Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 29.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Айде Помпииинови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано07.04.07 17:08



и КЗТ

, че тази еуфория около тях взе да дразни. Според мен и Севиля ще ги изпързаля за УЕФА, макар, че там е 50:50.
Иначе днес надеждата е в Помпи и Реднап



Тема Re: Айде Помпииинови [re: Balleta]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано07.04.07 19:54



ГООООООЛЛЛЛ ТЕЙЛЪЪЪЪЪЪЪРРРРР!!!!

ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

1-0 за Помпи.

Има искрица надежда, ИМААААААА!!!!

Редактирано от (((((x)^x)^x)^x)^x) на 07.04.07 19:55.



Тема Re: Айде Помпииинови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано07.04.07 21:02



помпи дори и да бие ман.юн. ще е шампион!



Тема Re: Айде Помпииинови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано07.04.07 21:10



ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Фърдинанд!!!!!!!
2-0!!!
ЙЕЕЕЕЕССС!!!!!!
3 точки.





Тема Страшен гол Рионови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано07.04.07 21:17



все така пич


Браво на Дейвид Джеймс, неверотно спасяване в последните секунди на мача след удар на Алън Смит.
Фърги може и да изтърве титлата, все пак има мач на Бриджа.

Аре сините във финална атака Гледам някои вече писаха Манчу шампион, ама ще трябва да изчакат.

Бат Чаво пусни пак една песничка майна



Тема Re: Айде Помпииинови [re: falkenbach]  
Автор BatRado (red)
Публикувано07.04.07 21:53



За съжаление все още не е. И след тази вечер шансовете намаляха още повече



Спомените от 1992 и 1995 изплуват бавно, бавно .....

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Редактирано от BatRado на 07.04.07 21:54.



Тема Re: Страшен гол Рионови [re: Balleta]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано07.04.07 22:03



За някои интригата за титлата може и да се е върнала ,но аз съм спокоен.
Има и директен сблъсък на Стамфорд Бридж и Юнайтед точно в този мач могат да покажат че са по-стойностния отбор .
Иначе днес не играха никак зле и заслужаваха поне равен ,но нелепия автогол характеризира точно големия малшанс който преследваше Юнайтед днес.
Не се ядосвам ,забавлявам се ,но все пак не мога да разбера ентусиазма на автора на тая тема.
Дали тя се дължи на чувство на безсилие че неговия любим отбор отново няма шанс за титлата и вече в няколко поредни сезона не може да вземе абсолютно нищо ,та е пренасочил вниманието си към проблемите на другите ,та да може така и на него да му е по-леко.
Нали,може Реал да не върви и да играе слабо ,но важното е че и на други не им върви или и другите може да се издънят.
Ето това е психологията на българина ,язък че човек живеещ от толкова време навън ,не може да си промени мисленето


Нищо лично ,просто си правя някакви заключения за себе си .

UNITED 1878

Тема E, нормалнонови [re: Чaвдo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано07.04.07 22:13



Левски бие, Челси скъсява преднината, добри поводи поне за малко да се забрави посредствения сезон на Реал, както казваш...


Иначе ако не друго, малко поне се върна интригата и ще има дерби, в което наистина да се определи кой е по-достоен за титлата.. Никой не може да ме упрекне в пристрастия към МЮ, но ако трябва да сме честни и безпристрастни, този сезон Челси едва ли заслужава първото място. Ако успее да ви бие и да вземе всичко докрая обаче, ще покаже характер.



Тема Ами за Реал пиша в ЕФУнови [re: Чaвдo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано07.04.07 22:18



тук е за британски футбол, та така

А на сините им симпатизирам открай време, все пак левскарче съм си. Нали не мислиш, че като съм от Реал, трябва да гледам и се интересувам само от Испанията. Логиката ти не ми се връзва нещо.
Иначе аз съм си от Лийдс и за това гола на Рио страшно ме изкефи



Тема Малшанс ли?нови [re: Чaвдo]  
Автор BatRado (red)
Публикувано07.04.07 22:22



Аз бих казал малшанс на Н-та степен. Ще потърся сега статистика за мача, но превъзходството на Юнайтед беше много голямо...особено първото полувреме.

Днес и съдията хич не беше на ниво.Спести доста картони на Помпи - та те само с нарушения и грубости можеха да ни спират...Имаше и две съмнителни положения за дузпа, като първото си беше чиста дузпа за мен, но.....Все пак Юнайтед са 'съдийски' отбор, за това по дифолт не мога имам претенции към съдията, защото е наш човек и ФА са направили конспирация срещу Челси....някои от пишещите тук ще го потвърдят.
Както и да е. Някои познати ливърпулци ми честитиха на 03.03 титлата - аз им казах, че има още мачове - сега ще го кажа същото. Дано справедливостта все пак възтържествува.

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.