Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 24.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема хехнови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 18:41



чета, чета и се смея само.. Иска ми се вече да работя за конкурса Мис БГ, 3 месеца ще подготвяме конкурса и после 9 месеца ще подготвяме спечелилата за мис Свят :))) баси и работата ще е.. За колата не ми се спори..

Иначе заради 'вълшебния' гол на Меси, да го направят играч на сезона в Испания тогава.. Това е награда за целия сезон.. а не награда за това кой е помогнал на някой да изпревари друг и да стане шампион.. Един сезон има средно по около 40-50 мача за даден отбор и над 60 за водещите отбори, респективно състезатели. И ако последните няколко кръга за важни покрай интригата, не е ли важно даден отбор да има 7-8 поредни победи покрай празниците да речем.. или това не е принос за отбора..

Иначе това го имаше и на някои СП дори - класации преди финала.. От друга страба да не говорим как Пламен Николов стана вратар номер 1 на СП 94, според някои класации, заради тези минутки които пази срещу Швеция и не пусна гол.. кое е по-смешно според теб.. Звучи ми като една смешка в 24 хъша преди време:
'Играчът Х стана играч на мача Y, като влезе резерва и вкара гол в добавеното време и така помогна на отбора си да победи с 6-0. Останалите 5 гола вкара Z'...

Ще цитирам твоя дума, която сама по себе си показва за какво иде реч: РАЗИГРАЕ... да се разиграел май месец... досега зимен съл ли е спал, когато другите са се били разиграли вече..

И тук всичко е принципно.. последен адвокат на Роналдо съм..

Това за лигльото, ще го подмина че нещо не го схванах..





Тема препратка самонови [re: Stanley]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 18:43



една година назад за Зидан от една страна, от друга кажи ми според теб Канаваро ли заслужаваше Златна топка.



Тема Re: препратка самонови [re: Anfield]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано23.04.07 18:48



Според мен я заслужаваше Анри, даже мисля бях го писал това в клуб Европейски футбол.







Тема Re: хехнови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано23.04.07 21:21



Ами лигльо щото даваш примери, които сам знаеш, че не вървят:))

Ами не, но да речем, че Лампард е загубил в класацията със съвсем малко от Роналдо, да речем два-три гласа, след като направи челси шампион тези двама трима, че и още си сменят мнениет, какво правим тогава, отиваме в Манчестър и вземаме наградата от Роналдо ли?:)))(така, де, не знам как се определя тая награда - с гласове или какво, но май ме разбра)



Тема Re: хехнови [re: пeтльo]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано23.04.07 21:26



Наградата се дава на база гласовете на всички футболисти играли през сезона в ЕПЛ.

[image=http://www.acmilan-bg.com/forum2/index.php?act=attach&type=post&id=447][/image]


Тема Виж сеганови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 21:49



тук не гласуват посрани и попикани чичета, като на конгреса на БСФ, а:
My colleagues have voted for me and that is fantastic because the players know the qualities of players.

има разлика, нали... мисля че ме разбра

а за твоите 'примери' аз какво да кажа че си... пикльо ли :)



Тема Re: Виж сеганови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано23.04.07 22:03



Еми да, именно, ако Лампард донесе титлата на Челси като победи сам всичките противници до края, включително и Юнайтед, мисля, че доста от футболистите ще си променят мнението:) обаче ако ако...


пп. лигльо не е обидна дума, бе, а пикльо е



Тема т.е.нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано23.04.07 22:33



играчите ще си кажат изведнъж: 'бата мата, къде сме спали тази година..'
и ще си сменят мнението, както казваш..
верно че има футболисти с IQ клонящо към нула но откъм минусовата скала (демек нещо като тази която ще спечели vip-a), ама чак толко... ;)

Иначе за мен пък лигльо може да е по-обидна дума, аз все пак съм на малко повече години :)))))



Тема Ти сам...нови [re: Stanley]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 23:03



...си казал какво ще стане - Челси ще стане шампион.Естествено това ще е напълно ясно след последния кръг.



"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Ми къ...нови [re: Anfield]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 23:07



....нали се представи най-добре ... при стискане на титлата и позиране с нея...

.
Ако наистина трябваше да е италианец (с което съвсем не съм съгласен) все си мисля, че един Пирло или Тоти или Дел Пиеро я заслужаваха повече..

П.П Всъщност най-пасваше на Анри

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Редактирано от BatRado на 23.04.07 23:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.