Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 28.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема 3 от 4 тази година  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано10.04.07 23:40



Категорична победа на Манчо и мисля заслужена такава на Челси на Местая.

За Манчо няма какда пишем.. 7-1 стига..
Гледах последните 20-30 минути на Челси и мисля че заслужено стигнаха до това 2-1. Повече желание и повече класа показаха.

И така 3 полуфиналиста от Англия, един сигурен финалист и още точки за коефициента на Англия след като този сезон Англия изпревари Италия.

Добра вечер за английския футбол.. или поне за английските отбори!

Наздраве!



Тема Хех...нови [re: Anfield]  
Автор BatRado (red)
Публикувано10.04.07 23:46



....успяхме бе......успяхме да ги отстраним тия Рома

.
А бях такъв песимист преди мача впредвис последните ни две загуби.
Хайде сега с Байерн на полуфинал - по-симпатични са ми

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема За мен тази четворканови [re: BatRado]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано10.04.07 23:52



да се допълни от Байерн, ще е повече от радващо, но съм малко песимист... Дано греша..



Тема Re: 3 от 4 тази годинанови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано11.04.07 00:13



Трябва да ви призная, след 7 години и вие направихте това, което Испания направи:)) Това е вашата година, въпреки, че националния ви отбор на нивото на Тринидад и Тобаго, клубния ви печели наред.
Общо взето титлата е в английски отбор, няма къде да избяга.

Само две неща да кажа - между Милан и Байерн няма голяма разлика - и двата отбора са хитри и изпечени турнирни бойци и са опасни:) Но средната възраст на Милан е по-голяма, така че Байерн според мен имат по-големи шансове за изненада:) Но титлата е в Англия на 90%
И другото - не отписвайте още ПСВ, преди години Милан, с един от най-добрите си отбори имаше 4:1 срещу Ла Коруня и отпадна, ПСВ са много опасни:)


12.04

Тема братле,нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано11.04.07 00:22



преди 7 години английските отбори (трудно ми е да кажа ние) по ред причини трудно можеха да направят това, което се случва днес, а именно първите 3 отбора в Англия да са на полуфинал в ШЛ..

За Милан и Байерн сеписа и в другия клуб достатъчно.. просто моите симпатии са за Байерн..

Иначе да.. и аз искам да сме в 80-те и да я има романтиката във футбола, но я няма.. И мегаломанията не започна от английските отбори.. те просто видяха че няма друг начин.. Иначе красиви и осмивани загуби имаше предостатъчно..

Иначе ПСВ не сме ги отписали.. те сами се отписаха..



Тема Чак такава..нови [re: пeтльo]  
Автор BatRado (red)
Публикувано11.04.07 00:24



драма не вярвам..тогава Ла Коруня бяха много силни, бяха домакини плюс това и най-важното - Милан ги подцениха и то много.
Не вярвам Ливърпул да подцени тотално обезкървения от контузии ПСВ..

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best


Тема Re: братле,нови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано11.04.07 00:53



Абе тук изобщо не намесвам Ман Юнайтед и Ливърпул, там има играчи, дето обичат футбола и се забавляват, и наистина правят нещо красиво - Роналдо, Гигси, Карик(тоя направи невероятни тупалки днеска)... Говоря само и единствено за Челси, според мен днес футбола умря или поне получи още една тежка рана(както когато гърците станаха еврошампиони)


12.04

Тема Re: 3 от 4 тази годинанови [re: Anfield]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано11.04.07 11:23



Страхотна вечер бе снощи. Много съм доволен. Сега силно се надявам на финал между Пуул и Ман Ю. Това би било истинска класика, подобно на финала от 2003г. между Милан и Ювентус.

Аз лично смятам, че Байерн е по-преодолим отбор от Милан. Милан са класици да прецакват съперниците си и определено въпреки слабата форма са по-добри от Байерн. Докато онея са уникални дърводелци. Дано не се излъжа само.

П.п. Имам гадното усещане, че Челси ще вземе КЕШ, след което Мауриньо ще напусне в посока "Бернабеу".







Тема Re: 3 от 4 тази годинанови [re: Stanley]  
Автор pirx (новак)
Публикувано11.04.07 13:00



за съжаление и аз ...имат уникален късмет Челси тази година)))



Тема Тази годинанови [re: Anfield]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано11.04.07 13:56



английските отбори са номер едно в ШЛ - респект. Лично аз преди началото на Лигата в разговори и закачки с приятели посочих Челси като фаворит номер едно за титлата и посъветвах един приятел да заложи на тях (септември месец това), засега не са отпаднали още, да видим. Пул с нападатели като Кайт и Крауч как успяват да отидат толкова напред ,направо не ми е ясно - ако отстранят и Челси (пак), просто ще ме впечатлят неизлечимо, но аз лично залагам на сините в този сблъсък. От другата страна Юнайтед ми се вижда много изявен фаворит - нито Байерн, нито Милан могат да ги спрат - едните са уникални дърводелци и честно казано извадиха бая късмет и с Реал, и с нас в първите мачове, като се отърваха от сериозни загуби, но едва ли трети път ще сработи - само Хитцфелд може да им е надежда на германците да измисли нещо. А Милан няма начин - дори и при чудо в Мюнхен, росонерите са съвсем без нападатели, със същите дъртофелници от миналата година, но сега с една година по-стари и с Анчелоти начело - а така просто не може.

РАЗМАЗВАНЕЕЕ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.