Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 25.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Това е британският футбол!!!нови  
Автор jdefoe (старо куче)
Публикувано15.05.07 16:19



Визирам неговото олицетворение - шибаните чукове, много ме е яд, че останаха!!! Много!!!

Как не им наложиха наказание отнемане на точки в мачовете, в които са били с нередовни футболисти? Измиха си по соломоновски ръцете....

Всичко е бизнес и реклама, всичко е пари....Каква атракция е Шефилд Юнайтед в сравнение с лондонски тим като Уест Хям?

Повече никой да не ми говори за морал в лига, където босове са руски престъпници, и всякаква измет от целия свят...Ако някой се осмели, значи е непоправим оптимист...

Не защитавам Италия, но там поне в началото се взеха мерки, а после Милан бе допуснат да играе в КЕШ - безумие!! Те ще са и еврошампиони...

Изобщо, футболът вони отдавна, ужасно е....



Тема Re: Това е британският футбол!!!нови [re: jdefoe]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано15.05.07 17:46



какво му е атрактивното на Шефилд?
искам да ти кажа, че за разлика от твоето миризливо отборче, Уест Хем има повече успехи и е миналогодишен финалист за купата и само късмета попречи да я спечели.



Тема Re: Това е британският футбол!!!нови [re: jdefoe]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано15.05.07 17:53



И как точно я видя тази уговорка? Бе я си гледай блатото и Интер-неудачниците номер 1 в Европа.







Тема За съжаление си прав внови [re: jdefoe]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано15.05.07 18:18



почти всичко..
не съм съгласен само че чуковете са 'шибани', както и че Шефилд са някаква голяма атракция, макар и да са ми симпатични също.

Иначе 'совите не са това което са'.. това е ясно.. не са само руснаците проблема.. имат пари - купуват.. за мен лично върха щеше да бъде ако преди два сезона ни бяха продали на Шинаватра.. Малко е тъпо това клубове с традиции и история да се въртят из медийното пространство като стока, но това са реалностите..

бтв руски престъпници като кажеш се сещам за един в Израел, ама това едва ли ти пречи да си обичаш Левски... мисля че това е другата страна на медала, защото си фен не на Чьорни, Раев или Борат... а на нещо далеч повече и над тях..



Тема Re: Това е британският футбол!!!нови [re: falkenbach]  
Автор Akaдeмиk (вечният студент)
Публикувано15.05.07 23:22



Ждефото имаше предвид, че Шефийлд нито имат атрактивността, нито имат президента-милиардер на Уест Хям, та някой да се разколебае да ги прати у долната дивизия за сметка на големия лондонски брат с тлъстите пачки и готините фАнове...



What is popular is not always right;
what is right is not always popular!

Редактирано от Akaдeмиk на 15.05.07 23:24.



Тема Re: Това е британският футбол!!!нови [re: jdefoe]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано16.05.07 01:27



ЩЕ са еврошампиони ама КУР!





Тема Re: Това е британският футбол!!!нови [re: TOMlHAWK]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.05.07 12:40



Колкото и да не ми се иска , точно така ще ....Отбор, който не трябваше въобще да е в тоя турнир, ще вземе титлата...Като Дания на Евро 92...

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best


Тема Re:нови [re: BatRado]  
Автор Akaдeмиk (вечният студент)
Публикувано16.05.07 13:21



Хехе, а отбор, който не е печелил вътрешното си първенство от 17 години и има едно трето място в последните си пет сезона у Премиършип, да вземе 2 пъти ШЛ (известна едно време като купа на европейските Шампиони) сигурно е доста по-нормално и логично нещо? :))



What is popular is not always right;
what is right is not always popular!

Тема Re: Това е британският футбол!!!нови [re: BatRado]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано16.05.07 13:35



Съвсем не мисля така. Прави ми впечатление, че тука всички ( почти ) са се сдухали и слагат миланистите вече шампиони ( което е напълно възможно разбира се ), докато по английските чатове и особено пуулските цари едно невероятно спокойствие ( което ми пълни душата, като сън в рая един вид

) казвам спокойствие, не излишен оптимизъм, разбира се всеки съзнава, че резултатът може да бъде всякакъв, но горе долу отношението клони доста повече към виктори. И както и Стиви го каза, ние от Пуул имаме един ВЕЛИК ЖЕЛЕЗЕН ДЕВИЗ - WE RESPECT THEM ALL, BUT WE FEAR NOONE!!! Та така, we have NO fears.
Бтв, отборът е вече в Испания да тренира и да свиква с жегата, както са се подготвяли и преди мача с Барса на Кампа.



Тема Re: Това е британският футбол!!!нови [re: BatRado]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано16.05.07 13:39



П.С. Тогава Дания я подцениха всички и си изпатиха. Аз много се изкефих де, но е факт, че холандците сами се наебаха на 1/2 финала с пропуските си и глупавите дузпи а на финала колко ми беше кеф като биха швабитеее...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.