страната си в евротурнирите.

Единствените асоциации (поне които аз знам), в които носителят на купата на Лигата се класира за УЕФА са Англия и Франция - във Франция също загубилият финала за тази купа няма право на участие.

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®


Тема Re: Относно Лига Европа и финалистите за купитенови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.03.10 08:54



Значи не са го приели. И правилно за мен. УЕФА-та не случайно кърти мивки с яки мачове, колкото и качеството да е по-ниско. Тия отбори усилват колорита на УЕФА къп.



Тема Топ 7-8 и ще си паднала: Играта на Стрейнджъранови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано30.03.10 09:53



Тъй като остават 6 кръга до края (а част от отборите от Топ 7 имат мач по-малко - т.е. ще играят още 7), хайде да си спретнем една прогноза за крайното класиране. Тук пиша всички отбори от седмицата+Евертън (които според мен ще завършат 8-и, но хайде, Бай Момчиле, заради теб:))), оставащите им мачове до края, колко точки ще вземат и как това ще се отрази на класирането.

Всички участници предлагам да си спретнем купон за края на сезона - искаше ми се да е на 9-и май по време на финалния кръг, но тогава много хора предполагам ще пътуват заради майските празници, затова нека да е на финала на FA Cup или на Шампионската лига - мястото - разбира се, някой пъб - аз лично предлагам Арфата, че е по-спокойно от Мърфи'с и други такива места:)

Който спечели играта - черпи (шегичка:))))

И така, съгласно класирането към днешна дата:

Ман Ютд:

CHE - 1-3
bla - 3
mcy - 1-3
TOT - 3-1
sun - 3
STK - 3
Общо точки: 15, днес: 72, в края: 87, място: 1

Челси
mun - 0-1
BOL - 3
tot - 1-3
STK - 3
liv - 3-1
WIG - 3
Общо точки: 13-14, днес: 71, в края: 84-85, място: 2-3

Арсенал
WLV - 3
tot - 1-3
wig - 3
MCY - 3
bla - 3
FUL - 3
Общо точки: 17, днес: 68, в края: 85, място: 3-2 (могат да имат 1 т. повече от предвиденото за Челси, но ще имат по-лоша голова разлика, така че е 51:49 в полза на Челси)

Тотнъм
sun -3
ARS - 1-0
CHE - 1-0
mun - 0-1
BOL - 3
mcy - 0-1
bur - 3
Общо точки: 11, днес: 58, в края: 69, място: 4-5

Ман Сити
bur - 3
BIR - 3-1
MUN - 1-0
ars - 0
AVL - 3-1
TOT - 3-1
whm - 3
Общо точки: 12-13, днес: 56, в края: 68-69, място: 5-4 (по-лоша голова разлика, но приемат Тотнъм у дома, най-вероятно този мач ще е финал за 4-ото място)

Ливърпул
bir 1-0
FUL 3
WHM 3
bur 3
CHE 0
hul 3
Общо точки: 13, днес: 54, в края: 67, място: 6-7

Вила
bol - 3
EVE - 3-1
por -3
BIR - 3-1
mcy - 0-1
hul - 3
BLA - 3
Общо точки: 16-17, днес: 51, в края: 67-68, място: 7-6 (заради традицията, а и защото формата на Пуул е нагоре, а на Вила - надолу)

Евертън
WHM - 3
avl - 0-1
bla -3
FUL -3
stk -3
POR 3
Общо точки: 15-16, днес: 49, в края: 64-65 място: 8


Регламентът:

Броят точки може да се прогнозира с толеранс една точка - както аз съм посочил за някои отбори - при възможно равенство в точките - да се посочи задължително обаче точна прогноза за заеманото място от отбора в крайното класиране
За познато първо място - 5 точки
За познато четвърто място - 3 точки
За всяко друго познато място - по 1 точка
За познат брой точки на някой отбор - по 0,5 точки
Краен срок за пускане на прогноза: Събота, 3 април, 14:44 - преди мача Ман Ютд - Челси:)))

Ще копирам този пост и в отделна тема за повече прегледност

"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Редактирано от MCStranger на 30.03.10 10:29.



Тема Стрейнджъре, тва за Помпи колко е сигурациянови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.04.10 21:55



Щото реално те вземат място за ЛЕ и вече борбата е за топ 6, с което и нашите минимални шансове за 7 място хептен се изпариха





Тема Sorry за бавния отговор:нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано18.04.10 10:58





"- They named me Caesar because I was born by Caesarean." "- Lucky you! Imagine it was by vaginal!"®

Тема Повечето неща са ясни...нови [re: MCStranger]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано06.05.10 10:02



Има по 1-2 процента вероятност Челси и Ман Ютд, Арсенал и Тотнъм, както и Ман сити и Вила, и Вила и Пуул да си сменят местата, така или иначе чертата ще теглим в неделя около 20:00.

Време е да решим кога ще се събираме да полеем края на сезона. Предлагам 15 май, преди 17:00, за финала на FA Cup, което си е и краят на сезона в Англия, мястото: The Irish Harp.

Нека всеки, който иска да дойде и е свободен, да се отбележи тук, като е добре до към сряда да имаме приблизителната бройка "участници". На мен лично ще ми е интересно да ви видя мутрите след толкова години писане:)))

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Re: Повечето неща са ясни...нови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано06.05.10 14:59



Баш след концерта на ДЦ?

Еми ок то като е тръгнало на пиене няма да се изтрезнява.



Редактирано от бaй Moмчил Beлиkи на 06.05.10 15:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.