Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 30.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ядрото на ливърпул за следващите сезонинови  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано05.05.07 18:27



Which players are you talking about (with plans to expand their contracts) ?

Rafa : Steven Gerrard, Xabi Alonso, Pepe Reina, Carra, Finnan and the young players.

към тези очевидно включваме и кайт, който е незаменим титуляр.

поредно доказателство за недалновидната политика на бенитез с подновяването на контрактите на финан и рейна.

също така се говореше и за удължаване на договора на агър, което мисля също се подразбира от само себе си.
сисоко има още години от договора, а съм сигурен, че бенитез ще иска да запази машерано.
какъв мач срещу рент бойз на това момче (:

това поставя под въпрос бъдещето на крауч и белами, а на роби мисля отдавна е решено (:
стискам палци от толкова време рийзе да бъде вкаран в ротация.. без значение колко пари ще дадем за ляв бек.
кюел също е пътник, надявам се.

и още една новина - фло(рент синема понгол) бе продаден на рекреативо.



Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезонинови [re: SevenYearBitch]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано06.05.07 00:11



Рийзе не е лош. Това е един от играчите, които търчат и се борят най-много, пък каквото и другото било. Машерано ок, но Каут и Крауч вън, Алонсо докато е Рафа на кормилото на Пуул май винаги ще е титуляр, така че съм се примирил. На мен ми е достатъчно и да е резерва, и поне да намали грешките с 50 % ( което май забелязвам напоследък, че греши по-малко от преди ). А за мен повече трябва да се залага на Пенънт, това ми е новия любимец ( е, горе долу все пак, след Майки, аз нямам любимци ), това момче може много отдясно, напомня ми малко на Мака, но също както него има малко проблеми със самочувствието и трябва често да му бъде оказван духовен съпорт!





Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезонинови [re: TOMlHAWK]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано06.05.07 00:22



ако състава на ливърпул е

рейна

рийзе - агър - кара - финан

джерард - алонсо/сисоко - машерано/сисоко - пенант

белами/крауч - кайт


рийзе е по - слаб от всички останали с една класа, ако гледаме оптимистично и две, ако гледаме реално.

ок, головете, също така има много силни мачове, даже през 2005 имаше един период, когато в продължение на 2-3 месеца ни беше най - добрият играч, но просто сегашното положение НЕ МОЖЕ да продължава и трябва да бъде намерен нов ляв бек. и много качествен при това.. надявам се онова момче от саутхемптън бейтс действително да се окаже талант и да вземем него.
невероятно е как може да се залага на рийзе след всички неуспешни мачове.. бенитез се опита да наложи конкуренция - кой ли не мина през този пост, но е време за един голям, шумен трансфер на действително качествен играч.

стискам палци.



Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезонинови [re: SevenYearBitch]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано06.05.07 00:38



Ами добре де, нека дойде някой друг, верно много хора минаха през поста, явно не е лесна работа, ама май Рийзе попълва празнината най-удачно. За мен специално Рийзе е идеалната резерва за този пост, не искам да го продаваме, а и той май обича Пуул и не би си тръгнал. Сега за тия класи, дето говориш си е смешно просто, защото това са дребни шашми, от сорта на сисоко е 10 класи под Дрогба както и мисля де, но това е без значение когато говорим за отбора като цяло. Важното е как ще пасне на отбола, а досега фатални грешки от Рийзе не съм виждал, но от Рейна, Каут, Алонсо и Крауч съм виждал ама бол та не се стигат. Специално Каут и Крауч не мога да ги възприема като нападателно дуо за този отбор. За Болтън биха били перфектните голмайстори и може би биха се превърнали в легенди там, вярвай ми!





Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезонинови [re: TOMlHAWK]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано06.05.07 00:44



не вервам

.

а рийзе е правил ужасяващи грешки, но което е по - страшното (или може би смешното за не - феновете на ливърпул) е това, че той прави грешки всеки мач и цялостното му ниво на игра и класа е достатъчно ниска, за да го изкарвам така на показ .
а това с класите е малоумно, естествено, но това е много лесен да се илюстрира как рийзе дърпа отбора назад .



Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезонинови [re: SevenYearBitch]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано06.05.07 00:55



така както си го написал финан играе ляв бек, а Рийзе десен, сигурен ли си че това е схемата на ливърпул?:)

the braying sheep on my TV screen
make this boy shout, make this boy scream


Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезони [re: the_fly]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано06.05.07 00:59



идеята беше графично представяне на играчите в отбора.
аман от педанти

.



Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезонинови [re: TOMlHAWK]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано06.05.07 01:01



Абе Рийзе е ляв бек, грешките на един вратар винаги са по-фрапантни от тия на един ляв бек.


редакция: обърках се малко:)

Редактирано от the_fly на 06.05.07 01:10.



Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезонинови [re: SevenYearBitch]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано06.05.07 01:08



Рийзе не дърпа отбора назад. Рийзе е тип играч, който играе според играта на отбора. Не е лидер, но това не е осъдително. Ако отборът играе силно и Рийзе играе силно. Ако отборът играе слабо и Рийзе играе слабо.. Рийзе е помагал за много асистенции ( повече от Алонсо ) за крушъл голз на Пуул и реално единствения полу-фатален пропуск, за който се сещам е изпусната дузпа при дузпите срещу Милан, но това би могло да се се случи на всеки. Така, че ако за нещо може да бъде съден, то това е, че просто толкова може. Той играе и се раздава със всичко, което може. Какъвто бтв е и Каут. Но при положение, че постът на Каут е изключително важен ( страйкър ) то там вече ни трябват истиски качествени изпълнители, затова е наложима смяната, докато в позицията на Рийзе ни трябват повече борци в случая, какъвто е Рийзе и липсата на техника и изпълнение е простима, за разлика от при нападателите ( нямам нищо простив да нямерим и по-добър от Рийзе разбира се ).





Тема Re: ядрото на ливърпул за следващите сезони [re: TOMlHAWK]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано06.05.07 01:13



въобще не съм съгласен.
отборът трябва да има силни изпълнетили както в защита, така и в нападение.
при положение, че отбора допуска толкова малко голове е просто безумие да имаме толкова слаб играч (за стандартите на отбора) като рийзе в състава си.
просто е неприемливо.
а рийзе е ужасно мързеливо копеле, не може да бяга, няма техника, не може да прави шпагати, не се пласира добре, няма тактически знания, не чете играта, играе само с един крак - което е недопустимо на такова ниво.
кажи ми, колко пъти се сещаш рийзе да е предотвартявал центриране от ляво

?
другото е, че като вкара гол или като направи добър мач се възгордява и после 5 мача не играе нищо.
абе хич не му се радвам от известно време.
а тази дузпа срещу милан въобще не я броя - даже я изпълни много добре, само дето 5 секунди преди да я бие можех да ти кажа в кой ъгъл ще отиде.
говоря за дребни грешки всеки мач и по - големи през 2-3 мача, от които идват опасностите в защита.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.