Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 05.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Тема Време е за промяна.нови  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано18.09.07 23:36



Мауриньо трябва да си ходи според мен. Именно негова е вината Челси да загубят Премиершип и ШЛ още през Септември.

Шевченко, Белети и Алекс точно той ги налага в титулярния състав, така че няма кой друг да е виновен, Разбирам, че Дрогба и Лампард са контузени, но все пак говорим за РОЗЕНБОРГ.

Баси имам чувството че гледам Левски. Получават случаен гол и после цял мач се опитват да изравнят.

Може още отсега да се самопредложи на Реал Мадрид. Те обикновено търсят треньор всяка година.


некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Тема Re: Време е за промяна.нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.09.07 15:59



Не знаех, че с един равен мач с Розенборг се губи ШЛ

Явно е обаче, че не сте в топформа. Белети си беше супердърво и в Барса.



Тема Re: Време е за промяна.нови [re: Balleta]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано19.09.07 18:53



ШЛ е загубена, защото дори и ако ЕВЕНТУАЛНО Челси се класират на второ място зад Валенсия (което ти гарантирам че няма да се случи с тази игра), ще трябва да са непоставени при жребия.

Как се печели ШЛ като непоставен?
За Белети е ясно. Троянски кон като Шев и Бал. Барцилонско недоразумение.


некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Тема Re: Време е за промяна.нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.09.07 01:35



от както няма втора групова фаза, два отбора са били втори и стават шампиони, два отбора са били първи и стават шампиони.
явно има някакъв начин:)



Тема Отиде си ...нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано20.09.07 07:25



Снощи Моуриньо е напуснал Челси "по взаимно съгласие". Добър или лош, това си беше "ерата Моуриньо" в Челси ... явно е усетил, че се е изчерпал за този отбор или пък друг му е "помогнал" да го усети

С интерес ще очакваме следващия мениджър на "сините". Интересното е, че Моуриньо стана първият напуснал мениджър във Премиершип този сезон, изпреварвайки такива фаворити като Сами Лий и Мартин Йол...

Редактирано от Forest_fan на 20.09.07 10:41.



Тема Re: Време е за промяна.нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано20.09.07 10:03



Получи това, което искаше

. Сега ще видим какъв ще е резултата върху представянето на Челси през сезона, но аз очаквам 4 място и ранно отпадане от ШЛ (най-много 1/4 финал) именно заради напускането на Моу. Все пак не изключвам спечелването на някоя от домашните купи, но поне според мен вероятността Челси да завършат сезона без трофей се увеличи многократно - независимо кой поеме отбора от тук нататък.

пп. мисля, че тука е и мястото, на което би трябвало да се обсъждат кандидатите за поста на Моу. Засега смятам, че най-вероятно това ще е Авраам Гранд (временен заместник), а след това.... Роман знае, но определено смятам, че ще е мениджър, който има репутация, че практикува позитивен футбол (Хидинг и Рамос са големите ми фаворити). Що се отнася до самия Мауриньо - очаквам да си почине няколко месеца и след това да поеме някой от големите грандове в криза (най-вероятно Интер), но също така не изключвам варианта Моу да реши, че трябва да се докаже и да поеме някой клуб с амбиции като Тотнъм, а и до колкото си спомням в едно интервю той беше споменал, че иска да остане в Лондон (естествено заради семейството си) дори и ако напусне Челси (нещо, което вече се случи)



Тема Нищо не може да докаже...нови [re: monstervill]  
Автор AlexBG (since 25.01.02)
Публикувано20.09.07 11:23



Той е един от двамата треньори неиталианци, които разбиха футбола в последните години и няма къде другаде да отиде освен в португалия, испания или италия - само там може да се 'изяви'...
Другият треньор е добре познат на всички лузърпулци, но той поне има някакви проблясъци за оправяне, а и не беше в положението на Мърмориньо, който имаше можещи играчи, които караше да играят за Х:0 и не да правят игра, а да чакат съперника да сгреши...

А на Челски им пожелавам някой добър и успешен треньор, който тази година да ги изведе до място за УЕФА, а догодина ИнтерТото...

05-06.08.2006 - докосване до истинското

Редактирано от AlexBG на 20.09.07 11:28.



Тема Re: Отиде си ... [re: Forest_fan]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано21.09.07 00:31



Е, те Тотмън затова ще се борят, за да не изпаднат...
А Болтън май са пътници. Те за малко да паднат от Работнички.


некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Редактирано от (((((x)^x)^x)^x)^x) на 21.09.07 00:32.



Тема Re: Време е за промяна.нови [re: monstervill]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано21.09.07 00:40



Челси ще заиграят по-добре след премахването на Португалеца. Сигурен съм че новият наставник няма да пуска Белети и Алекс. Няма веднага да започнем да печелим (гостуване на МЮ и т.н.), но си мисля че ще сме в зона ШЛ.
Този сезон е "подновителен." Челси ще си изгради нов стил и ще свиква с новия наставник.
Т.е. отписал съм този сезон.

Като говорим за нов мениджър, възможности - бол. Клинсман, уволнения Хидинк (след провала на Русия). Ако трябва Марк Хюз



И все пак аз съм му благодарен, защото спечели 2 титли в Прем (но и загуби още 2). Пожелавам му успех в новия си отбор (ако не е КЗМ или КЗБ).


некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Тема Re: Време е за промяна.нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор BAlHUl (KYR)
Публикувано21.09.07 11:54



ей олигофрен
Гуус не е уволнен, дори му предлагат нов договор :
Hiddink to commit to Russia. Former Socceroos coach Guus Hiddink agrees in principle to extend his contract as Russia coach until 2010.
КУР ЗА говедата

От лайно статуя не става,
както и от оБор ОТБОР.
Говедата ще си бъдат вечно анонимни.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.