Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 28.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Невменяемостта нанови  
Автор Assassination Squad (Venomous&Lethal)
Публикувано31.01.08 14:06



доста Пуул фенове по отношение мениджмънта на клуба се увеличава. Стига се до един болшевизъм, който не е добре за клуба. Тия лумпени не вдяват, че решението е Бенитес аут и Хикс/Джилет ИН!
Ениуей, не може масите да контролират холдинга. Твърдо зад Хикс/Джилет!





Questioning an average american:
-Who's Kofi Annan?
- Coffee what?


Тема Re: Невменяемостта нанови [re: Assassination Squad]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано02.02.08 00:40



Не мога лично аз да разбера това сериозно ли го пишеш или е ирония?
За мен и Бенитез трябва да си тръгне и собствениците да се сменят.

UNITED 1878


Тема Аминови [re: Чaвдo]  
Автор Assassination Squad (Venomous&Lethal)
Публикувано02.02.08 04:31



защо смяташ, че собствениците трябва да се сменят?
Има търкания между собственици, мениджър и фенове - тристранен конфликт!
От това страда естествено най-много клубът.
Не може ли Джилет и Хикс да инвестират при правилен проектобюджет и подходящ мениджмънт с човек, който разбира вътрешната политика? Глейзър също е американец, ама май вече вие не плюете по него, защото нещата вървят добре един вид, т.е. влезнал е в схемата...
Какво мислиш по въпроса? Интересно ми е да чуя твоето становище.

Questioning an average american:
-Who's Kofi Annan?
- Coffee what?

Редактирано от Assassination Squad на 02.02.08 04:37.



Тема Re: Аминови [re: Assassination Squad]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано02.02.08 21:32



Искам да започна по-отдалеч. За мен не е уместно да се правят сравнения между собствениците на Манчестър Юнайтед и Ливърпул ,след като единственото общо за мен между тях е че са американци.
Фамилията Глейзър бяха посрещнати крайно враждебно ,с непрекъснати инсинуации от страна пресата как клубът ще затъне в дългове и ще бъдат продадени най-добрите играчи на тима , че ще се сменя емблемата на клуба и други подобни. Феновете горяха чучела на Малкълм Глейзър и издигаха транспаранти с надпис:"Глейзър умри!" ,а си основаха и алтернативен клуб ,недоволни от закупуването на клуба.
От другата страна имаме Жилет и Хикс които не бяха посрещнати така скептично в Англия и нито имаше подобни писания като за фамилията Глейзър за тях в пресата ,нито феновете на Ливърпул са стигнали до такива крайни действия каквито тези на Юнайтед в изразяването на своето недоволство спрямо собствениците.
Мисълта ми е че фамилията Глейзър постигна успехи в една далеч по-критична обстановка ,докато Жилет и Хикс не успяват в една ситуация в която имаха първоначален тотален комфорт и все още имат ,в сравнение с това което се случи в Юнайтед.
Разбира се, няма как да не отчета и това че Жилет и Хикс са отскоро в клуба и им трябва време ,а и в Юнайтед е далеч по-лесно да се успее ,имайки предвид инерцията която набра клуба през 90-те години и не се искат кой знае какви усилия ,за да продължи да съществува Юнайтед като успешен клуб.
Тук обаче идва и скептицизма ми към Жилет и Хикс.
В Ливърпул има много повече неща които трябва да се променят ,отколкото в Юнайтед и в този смисъл на Ливърпул му трябва един по-агресивен инвеститор като например Абрамович в Челси.Чисто и просто в клуба трябва да се извърши революция ,а сегашните собственици нямат сили и средства ,за да сторят това.
Другото което не ми харесва че че доколкото знам Жилет и Хикс управляват едностранно клуба ,а те са двама уморени от живота мъже , доскоро нямайки си никакво понятие какво е това футбол.
Докато в Юнайтед Малкълм Глейзър е главният собственик ,но е поверил нещата в ръцете и ума на младите си синове ,които имат уменията и качествата да правят добър бизнес ,а и са наясно с футбола повече от Жилет и Хикс след като именно интереса на синовете на Малкълм към Юнайтед е накарало баща им да купи клуба.Тук говоря и за финансов ,но и за спортен интерес ,има някаква любов към спорта.
Искам да завърша с това че нещата които се случиха с Юнайтед бяха неизбежни . След като клуба беше акционерно дружество и беше на борсата
всеки можеше да извади нужните пари и да го притежава ,ако не бяха Глейзър щеше да е някой друг ,можеше и далеч по-лошо да е .
На този етап Глейзър показват че си вършат добре работата ,клуба функционира нормално ,има стабилност , има пари за трансфери ,последици от евентуалните дългове на фамилията Глейзър не се усещат.

UNITED 1878


Тема Re: Невменяемостта на [re: Assassination Squad]  
Автор 4i4o Pepe LopeZ (xtra льотиф !)
Публикувано05.02.08 15:47



Hicks & Gillette OUT OUT и пак OUT !!!
Бенитез също !!!



винаги си ме изумявал със способността си да не виждаш очевадни неща, Томи

Хикс и Джлилет са палячовци , които нямат НИЩО ОБЩО с ПУУЛ КУЛТУРАТА !
това е все едно да вкараш някой караставичар от Хондурас в някоя лаборатория на АЕЦ Козлодуй ..и да очакваш същия да е наясно за какво става въпрос

вън МИРИКАНСКИТЕ плазмодии от ПУУЛ !!

предпочитам хиляда пъти дубайците пред тях !
дубайските предприемачи са хора с напредничаво мислене , способни от нищо да правят НЕЩО ..и то какво НЕЩО ..
и най-важното - финансово независими и презадоволени са, за да издържат клуб като Пуул .....а не да измекярстват като двамата гейове за заеми от банки , с единия си заем да покриват другия , а накрая да прехвърлят част от ЛИЧНИТЕ си дългове върху КЛУБА ! , в разрез с обещанията си ,че няма да го правят

ВЪН шибаните мирикански олигофрени ...

Не ме ебе , ако целта на чалмите е инвазия в западното общество ...
тя така или иначе е неизбежна...

даже им пожелавам ОСАМА да им потопи целия мирикански континент под океана , майка им шеееба олигофренясала ....където пипнат , всичко развалят и тъне в мизерия и разруха след тях ..шибани мириканци.."господарите на света" ..... КУР ЗА ТЯХ !!!!


а за олигото Бенитез е излишно да говорим даже



Тема Re: Невменяемостта нанови [re: 4i4o Pepe LopeZ]  
Автор Assassination Squad (Venomous&Lethal)
Публикувано05.02.08 17:47



Осама не съществува, майна!

Той е целенасочено създаден луд от ЦРУ, чиято фунцкия е да плаши горките американски хорица.

Ениуей, много омраза бе майна, дай го кротко! Да речем, че субективно съм на страната на американците, не вярвам на арабите. Не трябва да припарват. Ако Абрамович беше купил нас, сега щяхме да сме топ световен отбор, а не да мъчи отбор без традиции и корени и да налива като луд и кур ШЛ. Просто е прекрасно да живееш в уестенда, сърцето на Лондон. Невероятно е, повярвай ми!
Естествено и моето търпение ще се изчерпа, но засега давам шанс на янките. Единственото НЕЗАБАВНО нещо, което трябва да стане asap, е дебелия лумпен в позицията на старши тренер да напусне вчера!
Вече ми е писнало да му слушам глупостите.

Questioning an average american:
-Who's Kofi Annan?
- Coffee what?


Тема Re: Аминови [re: Чaвдo]  
Автор Assassination Squad (Venomous&Lethal)
Публикувано05.02.08 18:09



Юнайтед имат най-добрия мениджмънт на острова. Просто лесно се работи в клуба, докато при нас има постоянно някакви вътрешни недоразумения и като се намесят и феновете къде не им е работа, кашата става пълна. Според мен затова американците не бяха посрещнати враждебно, защото хората може би очакваха, че те ще създадат някакъв синхрон, по-модерен и конкурентен мениджмънт. Към момента обаче резултатът е нулев и става по-лошо, заради конфликта с треньора ( което настрои феновете против тях ). Не съм далеч от мисълта, че на американците ще им писне и ще се отърват от отбора, но лошото е, че идва една голяма неизвестност, която може би е по-опасна. За съжаление реалния конкурент за закупуване на клуба са арабите, нещо което съм категорично против, защото имам предразсъдъци. Ако обаче се стигне дотам, че те вземат клуба и отборът почне да печели редовно трофеи и стане топ световен отбор, тогава с чиста съвест бих взел думите си обратно. Реално в момента не знам какво да очаквам, защото не съм баш навътре в клубната политика, а официалната информация по сайтовете е една и съща от година и реално крият истинския проблем, защото промяна към по-добро НЯМА! Резултатите го показват. Затова според мен ако ще се прави цялостна промяна, би трябвало да е поетапна, като първата стъпка е да се бие шута на Бенитес и след това евентуално американците, при положение, че се скръндзат за мангизи при нов треньор. Така или иначе сезона е загубен.

Questioning an average american:
-Who's Kofi Annan?
- Coffee what?



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.