Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 17.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Роналдо - играч на сезона  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 00:26



Тази вечер Асоциацията на професионалните футболисти в Англия е дала и двете си награди - за играч на сезона и за най-добър млад играч - на Кристиано Роналдо.
За отбелязване, че за първи път от 1977 г. и двете отличия се печелят от един и същ играч. Тогава награденият е бил Анди Грей.
Хайде сега в оставащите мачове Роналдо да докаже, че наистина ги заслужава.



Класация за най-добър играч:
1.Роналдо
2.Дрогба
3.Скоулс

Класация за най-добър млад играч:
1.Роналдо
2.Фабрегас
3.А.Ленън


Отбор на сезона:

Едвин ван дер Сар
Гари Невил
Неманя Видич
Рио Фърдинанд
Патрис Евра
Райън Гигс
Пол Скоулс
Кристиано Роналдо
Стивън Джерард
Дидие Дрогба
Димитър Бербатов

8 от Юнайтед - това не е шега :)


"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Редактирано от BatRado на 23.04.07 00:33.



Тема Re: Роналдо - играч на сезонанови [re: BatRado]  
Автор Kapлa ()
Публикувано23.04.07 02:08



еха , браво на Роналдо , наистина е най- добрия ..
браво и на усета на Фъргюсън ...

и на Бербатов поздравления , дано си извоюват място в зона УЕФА ,
ще бъде жалко ако го няма догодина в евротурнирите ...



Тема Re: Роналдо - играч на сезонанови [re: BatRado]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано23.04.07 02:14



Играч и отбор на сезона преди сезонът да ес вършил, няма ли да е смешно сега ако Челси спечелят титлата?:))



Тема Ако Тотнъм....нови [re: Kapлa]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 09:52



...не спечелят квота на УЕФА - това не значи че Бербатов няма играе и той в ЕКТ

.
Особено след усилените слухове за трансфер в Ман Юнайтед...

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема А според теб....нови [re: the_fly]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 09:55



....не е ли смешно да се избира винаги за играч на сезона или каквато и да е била индивидуална награда, играч от шампиона???
Аз не смятам, че винаги най-добрият играч е играч на шампиона.
И не съм съгласен с това. Който си го заслужи - негова си е

.
А и в Англия традициите са си традиции - наградите на Асоциацията се дават винаги между 20 и 25 април.

П.П Не искам да звуча пристрастно, но според мен единственият, който можеше да му е конкуренция за тази награда бе Дрогба, на който в последният месец нещо му спадна формата...И смятам, че заслужено си е взе.без значение, кой ще е шампион

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Редактирано от BatRado на 23.04.07 09:58.



Тема Re: А според теб....нови [re: BatRado]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано23.04.07 16:25



Шампион или не, тъпо е да се избира играч на сезона, преди сезона да е завършил, все едно да изберат футболист на годината през септември:)



Тема Е...нови [re: пeтльo]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 16:32



..тук не говорим за три месеца по-рано, а за три кръга по-рано

.
Отделно има още една награда, която се дава малко по-късно.

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Що бе :)нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 17:55



Мис България 2007 как се избира през март, а кола на годината я окичват още преди да е почнала май.. верно че е супер тъпо, ама... си ги има такива неща..
Иначе нали не мислиш че за 2 кръга някой ще постигне толкова колкото не е успял за 36 кръга + 2 турнира минимум :)



Тема Re: Що бе :)нови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано23.04.07 18:03



Лигльо:) Мис България я избират през март, за да може с всичките бюрюкращини, медийни изяви и т.н. през декември да е готова за Мис Свят:)

А кола на годината също си я избират в началото, защото се знае няколко месеца по-рано каква кола кога ще излезне и така на татъка:))


Ами възможно е, ако някой челскар сега се разиграе и донесе титлата на сините в последните няколко кръга под носа на Роналдо и ко. защо не:) В смисъл Роналдо може да е играл цял сезон супер, но какво от това, след като накрая заради супер играта на, да речем, Лампард Ман Юнайтед останат без трофей:) Примерно говоря:)))



Тема Re: Е...нови [re: BatRado]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано23.04.07 18:11



Добре де да предположим следната хипотеза:

Челси бие Ман Ю с 4:2 и печели титлата (два гола на Дрогба и два автогола на Роналдо). Какво става тогава?









Тема хехнови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 18:41



чета, чета и се смея само.. Иска ми се вече да работя за конкурса Мис БГ, 3 месеца ще подготвяме конкурса и после 9 месеца ще подготвяме спечелилата за мис Свят :))) баси и работата ще е.. За колата не ми се спори..

Иначе заради 'вълшебния' гол на Меси, да го направят играч на сезона в Испания тогава.. Това е награда за целия сезон.. а не награда за това кой е помогнал на някой да изпревари друг и да стане шампион.. Един сезон има средно по около 40-50 мача за даден отбор и над 60 за водещите отбори, респективно състезатели. И ако последните няколко кръга за важни покрай интригата, не е ли важно даден отбор да има 7-8 поредни победи покрай празниците да речем.. или това не е принос за отбора..

Иначе това го имаше и на някои СП дори - класации преди финала.. От друга страба да не говорим как Пламен Николов стана вратар номер 1 на СП 94, според някои класации, заради тези минутки които пази срещу Швеция и не пусна гол.. кое е по-смешно според теб.. Звучи ми като една смешка в 24 хъша преди време:
'Играчът Х стана играч на мача Y, като влезе резерва и вкара гол в добавеното време и така помогна на отбора си да победи с 6-0. Останалите 5 гола вкара Z'...

Ще цитирам твоя дума, която сама по себе си показва за какво иде реч: РАЗИГРАЕ... да се разиграел май месец... досега зимен съл ли е спал, когато другите са се били разиграли вече..

И тук всичко е принципно.. последен адвокат на Роналдо съм..

Това за лигльото, ще го подмина че нещо не го схванах..





Тема препратка самонови [re: Stanley]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 18:43



една година назад за Зидан от една страна, от друга кажи ми според теб Канаваро ли заслужаваше Златна топка.



Тема Re: препратка самонови [re: Anfield]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано23.04.07 18:48



Според мен я заслужаваше Анри, даже мисля бях го писал това в клуб Европейски футбол.







Тема Re: хехнови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано23.04.07 21:21



Ами лигльо щото даваш примери, които сам знаеш, че не вървят:))

Ами не, но да речем, че Лампард е загубил в класацията със съвсем малко от Роналдо, да речем два-три гласа, след като направи челси шампион тези двама трима, че и още си сменят мнениет, какво правим тогава, отиваме в Манчестър и вземаме наградата от Роналдо ли?:)))(така, де, не знам как се определя тая награда - с гласове или какво, но май ме разбра)



Тема Re: хехнови [re: пeтльo]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано23.04.07 21:26



Наградата се дава на база гласовете на всички футболисти играли през сезона в ЕПЛ.

[image=http://www.acmilan-bg.com/forum2/index.php?act=attach&type=post&id=447][/image]


Тема Виж сеганови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 21:49



тук не гласуват посрани и попикани чичета, като на конгреса на БСФ, а:
My colleagues have voted for me and that is fantastic because the players know the qualities of players.

има разлика, нали... мисля че ме разбра

а за твоите 'примери' аз какво да кажа че си... пикльо ли :)



Тема Re: Виж сеганови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано23.04.07 22:03



Еми да, именно, ако Лампард донесе титлата на Челси като победи сам всичките противници до края, включително и Юнайтед, мисля, че доста от футболистите ще си променят мнението:) обаче ако ако...


пп. лигльо не е обидна дума, бе, а пикльо е



Тема т.е.нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 22:33



играчите ще си кажат изведнъж: 'бата мата, къде сме спали тази година..'
и ще си сменят мнението, както казваш..
верно че има футболисти с IQ клонящо към нула но откъм минусовата скала (демек нещо като тази която ще спечели vip-a), ама чак толко... ;)

Иначе за мен пък лигльо може да е по-обидна дума, аз все пак съм на малко повече години :)))))



Тема Ти сам...нови [re: Stanley]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 23:03



...си казал какво ще стане - Челси ще стане шампион.Естествено това ще е напълно ясно след последния кръг.



"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Ми къ...нови [re: Anfield]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 23:07



....нали се представи най-добре ... при стискане на титлата и позиране с нея...

.
Ако наистина трябваше да е италианец (с което съвсем не съм съгласен) все си мисля, че един Пирло или Тоти или Дел Пиеро я заслужаваха повече..

П.П Всъщност най-пасваше на Анри

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Редактирано от BatRado на 23.04.07 23:08.



Тема Re: А според теб....нови [re: BatRado]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано23.04.07 23:13



Не, чакай, чакай, тук не говорим само за играч на сезона, говорим, че в отбора на сезона има 8 играчи от Манчестър и един от Челси, това нормално ли е? Представи си ако Челси станат шампиони бе, идеалният отбор ще включва само един от шампиона:)



Тема Re: А според теб....нови [re: the_fly]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 23:30



Това с 8-те играчи е странно - да. Но така са решили професионалните футболисти и такава е класацията.
Иначе аз самият като видях снощи класацията и помислих че е печатна грешка, но после се оказа, че не е



"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: А според теб....нови [re: the_fly]  
Автор vogelfrei (wollenseine)
Публикувано24.04.07 00:20



аз като видях как бат Радо почва списъка с "ван дер саар - видич и т.н." и си помислих, че се шегува нещо :)
заслужена награда за роналдо, но много глупости в отбора на годината.

Ричи, може ли малко рокендрол?


Тема Да денови [re: Anfield]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.04.07 01:03



ама, като отминем глупостите на Петльо

, тук говорим за двама играчи, които общо взето еднакво заслужават тая награда. Така, че от това какво ще направят в последните 4 кръга зависи кой ще дръпне напред. Ако Дрогба вкара 5 гола в последните 4-и мача, а също и вкара победния в прекия двубой с Манчо и заради това Челси стане шампион, а Роналдо от своя страна изпадне в дупка или се контузи в първия мач с Милан и пропусне края на сезона в Премиър, тогава какво става? Наистина тук говорим за цялостно представяне през сезона, в което и двамата блеснаха над другите и точно тия последни 4-и кръга в които ще се реши титлата бяха най-важните за крайния резултат.
Иначе, честито на Роналдо



Тема Re: хехнови [re: пeтльo]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 01:27



Неузряло келешче да нарича лигльо изграден и възпитан човек със статут в живота е леко казано нелепо. За клубното общество още повече. За медийните лигльовци е друго. За тъпите футболисти още повече.
Научи се на етикет и респект към нормалните хора, защото това е болезнен проблем сред 80 % от шибаните ти връстници в наща шибана държава в шибаното съвремие!




I wanna play a game

Тема Re: хехнови [re: TOMlHAWK]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.04.07 01:45



Водката ли ти е в повече днес

нали се сещаш, че "възпитания човек с изграден статут в живота" сега трябва да те редактира:)) И що се връзваш на петела, той в 90% от случаите си плямпа ей така, да се намира на работа.



Тема Re: Ако Тотнъм....нови [re: BatRado]  
Автор Kapлa ()
Публикувано24.04.07 01:49



виж


са сложили в сайта на Тотнъм :))



Тема Re: хехнови [re: Balleta]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 01:53



Нема водка при мене баце, ама нещо напоследък се връзвам на всякакви глупости. И цялата тая простотия напоследък ... Искам да заЕба всекви медии поне за два месеца.

И нека ме редактира "възпитания човек", нищо против, за това са модовете, да редактират гамени кат мен!

П.С. Абе в Америка не учеха ли децата на респект към по-възрастните? Поне преди беше, в началото на 90-те си спомням, сега може би масовата простотия е глобална?!


I wanna play a game

Редактирано от TOMlHAWK на 24.04.07 01:55.



Тема Re: хехнови [re: TOMlHAWK]  
Автор Kapлa ()
Публикувано24.04.07 02:00



еее , много задълбахте ,
ти щото не четеш в клуб футбол да видиш там какво е ,
и хората в чужбина най - много псуват междудругото , те не са виждали футболист на живо скоро ама идват да се разтоварят в дир-а отгоре ни ...

за класацията - Роналдо е най-добрия , няма значение дали клубът му ще стане шампион или не ( а той ще стане ) , имат значение и лидерските му качества ,
иначе наистина малко ще е куриозно 8 от Ман юнайтед и Челси - шампион :)



Тема Re: хехнови [re: TOMlHAWK]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.04.07 02:01



Taка ги учат децата в Америка на възпитание, че мине не мине и някое отгърми половин училище. Спокойно, Томи, че Петела леко се е поулял е така, ама такива нравоучителни слова са излишни - казал го е ирония, случва се човек да се отплесне

KZD



Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 02:14



Абе елеменртарна етика е все пак. Това че псуваме е друг въпрос, но и ние ли требе да гледаме "лошите примери" от Америка?! Просто преди малко кипнах и затва, Карлето знае, и аз съм тук за разтоварване по принцип, малко ли се ядосвам с дебили всеки ден?!




I wanna play a game

Тема Гледай сеганови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.04.07 02:19



не знам как ги учат, не съм бил в US училище, българските ми стигат:). А за онова във Вирджиния - ами така е, едно севернокорейче от все още комунистическа страна е изляло гнева от собствената си мизерно-потисната душица в 32-ма беззащитни студенти. Те ти дават подслон, а ти ги трепеш, после Америката лоша



П.П. Само на прима виста се сещам за двете ученички в Бг планували и осъществили убийството на своя съученичка заради ревност и съвсем на скоро две 14-15 годишни деца май се наръгаха с нож във футболна свада в двора на училището. А имаше и едни деца дето гърмяха от една кола в стил чикагската мафия през 20-те Няма що супер контрол над децата в БГ-то.
Абе изобщо тия неша са луда работа, ама май са за друг клуб



Тема Re: Гледай сеганови [re: Balleta]  
Автор vogelfrei (wollenseine)
Публикувано24.04.07 02:26



абе балет, корейчето е от южна корея, а не от северна, има малка разлика :)

Ричи, може ли малко рокендрол?


Тема Абенови [re: Kapлa]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.04.07 02:26



А ти колко пъти си виждала Крауч наживо


Много ли е дълъг или просто екрана го издължава



Тема Верно от оттам беше :)нови [re: vogelfrei]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.04.07 02:30



ама те са една стока мамка им

КЗДвете Кореи



Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: Balleta]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 02:39



Миналата година движех с една англичанка, която беше бачкала 1 година в Южна Корея и тва вика, че изразяват емоциите си по съвсем различен начин от нашата цивилизация. Та в тоя контекст, оня филм Oldboy, още не съм го гледал, ама тя много го препоръчваше, става въпрос за една ревностна история някакъв хлапак отвлича друго момче и го държи заложник 15 години без да му казва нищо и защо, заради некви истории със сестра му, която се е самоубила, ей такива идиотщини и оня тръгва след това да терепое маса народ ... та тоя филм беше номер 1 в Корея по класациите и май има глоуб за форийн филм или нещо такова.


I wanna play a game

Тема Re: хехнови [re: Kapлa]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 02:46



Абе що не домъкнеш брат ти тука или сме му под нивото в клуба?!
Иначе често те усещам, че пишеш заучени футболни неща, т.е. липсва идентичното ти в случаи.




I wanna play a game

Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: TOMlHAWK]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано24.04.07 03:26



Аааа, не го гледай:)



Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: the_fly]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 03:33



Защо? Ти гледал ли си го?


I wanna play a game

Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: TOMlHAWK]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.04.07 03:39



абе то и твоята сигнатура е символ в едно "приятно филмче"





Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: Balleta]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 03:49



Току що я смених ( без да съм видял мнението ).


Иначе филмчето е супер, друг е въпросът, че не знаеш кви уродце ги гледат тиа филмчета. Миналата година некъф идиот застреля наколко човека пак в университ и после казаха, че бил инспириран от хеви метъл музиката!!! Негрите-рапърчета се избиват всеки ден по гетата, но некъде нещо да пиша или да се оплаква?!

One Shot At Glory

Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: TOMlHAWK]  
Автор vogelfrei (wollenseine)
Публикувано24.04.07 03:56



понеже стана дума за джудас, помня, че някакви майки се бяха заели да ги съдят, задето децата им се видеотили покрай тях и се превърнали в злодеи :)

разбира се, това са пълни глупости, защото музиката сама по себе си не е виновна. всичко е въпрос на лично възприятие и внушение.

Ричи, може ли малко рокендрол?


Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: vogelfrei]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 04:12



То да беха само Джудас... Помня, че гледах още преди време по ви ейч уан предаване за ейтийс рок & метал, тая жената на бившия вицепрезидент Ал Гор, Типър ( или Трипер, 'се тая

), започнала кампания за ликвидация на хеви музиката, защото разваляла морала и възпитанието на децата и ги тласкала към насилие... Сега отделни шизофреници все ще се намерят, но не може музиката или киното да бъдат екскюза за акциите на няколко шантави психара!

Бтв, новия ми сиг е точно последната песен от пейнкилъра, която странно, сега я слушам, но идва в един деликатен момент, относно моментните фактори и ситуации около моето битие, абе просто ей така ми дойде и си я сложих.

One Shot At Glory

Редактирано от TOMlHAWK на 24.04.07 04:14.



Тема ами да,нови [re: Balleta]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано24.04.07 04:51



съгласен съм, но все пак тук говорим за традиция, която няма как да се промени за този сезон понеже е поизравнено и да се чака кой как ще играе следващите мачове. Критериите са достатъчно субективни като цяло, но пък и това е класация правена от хора, които са долу на терена..
И тук пак казвам че не съм адвокат на Кристиано, още повече пък на това 8/11 да са манчовци, но такъе е вота.. Парадоксален или не, това е положението..
'Специалистите' вече може да класират някой после в друга класация, понеже последната минута на някой мач е вкарал гол с пета или е навързал полованата отбор от идеалния отбор на ПШ за сезона :))))))))))))

Има и нещо друго, във всяка една класация има субективизъм.. Футболист на годината става някой, който е играл добре 5 мача за страната си да речем, а 20 посредствено за клуба си. Златна топка взема някой който е направил 1-2 стойностни мача на СП, нищо че след него е кръгла нула. И тук оценяват 'специалистите'.. Нали не мислиш че това е по-справедливо, макар да се чака края на годината, а не да се дава наградата по 8-и декември :) Нека уважим вота, харесва ни или не.. останалото са глупости и хейтърство на килограм



Тема Не бе Томич,нови [re: TOMlHAWK]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано24.04.07 04:59



няма проблем с това.. :)
В случая не знам защо се води тази полемика.. Кога, ама защо този, ама защо сега, какво би станало и т.н. са типични неща за нашата действителност. Това в Англия не знам дали си го задават, но едва ли е проблем, защото за тях си е традиция по това време да се прави тази класация. Съмнява ме за подобни неща да реагират и в другите страни. Ние обаче сме свикнали все да дирим нечий кусур.. Малко като 'не знам за какво става точно въпрос, ама моето мнение е еди си какво'... аз лично от това се дразня повече от определенията..



Тема Re: Ако Тотнъм....нови [re: Kapлa]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 08:55



Това вече е крайно силно. Тея са баси гофрените.







Тема Re: хехнови [re: Kapлa]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 08:57



Ако искаш да кажеш нещо на Ричи, що не действаш там, а злословиш тук?







Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 08:58



Подобни неща не се случват само в САЩ.







Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.04.07 11:02



Сигурно, но се случват предимно в САЩ. И това е факт, покрай тоя случай с корееца припомниха един куп такива за последните 20 години - и те не са правени от "чужденци".

KZD



Тема Re: Гледай сеганови [re: Balleta]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.04.07 11:07



Фогела те е поправил откъде е корейчето, но в последните 10-15 години в САЩ имаше доста случаи със стрелба в учебни заведения - и тези "упражнения" ги "провеждаха" главно американци. Това ми беше мисълта и наистина тази тема не е за този клуб, така че спирам да говоря по нея.

п.п. - И според мен идеалния отбор в Англия е малко "претрупан" от червени дяволи - къде е един Есиен например?

KZD



Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано24.04.07 14:22



А къде другаде се случват?



Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 14:53



Абе тва са единчни случаи, верно е, че има психари, но като цяло болшинството от американските деца са добре възпитани с културни обноски и респект към по-възрастния. Нещо, което към момента у бегето липсва.

А някой ти е споменал някъде в темата за простотиите, които стават в нашата родина последните години, май балета го каза.

П.С. Темата беше за състава за годината в Англия, ама нарочно го оставям без коментар, щото ми се драйфа. Даже съм изненадан от мястото на Джерард, при положение, че направи сравнително слаб сезон, особено до Коледа го немаше никакъв.

One Shot At Glory

Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 15:11



Това пич в крайна см етка не опира до образователна система, а до семейна среда. Ако търсиш нещо антиамериканско като довод в този инмцидент, просто не си уцелил.







Тема Re: хехнови [re: the_fly]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 15:15



Германия, България. За тези страни се сещам на първо четене.







Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано24.04.07 15:17



Разкажи ми за случаите на масови убийства в България и Германия, после аз ще ти разкажа за случаите в САЩ, но ще ми отнеме малко време да знаеш, защото са доста:)



Тема Re: хехнови [re: the_fly]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 15:31



За България със сигурност има един 1973г., в бившите студентски общежития, колко още има, един Бог знае, тогавашната власт ги покриваше. В Германия се сещам сега за едно масово убийство в германско училище преди няколко години. Това са човешки неща, зависят от определеното семейство.







Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.04.07 15:37



Пич, антиамериканско няма какво да търся, но и ти адвокатски номера няма какво да ми пробутваш - факт е, че в САЩ има най-много такива изпълнения и масови убийства по училищата. Какво и що произтича от този факт всеки сам да си решава и тълкува - затова си имаме сиво вещество в главата.

KZD



Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано24.04.07 15:42



Не, зависят от много фактори
От контрола върху оръжията за начало. Например тоя корейски студент е бил лекуван в психиатрия през 2005 година или поне така писаха разните медии. През 2007 си купува без проблеми Глок. Е как става тая работа? Ако всеки (бивш) луд може да се сдобие законно с оръжие в една държава, то за мен тая държава има сериозен проблем със законите си. За моралните им проблеми въобще няма да отварям дума:)



Тема Re: хехнови [re: the_fly]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 16:11



По този въпрос зависи от всеки щат, значи там няма един общ закон, който да казва как се вземат разрешителните за оръжие. Всеки щат има свои закони по този въпрос, не е уреден на федерално ниво. А иначе каквато и забрана да има, винаги можеш да си купиш нелегално оръжие, не само в САЩ ами дори и у нас.







Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 16:12



Така като гледам ведна с удоволствие се включи в темата за масовите убийства, които показвали колко зле били американците.







Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.04.07 16:47



Както в достатъчно случаи гледаш грешно. Дадох го като пример, че нашите младежи едва ли са много по-малко стока от американските - по-ясно от това в постинга ми към Томи няма накъде да обясня какво съм имал предвид. А че твоето подсъзнание веднага търси противопоставяне в едно мое изказване на нещо си вече е друга работа - ти си знаеш защо, аз само мога да предполагам.

KZD




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.