Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 25.05.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: nick_22O2]  
Автор Karla. ()
Публикувано27.03.07 12:34



и аз не го гледала , слушала съм ,
мислех , че Оуен вкарва 5 гола , ама не ...
Англия има много добри играчи , но няма отбор ...както и Испания





Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: Stanley]  
Автор Karla. ()
Публикувано27.03.07 12:38



Атакуващ халф , Ювентус , роден 1956 година - виж каква школа - на половин век изкарва 1 играч , ааа двама - и 1 вратар ...
Стойчо Младенов е роден 1957 година



Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: Stanley]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано27.03.07 13:52



че повечето английски треньори са с мислене от 80-те години в тактическо отношение.

ДЖАКПОТ! Не се бях сетил за тази формулировка, но отваря една голяма врата за доста по-задълбочен анализ в много отношения. Англичаните са изостанали във всичко в периода след 80-те години. Изостанаха в спорта ( при все, че не са били неква супер спортна сила, но са имали значително повече успехи ), изостанаха в образованието ( много са зле гОрките, американското образование е много по-добро ) и тъпия им вроден консерватизъм ебава майката на флексибилити качества им, няма прогрес, западна им фрапантно автомобилостроенето, всички марки ги продадоха на чужди компании, отделно дизайните само на някои нови коли ( Ягуар и Астон Мартин ) са супер яки, останалите НОВИ модели са си модифицирани ейтис, особено безумните модели на роувърите.


Обаче цените на всички тези неща се покачват и естествено фалират. Самочувствието на англичаните е безумно и като като балон надут без покритие високо. Те живеят с историята и си вярват!!!
ТЕ ПРОСТО НЕ ЖЕЛАЯТ ДА СЕ РАЗВИВАТ! Отровил съм се достатъчно, повече не ми се занимава. А ако чужденец им го каже просто няма да му обърнат внимание! Високи резултати се постигат или с камшика или с достатъчно самодисциплина и себеотрицание! Първото е абсурдно да го мислим, че може да просъществува там ( олеле, как така ше юркаш някой англичанин ) а за второто - няма такива индивиди сред тях. Що да блъска в дъжда след като може да си седи пред тивито вкъщи или с приятели в пъбчето да си запива?!


I wanna play a game

Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: nick_22O2]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано27.03.07 14:25



Абсолютно съм съгласен с това, което си написал. Аглийските училища са ТРАГИЧНИ! Знам го лично! А школата е мястото, където се изгражда един футболист ( спортист ). Когато тя е съсипана нямаш много шансове, нали?! НО, в Англия има не по-малко таланти, отколкото във всяка друга европейска страна. Естествено има хора, които ще го отрекат това, като хейтърите например, но аз отдавна съм си казал мнението за тях. За мениджърите, които споменаваш, че са коне с капаци е абсолютно вярно. Най-типичния пример беше Глен Ходъл, баси дебила смотан, съсипа такова поколение през 1998

. Аз тоя конкретно не мога да го дишам, не го помня като играч, кзават, че бил добър, но като треньор беше абсолютно заблуден олигофрен, по-зле от СГЕ, но по-добре от сегашния боклук! Освен, че и много нелицеприятна личност!
А сегашния боклук се чудя дали е по-зле и от Греъм Тейлър ( най-слабия английски мениджър откак гледам футбол ).

П.С. Една поправка, победата над Холандия на Евро '96 беше в групите. А през '96 и '98 Англия имаше най-силния отбор, който съм гледал. Айде през 1996 беше нелеп малшанс, че не станаха шампиони, но през 1998, с подходящия човек на поста можеха да станат световни. Тоя гъз уби всичко тогава, като остави ключовите Газа и Макманамън извън отбора!


I wanna play a game

Редактирано от TOMlHAWK на 27.03.07 14:31.



Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: Karla.]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано27.03.07 14:46



Аз знам отлично кой е Бонек, но не знам колко голям техничар е бил. Виж за Кажимеш Дейна съм чел, че е бил виртуоз с топката.







Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: the_fly]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано27.03.07 18:13



една птичка пролет не прави!



Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: falkenbach]  
Автор the_fly (muh)
Публикувано27.03.07 20:18



А две?
Ян Мьолби също трябва да е познато име за теб:)



Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: Stanley]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано27.03.07 21:55



Ибрахимович, Ларсон? Дървеняци, дето само се блъскат, нали



Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: TOMlHAWK]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано27.03.07 22:04



В Холандия няма велики футболисти? Говориш за в момента или изобщо? В смисъл Йохан Кройф или ван Бастен не са велики футболисти, така ли? Тва са само два примера

Редактирано от пeтльo на 27.03.07 22:08.



Тема Re: Англия е най-слабият национален отбор в Европанови [re: пeтльo]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано27.03.07 23:31



Кройф, Бастен, Гулит... Все велики футболисти. Не разбирам обаче защо провокираш с това?!

Аа сетих се, искаш и такова твърдение да ми припишеш, уж съм казал, че нямало футболисти като гореспоменатите ...
Ха ха ха майна, губиш ( отново ), не ти минА номерчето нещо!


I wanna play a game


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.