Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Билети за мач  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано31.08.09 11:19



Здравейте, фенове на британския(подозирам най-вече на английския) футбол!

Дайте ми съвет, ако сте ползвали сайт за закупуване на билети за мач на Арсенал .Имате ли препоръки или резерви.

Благодаря на всички, които ще отделят време!



Тема Re: Билети за мачнови [re: Фиш]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано31.08.09 15:54



незнам как е при Арсенал. но по принцип всеки фен има своя клубна карта, където се запаметява какви билети си купил.

обикновено като купуваш билет пишеш номера там на дебитната, както и номера на клубната ти карта. и автоматично като платиш вече в базата им данни е ясно, че еди коя си карта има достъп за еди кой си мач.

и вече като идеш на мача си маркираш картата на съответния вход и то те пуска - хиреци.

предполагам и че при Арсенал би трябвало да е нещо подобно. клубна карта се прави на касите на стадиона безплатно.

друг вариант за купуване на билети е на място, както и по телефона. но общо взето картата е водещото.

преди като нямаше карти съм купувал по телефона и са ми ги пращали по пощата.



Тема Re: Билети за мачнови [re: falkenbach]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано31.08.09 21:22



Благодаря ти.



Тема Re: Билети за мачнови [re: falkenbach]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано02.09.09 00:03



Можеш ли да си купиш билет, без да имаш клубна карта?



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Билети за мачнови [re: Meйджъp]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано02.09.09 11:24



ами поне в уест хем не може. трябва да си извадиш карта. при другите клубове незнам как е.

е примерно в мк донс билетите си се продават като на нашите стадиони.

зависи от отбора. най-добре е човек да се обади и да пита.



Тема Re: Билети за мачнови [re: falkenbach]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано02.09.09 12:00



Аз имам един приятел в Лондон и той търсеше билети за Арсенал и естествено, че не намери, защото всичко беше солд аут... Тогава си купи за Уест Хям на Ъптън Парк с цена 52 паунда. Няма и никога не е имал клубна карта, а аз лично с очите си видях билетите... Само да кажа, че това беше тази пролет и сега може нещо да се е променило.
Билети за Арсенал в свободна продажаба е АБСУРД да си намериш!



Тема Re: Билети за мачнови [re: Canary]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано02.09.09 12:26



И аз съм бил на мач на Уест Хям без да съм мембър. Един приятел ми намери билети, той е от Уест Хям, но не е мембър също, не знам откъде ги беше взел.



Тема Re: Билети за мачнови [re: Canary]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано02.09.09 12:29



Що бе, за Карлинг Къп не би трябвало да е проблем. Поне за първите 2-3 кръга, стига да се паднат домакини и да е срещу някой по-слаб отбор. В актуалния случай с Уест Бром обаче ще е трудничко. Доста фенове от Уест Мидландс ще отдкочат до Лондон, а и Албиън си е Албиън, класически мач е това, поне за по-възрастните фенове, доста от тях няма да искат да го пропуснат. Поне аз така мисля.

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Билети за мачнови [re: Slave To The System]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.09.09 15:22



А това някой да го е ползвал:





Тема Re: Билети за мачнови [re: Slave To The System]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано02.09.09 15:46



е па аз моята карта я извадих миналия сезон за карлинг къп срещу Плимут. бахти странната работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.