Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 23.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано24.04.07 14:22



А къде другаде се случват?



Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 14:53



Абе тва са единчни случаи, верно е, че има психари, но като цяло болшинството от американските деца са добре възпитани с културни обноски и респект към по-възрастния. Нещо, което към момента у бегето липсва.

А някой ти е споменал някъде в темата за простотиите, които стават в нашата родина последните години, май балета го каза.

П.С. Темата беше за състава за годината в Англия, ама нарочно го оставям без коментар, щото ми се драйфа. Даже съм изненадан от мястото на Джерард, при положение, че направи сравнително слаб сезон, особено до Коледа го немаше никакъв.

One Shot At Glory

Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 15:11



Това пич в крайна см етка не опира до образователна система, а до семейна среда. Ако търсиш нещо антиамериканско като довод в този инмцидент, просто не си уцелил.







Тема Re: хехнови [re: the_fly]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 15:15



Германия, България. За тези страни се сещам на първо четене.







Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано24.04.07 15:17



Разкажи ми за случаите на масови убийства в България и Германия, после аз ще ти разкажа за случаите в САЩ, но ще ми отнеме малко време да знаеш, защото са доста:)



Тема Re: хехнови [re: the_fly]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 15:31



За България със сигурност има един 1973г., в бившите студентски общежития, колко още има, един Бог знае, тогавашната власт ги покриваше. В Германия се сещам сега за едно масово убийство в германско училище преди няколко години. Това са човешки неща, зависят от определеното семейство.







Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.04.07 15:37



Пич, антиамериканско няма какво да търся, но и ти адвокатски номера няма какво да ми пробутваш - факт е, че в САЩ има най-много такива изпълнения и масови убийства по училищата. Какво и що произтича от този факт всеки сам да си решава и тълкува - затова си имаме сиво вещество в главата.

KZD



Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано24.04.07 15:42



Не, зависят от много фактори
От контрола върху оръжията за начало. Например тоя корейски студент е бил лекуван в психиатрия през 2005 година или поне така писаха разните медии. През 2007 си купува без проблеми Глок. Е как става тая работа? Ако всеки (бивш) луд може да се сдобие законно с оръжие в една държава, то за мен тая държава има сериозен проблем със законите си. За моралните им проблеми въобще няма да отварям дума:)



Тема Re: хехнови [re: the_fly]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 16:11



По този въпрос зависи от всеки щат, значи там няма един общ закон, който да казва как се вземат разрешителните за оръжие. Всеки щат има свои закони по този въпрос, не е уреден на федерално ниво. А иначе каквато и забрана да има, винаги можеш да си купиш нелегално оръжие, не само в САЩ ами дори и у нас.







Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 16:12



Така като гледам ведна с удоволствие се включи в темата за масовите убийства, които показвали колко зле били американците.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.