Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 22.05.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Прочетете тованови  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано27.08.07 18:23





и си го преставете да стане в България... Аз не мога..

В тези комерсиални времена, все пак е останала и малко романтика.. макар и тъжна...



Тема Re: Прочетете тованови [re: Anfield]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано27.08.07 18:43



това е на сайта на


а в пресата ...

много гадно за момчето ...



Тема Хм... май и у нас има (леко OFF)нови [re: Anfield]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано27.08.07 22:56



лека светлинка:
"Тема Спорт" научи, че феновете на елитните клубове готвят безпрецедентно обединение. Те се наговарят по интернет да издигнат лозунги против изборния туризъм на всички стадиони в следващия кръг. Акцията е била планирана още за изминалия уикенд, но само отделни фракции от публиката на Ботев, Черно море, Спартак Варна и Локомотив Пловдив откликнаха.

Ще ми е интересно как ще реагират властимащите другари, т.нар. 'Пикаещия във фонтани', Сокола, господата дето ще си дават задниците за да станат кметове и т.н. Ще стане интересно.. Още повече след абсолютния произвол на стадиона на Славия - "Не на изборния туризъм" бе смъкнато и с това полицията за пореден път се държа като милиция.



Тема Re: Хм... май и у нас има (леко OFF)нови [re: Anfield]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано28.08.07 02:54



ти за обединението говориш , аз мислех че за убийството

в България няма проблем да се обединят клубовете , без Герена защото те са велики и особени и са България , както сами се зомбират и са самички срещу всички , най-вече срещу ЦСКА , естествено
ако ЦСКА издигнат плакати от герена ще ревнат да ги свалят щото цесекарите са турци , според малоумието и безсилието им



Тема Re: Хм... май и у нас има (леко OFF)нови [re: Anfield]  
Автор ..Модератор (.)
Публикувано28.08.07 08:34



Ми ние при гостуването в Благоевград, бяхме скрили нашия транспарант в един по-голям, така че на входа ченгетата не го видяха. После като го разпънахме на стадиона, един от главните ченгета почна нещо да се обажда по радиостанцията, но пак нищо не ни казаха :) За сефте на гостуване полицаите да се държат толкова любезно.



Тема Re: Хм... май и у нас има (леко OFF)нови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано28.08.07 13:30



Общо взето се справи чудесно с опропастяването на тази тема, намесвайли Левски и феновете му без никаква нужда.







Тема Re: Прочетете тованови [re: Anfield]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано28.08.07 13:59



Миналата седмица, след стрелбата, всички медии в Англия бяха настръхнали (пък аз нали съм си карък, вечно ще съм там като стане нещо). То не бяха разследвания, то не бяха специални емисии. И това не само в националните канали, а и в регионалните, а аз бях в югозапада. Дори не ми се мисли какво е било малко по-наблизо до Ливърпул. Не знам колко се чу за случая тук, но там това е тема #1. Така че не съм особено изненадана...

А иначе като продължение на темата - не само транспарант - направо Johnny Todd ще се чуе преди You'll Never Walk Alone довечера по време на мача.

Не че нещо ще върне детето... но поне човешкото още остава във футбола...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Хм... май и у нас има (леко OFF)нови [re: =Kapлa=]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано28.08.07 18:10



и за какво намесваш Левски в цялата работа?
ебати селянията!



Тема Re: Хм... май и у нас има (леко OFF)нови [re: falkenbach]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано28.08.07 19:21



ами отговорила съм по темата , която беше за това дали могат футболните клубове да застанат зад една кауза ..
проблем ?



Тема Re: Хм... май и у нас има (леко OFF)нови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано28.08.07 20:24



Отговорила си по темата, темата е за убитото момче и прост пример как у нас трудно би се случило, а останалото са само тъпи догадки от една ограничена и рядко пристрастена патка.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.