Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 24.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: Balleta]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 03:49



Току що я смених ( без да съм видял мнението ).


Иначе филмчето е супер, друг е въпросът, че не знаеш кви уродце ги гледат тиа филмчета. Миналата година некъф идиот застреля наколко човека пак в университ и после казаха, че бил инспириран от хеви метъл музиката!!! Негрите-рапърчета се избиват всеки ден по гетата, но некъде нещо да пиша или да се оплаква?!

One Shot At Glory

Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: TOMlHAWK]  
Автор vogelfrei (wollenseine)
Публикувано24.04.07 03:56



понеже стана дума за джудас, помня, че някакви майки се бяха заели да ги съдят, задето децата им се видеотили покрай тях и се превърнали в злодеи :)

разбира се, това са пълни глупости, защото музиката сама по себе си не е виновна. всичко е въпрос на лично възприятие и внушение.

Ричи, може ли малко рокендрол?


Тема Re: Верно от оттам беше :)нови [re: vogelfrei]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано24.04.07 04:12



То да беха само Джудас... Помня, че гледах още преди време по ви ейч уан предаване за ейтийс рок & метал, тая жената на бившия вицепрезидент Ал Гор, Типър ( или Трипер, 'се тая

), започнала кампания за ликвидация на хеви музиката, защото разваляла морала и възпитанието на децата и ги тласкала към насилие... Сега отделни шизофреници все ще се намерят, но не може музиката или киното да бъдат екскюза за акциите на няколко шантави психара!

Бтв, новия ми сиг е точно последната песен от пейнкилъра, която странно, сега я слушам, но идва в един деликатен момент, относно моментните фактори и ситуации около моето битие, абе просто ей така ми дойде и си я сложих.

One Shot At Glory

Редактирано от TOMlHAWK на 24.04.07 04:14.



Тема ами да,нови [re: Balleta]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано24.04.07 04:51



съгласен съм, но все пак тук говорим за традиция, която няма как да се промени за този сезон понеже е поизравнено и да се чака кой как ще играе следващите мачове. Критериите са достатъчно субективни като цяло, но пък и това е класация правена от хора, които са долу на терена..
И тук пак казвам че не съм адвокат на Кристиано, още повече пък на това 8/11 да са манчовци, но такъе е вота.. Парадоксален или не, това е положението..
'Специалистите' вече може да класират някой после в друга класация, понеже последната минута на някой мач е вкарал гол с пета или е навързал полованата отбор от идеалния отбор на ПШ за сезона :))))))))))))

Има и нещо друго, във всяка една класация има субективизъм.. Футболист на годината става някой, който е играл добре 5 мача за страната си да речем, а 20 посредствено за клуба си. Златна топка взема някой който е направил 1-2 стойностни мача на СП, нищо че след него е кръгла нула. И тук оценяват 'специалистите'.. Нали не мислиш че това е по-справедливо, макар да се чака края на годината, а не да се дава наградата по 8-и декември :) Нека уважим вота, харесва ни или не.. останалото са глупости и хейтърство на килограм



Тема Не бе Томич,нови [re: TOMlHAWK]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано24.04.07 04:59



няма проблем с това.. :)
В случая не знам защо се води тази полемика.. Кога, ама защо този, ама защо сега, какво би станало и т.н. са типични неща за нашата действителност. Това в Англия не знам дали си го задават, но едва ли е проблем, защото за тях си е традиция по това време да се прави тази класация. Съмнява ме за подобни неща да реагират и в другите страни. Ние обаче сме свикнали все да дирим нечий кусур.. Малко като 'не знам за какво става точно въпрос, ама моето мнение е еди си какво'... аз лично от това се дразня повече от определенията..



Тема Re: Ако Тотнъм....нови [re: Kapлa]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 08:55



Това вече е крайно силно. Тея са баси гофрените.







Тема Re: хехнови [re: Kapлa]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 08:57



Ако искаш да кажеш нещо на Ричи, що не действаш там, а злословиш тук?







Тема Re: хехнови [re: alessandron]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано24.04.07 08:58



Подобни неща не се случват само в САЩ.







Тема Re: хехнови [re: Stanley]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.04.07 11:02



Сигурно, но се случват предимно в САЩ. И това е факт, покрай тоя случай с корееца припомниха един куп такива за последните 20 години - и те не са правени от "чужденци".

KZD



Тема Re: Гледай сеганови [re: Balleta]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.04.07 11:07



Фогела те е поправил откъде е корейчето, но в последните 10-15 години в САЩ имаше доста случаи със стрелба в учебни заведения - и тези "упражнения" ги "провеждаха" главно американци. Това ми беше мисълта и наистина тази тема не е за този клуб, така че спирам да говоря по нея.

п.п. - И според мен идеалния отбор в Англия е малко "претрупан" от червени дяволи - къде е един Есиен например?

KZD




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.