Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 29.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Манчо се окъканови  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.04.07 21:13



Айде и във вторник



KZD

Тема Мдам....нови [re: alessandron]  
Автор BatRado (red)
Публикувано21.04.07 21:24



....това, което го очаквах, взе да придобива реалност

. Отборът е уморен, стремглаво пада надолу и затова тази година вместо требъл ще си останем с три калъфки . След загубата на 5 точки срещу изключително омразните ми Помпи и Боро определено мога да каже, че Челси е шампион. И ще бъдат поне с 5 точки повече от нас в крайното класиране. Не че са се представили по-добре от нас през сезона, не че са показали кой знае каква игра - просто показват невероятен хъс и желание и това ще им донесе четвъртата титла.
Сега следват загуба от Милан във вторник, равен срещу карамелите, нова загуба в Милано, загуба от Ман сити, равен или загуба срещу Челси.......и пореден провален сезон. .

Айде сега да се включват хейтърите и да започват.....

П.С. Щях да забравя - Рио, нещастник махай се от любимия ми отбор.Капут смотан , за това ли ти плащат толкова пари?
За да гледаш отблизо как ни бележат голове, за да си вкарваш автоголове?
Мишок смешен...

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Чак пък толкованови [re: BatRado]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.04.07 22:11



черни краски? Какво пак е сгафил Фърдинанд? А с нас изобщо не мисля, че ще е така песимистично положението за Юнайтед - не крия, че ми се иска, но едва ли... Спокойно, нищо не сте загубили още

KZD



Тема Re: Мдам....нови [re: BatRado]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано21.04.07 22:23



С какво ти е крив Рио пък на тебе? Грешката беше на САФ, че не го извади след като се контузи в 42 мин. Реши да чака до края на полувремето и точно затова и Боро ни разпечатаха в 46 мин. Що се отнася до мача - много слаба игра на Юнайтед, някои футболисти нямаха сили да бягат. Отменен редовен гол на Оле през втората част и също така неотсъдена дузпа за Боро в 90 мин.

пп. Мидълзбро са ми най-противния британски отбор. Странно, но факт. Даже Пул, Челси и Арсенал не мразя толкова колкото Боро, а на всичкото отгоре тея винаги правят мача на сезона си срещу Юнайтед.

пп2. надявам се отбора да вземе всички мачове до края на сезона, като бонус ще бъде ако ни връчат титлата на моста



Тема Re: Чак пък толкованови [re: alessandron]  
Автор BatRado (red)
Публикувано21.04.07 22:29



Рио ли? Ами контузи се , колко е сериозно не знам, обаче малко след това, при гола гледаше как топката минава пред него и той счете че няма нужда да направи дори опит да я изчисти.Може би нямаше да успее, но поне опит да направи....Това не му е за първи път да гледа отблизо и да не прави никакви опити за реагиране...Просто се натрупват нещата и днес е денят в който аз избухвам срещу него. Вън!
Нещата тръгнаха надолу от загубата от Помпи и определено ще стават по-зле. Иначе вие ще ни биете - просто на някои от отбора им дойдоха много мачовете. Не е казано, че ще ни надиграете, за да спечелите. Най-вероятно ще е 0:1 с гол от контратака и здрава защита от ваша страна.

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best


Тема При Рио се натрупванови [re: monstervill]  
Автор BatRado (red)
Публикувано21.04.07 22:38



Не е само този мач - в много мачове е зрител отблизо.Смятам, че днес можеше поне да се опита да отбие топката...Ако не беше мишок, колкото и да го боли, щеше да се хвърли - така се вижда кой наистина милее за отбора....и кой е просто един наемник.
За отменения гол на Оле и аз смятам, че беше напълно редовен - това че Шварцер спи си е негов проблем. Но "Юнайтед е съдийски отбор" - нека не се оплакваме. Дузпа имаше в 90-тата, но дали ще е 1:1 или 1:2 според мен е все тая.
Слаб мач, не знам какво си мислеха, че правят и как очакваха да вземат тия три точки

.
Аз съм песимист вече за титла - срещу Евертън най-много равен - те се борят за УЕФА сега и ще се хвърлят здраво. Ман Сити ни бият винаги в последните 4-5 години на техния стадион, а срещу Челси - зависи кой какво ще направи в ШЛ, но си мисля че максимум равен може да вземем.
Надежда има все още де - но тя минава през победи срещу Евертън, Ман Сити и поне равен срещу Челси. Не вярвам това да стане...

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: Манчо се окъканови [re: alessandron]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано22.04.07 00:58



С оглед контузията на Фърдинанд, шансовете ви стават съвсем реални. Баси Ман Ю остана без зашита, як карък ги налегна точно в края на сезона преди решителните мачове.







Тема КУР за манюрнови [re: monstervill]  
Автор BAlHUl (KYR)
Публикувано22.04.07 03:15



Напълно нормално боро ебе свинете за пореден път пореден сезон.
Миналата година би нас 2:1 (макар и щастливо), убим говедата с 3ка, вас ви разби с 4:1, този сезон пак наебаха говедата макар и само с 2:1.
В последните години мачовете ви с боро са 50/50.
ОПределено най-тежкия ви съпреник извън голямата 3ка (трябва ли да обяснявам че няма помаци в 3ката).
Все пак аз смятам че
ще станете задочно шампиони на Емирейтс в предпоследния кръг.


Редактирано от Anfield на 22.04.07 10:27.



Тема Re: Мдам....нови [re: BatRado]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано22.04.07 05:21



Стига бе, ако не беше Рио, нямаше да сте втори миналия сезон.


Стига глупости, айде наистина да не се се осЕрете сега във вторник.


I wanna play a game

Тема Re: Манчо се окъка [re: Stanley]  
Автор TOMlHAWK (Divide&Conquere)
Публикувано22.04.07 05:30



Значи милАн ше е на финала? Знаех си го това!!! Хах!
Не може да се вярва на маню.
Баси идиотщината, абе Челски ше бие с 1-0 на финала!




I wanna play a game


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.