Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 30.05.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: По тематанови [re: BatRado]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано16.05.07 18:12



Absolutely.


Абе в миналото не беше така. Някакси по мои спомени през 90-те отборите си играеха до последно и след като бяха спечелили титлата. И между другото, Челси бяха подобен пример последните два сезона, когато спечелиха премиършип, играеха докрай и печелеха всички мачове, което им прави чест за това. Друг е въпросът, че Моуриньо се държи като циганин, но това е друга тема.

И друго, аз НЕ оправдавам Пуул, ама изобщо за мача с Фулъм. Не защото Фулъм са ми един от най-гадните отбори в Англия, ами защото ме дразни такова отношение така или иначе. То явно такъв е един от вирусите на съвременния футбол.

Редактирано от TOMlHAWK на 16.05.07 18:14.



Тема Re: По тематанови [re: BatRado]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано16.05.07 18:33



много добър пример са ливърпул, особено при положение, че в последните мачове винаги играехме срещу отбори застрашени от изпадане, т.е. винаги влияехме на изхода на битката за изпадане.
но всеки си гледа своето, което е нормално.. лично аз напълно защитавам юнайтед, че не излязоха с всичките си титуляри (а ливърпул го направиха срещу чарлтън, но мотивацията в такъв мач е никаква), но все пак респект за тях, че се хвърлиха толкова здраво да печелят мача.
поне желание не липваше.



Тема Re: По тематанови [re: TOMlHAWK]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано16.05.07 18:48



миналия сезон след като взехме титлата в мача с МЮ /3:0/, последните два мача паднахме, макар, че можехме да си поставяме некакви рекорди... обаче "циганинът" взе че се направи на филантроп, та пусна националите да отпочинат за световното... иначе няма лошо да го мразят- на него не му дреме...



Тема Re: По тематанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано17.05.07 01:52



Е да, забравил съм за това. Нормално. През 2004-2005 обаче играехте на фул макс през цялото време, може би заради бленуваната титла от толкова време. Абе няма какво да се коментира, други са ценностите в момента. Факт е обаче, че последния сезон до последно играехте за всички купи, което може да бъде тълкувано или като похвално или като наивно. И двете са валидни за мен. Може би е от липсата на грандов опит.





Тема Re: Абсолютнонови [re: Akaдeмиk]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано18.05.07 17:48



и според теб беше нагласен и юнайтед нарочно пропускаха пред вратата на чуковете? ае без смешки!

и шефилд ни били били с 3:0, ами че ние бихме уигън и шефилд паднаха от уигън. какво чудно има? нали ги бихме 1вия полусезон?



Тема Re: По тематанови [re: TOMlHAWK]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано18.05.07 17:49



спомни си случаят на Арсенал с Лийдс! така, че не гарантирай със сигурност!



Тема Re: За английското достойнство и честнови [re: monstervill]  
Автор ..:Kapлa:.. ()
Публикувано18.05.07 20:35



за мен мача си бе истински , гледах го ( заради ''адаша " ми Тевес ;) ) и изобщо не вярвах , че чуковете ще се спасят , даже си виках - тия М.Юн. що се напрягат толкова
по другия канал вървеше мача на шефилд , който беше много умрял мач отвсякъде , Шефилд са си виновни определено , много бяха зле

Манюнайтед ги надиграха категорично , не знам как не вкараха , Рууни изпуска , после и роналдо ама някой път топката не ще да влезе и това си е .
Накрая Уест Хем се радваха все едно печелят ШЛ и световната купа едновременно .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.