Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 25.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ?! я па тоя :) ?!нови [re: SevenYearBitch]  
Автор Naughty_Mighty_Razor (unparalleled)
Публикувано24.04.07 18:15



.......или оня н а ботев там както се казваше,

усещам някакво пренебрежително отношение тук към един от най-добрите действащи вратари в цялата история на българския футбол - негово чупикантарско великанчество - ЛИЛЧО АРСОВ !!!



момче, не се ебавай така с бат' Грилчо, след като никога не си го гледал и не знаеш за кво става въпрос изобщо !!!
как можеш да говориш за нещо, кето не си виждал никога ...говориш неподготвен просто :)

...защото той е по-добър от Рейна, Валдес и Чех взети заедно !

ето ти два критерия за това :

1-во - на фона на трагичната защита , която има пред себе си ....допуснатите до момента 35 гола , са доказателство са извънземна футболна класа !

2-ро - бате ти Грилчо е изключителен вратар, поради простия факт , че него законите на динамиката , механиката и гравитационните сили , просто не го ловят ! Няма друг вратар на света който може да плонжира така и да тежи 120 килограма , НЯМА !!

затова, отнасяй се с нужния респект, моля ..когато слагаш ЛИЛЧО АРСОВ, рейна мейна , валдес малдес и чех смех ...заедно в едно изречение



Тема Re: ?! я па тоя :) ?!нови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано24.04.07 19:46



как да не съм го гледал бе.. гледал съм го, голям е култ.
просто му забравих името. даже домакинската агитка викаше 'люлчо арсов, люлчо арсов', ахаха, ебати кюфтето, майна, спомням си тоя като хвана две дузпи на ЦСКА

.

ненененее.. тоя вярно е някъв култ .



Тема Re: Ами аз съм пристрастен..нови [re: Anfield]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано24.04.07 19:49



какви по точно 'безмислени и популистки кампании'?

не знаех, че отиграването на млади играчи вече се нарича така

.
иначе факт, че е талант.. и много жалко, че шанса да остане в ливърпул е малък. но при настоящето статукво това е най - добрият вариант за бъдещето на вратарския пост в клуба според мен .



Тема Re: Ами аз съм пристрастен..нови [re: Anfield]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 20:09



Двама сме за Карсън, но кой да му обърне внимание на момчето, като имаме недъгав и късоглед сънародник под ръка. А с Маршал какво става?







Тема Re: ?! я па тоя :) ?!нови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 20:12



Лиллчо е направо българския вариант на легендарния Невил Саутол.









Тема ами имах предвиднови [re: SevenYearBitch]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано24.04.07 20:13



че си раздаваме младите играчи така както се раздават лентички за кампанията 'Не сте сами'.. За какво ги купуваме, като после ги запращаме нанякъде.. Скоти, Антъни, Мелър, Зак.. и кой ли още не..



Тема Re: ами имах предвиднови [re: Anfield]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано24.04.07 21:55



темата се измества много, но тази кампания в никакъв смисъл не е безмислена и без ефект

.

иначе за всичко си прав, само дето всички изброени (освен карсън) не бяха привлечени от бенитез. не е честно той да бъде съден за играчи, които всъщност не бяха взети от него.
сега ще видим дали играчи като андерсън, гутри и т.н. ще имат място в първия отбор на ливърпул - което мисля е най - важното, не колко поредни ют еф ей къп ще вземем.
но в никакъв случай не съм съгласен, че трябва нивото на отбора да бъде сваляно със самоцелно налагане на млади играчи.. особено такива взети от скънторп (нищо против тях) и т.н.

а карсън спокойно може да играе в много силен тим, но не мисля че има бъдеще в ливърпул.



Тема Re: ами имах предвиднови [re: Anfield]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано25.04.07 04:46



Мда. А Манчо си ползва техните таланти за собствени цели...



One Shot At Glory

Тема Re: рейна влезе в историята на ливърпулнови [re: пeтльo]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано25.04.07 04:58



Не съм фен на Рейна, но докато играе за отбора е много важно да играе добре. Абе няма как да не цитирам фогела, кур файда добри играчи ако отбора пада. Дълга, много дълга тема е, но специално за кийпъри, Ва Дер Саар индивидуално е много по-добър вратар от Рейна. Често съм забелязвал Рейна да хваща удар след като я избие топката пред себе си и я хване след това. Ван Дер Саар я хваща направо. Това във възлови моменти е важно. В момента няма отбор, който да е изчистен от слабости, затова, други играчи могат да компенсират за сметка на тези, които са се издънили в някои ситуации.

One Shot At Glory


Тема Мога да споря многонови [re: SevenYearBitch]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано25.04.07 09:28



за тази кампания, но наистина темата се измества...
Иначе да.. не бяха привлечени от Рафа, но това няма никакво значение.. говорим за политика на клуба като цяло..
А нивото на отбора се вижда по кривата на класиранията през послените години.. Не виждам да се е вдигнало особено, което е жалко, защото минаха 3 години, а пак си се дъним в мачове като този с Ман Сити, разликата с първия си е пак солидна. Борим се не за титла, а за ШЛ класиране.. Изобщо нивото е супер.. неам думи.. Да, имаме добър турнирен отбор, който може да взме КЕШ пак, което ще е супер, но дори и Интер станаха шампиони бе брат... не ти ли се иска да видиш отбора шампион, дори и да отпаднем срещу Омония Никозия за КЕШ.
И да, Рафа е добре наистина да бъде съден за трансферите които той направи.. :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.