Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 26.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПРЕДИ ДЕРБИТО НА ГРАД МАНЧЕСТЪРнови  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано10.02.08 00:29



Двата отбора ще се срещнат общо за 149ти път във всички турнири.
Това дерби е по-особено защото преди няколко дена на 6 февруари бе почетена 50 годишнината от гибелта на "Бебетата на Бъзби" и точно в този мач ще се отдаде чест на жертвите ,като годишнината бъде отбелязана с появяването на терена с ретро екипи ,без реклами и на двата отбора ,както и с минута мълчание от страна на феновете ,като всеки който не спази тази минута мълчание ще бъде арестуван. Лично аз подкрепям тази мярка ,защото простащината на някои индивиди може да бъде обуздана само по този начин.

ИЗХОДНИ ПОЗИЦИИ

Юнайтед влизат в този мач като преследвачи на Арсенал в класирането и ще се стремят към задължителна победа ,за да не изостанат в класирането ,а и за да заличат спомена от крайно неубедителното си представяне в гостуването на Тотнъм. Честването на споменатата 50 годишнина също ще бъде голям стимул за тях.
От друга страна Сити винаги се държат достойно на "Олд Трафорд" ,а с опитен тактик като Свен Горан Ериксон не би трябвало да имат трудности да покажат солидно представяне отново.
Бонус за тях е привлуичането на Бенжани от Портсмут ,което ще даде още повече опции на Ериксон.

ТАКТИКАТА

Очаквам Ериксон да изисква от своя тим да затвори играта и по възможност да я накъсва ,което не е по вкуса на Юнайтед. Очаква се Бенжани да е титуляр ,като не е изключено и да е самотен стрелец в атака след като Ериксон няма вяра на новопривлечения от Базел еквадорец Кайседо ,Нери Кастийо и Валери Божинов са контузени ,а Емил Мпенза и Дариус Васел спадат към категорията на ветераните, а Ериксон иска свежи хора в предни позиции.

За Юнайтед титуляри се очакват да са Пол Скоулс и Райън Гигс.
Много хора очакват Кристиано Роналдо да е партньор на Тевес в атака ,но аз си мисля че Фергюсън ще предпочете Тевес да е изнесен по-напред ,а от фланговете да му помагат Кристиано Роналдо и Гигс или Нани.
Тази тактика предполага и солидност в средата на терена ,където могат да бъдат вкарани трима вътрешни халфове в лицето на Скоулс,Карик и Харгрийвс. Няма да съм изненадан ако в титулярния състав се появи Флечър за сметка на Карик ,който е неубедителен напоследък.

UNITED 1878


Тема Re: ПРЕДИ ДЕРБИТО НА ГРАД МАНЧЕСТЪРнови [re: Чaвдo]  
Автор BatRado (red)
Публикувано10.02.08 10:52



Карик е неубедителен от както е в Юнайтед


Лично аз мисля, че добрите му мачове се броят на пръстите на едната ръка.... Дано бием днес - мача е от изключителна важност.

Feb 6 1958 - The Flowers Of Manchester...

Тема Въпрекинови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.02.08 14:35



клишираните приказки за непридвидимост на подобни мачове, днес ми се струва че ще биете с разлика.



Тема Така като гледам...нови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано10.02.08 16:33



...нещата отиват към победа с разлика ама за Сити.....

Feb 6 1958 - The Flowers Of Manchester...


Тема БЕНДЖАНИ!!!!нови [re: Чaвдo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано10.02.08 16:38



Много го харесвам като играч. Трябваше да вземем него, а не Анелка. Особенно ме кефят жестовете му след всеки гол. Особенно днес много ми хареса като го направи пред феновете на Манчестър Юнайтед. Който не знае какво означават, Бенджани казва с тези жестове - I Love you, I Love you, I love all of you. Няма защо да го освиркват.




некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Тема Това, от което....нови [re: Чaвдo]  
Автор BatRado (red)
Публикувано10.02.08 17:28



...се опасявах взе, че стана...
Сити ни направиха първи дубъл от сезон 1969-1970 насам и спечелиха първата си победа на ОТ от паметния мач през април 1974г., който печелят с 1:0 с гол на бившата звезда на Юнайтед Денис Лоу, и който изпраща "червените дяволи" във втора дивизия.....

Не мога да кажа, че бяхме надиграни в този мач, но определено бяхме надхитрени....за втори път през сезона от Сити и във втори мач подред след този на Уайт Харт Лейн....Което вече си е притеснително....
САФ според мен допусна грешка с пускането титуляр на Андерсон, а може би и с Нани....Роналдо във втори пореден мач е пълна дупка, явно наградата "Играч на месеца" не му се отразява добре - в един момент дори след негова груба грешка Сити бяха близо и до трети гол.

Най-лошото от тази загуба е , че вече нищо в борбата за титлата не зависи от нас и единствените ни шансове минават през грешки на съперниците.



Дано САФ успее да открие отново правилния път към успеха, и да вземем мача с Арсенал другия уикенд.

Feb 6 1958 - The Flowers Of Manchester...

Тема ЙЕС!нови [re: Чaвдo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано10.02.08 17:29



Браво на СИТИ, няма такъв кеф. Унижение пред 74000 зрители. И напъните на съдията не помогнаха този път. Велик ден за футболната игра.



Бенджани, легенда.


некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Тема Оли...нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор BatRado (red)
Публикувано10.02.08 17:31



...би ли ми казал какви точно бяха напъните на съдията бе, хейтърче смотано?

Feb 6 1958 - The Flowers Of Manchester...


Тема Re: Оли...нови [re: BatRado]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано10.02.08 17:53



Гмуркането на Гигс в добавеното време на първата част (което беше отсъдено като фал) и естествено 1 или 2 незаслужено дадени корнера.

Ти какво искаш, да ви даде дузпа след изпълняване на тъч в центъра ли? Естествено, че подпирането няма да е толкоз фрапантно.


некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Тема КУР ЗА свинетенови [re: Чaвдo]  
Автор BAlHUl (KYR)
Публикувано10.02.08 17:56



както винаги,
смешната формация - свинчестър ярмайтед отново бе разкрита,
този път насред кочината.
АРСЕНАЛ ШАМПИОН
а за свинете ТОП в гъза ОЩЕ следващия кръг.

свинската случайност и мизерия свърши сл;ед нещастаната точка
на шит харт лейн бе време ЗА ХУЙ в свинския гъз.
Какъв по подходящ ден за това от днес.
Мрете свине майка ви дай ба грозна смърдяща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.