Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 01.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Битката за оцеляване..  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано19.05.09 11:48



Остана само една въпросителна преди последния кръг в Премиер Лийг.. а именно кой ще последва Уест Бромич към Чемпиъншип.
За момента картинката със замесените е следната:


16 Sunderland -19 36
17 Hull -24 35
-----
18 Newcastle -18 34
19 M'brough -28 32

Програмата на четирите отбора :

Aston Villa v Newcastle
Hull v Man Utd
Sunderland v Chelsea
West Ham v Middlesbrough


Разбира се слагам и Боро, макар за мен те да са 100% аут. За да се спасят, трябва да бият чуковете с добра разлика и да чакат разгромна загуба на Вила Парк за НЮ, както и загуба на Хъл.

Така че остават Съндърланд, Хъл и Нюкясъл. За съжаление последните си усложниха много положението с последната домакинска загуба и шансовете им ми се струват минимални също. Добър вариант за тях би бил да вземат точка на Вила и да се надяват Манчо да не се пазят за финала в Рим, което ме съмнява. САФ ще мисли за Рим и никой не може да го обвини ако допусне загуба или равен в мач без залог за неговия отбор. Това прави победата на Нюкясъл над Вила задължителна. Вила не е от най-убедителните домакини през този сезон, но пък имат шансове за класиране веднага след призовата четворка и мисля че няма да пропуснат да направят каквото зависи от тях за това.

Това са моите очаквания към битката, но искрено се надявам да не се окажа прав и НЮ да победи на Вила Парк, а Челси да вземе своето като гост на Съндърланд и така да се заформи приятна за мен компания - Съндърланд, Боро и УБА :)



Тема Re: Битката за оцеляване..нови [re: AnfieldBG]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано19.05.09 12:00



Съндърланд вчера изтърваха питомното. Две нелепи грешки в защита, просто абсурдни грешки доведоха до обрата от 0:1 до 2:1.

Аз искам Нюкясъл да изпадне. В тоя клуб нещо тотално е сбъркано от години. Мисля че едно изпадане ще им подейства пречистващо да си оправят бакиите или тотално ще ги закопае, но оставянето ще доведе до поредният разочароващ сезон за тях във ВЛ. Някясъл трябва да мине през чистилището - мисля че ще им се отрази положително.

Иначе пропсукаш още 1 въпросителна - 7 място.

7. Фулъм +7 53
8. Тотнъм +2 51

Мачове:
Пуул - Тотнъм
Фулъм - Евертън

мисля, че Фулъм ще играе в Европа дори и да загуби от нас, но все пак интрига има.



Тема да.. има го и тованови [re: Гpeдopeд]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано19.05.09 12:13



наистина.. има интрига, но си мисля че си вземаме мача със Спърс.. влязохме в доста добър ритъм и игра, макар и късно..



Тема Re: Битката за оцеляване..нови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано19.05.09 16:13



Знаеш кое би ме притеснило, Хъл бие, ние бием и ... Ман Ю шампиони с по-лоша голова разлика от нас и две директни загуби от нас, но ... с една точка отпред. Изглежда ужасно...

Единственото по-лошо за нас от този вариант се е случвало точно за титлата преди 20 години.



Тема Re: Битката за оцеляване..нови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome ()
Публикувано19.05.09 22:47



Изпадат Нюкасъл и Боро и в УЕФА ще играе заслужено Фулъм. Лузърският отбор на Тотнъм заслужено няма да се класира.



Тема Re: Битката за оцеляване..нови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано20.05.09 11:07



САФ не само, че няма рискува никой от титулярния състав, а дори няма да рискува и никой от ГРУПАТА от 16-17 футболисти според мен. В този мач очаквам да се появят Бен Амос, Фабио, Екърсли, Уелбек, Македа, Гибсън, Симпсън, Тошич и т.н. Единственият титуляр ще е Флечтър.
И никой няма да право да го обвини за това. Всеки си гледа интересите.
Дано не се случи само като преди две години, когато се изсипаха една камара незаслужени помии върху нас след загубата от УХ, която ги спаси.
Иначе според мен изпадащи са Боро и Нюкясъл.

MUFC - Bringing meaning to life since 1878


Тема Re: Битката за оцеляване..нови [re: BatRado]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано20.05.09 11:10



Не само, че ще го обвиняват, но и ще го съдят


Ей сега подочух, че трите заплашени от изпадане клубове са заплашили САФ със съд ако не излезе с всичките си титуляри, защото по закон всеки отбор е длъжен да излиза във всеки мач с най-добрия си състав... Аз ако съм на САФ ще им пусна най-добрия си състав и ще им кажа да играят като на тренировка и да не им пука с колко ще паднат!



Тема Re: Битката за оцеляване..нови [re: The Fallen Angel]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано20.05.09 12:35



Работата е там, че никой не може да каже кой е най-добрия състав на Юнайтед, а и на какво основание могат да съдят мениджър, който избира състав, а вероятно и схема за конкретния мач различни от тези, които е ползвал преди седмица. Да не говорим за това, че САФ най-вероятно ще използва футболисти играли в доста мачове за Карлинг и ФА Къп. Та повечето от тях най-вероятно ще са взели участие и в 1/2 на ФА Къп, 1/2 на Световното клубно първенство, а някои дори и на финала. Друг е въпроса, че също така не могат да съдят и мениджър, който е решил да даде дебют на някой от младите футболисти на отбора. Именно затова се надявам и Боро и Нюкясъл да се засилят надолу

, ако можеше да вземат и Съндърланд щеше да е още по-добре но уви... другия сезон .

Що се отнася до самият състав предполагам, че ще е нещо от рода на:

Еймъс (дебют при победа с 3:1 за ФА Къп срещу Боро)
Рафаел или Екърсли (и двамата имат мачове в първенството този сезон)
Рио (САФ каза, че му трябва малко игорова практика преди мача с Барса, така че предполагам ще изкара 1 полувреме)
Честър (през този сезон спечели наградата за най-добър млад футболист на Юнайтед и вероятно ще изиграе първия си мач за мъжкия състав)
Фабио (не изигра повече мачове само заради контузиите, които имаше през целия сезон, а и все пак има 1/2 в ФА Къп зад гърба си)
Нани
Флетчър
Гибсън (през сезона има записани аколо 20 мача за първия отбор)
Тосич (привлечен през Януари за сума около 8 млн паунда)
Уелбек
Мачеда/Македа (май всеки си го произнася както му дойде)





Тема Re: Битката за оцеляване..нови [re: monstervill]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано20.05.09 14:00



Аз само казвам какво говорят хората дето цял сезон не си послтаха ами ще чакат друг да им решава съдбата... Мен ако питаш само Хъл да остават





Тема Re: Битката за оцеляване..нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.05.09 16:03



То по тая логика Хъл да съди Вила, че са пуснали на Нюкясъл. Баси и абсурдите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.