Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 01.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Рафаелееее, Рафаелееенови  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано27.06.07 22:27



Милиони червени фенове по света очакваме трансфер на ниво, а взехме .. хм.. абе вратар по default.. някакъв..
Доскоро се удивлявах на мениджъра на Воронин.. този човек си мислех че трябва да вземе златната топка за мениджъри, защото успя да осигури подобен договор на клиента си. Лъчо Танев обачееее.. свалям му шапка.. съвсем сериозно. В подобен трансфер трябва да направиш дежурната 'касетка' за клиента си. Лъчо се е потрудил доста, за да убеди че мачове като този на Кирин къп, като този на Армията с Белгия и този с Вердер не е могъл да ги намери, но пък има мачове със сили като нашите средняци в групата. Всъщност аз се сещам само за един мач(ЦСКА-Левски) на ниво на новия ни трети вратар.. Може би Лъчо е наблегнал на него.. все пак не бе далече деня в който ЦСКА победи Пуул като гост.

От една страна, той ще е трети вратар.. почти като в Левски :)) От друга пък доскоро един отличен според мен вратар като Карсън бе под въпрос, макар за мен той да е нормалния номер 1 за Пуул. Вземаме унгарския вариант на Понгол-Льо Талек, взехме обещаващ нападател като Воронин, енигма от Бразилия и осмиван и от свои вратар. нЕма що.. трансферна политика та дрънче..

Доскоро се молех за трансфер на Рафаел ван дер Ваарт, а сега май ще се надявам скоро да има трансфер на Рафаел Бенитес...

Иначе татьовото мисля че ще има поне един сигурен мач като титуляр до края на годината. Този срещу Ман Сити... защо ли.. :)))) ще го излъжат че им викат Син Сити, за да го мотивират да играе..



Тема Re: Рафаелееее, Рафаелеее [re: Anfield]  
Автор Edward (The king)
Публикувано27.06.07 22:58



Почти съм убеден, че ще запише няколко официални мача, макар и за Купата на Лигата например.







Тема Зависи от жребия..нови [re: Edward]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано27.06.07 23:02



ако ни се падне Сток Сити е 100% сигурно.. :)))



Тема Re: Зависи от жребия..нови [re: Anfield]  
Автор Edward (The king)
Публикувано27.06.07 23:16



Знаеш колко дълъг е сезона и натоварен. Така, че със сигурност ще му дадат шанс, пък знаеш ли, може и да го използва отлично.

Бате тоя има потенциал, но тук в България беше "някой" заради баща си и това му пречеше. Там знае, че е "никой" и съм убеден, че ще се натяга яко. А дали ще реализира безспорния си талант е съвсем неясно.







Тема Ами малко санови [re: Edward]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано27.06.07 23:32



отборите ползвали 3 вратари през сезона, но кой знае..

Иначе това за потенциала си е клише.. на 19 години всеки има потенциал.. такъв имаха и Кърки и Скот.. да не говорим за Мелър, Льо Талек и т.н. Вярно е че има много предубедени тук, но дори и ти казваш че се радваш че се маха от Левски :))) след като има потенциал защо се радваш





Тема Re: Ами малко санови [re: Anfield]  
Автор Edward (The king)
Публикувано28.06.07 07:52



Радвам се бате, защото у нас няма шанс да реализира качествата си. Тук ще е вечно синът на Боби и топгъзар. А там ще е никой и никой няма да му цепи басма и шансът му ще е да тренира здраво и да играе концентрирано.







Тема Re: Рафаелееее, Рафаелееенови [re: Anfield]  
Автор Takeshi (непознат )
Публикувано28.06.07 09:44



очевидно скаутите на Ливърпул в Син Сити са останали впечатлени от изявите на Лекето



не, сериозно ... гледайте в мача с Рединг, да не ви контузят двамата вратари, че тогава ще стане смешното

къде пази баща му, къде той, заеби

има нещо гнило обаче в цялата работа... Рафа го бил срледил през последната година?!? Че той няма кой знае колко професионални години във футбола, обаче последната година беше повече от комична. И в ЛеФски и младежкия национален ... заеби...



Тема Re: Рафаелееее, Рафаелееенови [re: Anfield]  
Автор BatRado (red)
Публикувано28.06.07 10:09



Аз се чудя Рафа дали въобще е знаел и е имал думата при този трансфер. Което пък веднага води до въпроса кой и защо го е решил тогава....
Сори, но все още не мога да го проумея и ми е струва ужасно нелепо...А иначе за касетките може да е гледал някоя касета от Син Сити все пак...и там мачове има - като се съберат отборите на Левски и Локо Сф някоя вечер



"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: Ами малко санови [re: Edward]  
Автор Pure Ped (Карла)
Публикувано28.06.07 11:14



сини комплексарииииии



кои са му качествата че не разбирам и не ми е ясно ?
че е висок ? че баща му е бил вратар ?
и ако почне да си ляга в 9 ще ги разбие ? :))
хаха ....
все едно ония бразилски и аржентински гении си мият зъбите в 9 и айде в леглото

обаче така се шашнах и отчаях вчера ...още ми е напрегнато



Редактирано от Pure Ped на 28.06.07 11:19.



Тема Re: Ами малко санови [re: Pure Ped]  
Автор Edward (The king)
Публикувано28.06.07 11:48



Физическите му данни са перфектни за вратар и има отличен рефлекс при близки удари. За останалото трябва рутина, поговори си с някой, който е бил вратар, той ще ти обясни за грешките на младите вратари.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.