Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 29.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Israel - England 0-0нови  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано24.03.07 23:37



Идеално. Така по-добре е да не се класират англичаните за да готвят отбор направо за световното в ЮАР. Но само при положение, че тъпата федерация най-накрая проумее ( в което се съмнявам ) да не назначава бездарни празноглави куфалници за поста селекционер. Да го пращат в Стокпорт тоя и тва е. Там може и да направи нещо.


I wanna play a game

Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: TOMlHAWK]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано24.03.07 23:51



Стокпорт е един много симпатичен отбор, на който в никакъв случай не пожелавам недоразумението Макларън, така че да ходи в ВВС да помага на Линекер в кометарите.



Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: monstervill]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано24.03.07 23:56



Е, на мен пък ми е неприятен отбор ( имам си някои причини ) затова го пращам там.

Няма нищо общо с днешния резИлтат на стокпортци. А тоя ше се справи в 3-та или четвърта дивизия, защо мислиш, е няма?!


I wanna play a game

Тема Макларъннови [re: TOMlHAWK]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано25.03.07 00:04



Имам сериозно запитване, как мислите, ако тоя лумпен не подаде оставка тия дни след снощния ( пореден ) резил, дали не са решили да ебат мамата на еврото и да мислят за световното и да го изритат след края на квалификациите? Някаква такава хипотеза ми се върти...




I wanna play a game

Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: TOMlHAWK]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано25.03.07 00:21



Макларън става само за коментатор и то радио коментатор или пък да си води някоя колонка в спортно издание. Само като му видя "умната" физиономия и розата на ревера - напораво откачам. Предния сезон на няколко пъти се пробва да закопае иначе силния отбор на Боро /поне като единици/ и на магия се измъкваха от резили в УЕФА, показателно е и мястото, което бяха заели в крайното класиране, а накрая дебилите от ФА му дадоха националния отбор. Мартин О'Нийл, та ако щеш и Сам Алардайс бяха в пъти по-добри кандидатури, но не ....

пп. мои фаворити за поста на Макларън са Пардю и Хюз. И двамата ми се виждат много добри варианти и дано още от следващата седмица някой от тях поеме Английския национален отбор и все пак ако трябва аз да избирам: Пардю!



Тема Re: Макларъннови [re: TOMlHAWK]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано25.03.07 00:37



По-добре да го махат още сега и да опитат да спасят квалификациите, ако са решили да обиграват отбор за световното в ЮАР каква по-добра възможност от това да обиграят отбора на европейското. Иначе за самия отбор: Фостър титуляр, Ричардс на мястото на Невил, Бридж вместо Кол, в центъра Рио и Тери, Халфовата линия от дясно Ленън или Бентли, от ляво Даунинг, Ленън /Йол го налага от ляво/ или Джо Коул. В центъра Лампард и Джерард - РЕЗЕРВИ, Харгрийвс и Карик ми се виждат добър вариант за титуляри, другия е Бартън да влезе на мястото на единия от двамата,а защо не да се пробва и Рио-Кокър, в краен случай да се играе с единия измежду Лампард и Джерард, но в никакъв случай двамата! Напред Рууни и Джонсън, но няма да е лошо в първия отбор да се вземе и Лита /това момче има невероятен контрол върху топката, притежава добър завършващ удар, а има и невероятна скорост/.

пп. колкото по-малко доказани футболисти от "световна" класа, толкова по-добре!!!

пп. другия вариант, който виждам е Джерард да се направи абсолютен титуляр в ЦЕНТЪРА, а Лампрад да не получава повиквателни





Тема Re: Макларъннови [re: monstervill]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано25.03.07 00:54



Не виждам как ше махнат Лампард. С тия връзки, малко трудно ми се вижда. Но съм абсолютно съгласен с теб - Стиви Джи може да прави страхотни неща, САМО ако е ЕДНОЛИЧЕН лидер на отбора. Никакъв Бекъм, никакъв Лампард около него. Първият е сдал багажа вече ама втория не виждам как ше го изкарат.

От друга страна на Стиви му липсва и самочувствие, специално като играе за национала ( хора като Бекъм, Тери и Лампард му го изземаха досега ) и той не може да намери себе си. Или някой трябва да го наложи или просто нема да го бъде в национала! Не знам какво стана с Майки и възстанови ли се от контузията. Нищо не съм чел за него. А относно национала, ами най-добрия го виждам вашия човек... САФ.


I wanna play a game

Тема Re: Макларъннови [re: TOMlHAWK]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано25.03.07 01:09



То и аз го виждам като най-добрия вариант, но ....... това няма да стане

Шотландец национален селекционер на Англия - не ми се вярва, а и САФ няма никакви амбиции относно това да поеме някой национален отбор и даже наскоро даваше някакви интервюта, че трябва да се премахнат международните турнири, понеже вече не са на достатъчно високо ниво, няма интрига в тях, а и само претрупвали календара.

пп. Оуен е контузен и по предварителни данни щеше да изпусне целия сезон, но в последните дни излязоха някои статии, че ще се завърне в игра за последните два кръга.



Тема Re: Макларъннови [re: monstervill]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано25.03.07 01:19



Абе той хубаво го е казал за националите, ама нали знаеш, че най-успешните мениджъри в клубната история на Англия са шотландци.

Тое ясно, че нема да го пуснат, но след Тери Венъбълс аз не съм виждал друг кадърен английски мениджър за поста. Да ти кажа честно, не вярвам на О'Нийл, Алърдайс е глупак, а Пардю ми е мъгла. Но при всички положения са по-добре от това ... сегашното! Друг вариант е Пиърс, ама той е много неопитен още. Хюз е уелсец, защо мислиш, че на него ще гласуват доверие, а а на шотландец не?!


I wanna play a game

Тема Re: Макларъннови [re: TOMlHAWK]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано25.03.07 11:38



Англичаните са доста по-толерантни към Уелсците, а и самото им поведение говори именно за това. Примерно финала за ФА до миналата година се играеше в Кардиф, а мисля е немислимо той да се премести в Глазгоу нещо, което няма и как да разберем понеже Уембли вече е готов :) От друга страна историята на островитяните показва доста моменти на открита вражда между Англичани и Шотландци и назначаването на шотландец начело на английския национален отбор по футбол /символът на тяхната нация и може би най-голямата им гордост/ го приемам все едно да се назначи български треньор начело на турския национален отбор.

Отнсно треньорите за мен Пардю е един прекрасен мотиватор с добри тактически познания и ако си гледал последните мачове на Чарлтън ще забележиш именно това. Един отбор, който нямаше стимул да играе и вече се беше отказал да се бори за мястото си в елита изглежда напълно преобразен, вече се вижда страстта в играта им, борят се до последно и мисля, че ще успеят

. Що се отнася до Алардайс за мен той не е треньор, който има големи тактически познания, но Болтън е отбор с невероятна дисциплина и винаги изглеждат страшно мотивирани да постигнат необходимия резултат - може би точно това им трябва на англичаните. Относно Марк Хюз за мен той е най-талантливия мениджър от тъй наречената млада генерация британски мениджъри. Просто прави чудеса в Блекбърн - един отбор, който до преди два сезона беше основен фаворит за изпадане, сега е един от основните претенденти за място в европейските турнири, всичко това постигната с минимални инвестиции, а на всичкото отгоре играят и приятен за окото футбол . Пиърс от своя страна и той като Алардайс е един добър мотиватор, но на Ман. Сити им куца дисциплината, а това може би ще се окаже голям проблем на ниво национален отбор покрай разглезените английски футболисти, а и си мисля, че му липсва опит /това май е втория му сезон като мениджър/ и едва ли биха му гласували доверие да застане на поста национален селекционер.

пп. и все пак в момента най-важното е да се махне Макларън докато не е станало прекалено късно и все още има някакъв шанс да се спасят квалификациите за европейското. Честно казано нямам претенции кой да застане начело на националния отбор - само да не е Стив , а и едва ли биха назначили Улие /все пак е французин/, така че едва ли има по-лош вариант.

Редактирано от monstervill на 25.03.07 11:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.